مقالات

خرید موم اپیلاسیون|فروش و قیمت موم اپیلاسیون

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خرید موم اپیلاسیون ،استفاده از موم یکی از رایج ترین راه های از بین بردن مو های زائد بدن است اکثر بانوان به دلیل طولانی بودن زمان رشد مو از اپیلاسیون استفاده می کنند و به همین دلیل باید در انتخاب موم اپیلاسیون دقیق باشیم زیرا حداقل ماهی یک بار از موم اپیلاسیون استفاده می شود و انتخاب مناسب آن از خارش و حساسیت های شدید پوستی جلوگیری می کند.

موم های موبر ترکیباتی هستند که وقتی روی پوست استفاده می شوند باعث از بین رفتن موهای زائد می شوند. بسیاری از موم‌های موبر نیاز به حرارت دادن تا دمای بالا دارند، که به دلیل احتمال سوختگی می‌تواند خطر ایمنی ایجاد کند. این موم موبر فقط نیاز به حرارت بین 95 تا 102 درجه فارنهایت دارد تا روی پوست پخش شود. حذف بسیاری از موم های موبر در دمای اتاق دشوار است. آنها اغلب خرد می شوند، که ممکن است منجر به حذف ناهموار موهای زائد شود. همچنین بسیاری از واکس های موبر به یک نوار اضافی برای کندن مو و محصول نیاز دارند.

بسیاری از واکس های موبر بسیار چسبناک هستند و نمی توان آنها را به صورت لایه ای ضخیم روی پوست قرار داد زیرا ویسکوزیته بالا اجازه نمی دهد که از ابزار اعمال پاک شود. علاوه بر این، موم های موبر اغلب به جای اینکه موها را از ریشه جدا کنند، بسیاری از موها را می شکنند. موم موبر تیزبر در حین اعمال روی پوست به ابزار کاربردی نمی چسبد و بنابراین می توان آن را در یک لایه ضخیم تر اعمال کرد. همچنین موها کاملاً بدون شکستگی برداشته می شوند، احتمالاً به دلیل استفاده ضخیم تر از موم روی پوست. ویسکوزیته کمتر در حین استفاده همچنین باعث ایجاد مومی می شود که راحت تر از روی پوست پاک می شود. موم موبر تیزبر معمولا با یک بار کشیدن در دمای اتاق و بدون نوار کاغذی جدا می شود. سهولت کشیدن موم آشکار شده از روی پوست در مقایسه با موم سنتی قابل توجه است.

Buy waxing wax

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

موم های گرمی که با پد استفاده می شود مخصوص و مناسب اپیلاسیون بدن است. موم گرم که همان موم ذوب شده می باشد باید در دمای متعادل و متناسب با بدن استفاده شود .موم هایی که بدون پد مصرف می شوند مخصوص صورت است.

از موم سرد نیز می توانیم برای اپیلاسیون استفاده کنیم که آسان تر و ساده تر از موم گرم است.

در هنگام خرید موم اپیلاسیون باید به اعتبار گواهی سلامت موم اپیلاسیون توجه کنیم،همچنین برای خرید موم اپیلاسیون باید به مکان های دارای مجوز بروید زیرا استفاده از موم های معتبر بسیار حائز اهمیت است تا سلامت پوستمان به خطر نیفتد.

برای انجام اپیلاسیون و گذاشتن موم بر روی پوست باید از یک کاردک پلاستیکی یکبار مصرف یا یک کاردک چوبی همانند چوب بستنی استفاده کنید و در جهت رشد مو آن را بکشید.

یکبار مصرف بودن وسایل مورد استفاده در موم باعث می شود که عامل بیماری زا انتقال پیدا نکنند اما بعضی از افراد با این تصور که حرارت بیماری را از بین می برد از رعایت این موضوع غافل می شوند.

قبل از استفاده از موم اپیلاسیون می توانید برای جذب رطوبت اعضای حساس بدنتان از پودر بچه استفاده کنید.

همچنین بعد از اپیلاسیون از صابون و لیف کشیدن خودداری کنید و فقط بدنتان را با آب گرم بشویید و برای تسکین پوستتان بعد از اپیلاسیون می توانید از پودر بچه استفاده کنید.

 آیا تصمیم گرفته اید به شکار مو بروید؟ موم ماندگارترین روش حذف مو بدون کندن مو است. شما می توانید بین انواع موم برای اپیلاسیون موم داغ، موم سرد و موم شرقی انتخاب کنید. هر روش بسته به قسمت هایی از بدن که می خواهید اپیلاسیون کنید، کارایی خود را دارد. تیزبر کمرد این تکنیک های اپیلاسیون را بررسی کرده است. چه نواحی را می توان اپیلاسیون کرد؟ برای رفع موثر و سریع موهای زائد چه مراحلی را باید دنبال کرد؟ 

 

k/خرید موم اپلاسیون

با توجه به نواحی بدن که باید اپیلاسیون شود از کدام موم استفاده کنیم؟

بسته به قسمتی که می خواهید واکس بزنید، می توانید از 4 نوع واکس استفاده کنید:

موم سرد: کاربردی و در دسترس است، به شکل ژل گیر کرده بین دو نوار آماده استفاده می شود. برای رفت و آمد و همچنین مسافرت ایده آل است.

موم داغ: این گلوله‌های موم گلدانی هستند که در بن ماری یا در یک بخاری موم برای حذف حرفه‌ای موهای زائد گرم می‌شوند.

واکس گرم: این رول روی است که با کارتریج های موم گرم عسل بسیار موثر برای دقت بهینه کار می کند. فرمت های مختلفی برای پوست های حساس و مناطقی که باید اپیلاسیون شوند، وجود دارد. برای نواحی صورت مناسب است و سوزش را کاهش می دهد. پر کردن مجدد روی بخاری کارتریج قبل از استفاده قرار می گیرد.

موم موبر شرقی: روشی طبیعی که شامل گذراندن یک گلوله موم خانگی بر روی نواحی مورد نظر است. از آب، عسل، شکر و لیمو درست می شود.

برای اپیلاسیون پاها، بهترین موم کدام است؟

همه واکس ها برای اپیلاسیون پا مناسب هستند. با این حال، اگر از مشکلات وریدی یا پوست حساس رنج می برید، نوارهای سرد ترجیح داده می شوند. آنها کاربردی و آسان برای از بین بردن مو هستند به شرطی که حداقل طول داشته باشند. روی موهای کوتاه و سفت، موم داغ و رول آن گرم بیشترین تاثیر را دارند.

 

برای اپیلاسیون زیربغل و خط بیکینی ، کدام واکس را انتخاب کنید؟

اپیلاسیون زیر بغل و خط بیکینی نیاز به دقت دارد. اگر خیلی راحت نیستید، می توانید از موم اپیلاسیون داغ در دمای مناسب استفاده کنید. در غیر این صورت، نوارهای سرد یا رول آن با تطبیق اندازه خود با توجه به ناحیه ای که قرار است اپیلاسیون شود، کار را انجام می دهند. با این حال، در مناطق حساس به اندازه دانه های موم داغ نتیجه دقیقی نخواهید داشت.

 j/خرید موم اپیلاسیون

برای سینه یا پشت مردان، کدام موم مناسب تر است؟

مردان انتخاب گسترده تری دارند، زیرا می توانند از انواع موم اپیلاسیون استفاده کنند: موم گرم، سرد، رول یا موم شرقی. برای تنه و پشت، بانداژهای سرد بیشترین تحمل را دارند و استفاده از آنها عملی است، زیرا طول مو به طور کلی بیشتر است.

 

و برای اپیلاسیون صورت؟

اگر می خواهید سبیل یا ابروهای خود را اپیلاسیون کنید، می توانید از موم سرد یا موم شرقی استفاده کنید. دومی برای نواحی حساس صورت ایده آل است. برای مثال از قرمزی ناشی از موم داغ جلوگیری خواهید کرد. نوارهای موم صورت نیز برای رفع سریع موهای زائد مناسب هستند.

 

چگونه در خانه اپیلاسیون انجام دهیم؟

وقتی نمی توانید برای اپیلاسیون حرفه ای به سالن زیبایی بروید، می توانید خودتان را اپیلاسیون کنید. بیایید ببینیم چگونه می توان موهای زائد طولانی مدت و موثر را با موم به دست آورد.

 

چگونه با موم داغ دپیلار کنیم؟

6 مرحله برای دپیلار وجود دارد

موم داغ باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد تا نتیجه صاف و بی عیب و نقصی به دست آید. شما می توانید آن را به روش قدیمی در بن ماری تهیه کنید، اما ما به شما توصیه می کنیم از گرمکن مومی برای گرم کردن دانه ها در دمای مناسب استفاده کنید.

 

برای اپیلاسیون موفق، این 6 مرحله را برای استفاده از موم داغ دنبال کنید:

 

  1. ناحیه را برای اپیلاسیون آماده کنید

قبل از هر گونه دستکاری، برای از بین بردن تمام پوست های مرده و جلوگیری از رشد موهای زیر پوستی، توصیه می شود روز قبل با یک لایه بردار و صابون سیاه پوست را لایه برداری کنید. سپس می توانید یک لوسیون قبل از اپیلاسیون با آلوئه ورا درست قبل از شروع اپیلاسیون استفاده کنید. این لوسیون باعث آماده سازی پوست و چسبندگی بهتر موم می شود.

 

  1.  پوست را بشویید و خشک کنید

مهم است که پوست قبل از اپیلاسیون تمیز و خشک باشد. یک مرطوب کننده و صابون را روی کل ناحیه ای که قرار است اپیلاسیون شود، اعم از پاها، زیر بغل یا خط بیکینی، رد کنید. یا از ژل دوش معمول خود در طول توالت روزانه خود استفاده کنید.

 

  1.  موم خود را گرم کنید

مرواریدهای مومی را در بخاری مومی حرارت دهید تا خمیری یکدست و خامه ای به دست آید. دما را با استفاده از مقدار کمی به داخل مچ دست خود کنترل کنید، مراقب باشید موم داغ نباشد.

 

مقالات پیشنهادی:

خرید پودر موبر

 اپیلاسیون یا پودر موبر

  1.  موم را روی پوست خود بمالید

برای استفاده از موم داغ از کاردک چوبی یا فلزی برای بدن استفاده کنید. پس از بررسی دما، مقدار کمی موم داغ را روی کاردک قرار دهید. سپس محصول را روی پاها یا سایر نواحی خود پخش کنید تا در جهت رشد مو اپیلاسیون شود. برای اپیلاسیون ساق پا، نواری به عرض تقریبی 5 سانتی متر و ضخامت 1 سانتی متر از زانو تا مچ پا بکشید.

 f/خرید موم اپیلاسیون

  1. نحوه کشیدن

نوار موم را به شدت در جهت مخالف رشد مو، یعنی از پایین به بالا برای پاها بکشید. حتما سریع حرکت کنید و به بدن نزدیک شوید تا موها را کوتاه نکنید. برای اینکه در آن زمان کمتر احساس درد کنید، قسمت اپیل شده را با دست فشار دهید. این کار را در تمام قسمت هایی که می خواهید اپیلاسیون کنید انجام دهید و روی ظریف ترین آنها اصرار کنید. می توانید از موچین مخصوصا روی صورت و خط بیکینی استفاده کنید تا نتیجه را کامل کنید.

 

  1.  درمان پس از اپیلاسیون را اعمال کنید

پس از اتمام اپیلاسیون، فراموش نکنید که پوست خود را با درمان بعد از اپیلاسیون مرطوب کنید. ما این لوسیون ها و روغن های موثر را توصیه می کنیم:

روغن آرگان پس از اپیلاسیون: به آرامی باقی مانده موم بدن  را از بین می برد. غنی شده با روغن آرگان، پوست موبر را تمیز و تغذیه می کند.

روغن کالاندولا پس از اپیلاسیون: فرمول آن با کالاندولا تحریکات پوستی را که ممکن است پس از اپیلاسیون ایجاد شود، آرام می کند.

سرم شیر آووکادو پس از اپیلاسیون: این شیر آووکادو پس از اپیلاسیون پوست را تسکین و شاداب می کند. رشد مجدد مو را به تاخیر می اندازد.

لوسیون بعد از اپیلاسیون لیمو: برای ریکاوری و تسکین پوست بعد از اپیلاسیون.

استفاده از دو نوع رزین باعث می شود که موم به راحتی و به طور یکنواخت پخش شود و در نتیجه موهای زائد یکنواخت از بین برود. علاوه بر این، در موم اپیلاسیون تیزبر در حال حاضر هیچ ماده سمی وجود ندارد که اگر از طریق پوست جذب شود، می تواند مضر باشد. این فناوری ، معمولاً هنگام کندن موها نسبت به واکس های موبر موی شناخته شده موجود در بازار، آسیب کمتری می زند.

 

پاک کننده مو

پاک کننده های مو یا موبرها، محصولاتی هستند که برای از بین بردن شیمیایی یا فیزیکی موهای نامطلوب از نواحی روی بدن طراحی شده اند. هزاران سال است که از آنها استفاده می شود، همچنان بخش مهمی از بهداشت روزمره بسیاری از مردم است. در حال حاضر، پاک کننده های موی جدید در حال بررسی هستند که کمتر تحریک کننده، موثرتر و ماندگارتر هستند.

 

موم موبر

انواع مختلفی از روش های حذف موهای زائد (هم زنان و هم مردان) وجود دارد. تیغ، موم موبر، لیزر یا کرم موبر از جمله مواردی هستند که بیشترین استفاده را دارند.

اگرچه معمولاً کمی دردناک است، اپیلاسیون یکی از گزینه‌های مورد علاقه حذف موهای زائد و همچنین یکی از موثرترین و طولانی‌ترین روش‌ها است.

ما می توانیم اپیلاسیون را در سه نوع تکنیک گروه بندی کنیم: اپیلاسیون حرفه ای، اپیلاسیون شرقی یا نوارهای موم سرد. به همین دلیل است که امروز به طور مفصل در مورد این نوع اپیلاسیون صحبت می کنیم. چیزی را از دست ندهید.

موها به طور کامل با موم موبر از ریشه جدا می شوند و فولیکول خالی می ماند.

با گذشت زمان یک ریشه جدید ظاهر می شود و موها دوباره رشد می کنند، اما بسته به نوع موی هر فرد ممکن است تا چهار هفته طول بکشد.

حذف مو از ریشه دقیقاً به معنای همان چیزی است که شما به آن فکر می کنید: اما نگران نباشید، درمان های قبل و بعد از اپیلاسیون وجود دارد که به کاهش اوچ کمک می کند به روشی راحت تر

علاوه بر این، زمانی که به طور منظم اپیلاسیون می کنید، این ناراحتی کاهش می یابد.

اپیلاسیون موبر را در مکانی تمیز فراموش نکنید. همچنین اگر از کاردک یا موچین استفاده می کنید باید به درستی تمیز شوند.

 

اپیلاسیون حرفه ای

اگرچه واکس موبر حرفه ای معمولاً در سالن های زیبایی یا آرایشگاه استفاده می شود، شرکت تیزبر دارای طیف گسترده ای از واکس های داغ است که با راحتی خانه سازگار شده است.

موم حرفه ای ماده ای بر پایه رزین یا شکر است. در دمای کاربرد، مانند یک مایع بسیار متراکم مانند عسل رفتار می کند. در دماهای پایین تر به تدریج سخت می شود و در نهایت کاملاً جامد می شود. این رفتار همان چیزی است که این نوع موم را به یک روش موبر عالی تبدیل می کند.

هنگامی که موم در دمای استفاده روی پوست اعمال می شود، موها را می گیرد یا به عبارت دیگر، موم به عنوان یک مایع متراکم عمل می کند که به موها اجازه می دهد در داخل آن به دام بیفتند.

سپس با کشیدن سریع موم از روی پوست در یک حرکت سریع، به لطف رئولوژی خاص خود، موم مانند یک جامد رفتار می کند. و موهای داخل آن را می گیرد و شما را با پوستی زیبا برهنه می کند.

 

اپیلاسیون شرقی

اپیلاسیون گرم شرقی روشی کاربردی است که حتی برای ظریف ترین انواع پوست نیز مناسب است. اپیلاسیون را به یک مراسم مراقبت از پوست با رایحه های تسکین دهنده و حس مطبوع وکس گرم که روی پوستتان اعمال می شود، تبدیل کنید. به حداقل حرارت مایکروویو نیاز دارد. علاوه بر این، از آنجایی که در آب محلول است، به راحتی می توان بقایای آن را حذف کرد.

 

مقالات پیشنهادی:

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

موبر بدون بو

پودر موبر سنتی

نوارهای موم سرد

نوارهای موم سرد آماده استفاده هستند و نیازی به حرارت دادن ندارند. اپیلاسیون با نوارهای موم فرآیندی بسیار آسان و سریع است زیرا فقط نیاز به مالیدن هر نوار بین دست ها (برای گرم شدن موم) دارد، آنها را مستقیماً روی پوست بمالید و با یک حرکت سریع آنها را بردارید.

 t/خرید موم اپیلاسیون

نوارهای اپیلاسیون یک روش موبر با ویژگی های اصلی زیر است:

پیش شرط: یک لایه نازک از موم از قبل روی نواری از مواد پنبه مانند پوشانده شده است. این نوارها به صورت جفت به هم چسبیده هستند و فقط باید قبل از استفاده از یکدیگر جدا شوند.

بدون نیاز به گرم کردن: دمای کاربرد دمای اتاق است بنابراین تقریباً در هر شرایطی به هیچ نوع گرم کردن نیاز نیست. باز کنید، نوارها را جدا کنید، اعمال کنید.

آماده برای استفاده: به دلیل دو مزیت فوق، نوارهای اپیلاسیون را می توان در هر شرایط و مکانی استفاده کرد. این یک روش ساده، سریع و آسان است که کمترین تکنیک را در بین تمام روش های اپیلاسیون نیاز دارد.

اندازه مناسب: نوارها در اندازه های مختلف مناسب برای هر ناحیه بدن هستند. رایج‌ترین آنها اندازه بدن، برای نواحی بزرگ مانند پاها یا بازوها هستند. و اندازه "صورت" برای نواحی کوچکتر مانند لبهای بالایی، ابروها یا چانه و همچنین برای زیربغل و خط بیکینی مناسب است.

 

توصیه هایی برای بعد از برداشتن مو

پس از اپیلاسیون، احساس لطیف بودن و قرمز شدن پوست طبیعی است. این اثرات باید ظرف 24 ساعت از بین بروند، در غیر این صورت با پزشک خود مشورت کنید. استفاده از کمپرس سرد روی پوست می تواند به تسکین هر گونه ناراحتی کمک کند.

از دئودورانت یا هر محصول دیگری که حاوی الکل است روی ناحیه اپیلاسیون شده استفاده نکنید.

ناحیه اپیلاسیون شده را مستقیماً در معرض نور خورشید قرار ندهید.

رطوبت رسانی خوب پس از اپیلاسیون برای کمک به بهبودی پوست ضروری است.

 

واکس برای کاربردهای زیبایی حرفه ای

این واکس ها ظاهری صاف، تمیز و حرفه ای بر روی تمام سطوح پوست به جا می گذارند. موم های موبر به ترکیبی از فرمولاسیون بسته به مشخصات مشتری تولید می شوند. موم های با کارایی بالا ما برای انواع ویژگی ها و حساسیت های پوست تولید شده اند.

ما موم های سخت و نرم را برای اپیلاسیون ارائه می دهیم از جمله؛ داغ، کرم، نوار و فیلم.

موم های موبر تیزبر کمرد در طیف وسیعی از رنگ ها و رایحه ها عرضه می شوند. اگر به رنگ‌ها، عطرهای خاص یا افزودن اسانس‌ های بسیار مفید و عصاره‌ های گیاهی مانند اسطوخودوس، درخت چای و آلوئه‌ ورا نیاز دارید، می‌توانیم محصولی منحصر به فرد ارائه دهیم . برای استفاده در سالن، ما موم های موبر نرم و سخت و همچنین موم پارافین نرم تولید می کنیم.

این واکس ها ظاهری صاف، تمیز و حرفه ای بر روی تمام سطوح پوست به جا می گذارند. موم های موبر به ترکیبی از فرمولاسیون بسته به مشخصات مشتری تولید می شوند. موم های با کارایی بالا ما برای انواع ویژگی ها و حساسیت های پوست تولید شده اند.

 

ما موم های سخت و نرم را برای اپیلاسیون ارائه می دهیم از جمله:

واکس داغ، کرم، نوار و فیلم

موم موبر نرم

موم موبر سخت

واکس پارافین

موم براق کننده مو

 

نوارهای مومی آماده برای استفاده

این رایج ترین موم مورد استفاده در رفع موهای زائد و همچنین مومی است که اکثر ما با آن آشنا هستیم. از موم سردی استفاده می‌کند که از قبل روی یک نوار گذاشته شده و بدون گرم کردن آماده استفاده است. از آنجایی که از قبل ساخته شده است، همچنین جایی برای استفاده بیش از حد باقی نمی گذارد و خطر سوختن پوست شما را ندارد. همراه داشتن آن در هنگام سفر راحت، سریع و آسان است.

معایب احتمالی: بسته به کیفیت یا برند، ممکن است بیش از چند بار کشیدن طول بکشد تا به طور موثر موهای شما از طریق این روش از بین برود. اگر به اپیلاسیون مجدد ناحیه خاصی ادامه دهید، ممکن است باعث تحریک یا قرمزی شود که در دراز مدت می تواند برای پوست شما دردناک و مضر باشد.

بهترین گزینه برای: کسانی که اپیلاسیون سریع و بدون دردسر را ترجیح می دهند که به زمان کمی یا بدون نیاز به آماده سازی نیاز دارد.

 y/خرید موم اپیلاسیون

موم سخت گرم

همانطور که از نام آن پیداست، این نوع موم سخت است و بنابراین قبل از استفاده نیاز به حرارت دارد. آنقدر چکش‌خوار می‌شود که به صورت نازک روی پوست پخش می‌شود و پس از سرد شدن سخت می‌شود، بنابراین برای استفاده از آن نیازی به نوارهای کاغذی نیست. موم گرم دور موها را می‌پیچد و در حین سرد شدن آن‌ها را محکم می‌گیرد و در نتیجه پاک‌تر و نرم‌تر از بین می‌رود بدون اینکه موم زیادی در همان ناحیه استفاده شود.

معایب احتمالی: موم سخت گرم بیشتر از پوست به تارهای مو می‌چسبد، بنابراین برای مناطق بزرگ‌تر با رشته‌های موی بلندتر، این امکان وجود دارد که تار از وسط بدون برداشتن ریشه جدا شود. به علاوه، از آنجایی که قبل از استفاده گرم می شود، در صورت عدم استفاده صحیح می تواند منجر به سوختگی پوست شود.

بهترین گزینه برای: کسانی که معمولاً از حذف موهای زائد در نواحی لب بالایی، زیر بغل و بیکینی استفاده می کنند زیرا استفاده مجدد کمتر به معنای خطر کمتر تحریک و ایجاد برآمدگی در این مناطق حساس با پوست نازک است.

 

موم نرم گرم

 خرید موم موم نرم گرم در مقایسه با موم سخت گرم به نوارهایی نیاز دارد. با توجه به بافت نرم آن، پخش کردن آن در نواحی بزرگتر مانند بازوها یا پاها بسیار آسان تر است. همچنین به خوبی به موهای نازک می‌چسبد و برای اکثر موارد و انواع پوست موثر است. با این حال، توصیه می‌شود از انواع موم های نرم گرم مبتنی بر کرم نسبت به موم‌های مبتنی بر رزین استفاده کنید، زیرا اولی برای پوست ملایم‌تر است.

معایب احتمالی: درست مانند موم سخت گرم، این نوع نیز باید با احتیاط استفاده شود زیرا اگر گرما از قبل برای پوست شما قابل تحمل است، استفاده از آن بدون آزمایش ممکن است منجر به سوختگی یا سوزش پوست شود.

مناسب برای: کسانی که نیاز دارند تا حد امکان از شر موهای ناحیه بزرگتر بدن خلاص شوند.

 

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر بدون بو

پودر موبر سنتی

پودر موبر بدن

موم سرد

انواع موم سرد یک جایگزین عالی برای موم گرم است، به خصوص اگر با استفاده از موم گرم روی پوست خود اعتماد به نفس کافی ندارید. با این حال، موم سرد نسبت به موم گرم انعطاف پذیری کمتری دارد و ایجاد یک لایه صاف روی موها را دشوار می کند.

معایب احتمالی: از آنجایی که موم سرد بیشتر به مو و پوست می چسبد، مواردی وجود دارد که برداشتن آن بسیار دردناک تر است. همچنین به اندازه موم گرم موهای زائد را از بین نمی برد، بنابراین انتظار داشته باشید که در طول جلسه اپیلاسیون، چندین بار از آن استفاده کنید.

بهترین گزینه برای: آنهایی که موهای نرم و ظریف تری دارند حتی در نواحی بزرگتر و به گرما حساس تر هستند.

 

موم میوه

موم میوه مانند موم گرم و سرد عمل می کند، اما دارای مزایای اضافه شده به همراه داشتن عصاره میوه با آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی طبیعی در لیست مواد تشکیل دهنده آن است. به همین دلیل، نسبت به رزین یا کرم های مشابه خود، نسبت به پوست بسیار ملایم تر است.

معایب احتمالی: درست مانند سایر محصولات مرتبط با میوه، قبل از استفاده از این نوع موم، ابتدا یک تست پچ انجام دهید. این به این دلیل است که برخی از ترکیبات مشتق شده از میوه بسته به نوع پوست و حساسیت شما می توانند واکنش های آلرژیک ایجاد کنند.

بهترین گزینه برای: کسانی که پوست حساسی دارند و در مورد پیری زودرس پوست نیز آگاه هستند. از آنجایی که میوه ها سرشار از آنتی اکسیدان هایی هستند که به جلوگیری از علائم اولیه پیری کمک می کنند، استفاده از موم میوه می تواند علاوه بر رفع موثر موهای زائد، به استحکام و کشسانی پوست نیز کمک کند.

 f/خرید موم اپیلاسیون

موم شکلاتی

اگر هنوز برای استفاده از موم متقاعد نشده اید، موم شکلاتی ممکن است نظر شما را تغییر دهد. کاکائو، ماده اصلی آن، سرشار از آنتی اکسیدان است و همچنین اثر مرطوب کنندگی روی پوست دارد. روغن های طبیعی مانند بادام و آفتابگردان و همچنین ویتامین E نیز اغلب در ایجاد فرمول موم شکلات استفاده می شود. همه آنها دارای خواص درمانی و ضد التهابی پوست هستند. موم شکلات همچنین نقطه ذوب کمتری نسبت به موم معمولی دارد که خطر سوختگی پوست را کاهش می دهد. همچنین این روش کم دردترین روش حذف موهای زائد با استفاده از موم در این لیست است.

بهترین گزینه برای: کسانی که پوست بسیار حساس دارند و تحمل درد پایینی دارند و برای رفع موهای زائد خود آماده اند.

رشد سریعتر مو

اپیلاسیون شامل کندن مو از ریشه است ، در حالی که تیغ موها را از وسط می برد. ریش تراش برای زنان گزینه مناسبی است ، اما روی پوست شما تأثیر می گذارد. تراشیدن موها را ضخیم می کند ، زیرا شما هرگز آنها را از ریشه جدا نمی کنید ، بلکه آنها را از یک سطح می برید.

 

انواع پوست حساس

استفاده کردن از تیغ همیشه برای انواع پوست ها مناسب نمی باشد. پوست بسیار حساس می تواند به راحتی با استفاده از تیغ تحریک شود زیرا تیغ ها لایه بسیار نازکی از پوست شما را در حین برداشتن موهای زائد از بین می برند.

 

نقاط تاریک

استفاده مداوم از تیغ باعث ایجاد لکه های قرمز یا تیره می شود که قطعاً از معایب تراشیدن موهای بدن است. اگر به طور منظم از تیغ استفاده کنید، از شر موهای سطح پوست خود خلاص می شوید و نه از ریشه، که می تواند لکه های تیره ای به جا بگذارد. همچنین می توانید پس از اصلاح پوست قرمز و خارش دار شوید و پوست خود را به اندازه کافی مرطوب نکنید.

 

موها به سرعت رشد می کنند

پوست بدون مو پس از رفع موهای زائد بدن با تراشیدن، حداکثر تا یک هفته دوام می آورد. پس از اصلاح، موها سریعتر رشد می کنند، درشت تر و خشک تر می شوند.

 

تحریک و جوش

پس از اصلاح، موها کمی ضخیم تر می شوند. اما این فقط موقتی است، بنابراین زمانی که نیاز به اصلاح مجدد آن پس از چند روز دارید، می تواند باعث تحریک، قرمزی یا حتی جوش در مناطق بسیار حساس شود.

 

امن ترین نیست

استفاده از تیغ ممکن است چندان ایمن نباشد. در حین استفاده از تیغ، اگر تیغه آن خیلی تیز باشد یا زمانی که توجه ندارید، می توانید به طور تصادفی به خود آسیب برسانید.

 

گزینه های جایگزین حذف موهای زائد:

اگر هنوز از تیغ برای رفع موهای زائد استفاده می کنید، ممکن است لازم باشد از محصولات تیزبر کمرد به عنوان یک گزینه جایگزین استفاده کنید.

نوارهای موم آماده برای استفاده تیزبر کمرد می تواند پوستی صاف و بدون مو را تا چهار هفته به شما بدهد. نوارهای موم سرد تیزبر کمرد تنها در سه مرحله ساده روی موهای بدن کار می کند - پوست کندن، اعمال و کشیدن.

 

اما اگر به دنبال راهی سریع و بدون درد برای از بین بردن موهای زائد بدن خود هستید، باید  بهترین کرم موبر تیزبر کمرد را امتحان کنید. فرمول کرم موبر بدون بو تیزبر کمرد موها را درست در زیر سطح ضعیف می کند، بنابراین کاردک می تواند به راحتی آنها را بشکند.کرم موبر صورت و بدن به طور خاص برای داشتن پوستی صاف و ابریشمی طراحی شده است. شما می توانید تا دو برابر مدت زمانی که موهای تراشیده شده برای بازگشت به سر می برد، پوستی بدون مو داشته باشید.

طرز استفاده از کرم موبر تیزبر کمرد بسیار آسان است. فقط دستورالعمل های روی جعبه بسته بندی شده را دنبال کنید و فیلم های آموزشی ما را تماشا کنید تا به شما کمک کند بهترین نتیجه را بگیرید.

 

پاهای خود را برای مدت طولانی تری صاف نگه دارید

با نزدیک شدن به تابستان تا چند ماه دیگر، زمان آن فرا رسیده است که به فکر جایگزینی آن شلوار جین تنگ با شلوارک و دامن باشیم. کاملاً واضح است که بگوییم دوست دارید پاهای نرم و جذابی با آنها همراه باشید نگه داشتن پاها در فرم خوب باعث می شود که ظاهر و احساس خوبی داشته باشید.

 

روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد اما کدام یک به صاف نگه داشتن پاها برای طولانی ترین مدت کمک می کند؟

کرم موبر

یکی دیگر از روش های شناخته شده، اپیلاسیون است که از کرم برای ضعیف کردن مو در پایه استفاده می کند. به این ترتیب، وقتی کرم موبر را بعد از 5 تا 10 دقیقه پاک می‌کنید، تمام موها با آن می‌آیند. استفاده از کرم موبر یک انتخاب عالی برای افرادی است که تحمل درد پایینی دارند و ماندگاری آن همزمان با اصلاح است. این بدان معنی است که می توانید از برش تصادفی تیغ دور بمانید و به راحتی می توان آن را در خانه انجام داد

 

اپیلاسیون

این یک روش رایج برای خلاص شدن از شر موهای زائد پاها است. می‌توانید نوارهای آماده استفاده از تیزبر کمرد را در اختیار داشته باشید و خودتان این کار را از راحتی در خانه انجام دهید. ممکن است کمی بیشتر از اصلاح طول بکشد، اما می توانید 2 تا 4 هفته بدون مو سپری کنید . اطمینان حاصل کنید که حداقل بیست و چهار ساعت قبل از آن لایه برداری کنید تا موهای زیر پوستی را از بین ببرید و ساق پای خود را صاف نگه دارید.

 

آیا کارهایی وجود دارد که باید بعد از اپیلاسیون انجام داد یا از آن اجتناب کرد؟

اپیلاسیون یکی از محبوب ‌ترین روش‌های مورد استفاده برای حذف موهای زائد است و در حالی که نتایج درمان معمولاً آنچه را که می ‌خواهیم برای ما به ارمغان می‌آورد - پوست صاف و بدون مو ، اما باید به درستی از آن نواحی مراقبت کنیم تا از هرگونه ناراحتی احتمالی ، برآمدگی‌ های قرمز جلوگیری کنیم و حتی عفونت.

لیست کاملی از چیزهایی وجود دارد که می توانید بعد از اپیلاسیون از آنها اجتناب کنید زیرا پوست شما بعد از درمان حساس تر می شود. اول از همه، مطمئن شوید که تا 24 ساعت آینده تا حد امکان از گرما اجتناب کنید - این به این معنی است که از حمام داغ، اتاق بخار، سونا و جکوزی خودداری کنید زیرا می تواند پوست را تشدید کند. (استخرهای کلردار نیز می توانند باعث تشدید شوند) و می توانند منجر به ایجاد عفونت در منافذ باز شوند. برای کمک به بستن منافذ، می توانید به طور مرتب از مرطوب کننده های مبتنی بر درخت چای استفاده کنید. درخت چای یک ضد عفونی کننده طبیعی است و به تسکین و ایجاد یک آنتی باکتریال برای پوست حساس کمک می کند.

تمیز کردن پوست بعد از موم بسیار مهم است زیرا فولیکول های مو باز مانده و شما را در برابر عفونت آسیب پذیر می کند. می‌توانید دوش آب گرم (اما نه داغ) بگیرید و از کرم‌های ضدعفونی‌کننده استفاده کنید، به‌خصوص اگر به عفونت‌های بعد از اپیلاسیون عادت دارید. استفاده از کرم درخت چای یا روغن اسطوخودوس راه خوبی برای تسکین پوست است، اما قبل از استفاده از آن مطمئن شوید که دست‌هایتان کاملا تمیز هستند.

اگر احساس سوزش دارید، بهتر است از اصطکاک روی ناحیه اپیلاسیون شده خودداری کنید و این کار را می‌توان با پوشیدن لباس‌های گشاد و لباس زیر نخی انجام داد که به آن ناحیه اجازه تنفس می‌دهد، این امر مخصوصاً اگر به تازگی پا یا بیکینی داشته‌اید مهم است. موم علاوه بر این که به پوست اجازه تنفس می دهد، لباس های گشاد همچنین به محدود کردن میزان تعریق بعد از اپیلاسیون کمک می کنند، زیرا این امر زمینه ایده آلی را برای رشد میکروب ها فراهم می کند و می تواند باعث بثورات، تحریک، قرمزی و جوش شود. به هر قیمتی باید از عرق کردن جلوگیری کرد.

یکی دیگر از مواردی که پس از درمان باید به آن توجه کنید این است که حداقل به مدت 24 ساعت از دئودورانت یا هر چیز معطری روی ناحیه آسیب دیده خودداری کنید زیرا ممکن است پوست را کاملاً دردناک کند.

چند روز پس از درمان، می‌توانید چندین بار در هفته لایه‌برداری ملایم پوست خود را انجام دهید تا پوست مرده از بین برود که به جلوگیری از رشد موهای درونی کمک می‌کند. با افزودن یک مرطوب کننده به روتین روزانه مراقبت از پوست، حتما پوست خود را هیدراته و تغذیه کنید.

رشد مجدد موها معمولا حدود یک هفته بعد از جلسه اولیه اپیلاسیون شروع می شود. بهتر است بین جلسات اپیلاسیون از اصلاح خودداری کنید زیرا چرخه رشد مو را مختل می کند به علاوه موهای شما باید قبل از اپیلاسیون در نوبت بعدی طول مشخصی داشته باشند. مطمئن شوید که اجازه دهید موها کمی رشد کنند تا پاهای شما در شرایط عالی برای موم بعدی خود قرار گیرند


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT