مقالات

استفاده از پودر بهداشتی|آیا پودرموبربرای صورت خوبه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استفاده از پودر بهداشتی ، بهداشت فردی یکی از دلایل اصلی از بین بردن موهای زائد بدن است. اجازه بدهید توضیح دهیم. اگر موهای زیر بغل خود را طبیعی رها کرده اید، موها در واقع می توانند محل رشد باکتری ها باشند. در هوای گرم و مرطوب ما، موهای زیر بغل شما می توانند رطوبت را به دام بیندازند و باعث تعریق بیشتر شما شوند. بوی بدن نتیجه تجزیه اسیدهای موجود در عرق توسط باکتری ها است.

 

k/استفاده از پودر بهداشتی

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

انواع روش های رفع موهای زائد

این موارد عبارتند از: پیرایش، اصلاح، موچین، کندن، اپیلاسیون، الکترولیز، لیزر و کرم یا فوم رفع موهای زائد.

کرم های موبر که به عنوان کرم های موبر نیز شناخته می شوند، روشی سریع، ارزان و آسان برای استفاده هستند

مواردی که باید با کرم های موبر از بین برود:

مطمئن شوید که نوع کرم مناسب را برای ناحیه حساس خود انتخاب کرده اید.

همیشه توصیه می شود قبل از استفاده از هر گونه کرم روی هر ناحیه حساس، یک آزمایش پچ انجام دهید.

همچنین باید از مواد تشکیل دهنده یک محصول خاص آگاه باشید. برخی از این کرم ها با عطرهای مصنوعی و مواد نگهدارنده پر شده اند، مطمئن شوید که به آنها حساسیت ندارید.

جدای از آن، در مورد هر محصول پوستی، همیشه توصیه می شود از یک متخصص پوست خوب توصیه شود. انجام این کار در انتخاب محصول مناسب برای شما مفید خواهد بود.

روش های رایج حذف موهای زائد و مواردی که باید به خاطر بسپارید:

از موبرهای ایمن استفاده کنید: کرم موبر خود را با دقت انتخاب کنید، مطمئن شوید که یک تست پچ انجام می دهید تا اطمینان حاصل شود که هیچ تحریکی وجود ندارد.

اپیلاسیون توسط یک متخصص: استفاده از نوارهای اپیلاسیون به تنهایی می تواند خطرناک تر و دردناک تر باشد. از کسی که در آن مهارت دارد کمک بگیرید. اپیلاسیون گزینه بهتری است زیرا برای موهای کوتاه نیز قابل استفاده است و ماندگاری بیشتری دارد.

آیا اپیلاسیون در دوران بارداری بهتر است؟

برای یک خانم باردار برداشتن موهای چانه، زیر بغل، شکم یا حتی پاهایش ساده تر است. با این حال، برآمدگی نوزاد رسیدن به واژن برای از بین بردن مو را بسیار دشوار می کند. به همین دلیل است که بسیاری از زنان به اپیلاسیون بیکینی فکر می کنند.

در اینجا 5 فایده اپیلاسیون بیکینی در دوران بارداری آورده شده است:

  1. به تمیز نگه داشتن ناحیه کمک می کند و خطر عفونت را کاهش می دهد.
  2. به کنترل رشد موهای ناحیه تناسلی کمک می کند که به سرعت در دوران بارداری اتفاق می افتد و باعث خارش می شود.
  3. احتمال بثورات گرمایی در آنجا را کاهش می دهد.
  4. محل را تمیز نگه می دارد و زن را برای زایمان آماده می کند.
  5. در مقایسه با استفاده از تیغ یا کرم های موبر، نتیجه طولانی مدتی به شما می دهد.

 

کرم یا فوم موهای زائد بدن چیست؟

وقتی صحبت از روش های حذف موهای زائد می شود، کدام یک را باید انتخاب کنید؟ موم ها یا بریدگی های دردناکی که با اصلاح روزانه به وجود می آیند؟ لیزر گران یا دردسر کندن؟

 

انتخاب ما؟ کرم ها یا فوم های رفع موهای زائد راه حلی هستند ... مخصوصاً برای مبتدیان! این محصولات برای شکستن ساختار کراتین یا پروتئین های فولیکول مو طراحی شده اند و می توانند مو را ضعیف کرده و در پایه خود حل کنند. وقتی کرم یا کف را پاک می‌کنید، موها از ریشه می‌شکنند. نتیجه: پوستی صاف و بدون مو برای روزها.

مزایای استفاده از کرم یا فوم رفع موهای زائد بدن

در اینجا چیزی است که ما در مورد استفاده از کرم یا فوم رفع موهای زائد بدن دوست داریم.

سریع و آسان. تنها 5 تا 10 دقیقه طول می کشد تا مو در ریشه خود حل شود.

راحت و مناسب برای مبتدیان. شما می توانید آن را در راحتی خانه خود استفاده کنید، دستورالعمل ها به راحتی قابل پیروی هستند و نیازی به مهارت خاصی ندارید.

مقرون به صرفه برخلاف لیزر یا الکترولیز، این لوله از کرم یا فوم رفع موهای زائد بدن هزینه بسیار کمتری دارد.

نتایج ماندگارتر در مقایسه با اصلاح، استفاده از کرم یا فوم موهای زائد شما را برای مدت طولانی تری بدون مو می کند.

بدون درد فاکتور "اوچ" اپیلاسیون را فراموش کنید. آن تیوپ کرم یا فوم رفع موهای زائد بدن، مسیری ایمن و بدون درد را برای تمیز کردن و صاف کردن پوست به شما ارائه می دهد.

هنگام استفاده از کرم ها یا فوم های موبر به چه نکاتی باید توجه کرد

قبل از اینکه شروع به پخش آن کرم یا کف موبر روی موهای خود کنید، دستورالعمل ها را به دقت بخوانید.

 

اگر این اولین تلاش شما است، ممکن است کمی به هم ریخته شود. مطمئن شوید که یک حوله یا دستمال کاغذی در حالت آماده به کار دارید. اما هی، تمرین باعث عالی می شود.

 

برخی از کرم ها یا فوم های رفع موهای زائد دارای بوی قوی شیمیایی هستند. پس با دقت انتخاب کنید چرا محدوده حذف موهای زائد را با فناوری ماسک ویژه ای که چنین بوهای طاقت فرسایی را از بین می برد، امتحان نکنید؟

 d/استفاده از پودر بهداشتی

نحوه استفاده از کرم ها یا فوم های موبر

برای از بین بردن آسان موهای زائد با کرم ها یا فوم های مو، این مراحل ساده را دنبال کنید.

 

مرحله 1: درخواست کنید

یک لایه یکنواخت از کرم یا فوم را روی نواحی مویی که می خواهید از بین ببرید بمالید. مطمئن شوید که آن مناطق خشک هستند. استفاده در جهت مخالف رشد مو باعث می شود که کرم یا کف به ریشه مو برسد.

مرحله 2: صبر کنید

کرم یا کف را به مدت 5 تا 10 دقیقه بگذارید. زمان انتظار ممکن است متفاوت باشد، بسته به مقدار مو یا نوع مو، بنابراین دستورالعمل ها را بررسی کنید. برای حذف کامل موهای زائد، معمولاً بهتر است 10 دقیقه صبر کنید.

مرحله 3: مالش دهید

یک ناحیه کوچک را با یک اسفنج یا دستمال پاک کنید تا بررسی کنید که آیا مو برداشته شده است یا خیر. سپس موهای باقیمانده را با اسفنج به آرامی مالش دهید. نکته: برای مناطقی که موهای بیشتری دارند، به آرامی با حرکات دایره ای مالش دهید تا مطمئن شوید که موها کاملاً از بین رفته اند.

مرحله 4: آبکشی کنید

بعد از اتمام به خوبی محل مورد نظر را شستشو دهید و خشک نماید و از مرطوب کننده و یا روغن مناسب استفاده کنید. به هیچ عنوان از شوینده ها بر روی پوست استفاده نکنید

ما زندگی پر هیجانی داریم. زیربغل ما بار همه چیز را تحمل می کند - از لباس های تنگ و دئودورانت های خشن گرفته تا کیف و کوله پشتی. هوای سخت نیز به آنها رحم نمی کند. آنها در مقابل تعریق زیاد آسیب پذیر می باشند که می تواند موجب ایجاد بو و همینطور لکه های عرق بر روی لباس شود. به اینها یک پاک کردن موی تراشیده نشده را اضافه کنید، این فقط سناریو را بدتر می کند. علاوه بر این، بیرون آمدن مو از زیر بغل شما می تواند زیباترین سارافون را غیر جذاب نشان دهد. به همین دلیل است که اپیلاسیون زیر بغل در بازار تقاضا دارد.

 

مقالات پیشنهادی :

استفاده از پودر موبر

واجبی بدون بو

انواع موم گرم

چرا اپیلاسیون زیر بغل؟

اپیلاسیون زیر بغل موهای زیر بغل را از ریشه پاک می کند. از این رو، به درخشندگی پوست شما می افزاید و همچنین پوست را برای بیش از چهار هفته بدون مو نگه می دارد.

 

آیا رفتن به سالن در واقع بهترین راه برای از بین بردن موهای زیر بغل است؟

هنگامی که به دنبال بهترین راه‌ها برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل هستید، رزرو قرار ملاقات در سالنی که اپیلاسیون زیر بغل را در نزدیکی شما ارائه می‌دهد ممکن است راه آسانی به نظر برسد. سالن‌ها معمولاً برای رفع موهای زائد زیر بغل به شما امکان انتخاب بین اپیلاسیون با شکر و موم داغ را می‌دهند. با این حال، هر دو معایب خود را دارند. شکر زدن می تواند بسیار دردناک باشد و برای بسیاری مناسب نیست. اپیلاسیون داغ می تواند باعث سوختگی شود و همچنین کثیف است. همچنین، برخی از افراد از مراجعه به سالن برای رفع موهای زائد زیر بغل نگران هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است محدودیت زمانی داشته باشند. با در نظر گرفتن این موضوع، تیزبر کمرد نوارهای مومی آماده برای استفاده را ارائه کرده است که اپیلاسیون زیر بغل را در خانه آسان و راحت می کند. این نوارها جایگزینی برای سایر انواع موم موی زائد زیر بغل، استفاده آسان و ایمن هستند.

 

5 مرحله برای اپیلاسیون زیر بغل در خانه

نوارها را با استفاده از زبانه های کششی نگه دارید و به آرامی آن را جدا کنید.

قسمت چسبنده نوار را روی پوست خود بمالید و مطمئن شوید که زبانه کشش در جهت رشد مو باشد. نوار را به طور مکرر روی پوست خود در همان جهت صاف کنید.

زبانه کشش را نگه داشته و با یک حرکت سریع، نوار را بر خلاف جهت رویش مو با یک حرکت سریع به عقب برگردانید. برای جلوگیری از ناراحتی هنگام اپیلاسیون زیر بغل، پوست خود را سفت نگه دارید. این کار را تکرار کنید تا نوار چسبندگی خود را از دست بدهد.

پس از اتمام کار اپیلاسیون زیر بغل، موم اضافی را با دستمال پاک کننده کامل موجود در جعبه پاک کنید. برای جزئیات بیشتر و دستورالعمل‌های مربوط به بیکینی و زیربغل به جزوه داخل مراجعه کنید.

سادگی و راحتی آن چیزی است که استفاده از نوارهای موم آماده را به یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن موهای زیر بغل تبدیل می کند.

 d/استفاده از پودر بهداشتی

قبل از استفاده از موم زیر بغل این نکات را در نظر داشته باشید:

قبل از استفاده از نوارها برای اپیلاسیون زیر بغل، روی ناحیه کوچکی از پوست خود که مایل به درمان آن هستید پچ تست کنید. دستورالعمل های روی بروشور را دنبال کنید و اگر در عرض 24 ساعت واکنش نامطلوبی مشاهده نشد، می توانید از محصول استفاده کنید.

نوار را برای مدت زمان مشخص روی پوست خود نگه دارید، قبل از اینکه آن را بکشید.

می توانید قبل از اینکه چسبندگی خود را از دست بدهد، نوارها را سه بار برای اپیلاسیون زیر بغل استفاده کنید.

حتی می توانید آنها را به اندازه مورد نیاز برای مناطق سخت تر یا ظریف تر برش دهید.

موها در دو جهت مختلف زیر بغل شما رشد می کنند، بنابراین به یاد داشته باشید که برای هر جهت رشد مو باید محصول را در دو مرحله مختلف استفاده کنید.

هیچ کس نمی خواهد با موهای زیر پوستی مقابله کند. بنابراین به خاطر داشته باشید که 24 ساعت قبل از برداشتن موهای زیر بغل لایه برداری کنید و بعد از آن لباس های گشاد بپوشید تا از رشد مو جلوگیری کنید.

 

واکس بیکینی در خانه

اپیلاسیون نواحی صمیمی یا دست نخورده ماندن موها یک انتخاب شخصی است. با این حال، اکثر خانم ها عاشق احساس پوست صاف و بدون مو هستند. و هرکسی که زیر درختان ضخیم دارد و از تیغ می ترسد، می تواند تأیید کند که اصلاح لذتی ندارد. بنابراین اگر شما یکی از این افراد هستید و در مورد چگونگی به دست آوردن خط بیکینی عالی سردرگم هستید، نگران نباشید، ما یک راه حل برای شما داریم - اپیلاسیون بیکینی. برای آشنایی بیشتر با اپیلاسیون بیکینی و نحوه انجام آن، ادامه مطلب را بخوانید.

 

اپیلاسیون بیکینی در خانه - چگونه و چرا؟

چه کسی دوست ندارد پوست کودک صاف و بدون جوش و خارش داشته باشد؟ خوب، برای یک فرآیند حذف موهای زائد ارزان و آسان، اپیلاسیون بیکینی برنده واضح است.

بنابراین برای صرفه جویی در پول و مشکلات، واکس بیکینی DIY راه حل عالی است. اگر صبور باشید، اپیلاسیون بیکینی در خانه آسان است. برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام واکس بیکینی در خانه، ادامه مطلب را بخوانید.

 

برای اپیلاسیون بیکینی در خانه به چه چیزهایی نیاز دارید؟

برای وکس بیکینی در خانه، باید یک کیت اپیلاسیون بخرید. انواع کیت های اپیلاسیون در بازار موجود است. با این حال، نوار موم سرد تیزبر کمرد یکی از ساده ترین و ایمن ترین راه ها برای اپیلاسیون بیکینی در خانه است. شما به این موارد غیر از کیت اپیلاسیون نیاز خواهید داشت:

پاک کننده پیش واکس

روغن قبل از اپیلاسیون

ژل بر پایه آلوئه

حوله

خود را برای اپیلاسیون بیکینی آماده کنید

قبل از شروع اپیلاسیون بیکینی، مطمئن شوید که موها حداقل یک چهارم اینچ رشد کرده اند تا به طور موثر موها را گرفته و کنده کنند. از قیچی استفاده کنید و موهای ناحیه خصوصی خود را اگر بیشتر از نیم اینچ رشد کرده اند کوتاه کنید.

هنگامی که موهای خود را در طول مناسب قرار دادید، قبل از شروع اپیلاسیون بیکینی، آن ناحیه را کاملاً لایه برداری کرده و تمیز کنید. ناحیه مورد نظر را خشک کنید و پودر تالک را روی ناحیه ای که قرار است اپیلاسیون شود بمالید. این پودر به نوارها کمک می کند که فقط موها را بگیرند و نه پوست شما را. همچنین، رطوبت موجود بر روی پوست شما را برای یک تجربه اپیلاسیون نرم تر خیس می کند.

 

مقالات پیشنهادی :

طریقه ی استفاده از پودر موبر

پودر موبر

انواع موم اپیلاسیون

مراحل اپیلاسیون بیکینی: چگونه خودتان آن را انجام دهید

نوارهای موم سرد را از بسته بردارید

سپس نوارهای موم را در ناحیه مورد نظر جدا کرده و موم را در جهت رشد مو فشار دهید.

پوست خود را کشیده نگه دارید و از نوار موم بر خلاف جهت رویش موهایتان فاصله بگیرید

این کار را تا زمانی که پوست نرم و تمیز شود تکرار کنید

برای تسکین احساس سوزش، از لوسیون پس از موم یا ژل مبتنی بر آلوئه استفاده کنید

یک نکته سریع برای رفع موهای بیکینی در خانه راحت تر و کمتر کثیف تر

برای تجربه ای کمتر دردناک، می توانید طیف کرم های رفع موهای زائد تیزبر کمرد را نیز امتحان کنید

کرم‌های رفع موهای زائد تیزبر کمرد مجموعه‌ای از کرم‌های رفع موهای زائد تست شده از نظر پوست است که برای انواع پوست مناسب است. نه تنها این، بلکه با عصاره های طبیعی مانند آلوئه ورا، خیار و روغن هسته انگور همراه است و رایحه ای تازه و با طراوت دارد. با تیزبر کمرد ، دیگر نیازی به تحمل درد برای رفع موهای زائد خط بیکینی ندارید.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT