مقالات

کرم موبر صورت و بدن|قیمت کرم موبر صورت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کرم موبر صورت و بدن؛ برای از بین موهای زائد بدن می تواند دردناک باشد. احساس کاملا آشنا پوست برآمدگی و تحریک شده؛ زمان گرانبهایی که با جستجوی دقیق آن یک موی سرگردان مکیده شد. و مقدار زیادی پول خرج شده برای موم های دردناک، همه کارهایی هستند که ما انجام می دهیم تا پوستمان صاف و ابریشمی شود. اما گزینه دیگری برای رفع موهای زائد وجود دارد: کرم موبر.

اگر در مورد فواید کرم موبر برای از بین بردن موهای بدن از جمله آسان، ارزان و بدون درد بودن آن شنیده اید، شاید قبلاً وسوسه شده اید که سایر روش های حذف موهای زائد خود را با آن جایگزین کنید. با این حال، توجه به این نکته مهم است که مواد موبر در صورت عدم استفاده صحیح می‌توانند باعث سوختگی شیمیایی و سایر واکنش‌های مضر شوند.
وقتی نوبت به حذف موهای زائد می‌شود، گزینه‌هایی دارید: اصلاح، اپیلاسیون، شکرک زدن، لیزر، الکترولیز و استفاده از کرم‌ موبر. اما امروز، ما بر روی کرم های موبر مو تمرکز می کنیم. طرفداران این روش حذف موهای زائد دوست دارند که به راحتی در خانه انجام می شود، سریع است و نسبتاً بدون درد است (اگر آن را به درستی انجام دهید).

Facial and body hair removal cream/کرم موبر صورت و بدن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

کرم‌های موبر با تجزیه پروتئین‌های کراتین در مو کار می‌کنند. این کار به ‌طور کاملا مؤثری موهای زائد را نازک و حل می‌کند تا جایی که می‌توان به سادگی با پاک شدن کرم آن‌ها را هم از بین برد. کرم های موبر حاوی چندین ماده شیمیایی قلیایی مختلف مانند تیوگلیکولات سدیم، سولفید استرانسیم و تیوگلیکولات کلسیم هستند. این مواد شیمیایی پیوندهایی را که ساختار پروتئین یا کراتین موهای شما را در کنار هم نگه می دارند، می شکنند. هنگامی که یک پور موبر روی ناحیه قرار می گیرد، کراتین مو را حل می کند و مو به اندازه ای ضعیف می شود که از پایه خود در فولیکول شل شود. ترکیب تیوگلیکولات کلسیم و هیدروکسید سدیم در اکثر کرم های موبر، واکنش شیمیایی اصلی است که باعث ایجاد بوی قوی و اغلب نامطبوع می شود. (مشابه بوی «پرم» که از همان مواد شیمیایی استفاده می کند.) با این حال، برخی کرم ها اکنون حاوی مواد اضافی هستند که عطر سولفوریک را پوشانده اند. متأسفانه برخی از عطرها نیز می توانند پوست را تحریک کنند."

در حالی که این کرم‌ها واقعاً کار می‌کنند و اگر از اصلاح یا اپیلاسیون خسته شده‌اید می‌توانند گزینه‌ای باشند، قوانینی وجود دارد که هنگام استفاده از آنها باید به خاطر داشته باشید تا مطمئن شوید که به پوست خود آسیب نمی‌رسانید. ما برخی از موارد زیر را تشریح می کنیم:

کرم موبر صورت و بدن؛ وقتی نوبت به از بین بردن موهای زائدبدن می‌رسد، گزینه‌هایی دارید: اصلاح، اپیلاسیون، شکرک زدن، لیزر، الکترولیز و استفاده از کرم‌های موبر. اما امروز، ما بر روی کرم های موبر مو تمرکز می کنیم. طرفداران این روش حذف موهای زائد دوست دارند که به راحتی در خانه انجام شود، سریع است و نسبتاً بدون درد است (اگر آن را به درستی انجام دهید).
آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه این کرم ها به طور جادویی موها را از بین می برند؟
کرم های موبر با تجزیه پروتئین های کراتین در مو عمل می کنند. کرم های موبر حاوی چندین ماده شیمیایی قلیایی مختلف مانند تیوگلیکولات سدیم، سولفید استرانسیم و تیوگلیکولات کلسیم هستند. پیوندهایی که ساختار پروتئین یا کراتین موهای شما را در کنار هم نگه می دارد. هنگامی که یک اپیلاتور روی ناحیه قرار می گیرد، کراتین را در مو حل می کند و مو به اندازه ای ضعیف می شود که از پایه خود در فولیکول شل می شود. کلسیم تیوگلیکولات و هیدروکسید سدیم در اکثر کرم‌های موبر، واکنش شیمیایی اصلی است که باعث ایجاد بوی قوی و اغلب نامطبوع می‌شود. موادی که بوی سولفوریک را می پوشانند. متأسفانه برخی از عطرها نیز می توانند پوست را تحریک کنند."
در حالی که این کرم‌ها واقعاً کار می‌کنند و اگر از اصلاح یا اپیلاسیون خسته شده‌اید می‌توانند گزینه‌ای باشند، قوانینی وجود دارد که هنگام استفاده از آنها باید به خاطر داشته باشید تا مطمئن شوید که به پوست خود آسیب نمی‌رسانید. 

Facial and body hair removal cream/کرم موبر صورت و بدن

نکاتی در مورد استفاده از کرم های موبر


1. کرم مناسب را انتخاب کنید
"از فرمولاسیون کرم مخصوص صورت برای صورت و از فرمول مخصوص بدن برای بدن استفاده کنید." "اگر پوست بسیار حساسی دارید از فرمولاسیون پوست حساس حتما استفاده کنید. در حالی که هیچ معیار خاصی وجود ندارد که این فرمولاسیون ها باید مطابق با FDA برای برچسب ضد حساسیت یا پوست حساس مطابقت داشته باشند، اما به نظر من هنوز ارزش دارد که به آن اعتماد کنید. سازنده."
2.شما باید نکات آماده سازی سازنده را دنبال کنید، و قبل از استفاده از کرم، پوست خود را از نظر هرگونه تحریک یا بریدگی بررسی کنید. «چند روز قبل از استفاده از کرم موبر از محصولات حاوی بنزوئیل پراکسید یا رتینوئید خودداری کنید. این محصولات برای درمان آکنه و خطوط ریز یا چین و چروک، لایه‌های مرده بالای پوست را لایه برداری می‌کنند و آن را به مواد شیمیایی حساس‌تر می‌کنند.
3.هنگام آزمایش یک کرم جدید، مهم است که ابتدا یک پچ آزمایشی انجام دهید تا مطمئن شوید که هیچ گونه تحریک یا واکنش بدی ندارید، به خصوص اگر قصد دارید از این محصول در ناحیه بزرگتری از بدن استفاده کنید.

4. دستورالعمل ها را دنبال کنید
خواندن و بازخوانی دستورالعمل ها مهم است تا جایی برای خطا باقی نگذارید. فرمول‌سازی هر سازنده متفاوت است، و اگرچه ممکن است در گذشته از کرم‌های رفع موهای زائد استفاده کرده باشید، اگر برند خود را تغییر دهید، تصور نکنید که کاربرد و زمان‌بندی یکسانی دارد.

5. یک تایمر تنظیم کنید
دور زدن آن بسیار آسان است—ممکن است کرم را بپوشید و شروع به نگاه کردن به تلفن خود کنید یا کاری در خانه انجام دهید و بعد از زمان تعیین شده کاملا فراموش کنید که آن را بردارید. که می تواند منجر به تحریک یا آسیب پوست شود. "یک دقیقه اضافی ممکن است خیلی طولانی باشد. به خاطر داشته باشید، پوست شما نیز از کراتین ساخته شده است و همچنین اگر کرم موبر مو بیش از حد طولانی بماند، می تواند حل شود."

6. اگر احساس سوزش کردید فورا آن را بردارید
«اگر سوزش یا خارش رخ داد، حتی قبل از خاموش شدن تایمر، کرم را پاک کرده و با مقدار زیادی آب بشویید.

7. روی اندام تناسلی استفاده نکنید
من تولید کننده ای را ندیده ام که استفاده از آن را برای اندام تناسلی توصیه کند. این پوست نازک است و می تواند به قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی حساس تر باشد."

آیا کرم موبر ریشه را از بین می برد؟
کرم‌های موبر حاوی مواد شیمیایی هستند که پروتئین کراتین را در ساقه مو حل می‌کنند و باعث ضعیف‌تر شدن آن‌ها و شل شدن آن‌ها در ریشه می‌شوند. آنها ریشه مو را از بین نمی برند. اگر می خواهید موهای بدن را به گونه ای بردارید که ریشه آن نیز از بین برود، باید اپیلاسیون را امتحان کنید. تمام روش‌های مختلف حذف موها مزایا و معایب خود را دارند. برخی از آنها دسترسی به آن نواحی حساس بدن را دشوار می کنند و برخی دردناک و وقت گیر یا صرفاً گران هستند. کرم های رفع موهای زائد یکی از محبوب ترین راه ها برای از بین بردن موهای زائد بدن ما بوده اند. این عمدتاً به این دلیل است که نسبت به بسیاری از روش های حذف موهای زائد نسبتاً ارزان تر و صرفه جویی در زمان است.

 

نحوه انتخاب بهترین کرم موبر برای قسمت های خصوصی برای مردان

انتخاب بهترین کرم موبر برای قسمت‌های خصوصی برای مردان نیازمند بررسی دقیق برای اطمینان از ایمنی، اثربخشی و حداقل تحریک است. در اینجا چندین نکته مهم وجود دارد که باید هنگام انتخاب کرم موبر برای قسمت های خصوصی برای مردان در نظر بگیرید:

 1. حساسیت و آلرژی پوست: - قبل از هر چیز، نوع پوست خود و هرگونه آلرژی یا حساسیتی که ممکن است داشته باشید را در نظر بگیرید. مقدار کمی از محصول را روی ناحیه کوچکی از پوست خود آزمایش کنید تا قبل از استفاده از آن در قسمت های خصوصی خود، از وجود عوارض جانبی آن مطلع شوید.
 2. هدف و نوع مو: – هدف خود را مشخص کنید: آیا می خواهید موهای ناحیه خصوصی خود را کوتاه کنید، بتراشید یا به طور کامل حذف کنید؟ – ضخامت و درشتی موهای ناحیه را در نظر بگیرید تا محصولی را انتخاب کنید که بتواند به طور موثر با آن مقابله کند.
 3. مواد تشکیل دهنده: – به دنبال کرم های رفع موهای زائد باشید که به طور خاص برای نواحی حساس فرموله شده اند، زیرا احتمال تحریک کمتری دارند. – از محصولات حاوی مواد شیمیایی خشن مانند هیدروکسید سدیم یا تیوگلیکولات کلسیم که می تواند برای پوست حساس تحریک کننده باشد، خودداری کنید. – موادی مانند آلوئه ورا، بابونه یا کره شی را بررسی کنید که می تواند به تسکین پوست کمک کند.
 4. نام تجاری و شهرت: – یک برند معتبر با سابقه تولید محصولات ایمن و موثر موهای زائد را انتخاب کنید.
 5. ضد حساسیت و تست شده توسط متخصص پوست: - به دنبال محصولاتی باشید که برچسب ضد حساسیت دارند و توسط متخصص پوست آزمایش شده اند. این محصولات کمتر باعث تحریک پوست می شوند.
 6. عطر و رایحه: - در نظر بگیرید که آیا محصولی بدون عطر یا با رایحه ملایم را ترجیح می دهید. برخی از عطرها می توانند پوست حساس را تحریک کنند.
 7. دستورالعمل کاربرد و استفاده: – به دستورالعمل های کاربردی ارائه شده روی بسته بندی محصول توجه کنید. آنها را به دقت دنبال کنید تا از استفاده ایمن و موثر اطمینان حاصل کنید. – مطمئن شوید که محصول برای استفاده در ناحیه تناسلی مناسب است، زیرا ممکن است برخی از محصولات برای استفاده در سایر قسمت های بدن طراحی شده باشند.
 8. پچ تست: – همیشه یک پچ تست را روی ناحیه کوچکی از پوست خود، ترجیحاً روی ساعد خود انجام دهید تا قبل از استفاده از محصول در قسمت های خصوصی خود، از وجود هرگونه واکنش نامطلوب بررسی کنید.
 9. سهولت استفاده: – سهولت کاربرد و حذف را در نظر بگیرید. برخی از محصولات با ابزار اپلیکاتور عرضه می شوند تا فرآیند را ساده تر کنند.
 10. مدت زمان نتایج: - کرم های رفع موهای زائد معمولاً نتایج موقتی ارائه می دهند. در نظر بگیرید که چه مدت می خواهید بدون مو باشید و هر چند وقت یکبار مایل به استفاده مجدد از محصول هستید.
 11. قیمت: - قیمت محصولات مختلف را مقایسه کنید، اما به خاطر قیمت کمتر، کیفیت و ایمنی را به خطر نیندازید.
 12. مراقبت های بعدی: – برای مراقبت های بعدی برنامه ریزی کنید. پس از استفاده از محصول، مطمئن شوید که ناحیه مورد نظر را با یک لوسیون ملایم و بدون عطر مرطوب کنید تا از خشکی و تحریک جلوگیری شود.
 13. با یک متخصص مشورت کنید: - اگر در مورد استفاده از کرم موبر در ناحیه خصوصی خود مطمئن نیستید یا هر گونه نگرانی دارید، برای مشاوره با یک متخصص پوست مشورت کنید.

به یاد داشته باشید که تجربیات فردی با کرم های موبر می تواند متفاوت باشد ، بنابراین انتخاب محصولی که متناسب با نیازهای خاص و نوع پوست شما باشد، ضروری است. علاوه بر این، همیشه دستور العمل های محصول را به دقت دنبال کنید تا خطر تحریک پوست یا سایر عوارض جانبی را به حداقل برسانید.

 

چگونه کرم موبر بهتر از اصلاح است؟

اگر رشد مجدد مو ها تنها در عرض یکی دو روز پس از اصلاح ، شما را عصبی کرده است، بدانید که در این مورد تنها نیستید. واقعیت این است که اصلاح نمی تواند نتایج طولانی مدتی را نشان دهد. باید بدانید که هنگام اصلاح، بر خلاف روش ‌های دیگر که موها را از ریشه پاک می‌ کنید ، موها را کوتاه می‌ کنید. بنابراین ، با مقایسه این دو برای نتایج ، یک کرم موبر مانند ژل موهای زائد تیزبر کمرد ممکن است بهتر باشد.

 

استفاده از کرم موبر در مقایسه با سایر روش های رفع موهای زائد چگونه است؟

اصلاح با تیغ یا ریش تراش برقی روشی سریع و ساده برای از بین بردن موهای زائد است، اما کرم های موبر نسبت به این روش مزایای متعددی دارند. در جایی که تراشیدن موها در سطح پوست بریده می‌ شود ، کرم ‌های موبر موها را درست زیر سطح پوست حل می‌کنند  به این معنی که ناحیه تحت درمان برای چند روز بدون مو باقی می ‌ماند. مو با انتهای مخروطی دوباره رشد می کند، بنابراین نرم تر و ظریف تر از رشد مجدد مو پس از اصلاح است. در صورت استفاده صحیح، کرم ‌های موبر از خطر آسیب ‌های پوستی (سوختگی با تیغ یا بریدگی ‌ها و بریدگی ‌های کوچک) که با اصلاح رایج است، جلوگیری می ‌کنند.

روش های موثر برای داشتن پوستی شفاف و درخشان

انواع مختلفی از پوست وجود دارد و هر یک از آنها مشکلات مختلفی دارند. پوست های خشک به مرور زمان دچار خارش می شوند و برای درخشش خود نیاز به آبرسانی منظم دارند. پوست‌های چرب جوش‌ها را جذب می‌کنند و بافتی چرب دارند. برخی از افراد دارای پوست معمولی هستند، در حالی که برخی افراد باید با مشکلات ناشی از پوست چرب و خشک مواجه شوند. پوست عالی پوستی است که خیلی چرب یا خشک نباشد. اما، حتی آنها باید با پاکسازی و تقویت منظم مراقبت شوند.

همه  دوست دارند پوستی درخشان و بدون نقص داشته باشند. هیچ کس دوست ندارد صورتش با لکه های تیره، دایره های تیره، زگیل ها و جوش ها پوشیده شده باشد.

با این حال، شما مجبور نیستید ناامید شوید. با خبرهای خوب آمده ایم. فقط این است که فداکاری برای مقابله با مشکل باید از درون باشد. اگر بتوانید یک روتین سالم را معرفی کنید و از پوست خود مراقبت کنید، مطمئن باشید که شاهد نتایج چشمگیری خواهید بود. می توانید مطمئن باشید که پوست شما حتی با بالا رفتن سن، بی عیب و نقص و براق به نظر می رسد.

 

در زیر به 6 نکته عالی اشاره شده است که به شما در دستیابی به پوستی شفاف کمک می کند:

1-رژیم های غذایی حاوی مواد مغذی و فیبر:

هر چیزی که به سلامتی شما مربوط می شود به رژیم غذایی شما بستگی دارد. مشکلات گوارشی می تواند باعث ناخالصی های پوستی شود. بنابراین، رژیم غذایی واقعا مهم است. مصرف مقدار صحیح ریز مغذی ها و ویتامین ها برای پوستی بی عیب و نقص عالی است. رژیم غذایی برای پوست درخشان باید با نهایت دقت انتخاب شود. غذاهای حاوی پروتئین طبیعی مانند آجیل، ماهی، گوشت سفید، برنج قهوه ای و کینوآ، سبزیجاتی مانند بروکلی، گوجه فرنگی و چغندر برای پوست بسیار مفید هستند.

 F/کرم موبر صورت و بدن

2- به طور منظم آب بنوشید:

همه ما می دانیم که نوشیدن آب و آب میوه ها فواید زیادی برای سلامتی دارد. یکی از مزایای مهم این است که به پوست شما در پاکسازی ناخالصی ها کمک می کند. آب به پاکسازی بدن و دفع سموم و مواد زائد کمک می کند. به هیدراته نگه داشتن بدن کمک می کند و چربی و کثیفی اضافی را از بین می برد. نوشیدن تا 2 لیتر آب در روز، تغییرات روشن و مشهودی را در کمتر از یک هفته ایجاد می کند. از پوست در مقابل خشکی پوست و چین و چروک ها محافظت می کند. همچنین نوشیدن آب به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

 

3- آبرسانی به پوست:

آبرسانی به بدن از داخل و خارج به همان اندازه مهم است. مطمئن شوید که روزانه دو بار صورت خود را تمیز کنید. شستن بیشتر صورت می تواند منجر به خشکی شود. روغن های طبیعی که پوست شما تولید می کند به تغذیه پوست شما کمک می کند. حتما از آب سرد برای پاکسازی صورت خود استفاده کنید زیرا آب گرم منافذ را باز می کند و باکتری ها و کثیفی ها را به داخل آن ها دعوت می کند.

 

4-مراقبت از جوش:

انجام اقدامات مناسب برای خلاص شدن از شر جوش ها و آکنه یکی از کارآمدترین راه ها برای دستیابی به پوستی روشن و درخشان است. جوش زدن همیشه یک ایده وسوسه انگیز به نظر می رسد. با این حال، بیرون زدن زیت ها در نهایت منجر به قرمزی، زخم و التهاب می شود. مواد آلوده به عمق پوست فرو می‌روند و باعث ایجاد جوش‌های بیشتری می‌شوند.

 5-لایه برداری:

تا آنجا که به مراقبت موضعی پوست مربوط می شود، اکثر ما به سادگی روی پاکسازی، مرطوب کننده و تقویت کننده تمرکز می کنیم و لایه برداری را کاملاً فراموش می کنیم. با این حال، متخصصان بر اهمیت لایه برداری تاکید دارند زیرا یکی از بهترین تکنیک ها برای از بین بردن سلول های مرده پوست است. لایه برداری به موقع را می توان با کمک موادی مانند پوست پرتقال، جو دوسر یا پودر عدس انجام داد. این می تواند به از بین بردن سلول های مرده، جوش های سرسیاه، ناخالصی ها و گرد و غبار از روی پوست کمک کند و آن را صاف و بی عیب و نقص می کند.

مقالات پیشنهادی :

ترکیبات پودر موبر

پودر موبر مخصوص بانوان

چگونه موهای زائد را از بین ببریم

 پودر موبر بدن

 6-اپیلاسیون:

 انواع موم اپیلاسیون به از بین بردن مو از ریشه کمک می کند، بنابراین زمان بیشتری طول می کشد تا موها دوباره رشد کنند، چیزی بین 3 تا 8 هفته، صرفاً بسته به رشد موی هر فرد. این بدان معناست که پوست صاف و بدون موی شما برای مدت طولانی همراه شما خواهد بود و به شما امکان می دهد بدون نگرانی در مورد موهای بدن خود تصمیم بگیرید.

محصولات حذف موهای زائد توسط تیزبر کمرد به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه به پوستی صاف و درخشان برسید. کرم موبر تیزبر کمرد و نوارهای مومی آماده تیزبر کمرد شما را از بریدگی ها، رنگدانه ها و بوی بد پوست که می تواند ناشی از روش های دیگر حذف مو باشد، نجات می دهد.

کرم موبر گزینه خوبی هستند، اما بهترین روش برای بدن تابستانی بدون مو، موم اپیلاسیون است. ممکن است لازم باشد قبل از اپیلاسیون موهای خود کمی بیشتر رشد کنید - حدود 5 میلی متر یا بیشتر - اما اگر از نوارهای موم تیزبر کمرد استفاده می کنید، موها می توانند تا 2 میلی متر کوتاه شوند. اپیلاسیون موها را تا چهار هفته دور نگه می دارد.

علاوه بر این، می‌توانید پوستی نرم و بدون مو را از خانه خود دریافت کنید – اگر نوارهای مومی ما را با چسب آسان دارید، نیازی به رفتن به سالن نیست. اینها به طور ویژه برای زیربغل و ناحیه بیکینی طراحی شده اند، بنابراین می توانید نتایج واقعا عالی را در خانه به دست آورید. این موم مخصوص پوست های حساس این نواحی طراحی شده است و حاوی روغن بادام و ویتامین E است. این مواد در حین کار پوست را مرطوب می کنند و برای روزها پوستی نرم و قابل لمس را برای شما به ارمغان می آورند.

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT