مقالات

از بین بردن موهای زائد بدن|نکات استفاده از نوره

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از بین بردن موهای زائد بدن

از بین بردن موهای زائد بدن از زمان بسیار قدیم اهمیت فراوانی داشته است و آرزوی اکثریت مردم به خصوص خانم ها می باشد. زیاد بودن موهای زائد سبب می شود فرد مجبور شود به شکل پیوسته با راه های متفاوت به از بین بردن موهای زائد بدن اقدام کند. تعدد محصولات تجاری این اهمیت را نشان می دهد.
راه های موقت از بین بردن موهای زائد شامل استفاده از تیغ، کرم‌های موبر، موم، پودر موبر، اپیلاسیون و … است و روشهای دائمی از بین بردن موهای اضافی شامل لیزر و الکترولیز است اما نکته قابل توجه پرهزینه این روش ها می باشد. البته راه هایی نیز هستند که با استفاده از آنها، می‌توانید تا حدودی به نتایج مورد نظر خود برسید که البته هزینه زیادی را نیز برای شما خواهد داشت.
با توجه به توضیحات بیان شده بهترین روش استفاده از پودر موبر و نوره می باشد. که علاوه بر خلاصی از موهای زائد خواص درمانی و بهداشتی بسیار زیادی برای بدن دارد. مزایای نوره سبب پرطرفدار شدن این روش شده است. نوره در زمان گذشته از مواد متفاوتی تهیه می شد و به طور مثال آهک برای پیشگیری از بسیاری از بیماری های پوستی مناسب می باشد.

Eliminate excess body hair

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات تیزبر کمرد با ما در ارتباط باشید

تماس با ما


نکات استفاده از نوره

در صورتی که نوره مدت زمان زیادی بر روی پوست باقی بماند به آن آسیب می رساند، به همین جهت زمانی که توانستید موهای زائد را بوسیله کاردک از محل برداشته و آیکشی را انجام دهید. نوره نباید مدت زمان بالایی زیر ناخن باقی بماند به این دلیل که سبب شکنندگی آن می شود.


تقویت بدن

یکی از بهترین خاصیت آن بالا بردن قلوه یعنی بزرگ شدن غده آدرنالین می باشد. بدن را استوار می کند. زیرا زمانی که موی بدن بلند می شود باعث سستی مفاصل و تنبلی می گردند. استفاده از نوره بدن را قوی می نماید. بدن را با نشاط و سرحال و سالم می کند.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT