مقالات

پودر بهداشتی موبر|بهترین پودرموبربرای ناحیه تناسلی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پودر بهداشتی موبر، اگر شما فردی هستید که به دنبال یک محصول ایده آل هستید که بتواند تمام مشکلات را از دغدغه رفع موهای زائد شما دور کند، این یک انتخاب عالی است. این یک پودر موثر و با کیفیت عالی برای رفع موهای زائد است که موی بدن را با خیال راحت و به آرامی از بین می برد. این پودر را با توجه به مصرفتان در ظرفی بریزید و سپس چند قطره آب به آن اضافه کنید و خمیر غلیظی از آن درست کنید و روی آن قسمت از بدنتان که می خواهید موهایتان را بردارید بمالید.

j/پودر بهداشتی موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

اطلاعات ایمنی

هر محصولی دارای اقدامات احتیاطی است. مال ما هم!! بنابراین، آن را نچشید، استنشاق نکنید و نخورید. بعد از استفاده از محصول دست های خود را بشوریید. هنگام استفاده از این پودر، مطمئن شوید که اتاق به خوبی تهویه می شود . در صورت تماس این پودر با چشم، آنها را با آب بشویید و بلافاصله به پزشک مراجعه کنید. دور از دسترس کودکان نگه دارید. ابتدا محصول را روی قسمت کوچکی از دست یا پا قبل از اعمال آن روی دست یا پا کامل امتحان کنید. (این مرحله برای پوست های حساس ضروری است. آن را در نواحی حساس مانند صورت/مناطق زخمی استفاده نکنید).

برای برداشتن ماسک از تیغ استفاده نکنید. 36 ساعت قبل از استفاده پس از هر نوع موبر، اپیلاسیون یا اصلاح، صبر کنید. روی پوست بریدگی، کبودی یا آفتاب سوخته استفاده نکنید. از پودر موهای زائد در اطراف خط بیکینی خود استفاده کنید، اما مراقب باشید که با نواحی صمیمی خود تماس نداشته باشید. استفاده از محصول خیلی نزدیک به ناحیه تناسلی می تواند منجر به عوارض جانبی شود.هنگامی که نوار از روی پوست برداشته می شود، اپیلاسیون می تواند دردناک باشد.

بیایید با کاوش در فواید پودر اپیلاسیون گیاهی خود، کار خود را انجام دهیم. کرم های اصلاح و موبر فقط موها را بدون دست زدن به ریشه ها کوتاه می کنند. این می تواند موجب خشکی و تحریک پوست شما شود. با پودر گیاهی ما نه تنها پوست را سفت و روشن می کند، بلکه هنگام کنده شدن از بدن، موها را نیز از بین می برد، نتایج آنی است و تفاوت را خواهید دید بدون نیاز به مراجعه به سالن زیبایی برای اپیلاسیون، اتلاف وقت و هزینه. استفاده از موم موبر داغ، کشیدن، نخ کشیدن، بسیاری از دردهای دیگر، قرمزی و بثورات. پودر موبر بهداشت طبیعی و محصولات گیاهی یک راه ساده برای رهایی از موهای زائد است. همانطور که به صورت پودر است. در طول تابستان ایده درمان با موم بدن داغ دردناک است.

از کرم‌های رفع موهای زائد گیاهی و طبیعی گرفته تا کرم‌هایی که به‌ویژه دارای خواص ضد التهابی طراحی شده‌اند، ما برخی از کرم‌های رفع موهای زائد با کیفیت را برای نواحی مختلف بدن پیدا کرده‌ایم.

 

اما قبل از اینکه بخواهید کدام محصول را بخرید، نکاتی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. و البته، مراقبت از پوست شخصی است، بنابراین ما اکیداً توصیه می کنیم قبل از ورود به همه چیز، محصول را روی تکه های کوچکتر بدن خود آزمایش کنید!

 

نکات قبل از استفاده از کرم های موبر

کرم موبر مناسب را انتخاب کنید: فرمولاسیون صورت را فقط روی صورت و فرمولاسیون بدن را فقط برای بدن استفاده کنید. اگر پوست حساسی دارید، از فرمولاسیون پوست حساس استفاده کنید. و اگر حساسیت دارید، مواد و برچسب آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که برای شما بی خطر است.

 

دستورالعمل ها را دنبال کنید

مطمئن شوید که "دستورالعمل ها"/"نحوه استفاده" را در پشت بسته خوانده اید و آنها را گام به گام دنبال کنید. اگر برند خود را تغییر دادید، تصور نکنید که کاربرد و زمان برای هر کرم موبر یکسان است.

 

تنظیم تایمر

به راحتی حواس شما پرت می شود. ممکن است در حالی که پس از استفاده از کرم منتظر می مانید، به گوشی خود بچرخانید. اما زمان استفاده از کرم‌های موبر و فراموش کردن مدت زمان استفاده از کرم بسیار مهم است، می‌تواند منجر به تحریک پوست یا بثورات پوستی شود.

 

اگر باعث سوزش شد فورا آن را بردارید

 اگر کرم حتی قبل از خاموش شدن تایمر باعث سوزش شد، فورا آن را پاک کنید و پوست خود را با آب بشویید.

 

پس از استفاده پوست خود را درمان کنید

 پس از پاک کردن کرم، پوست خود را با آب بشویید. سپس آن را مرطوب و هیدراته کنید. از یک مرطوب کننده با ترکیبات تسکین دهنده استفاده کنید، به آلوئه ورا، کره شی، خیار، روغن بادام و غیره فکر کنید.

آیا پودر موم بی خطر است؟

پودر موم در از بین بردن موهای زائد بدن شما ایمن و کارآمد است. پودر موم هیچ عارضه جانبی ندارد مگر اینکه با احتیاط از آن استفاده کنید. از قبل و بعد از اپیلاسیون به خوبی مراقبت کنید و هیچ گونه تحریک، برآمدگی یا قرمزی روی پوست وجود نخواهد داشت.

عوارض جانبی پودر موم چیست؟

پودر موم عوارض جانبی ندارد. فقط باید با احتیاط پیش بروید. مراقب باشید با گرم کردن بیش از حد موم پوست خود را نسوزانید. نکات مراقبتی قبل و بعد از اپیلاسیون را بخوانید. همچنین بایدها و نبایدهای اپیلاسیون را یاد بگیرید.

چطور در خانه اپیلاسیون بدون درد انجام بدهیم؟

اپیلاسیون در خانه می تواند آسان باشد، اما باید مراحل صحیح را بدانید. موم را در جهت رویش مو روی پوست خود قرار بدهید. اگر در حین انجام اپیلاسیون در خانه از نوارهای اپیلاسیون استفاده می کنید، آنها را در همان جهتی که رویش موها انجام می شود قرار دهید. همچنین، خود را با نکات مراقبتی پس از اپیلاسیون و قبل از اپیلاسیون آموزش دهید.

 

انتخاب کرم مناسب پوست

کرم مناسب پوست خود را پیدا کنید. برندهای مختلف کرم موبر مو وجود دارد و انتخاب های زیادی در بین آن برندها وجود دارد. هنگام انتخاب یک کرم، به حساسیت پوست خود و محل استفاده از محصول فکر کنید.

اگر از کرم روی صورت یا ناحیه بیکینی خود استفاده می کنید، مطمئن شوید که فرمول مخصوص آن مناطق را انتخاب کرده اید، زیرا پوست حساس تر است.

اگر پوست حساسی دارید، کرم هایی با ترکیباتی مانند آلوئه ورا و چای سبز تهیه کنید. همچنین ممکن است بخواهید قبل از استفاده با پزشک یا متخصص پوست صحبت کنید.

کرم‌های موبر می‌توانند به شکل‌های مختلف، از آئروسل (یا اسپری)، ژل، و رول‌ها وجود داشته باشند.

رول آن به اندازه کرم یا ژل نامرتب نخواهد بود، اما کرم ها و ژل ها به شما اجازه می دهند تا میزان ضخامت آنها را کنترل کنید (و معمولاً هر چه ضخیم تر باشد بهتر است).

اگر به بوها حساس هستید، کرمی را امتحان کنید که عطری برای پوشاندن بوی تخم مرغی کرمی که به موهای شما واکنش نشان می دهد، اضافه کرده است. به یاد داشته باشید که مواد اضافی احتمال تحریک را افزایش دهند.

به جای خرید از یک سایت تصادفی در اینترنت، از یک مکان معتبر خرید کنید.

اگر قیمت یک محصول در مقایسه با قیمت خرده فروشی آن بسیار پایین باشد، ممکن است واقعی نباشد.

 

دستورالعمل های استفاده از کرم ها

دستورالعمل های همراه کرم را بخوانید و دقیقاً آنها را دنبال کنید. یک نوع از بین بردن موهای زائد ممکن است تنها سه دقیقه طول بکشد، در حالی که نوع دیگر ممکن است ده دقیقه طول بکشد. پیروی کردن از دستورالعمل ها بهترین نتیجه ها را به شما می دهد و به محافظت از پوست شما بسیار کمک می کند.

 

زدن موم موبر به پوست

یک لایه ضخیم و یکنواخت از کرم را روی موهایی که می خواهید بردارید بزنید. در صورت وجود از انگشتان یا کاردک استفاده کنید. کرم را به پوست خود نمالید، فقط آن را پخش کنید.

استفاده ناهموار به این معنی است که موهای شما می تواند تکه تکه کنده شود و لکه هایی از مو برای شما باقی بماند، که احتمالاً ظاهر مورد نظر شما نیست.

کرم موبر را روی سوراخ‌های بینی، گوش‌ها، پوست اطراف چشم‌ها ناحیه تناسلی، مقعد یا نوک سینه‌ها استفاده ننماید.

کرم را برای مدت زمانی که در دستورالعمل توصیه شده روی پوست خود بگذارید نه بیشتر و نه کمتر. این می تواند بین سه تا ده دقیقه باشد، اگرچه زمان به ندرت از ده دقیقه بیشتر می شود. بیشتر دستورالعمل‌ها توصیه می‌کنند که یک ناحیه کوچک را در نیمه‌ی راه بررسی کنید تا ببینید آیا مو می‌ریزد یا خیر. هر چه مدت زمان تماس کرم موبر با پوست شما کمتر باشد، احتمال بروز قرمزی یا سوزش در شما کمتر می شود.

از آنجا که اگر کرم را برای مدت طولانی روی پوست بگذارید، واقعاً می‌توانید به پوست خود آسیب برسانید، یک تایمر تنظیم کنید یا از تایمر روی تلفن خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که از حد مجاز فراتر نمی‌روید.

مقداری سوزن سوزن شدن طبیعی است، اما اگر شروع به احساس سوزش، قرمزی یا سوزش کردید، بلافاصله کرم را بردارید. بسته به واکنش خود، ممکن است بخواهید با پزشک خود تماس بگیرید تا در مورد نحوه درمان پوست خود راهنمایی کنید.

 

آیا برداشتن موها از قسمت های خصوصی بدن خوب است؟

موهای ناحیه تناسلی یک عملکرد محافظتی دارند و باکتری هایی را که می توانند وارد بدن شما شوند به دام می اندازند. با این حال، در صورت تمایل می توانید موهای ناحیه تناسلی خود را نیز بردارید. مهم است که روشی را انتخاب کنید که بهترین کار را برای شما داشته باشد و به پوست شما آسیب نرساند.

قبل از استفاده از هر روش حذف موهای زائد، ناحیه خصوصی خود را با آب گرم و صابون تمیز کنید

به یاد داشته باشید که ناحیه شرمگاهی خود را بعد از اصلاح یا اپیلاسیون مرطوب کنید. این به تسکین و آرامش پوست تحریک شده کمک می نماید. برای جلوگیری از خشک شدن پوست می توانید از لوسیون یا روغن بدون بو استفاده کنید.

پس از اصلاح ناحیه خصوصی خود از پوشیدن لباس های بسیار تنگ خودداری کنید. پوشیدن لباس زیر تنگ بعد از برداشتن موهای زائد می تواند باعث تشدید تحریک پوست شود.

خلاصه ای از نحوه حذف مو از قسمت های خصوصی

چندین روش قابل اعتماد برای از بین بردن موهای زائد شرمگاهی از قسمت های خصوصی شما وجود دارد. اینها از اصلاح، کوتاه کردن، اپیلاسیون، کرم های رفع موهای زائد و غیره می باشد. روش هایی مانند لیزر درمانی یا اپیلاسیون به صورت حرفه ای توسط متخصصین پوست و مو انجام می شود.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT