مقالات

فواید پودر موبر|پودر موبر تیزبر|بهترین پودر موبر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فواید پودر موبر؛ در حال حاضر روش‌های متعددی برای از بین بردن موهای زاید وجود دارد، از تیغ‌های ساده و ژیلت‌ها در طرح‌ها متنوع گرفته تا جدیدترین روش‌های امروزی مثل لیزر که همگی مزایا و عیب های خود را دارند. استفاده از کرم‌ها و پودرهای موبر نیز یکی از روش‌های از بین بردن موهای زاید است که بدون درد و به طور کامل باعث از بین رفتن موهای زاید می‌شود.

از بین بردن موهای زاید از نکات مهم و اساسی در حفظ نظافت و زیبایی پوست محسوب می شود و داشتن پوستی لطیف و بدنی عاری از مو، برای هر فردی خوشایند است. اگرچه مو زدایی به روش های مختلفی صورت می گیرد اما هر یک از آن ها معایب و نواقص خاص خود را دارد.

a/فواید پودر موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

روش های از بین بردن موی زائد

یکی از بهترین روش ها برای حذف موهای زائد پودر است که نسبت به سایر روش ها برتری های بسیاری دارد. پودر موبر تیزبر به مدت دو تا هشت هفته از رویش مجدد مو جلوگیری می کند. هنگامی که مو با تیغ تراشیده و برداشته شود، امکان ایجاد حساسیت و تیرگی پوست را به وجود می آورد. خانم ها هم به دلیل ظرافت پوستشان می توانند از این محصول استفاده کنند . پودر موبر باعث جلوگیری از التهاب و قرمزی و جوش زدن پوست افراد می شود. موها با پودر موبر در سطح پائین تر ازتیغ قطع میشوند. به همین دلیل موها کمی دیرتر درمی آیند و برخلاف تیغ نوک موها بعد از اصلاح کردن تیزنمی شود و پوست نرم تر می شود. پودر موبر جایگزین خوبی برای اصلاح هستند. برداشتن موهای زائد در قسمت های مختلف بدن با کمک از این پودرهای موبر در زنان و مردان هیچ تفاوتی وجود ندارد. این پودر به دلیل بوی کم یا حتی بدون بو بودن، مناسب استفاده در آپارتمان است و برخی به آن پودر موبر آپارتمانی نیز می گویند.

فواید پودر موبر خاصیت تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی است و باعث می شود موهای کل اعضای بدن با آن رفع شود. همین ماده در خارج کشور به صورت شیمیایی جهت تهیه داروی ضد سرطان با نام آرسنیک تری اکـساید استفاده شده و دوباره ما آنرا به کشور با هزینه زیادی وارد می کنیم.

طرز استفاده از پودر موبر

بدن برای استفاده کردن از پودر موبر باید خشک باشد.

جهت خمیر کردن این پودر از آب تقریبا داغ استفاده کنید.

روش زدن پودر موبر مثلا به پا این است که کمی از پودر را در یک ظرف ریخته و کم کم به آن آب اضافه کنيد تا حالت خمیری شود پس از این که پودر موبر به شکل خمیری در آمد محل مورد نظر باید خشک باشد سپس به آن مکان مورد نظر یکم پودر موبری که خمیر شده است را بزنیم بعد و با اون کاردی ک دروت بسته پودر بود اون را مالش دهیم بعد از این که خوب پخش شد میزاریم ۵ الی ۱۰ دقیقه‌ بمونه تا مواد خمیری حالت پوست پوست شود بعد با آب بشویید

به گزارش آسان طب وقتی خمیر درست شد ان را به قسمت های مو دار مثل زیر بغل، دست ها، ناحیه تناسلی و .. بمالید. باید یک لایه نازک به تمام پوست بمالید و جایی خالی نماند. همچنین اگر رقیق باشد فایده ندارد.

حدود 5-10 دقیقه باید صبر کنید.

برای فهمیدن زمان برداشتن آن کافیست هر چند دقیقه یکبار یک سانت از موها را با کاردک بکشید اگر دیدی که موها کامل کنده نمی شود باز کمی صبر کنید.

G/فواید پودر موبر

عوارض پودر موبر

نگذارید پودر موبرزیاد روی پوست بماند. هنگامی که موها برداشته شد پوست را تمیز کنید. زیاد ماندن آن باعث آسیب به پوست می شود.

اکثر پودرهای موبر بوی تندی دارد. باید درهای مکان پوشیده نباشد چون احتمال دارد مشکل تنفسی بگیرید. همینطور بعد از استفاده اسفند دود کنید. البته پودرهای موبر بی بو هم موجود هستند.

زیاد ماندن این خمیر ها بر  روی ناخن سبب شکنندگی آن می شود.

فایده های پودر موبرخاصیت تمیزکنندگی و ضدعفونی کنندگی است و سبب میشود موهای کل اعضای بدن با آن از بین روند .

و بوی نامطبوع در نواحی تناسلی  را رفع میکند

امروز روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد که هر کسی بسته به نوع سلیقه و میزان درآمدی که دارد یکی از آنها را انتخاب می‌کند یکی از مسائلی که خیلی از جوانان از آن استفاده می کنند پودر موبر است . استفاده از پودرهای موبر می‌تواند به عمق پوست نفوذ کند و پوست نواحی تناسلی را روشن تر کند و اینکه می تواند به مرور موهای هر منطقه‌ای که از موبر استفاده می‌شود کمتر کند.

 

مقالات پیشنهادی :

از بین بردن موهای زائد بدن مردان

چگونه موهای زائد را از بین ببریم

خرید موم موبر تیزبر کمرد

انواع پودر های موبر برای از بین بردن بوهای نامطبوع ناحیه های تناسلی بسیار مفید است

مهمترین خاصیت پودر موبر یا تیزبر ضدعفونی کنندگی آن است که همینطور خاصیت لایه برداری روشن تر شدن و سفید کنندگی پوست راهم دارد همینطور سبب جلوگیری و پیشگیری درمان خارش و عفونت های قارچی خصوصاً در ناحیه تناسلی میگردد که حتی برای درمان سرطان خون روماتیسم پیشگیری از تیرگی پوست در زیر بغل و اطراف ناحیه تناسلی جلوگیری از رشد کردن موهای زیر پوستی و جوش زدن از فواید دیگر پودر موبر است.

پودر موبر سنتی چون دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی دارد موجب تمیز شدن پوست می شود چون در ترکیبات آن آرسنیک وجود دارد  یک داروی ضد سرطان نیز به حساب می آید.

پودر موبر پوست هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل استفاده می باشد و تأثیر فوق العاده ای در از بین بردن موهای زائد بدن دارد. پاک سازی کردن بدن از موهای زائد یک موضوع بهداشتی محسوب می شود که حتی در دین هم توصیه هایی بسیاری نسبت به انجام دادن آن شده است و ربطی به جنسیت ندارد. در حقیقت باقی ماندن موهای زائد در بدن، می تواند زمینه تجمع باکتری ها و قارچ های خطرناکی را فراهم نماید. برای از بین بردن موهای زائد روش های مختلفی وجود دارد که بعضی از آن ها عوارض نامطلوبی دارند. به عنوان مثال تراشیدن با استفاده از تیغ یکی از رایج ترین روش ها برای کاهش موهای زائد محسوب می شود که غالباً با خارش، قرمزی و افزایش زبری مو در رشد مجدد همراه است.

استفاده کردن از موم و اپیلاسیون هم از دیگر روش های رایج جهت از بین بردن موهای زائد می باشد. اما یکی از راه هایی همواره از گذشته مورد توجه بوده، استفاده از پودر موبر بدن است. امروزه شرکت های تولید مواد آرایشی، دارویی و بهداشتی، پودرهای موبر استانداردی را تولید می نمایند که نه تنها بوی بدی ایجاد نمی کنند، بلکه کاربری ساده ای هم دارند و به سرعت موهای زائد را رفع می کند. در انتخاب یک پودر موبر مناسب توجه به نکاتی همچون اعتبار برند، کارایی و عدم ایجاد حساسیت پوستی، ضروری است. پودر موبر بدن پوست حساس تیزبر با اثر گذاری عالی در نابودی موهای زائد بدن، باعث بهبود زیبایی و لطافت پوست می شود. این پودر حاوی عصاره گیاه آرنیکا می باشد که خواص درمانی فوق العاده ای برای بدن دارد و در جلوگیری از ایجاد التهاب در پوست نیز موثر است. استفاده از پودر موبر مخصوص پوست حساس تیزبر ، هیچ گونه حساسیت پوستی را به وجود نمی آورد.

داشتن پوست صاف روی پوست اندام های خصوصی دیگر یک آرزو نیست. برای از بین بردن موهای زائد اندام تناسلی، چندین مؤسسه و متخصص، رفع موهای زائد قسمت های خصوصی را پیشنهاد می کنند. برای دومی آیا استفاده از پودر بهداشتی موبر برای قسمت صمیمی توصیه می شود؟

در تابستان یا برای عصرهای گرم، مردان و زنان اقدام به اپیلاسیون اندام تناسلی می کنند. برای از بین بردن موهای زائد در این قسمت روش های مختلفی مانند استفاده از پودر موبر بدون بو در حال حاضر وجود دارد. آیا استفاده از این کرم برای از بین بردن موها از قسمت های خصوصی، کاربردی ترین است؟ آیا این روش موثر است و خطراتی در بر دارد؟ چگونه از آن به درستی استفاده کنیم تا باعث ایجاد واکنش های نامطلوب در قسمت های خصوصی نشود؟

D/فواید پودر موبر

قسمت صمیمی پودر موبر، ایده خوبی است؟

استفاده از اپیلاسیون خط بیکینی یک عمل نسبتاً ظریف است. در واقع، پوست این قسمت از بدن برای بسیاری از افراد نازک و کاملاً حساس است. در نتیجه، روش های حذف موهای زائد در قسمت های خصوصی کاملاً محدود باقی می ماند. تیغ فقط موها را کوتاه می کند. در مورد موم، برای همه انواع پوست مناسب نیست. بنابراین کاربردی ترین تکنیک پودر موبر است. علاوه بر این، چندین پودر موبر وجود دارد که مخصوصاً در قسمت های خصوصی استفاده می شود. این روش موثرترین روش برای رفع موهای زائد بیکینی است. مزایای زیادی دارد:

پودر موبر بخش صمیمی نتیجه تمیزتر و سریعتر ارائه می دهد.

دردناک نیست و به شما کمک می کند با تلاش کمتر اپیلاسیون کنید.

این محصول به رشد ملایم تر موها کمک می کند.

با انواع پوست، حتی حساس ترین، سازگار است.

 

برخی از مضرات این کرم

اگرچه پودر موبر موثرتر و بدون درد است، اما معایبی نیز دارد. نتیجه ماندگاری کمتری نسبت به اپیلاسیون دارد. با استفاده از کرم، رشد مجدد موهای شما در کمتر از ده روز اتفاق می افتد. این ماده شیمیایی حاوی تیوگلیکولیک اسید است که یک ترکیب مهم برای از بین بردن مو و نرم کردن فولیکول های مو است. اگرچه این محصول موثر است، اما باید در هنگام استفاده از آن احتیاط کرد. بنابراین مراقب استفاده صحیح از آن باشید و به زمان نوردهی آن احترام بگذارید. این کرم همچنین بوی نسبتاً عجیبی دارد که می تواند برای برخی افراد آزاردهنده باشد.

 

نحوه استفاده از پودر موبر قسمت صمیمی

نحوه استفاده از پودر موبر بخش خصوصی بسیار ساده است. نیازی به سر و صدا ندارد و استفاده از آن تنها در چند مرحله انجام می شود:

کرم را روی قسمت آسیب دیده، یعنی سطحی که موها باید برداشته شوند، بمالید.

بگذارید چند دقیقه استراحت کند. این زمان نوردهی به محصول مورد استفاده بستگی دارد، می تواند از 3 دقیقه تا 10 دقیقه باشد.

پس از اتمام نصب، سطح را کاملاً بشویید.

برای کاهش اثرات تهاجمی محصول بر روی پوست و جلوگیری از قرمزی، نصف لیمو را بریزید.

با استفاده از یک مرطوب کننده، اسانس یا شیر مرطوب کننده در ناحیه اپیلاسیون پایان دهید. این درمان به نرمی پوست شما کمک می کند و به بازسازی لایه محافظ طبیعی آن کمک می کند.

 

مقالات پیشنهادی :

اصلاح صورت خانم ها

رفع تیرگی با پودر موبر

اصلاح صورت با پودر موبر

اپیلاسیون یا پودر موبر

چند توصیه برای استفاده از آن

استفاده از کرم برای اپیلاسیون خط بیکینی هیچ خطری ندارد. بنابراین، برای کمک به شما در کاربرد آن، توصیه هایی ضروری است:

قبل از استفاده از پودر موبر انتخاب شده، آزمایش آن ضروری است. این تست را چندین ساعت قبل از استفاده یا حتی 24 ساعت یا 48 ساعت قبل انجام دهید. این به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا به محصول حساسیت دارید یا خیر.

هنگام خرید محصول رفع موهای زائد ناحیه تناسلی از مناسب بودن آن برای پوست خود مطمئن شوید. اگر پوست شما ظریف است، از کرم مخصوص پوست های حساس استفاده کنید.

برای استفاده از کرم بهتر است بعد از حمام انجام شود. بخار آب در واقع به نرم شدن موها کمک می کند.

وقتی کرم را روی پوست خود می‌مالید، از مالیدن آن خودداری کنید. هنگام برداشتن آن، مراقب باشید که از یک دستکش تمیز یا یک کاردک استفاده کنید.

 S/فواید پودر موبر

آیا اقدامات احتیاطی وجود دارد؟

برای جلوگیری از تحریک پوست با پودر موبر بخش خصوصی، لازم است هنگام استفاده از آن احتیاط کنید. بنابراین، برخی از اقدامات احتیاطی باید انجام شود:

به زمان قرار گرفتن در معرض درج شده روی بسته بندی یا دستورالعمل ها احترام بگذارید. ماندن بیش از حد آن می تواند باعث تحریک پوست شما شود. برای کمک به شما، در استفاده از تایمر تردید نکنید.

از زدن کرم به قسمت های خصوصی یا غشاهای مخاطی خود خودداری کنید. آن را فقط روی پوست خود پخش کنید. اگر به اشتباه مقداری روی این قسمت بمالید، مقدار اضافی آن را با یک پد پنبه ای مرطوب شده با آب ولرم بردارید.

 

آیا تحت درمان پزشکی و مصرف داروهایی مانند Retin-A هستید؟

 در این صورت قبل از استفاده از کرم از پزشک خود راهنمایی بخواهید.

استفاده از پودر موبر قسمت صمیمی بر خلاف برخی روش ها موثر و ملایم تر است. این نرمی، وضوح بیشتری را به ارمغان می آورد و انجام آن آسان است. با این حال، استفاده از آن ظریف باقی مانده است و مهم است که نحوه کاربرد آن را دنبال کنید.

از شر موهای خود خلاص شوید و از پوستی بسیار نرم و دلپذیر لذت ببرید. کرم های موبر نه تنها موهای شما را از بین می برند، بلکه موها را نیز ضعیف می کنند. پوست شما برای مدت طولانی تری نرم خواهد ماند.

 

چگونه از پودر موبر استفاده کنیم؟

هنگام استفاده از پودر موبر، دستورالعمل های روی محصول را دنبال کنید. این کرم را به مقدار کافی روی پوست بمالید، اجازه دهید چند دقیقه بماند سپس با کاردک آن را بردارید، موها با آن ترک خواهند کرد. فراموش نکنید که بعد از آن پوست را به خوبی با آب بشویید.

 

چه کرم های موبر را پیشنهاد می کنیم؟

آیا به دنبال پودر موبر صورت، پودر موبر بیکینی، کرم مخصوص پوست های حساس و خشک یا کرم مخصوص آقایان هستید؟ تیزبر آنچه شما نیاز دارید را دارد. بنابراین از پیشنهاد گسترده ما انتخاب کنید. ما کرم های با کیفیت تیزبر  را با قیمت های استثنایی به شما پیشنهاد می کنیم.

پودر بهداشتی موبر به طور ویژه برای مردان امروزی ساخته شده است. با تشکر از او، از بین بردن موهای آزار دهنده در پشت، سینه، بازوها، پاها و زیر بغل بسیار سریع و آسان است. نتیجه را می توان دید و احساس کرد: پوست صاف تا 2 برابر طولانی تر از اصلاح کلاسیک، بدون بریدگی یا خارش ته ریش.

 

مشاوره استغاده از پودر موبر

وقتی نوبت به اپیلاسیون مکان‌های صعب العبور، مانند کمرتان می‌رسد، باید کمک داشته باشید.

  1. پوست باید تمیز و خشک باشد. کرم را به طور یکنواخت پخش کنید تا تمام موها پوشانده شوند. بلافاصله پس از استفاده دست ها را بشویید.
  2. بگذارید کرم به مدت 3 دقیقه عمل کند. زمان را با ساعت چک کنید.

برای از بین بردن موها از کاردک استفاده کنید. از کاردک برای آزمایش یک ناحیه کوچک استفاده کنید تا ببینید آیا می توان موها را از قبل برداشت. اگر موها به راحتی جدا می شوند، بسته به قسمت بدن، بقیه کرم را با انتهای باریکتر یا پهنتر کاردک بردارید. اگر هنوز موهای زائد قابل برداشتن نیستند، کرم را کمی بیشتر بگذارید، اما در کل بیش از 6 دقیقه.

  1. پس از استفاده پوست را کاملا با آب بشویید

 d/فواید پودر موبر

نحوه عملکرد کرم های رفع موهای زائد

اپیلاسیون با کرم موبر یک گزینه با فواید مختلف است، زیرا برای لحظاتی که به دنبال نتیجه ای سریع، راحت، ایمن و بدون درد هستید، روشی عالی است. با این حال، برای قدردانی از تمام مزایای این محصول و تأیید اینکه جایگزین خوبی برای شما است، باید بدانید که پودر موبرمو چگونه کار می کنند، به همین دلیل است که در تیزبر کمرد آن را به طور کامل برای شما توضیح می دهیم.

 

پودر موبربه این صورت عمل می کنند

کرم موبر با اثر بر روی کراتین مو عمل می کند. کراتین پروتئین فیبری است که مو عمدتاً از آن ساخته شده است. کرم موبر آن را از بین می برد و به این ترتیب به صورت گرافیکی می توان گفت که موها باز شده است. آنقدر ضعیف باقی می ماند که در هنگام برداشتن کرم می توان به راحتی آن را با کاردک، اسفنج یا به سادگی با آب و بدون درد و آسیب به پوست پاک کرد.

این کرم روی موهایی که بالای پوست قرار دارند و همچنین روی موهایی که دقیقاً زیر سطح قرار دارند تأثیر می گذارد، یعنی مانند موم موها را از ریشه جدا نمی کند، بنابراین آسیب نمی بیند، اما نسبت به سایر روش های مشابه مزایایی دارد. مثلا:

با استفاده مکرر از آن، مو ضعیف می شود، به این معنی که دوباره صاف تر رشد می کند.

مزیت نه چندان مهم دیگر این است که کرم موبر نه تنها موها را بدون ایجاد درد از بین می برد، بلکه با استفاده از آن از بروز حوادث نسبتاً مکرر تیغه ها مانند بریدگی یا تحریک نیز جلوگیری می شود.

در نهایت، کرم موبر حاوی موادی است که به صاف کردن پوست کمک می کند.

البته این درست است که برخی از افراد ممکن است بوی آن را به عنوان مضرات احساس کنند، زیرا می تواند بسیار قوی باشد. خوشبختانه، تیزبر کمرد این مشکلات را به لطف طیف تیزبر کمرد خود حل می کند، زیرا همه انواع آن به خاطر رایحه ای مطبوع و ماندگار برجسته هستند و علاوه بر این، آنها با 35٪ مواد شیمیایی کمتری نسبت به پودر موبرمعمولی ساخته شده اند.

 

تیزبر کمرد چندین گزینه برای اصلاح بدن و صورت به شما ارائه می دهد:

کرم موبر تیزبر کمرد برای پوست های حساس: ایده آل برای مناطقی مانند پاها، بازوها یا زیر بغل، این کرم در فرمولاسیون بهبود یافته است و اکنون حاوی 35٪ مواد شیمیایی کمتری است. فناوری Silky Fresh آن علاوه بر خاصیت موبر، رطوبت رسانی و نرمی را به مدت 24 ساعت با رایحه ای لذیذ و ماندگار فراهم می کند. شما همچنین کرم موبر تیزبر کمرد برای پوست معمولی دارید.

کیت کرم موبر صورت تیزبر کمرد: مناسب برای اپیلاسیون نواحی مانند لب بالا یا چانه، 35% مواد شیمیایی کمتری در ترکیب خود دارد و به طور موثر موها را از بین می برد، در حالی که پوست را تا 24 ساعت نرم و آبرسانی می کند. این کیت کاربردی از یک کرم موبر و یک کرم مرطوب کننده تشکیل شده است که پس از اپیلاسیون استفاده می شود و به یک پایان عالی می رسد.

و اگر مرد هستید، محدوده ای هم برای خود دارید. تیزبر کمرد را امتحان کنید، چه پوست شما نرمال یا حساس باشد، می توانید از این پودر موبراستفاده کنید. آنها سریع عمل می کنند، حتی با کوتاه ترین موها نیز موثر هستند و پوست شما را نرم می کنند. گزینه دیگری که استفاده از آن بسیار آسان است، زیرا لازم نیست کرم را با دست پخش کنید، اسپری موبر با شیر نیلوفر است. در نهایت برای رفع موهای زائد بسیار راحت، کرم موبر دوش را انتخاب کنید، ضد آب است و می توانید در حین پاکسازی موها را از بین ببرید.

 

اثر پودر موبرچقدر طول می کشد؟

از آنجایی که از ریشه موها را از بین نمی‌برند، اثر کرم موبر تیزبر کمرد مانند روش‌های دیگر که در ریشه مو نیز مؤثر نیستند، تا چند روز باقی می‌ماند. با این حال، کرم موبر موها را ضعیف می‌کند، بنابراین وقتی دوباره بیرون می‌آیند متوجه ریزتر و پنهان‌تر شدن آن‌ها خواهید شد. وقتی دوباره بیرون می آید، این کار را با نوک گرد انجام می دهد، بنابراین وقتی دستتان را رد می کنید، نیش نمی زند و حتی ظریف تر به نظر می رسد. در خاتمه به عنوان مرجع می توان گفت که رفع موهای زائد با کرم موبر بین 4 تا 7 روز طول می کشد که البته بستگی زیادی به سرعت رشد موهای هر فرد دارد.

 

آیا پودر موبرموها را ضخیم تر می کنند؟

خیر، پودر موبربه هیچ وجه روی قطر مو تاثیر نمی گذارند یا تاثیری ندارند. برعکس، همانطور که توضیح دادیم، استفاده مداوم از آن می‌تواند آن را ضعیف کرده و احساس ظریف‌تر و نرم‌تری به آن بدهد. بنابراین در استفاده از پودر موبربه اندازه نیاز خود تردید نکنید.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT