مقالات

استفاده از پودر موبر|خواص پودرموبر|پودرموبربدون بو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استفاده از پودر موبر؛چگونه ابروهای خود را اپیلاسیون کنیم

موچین یا موم، گرم یا سرد، اغلب برای برداشتن ابروها استفاده می شود، اگرچه ممکن است این روش ها دقیق تر باشند. تیزبرکمرد روشی بسیار راحت و دقیق برای از بین بردن موهای زائد صورت طراحی کرده است. آیا می خواهید بدانید چگونه ابروهای خود را در خانه به دقت واکس بزنید تا چهره ای زیبا و درخشان به نمایش بگذارید؟ به خواندن ادامه دهید، زیرا در این مقاله آن را کاملا برای شما توضیح خواهیم داد.

 h/استفاده از پودر موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

چگونه ابروهای خود را فرم دهید

ممکن است هنگام به نظر رسیدن ابروهای زیبا با مشکل مواجه شوید، اما اگر می خواهید ابروهای بی نقصی را به نمایش بگذارید، بهتر است توصیه های قبلی را برای یافتن مناسب ترین شکل در نظر بگیرید. این مراحل را دنبال کنید و این کار برای شما بسیار آسان خواهد بود:

اولین چیز این است که شکل صورت خود را مشخص کنید: گرد، بیضی، کشیده، قلب، الماس یا مربع. برای هر صورت یک فرم خاص ابرو وجود دارد و این امر مشخص می کند که بعدا چگونه به نظر می رسید.

مهم است که بدانید چه نوع ابرویی می خواهید و شکل مورد نظر خود را انتخاب کنید. هدف این است که هر دو ابرو به خوبی مشخص و یکسان به نظر برسند. بر این اساس، می تواند نازک، ضخیم، مستقیم، با قوس مشخص یا با قوس نرم باشد.

شما باید ابزار مناسب داشته باشید. در غیر این صورت، دستیابی به شکل صحیح غیرممکن خواهد بود. استفاده از موم برای از بین بردن موهای زائد، موچین برای از بین بردن موهای زائد گاه به گاه، قیچی برای اصلاح، برس برای شانه کردن و برس برای تکمیل شکل دادن به آن، همیشه راحت است.

مهم است که تصمیم بگیرید که ابروها از کجا شروع می شوند. برای انجام این کار، یک مداد یا برس بردارید و آن را به صورت عمودی در کنار یکی از سوراخ های بینی خود نگه دارید. بهتر است خطوط ابرو را از نقطه ای که با پیشانی منطبق است شروع کنید. هنگامی که آن نقطه را مشخص کردید، همین کار را با چشم دیگر انجام دهید.

نکته بعدی این است که تعیین کنید ابروها به کجا ختم می شوند. همان مداد یا برس را به صورت عمودی روی بینی بگیرید و آن را به گوشه چشم زاویه دهید. نقطه ای که مداد روی استخوان جلویی ختم می شود باید انتهای ابروهای شما باشد. علامت گذاری کنید و همین کار را با چشم دیگر انجام دهید.

اکنون زمان آن است که تصمیم بگیرید که بهترین کمان کدام است. مجدداً مداد یا قلم مو را بردارید و به موازات بینی، آن را کمی جلوتر از عنبیه به سمت بیرون متمایل کنید. آن نقطه را علامت بزنید و با چشم دیگر تکرار کنید.

به تمام این نکات بپیوندید و می توانید شکل ابروهای خود را کاملا مشخص کنید.

چگونه ابروهای خود را فرم دهید

 d/استفاده از پودر موبر

قبل از اپیلاسیون ابرو در خانه چه نکاتی را باید رعایت کنید

از مراحل قبلی برای ترسیم فرم کامل ابروهای خود استفاده کنید. توصیه می‌کنیم با خط چشم سفید آن ناحیه را علامت بزنید تا راحت‌تر متوجه شوید کدام موها برای از بین بردن آن‌ها از بین رفته‌اند.

شما باید از شر آنهایی که خارج از خط سفید هستند خلاص شوید و برای این کار باید محصول خاصی برای واکس زدن نواحی کوچک داشته باشید. بهترین کار این است که از موم استفاده کنید و با قاطعیت تند تند بزنید تا موها را کوتاه نکنید و از باقی ماندن ریشه در داخل پوست جلوگیری کنید.

بهتر است هر دو ابرو را همزمان کار کنید. به این ترتیب، تشخیص مشابه بودن آنها برای شما آسان تر خواهد بود. تسکین ناحیه تراشیده شده نیز برای جلوگیری از تحریک ناحیه ضروری است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری ژل با خاصیت آرام بخش و کمی سرد برای کاهش التهاب و رفع قرمزی بمالید.

ممکن است بعد از اپیلاسیون ناحیه کمتری وجود داشته باشد، اما می توانید آن را با یک مداد ابرو یا سایه چشم همرنگ مو پر کنید. نتیجه؟ علاوه بر این، یک فیکس کننده ابرو برای شما ایده آل خواهد بود تا چروک نشود. بنابراین آنها در تمام طول روز عالی به نظر می رسند.

اپیلاسیون ابروها در خانه چندان پیچیده نیست، حتی اگر گزینه ای کاربردی و ساده مانند مداد مومی گرم تیزبرکمرد داشته باشیم، پیچیده تر از آن است. این در یک فرمت بسیار راحت و آسان برای استفاده ارائه می شود تا بتوانید موم را بسیار دقیق اعمال کنید. در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

 

چگونه با مداد مومی گرم تیزبرکمرد ابروهای خود را بردارید

قلم موم گرم تیزبرکمرد دارای یک نصف موم است که برای از بین بردن ریشه مو کاملاً به مو می چسبد و یک نیمه کرم پس از وکس برای تسکین پوست. رشد مو همیشه در لمس نرم خواهد بود و از همه بهتر، تا یک ماه دیگر نیازی به اپیلاسیون نخواهید داشت. آیا می خواهید بدانید چگونه کار را می کند؟

اولین نکته این است که قبل از استفاده دستورالعمل ها را بخوانید تا اقدامات احتیاطی را در نظر بگیرید. سپس مطمئن شوید که محل تمیز و خشک است. این که اثری از مواد آرایشی، روغن یا کرم نداشته باشد که بتواند اثربخشی آن را کاهش دهد.

لوله موم را با قرار دادن قسمت صورتی در یک فنجان آب جوش به مدت یک دقیقه گرم کنید. محصول را بردارید و خشک کنید. اگر وقتی بازش می کنید وقتی فشار می دهید موم به راحتی خارج می شود، آماده است. اگر نه، آن را دوباره گرم کنید.

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر بدون بو

پودر موبر سنتی

پودر موبر بدن

 فواید پودر موبر

لوله را به آرامی فشار دهید و از نوک آن استفاده کنید تا محصول را در جهت رشد مو پخش کنید تا اثربخشی آن افزایش یابد. اگر موم را در محل نامناسبی بمالید، فقط آن را با آب بشویید.

بلافاصله پس از آن، نوار پارچه ای را روی موم قرار دهید. نوار را چندین بار در جهت رشد مو مالش دهید، پوست را سفت کنید و به سرعت آن را در جهت مخالف رشد بکشید.

اگر آثاری از موم روی پوست وجود دارد، برای پاک کردن آن از آب استفاده کنید. سپس کرم بعد از اپیلاسیون را با آلوئه ورا بمالید و محل را ماساژ دهید تا آبرسانی و تسکین یابد.

در صورت نیاز به کنترل رشد مو در نواحی که اصلاح نمی کنیم، موبر تیزبرکمرد  را توصیه می کنیم. این محصول موهای شما را صاف، سریع، آسان و بدون خطر کوتاه کردن کوتاه می کند.

با تمام این نکات، دانستن نحوه اپیلاسیون ابروها دیگر یک راز نخواهد بود. آن را امتحان کنید و بدون ترک خانه نتایج عالی بگیرید.

کرم ها

 استفاده از کرم موبر یکی از محبوب ترین روش های رفع موهای زائد هستند. آنها یک سیستم  رفع موهای زائد بدن بدون درد و سریع ارائه می دهند.  کرم موبر موها را تا ریشه حل می کنند. بنابراین، این روش در مقایسه با اصلاح، پاهای شما را برای مدت طولانی‌تری بدون مو می‌گذارد. ابتدا با لایه برداری از پوست با دستکش شروع کنید تا پوست مرده از بین برود. حالا کرم را روی پوست بمالید.

می توانید بهترین کرم موبر را امتحان کنید که به بهترین وجه مناسب شما و نیاز شماست. می توانید برخی از آنها را در حمام استفاده کنید، در حالی که برخی دیگر از 6 تا 10 دقیقه زمان استفاده دارند. طبق دستور بمالید و یا با آب بشویید یا با دستمال مرطوب پاک کنید. قبل از شروع، دستورالعمل استفاده را به دقت بخوانید. تیزبر کمرد طیف وسیعی از کرم های رفع موهای زائد را دارد که برای کسانی که می خواهند پاهای صاف و بدون اتلاف وقت یا ایجاد آشفتگی داشته باشند، مناسب است.

چه یک قرار ملاقات برای سالن رزرو کنید یا تصمیم بگیرید که این کار را خودتان در خانه انجام دهید، مطمئناً از آن وحشت خواهید داشت زیرا ناراحت کننده است. برای برخی از زنان با پوست حساس، ممکن است کاملاً دردناک باشد. اما نتایج اپیلاسیون بیشتر از اصلاح یا استفاده از کرم های موبر است. آماده سازی پوست در اینجا نیز مهم است. اجازه دهید موهایتان حداقل تا یک چهارم اینچ رشد کنند تا مطمئن شوید که نتایج بهینه را دریافت می کنید.

هنگام اپیلاسیون در خانه، حتما نوع مناسب نوارهای موم یا کیت موم داغ را انتخاب کنید. موم داغ محبوبیت بیشتری دارد زیرا کاربرد دقیق تری را ارائه می دهد و می تواند موها را به سرعت از بین ببرد. اما بهتر است موم داغ مراقب باشید زیرا باعث حساسیت و سوختگی می شود. همچنین نوع مومی که استفاده می کنید باید متناسب با قسمت بدن که اپیلاسیون می شود باشد.

از این نکات ذکر شده در بالا استفاده کنید تا از رژیم معمولی رفع موهای زائد خود نهایت استفاده را ببرید - اکنون می توانید برای روزها پاهای صاف و ابریشمی داشته باشید.

 

f/استفاده از پودر موبر

بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن برای زنان

زنان در مورد رفع موهای زائد بدن نظرات متفاوتی دارند. برخی دوست دارند آن را به رخ بکشند، در حالی که برخی دیگر حذف موهای بدن را انتخاب می کنند. کسانی که پوست بدون مو را ترجیح می دهند، تکنیک های مختلفی در اختیار دارند. با این حال، یافتن روشی که برای شما مناسب باشد، به زمان و چندین آزمون و خطا نیاز دارد. برای دانستن بهترین راه های از بین بردن موهای زائد بدن زنان، ادامه مطلب را بخوانید.

 

اصلاح کردن مو هاب زائد

اصلاح یکی از روش های ساده و کم هزینه برای رفع موهای زائد بدن است. راحت است و می توانید به راحتی آن را در خانه انجام دهید. تنها چیزی که به یک تیغ یکبار مصرف خوب یا یک تیغ قابل استفاده مجدد نیاز دارید. شما باید فاصله زمانی کافی بین جلسات اصلاح متوالی داشته باشید تا از جوش، برآمدگی تیغ و سوختگی جلوگیری کنید. علاوه بر این، برای جلوگیری از بریدگی و کبودی، مراقب باشید که دستی سبک و در عین حال ثابت داشته باشید. همچنین می توانید از کف یا کرم برای سهولت بیشتر در روند اصلاح استفاده کنید. تنها نقطه ضعف این است که اصلاح یک ته ریش سبک به جا می گذارد.

 

اپیلاسیون کردن موهای زائد

اپیلاسیون یکی از محبوب ترین روش های رفع موهای زائد بدن خانم ها می باشد. اگرچه اپیلاسیون دردناک است، اما موهای ناخواسته بدن را از ریشه آنها پاک می کند و برای هفته ها پوست صاف تری به شما می دهد. می‌توانید آن را توسط یک متخصص در سالن مجاور انجام دهید یا یک کیت اپیلاسیون خانگی بخرید. جلسات اولیه اپیلاسیون دردناک است، اما با گذشت زمان به آن عادت می کنید. اپیلاسیون این مزیت را دارد که موهای ناخواسته را برای مدت طولانی از بین ببرد.

 

کرم های موبر

از بین بردن موهای زائد یا کرم موبر صورت و بدن یکی از بی دردسرترین و ارزان ترین گزینه های رفع موهای زائد بدن است که می توانید به راحتی در خانه آن را امتحان کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کرم را بمالید، برای زمان مشخصی صبر کنید و سپس آن را پاک کنید. قبل از استفاده از کرم، باید طبق دستورالعمل روی بسته، یک تست پچ کوچک روی خودتان انجام دهید.

با کرم های موبر، خطر سوختگی و بریدگی وجود ندارد. همچنین، می‌توانید از آن در قسمت‌های بزرگ‌تر و همچنین پیچیده‌تر بدن استفاده کنید تا هفته‌ها پوست صاف‌تری داشته باشید.

تیزبر کمرد برای راه حل های رفع موهای زائد برای زنان شناخته شده است. آنها برای هر نوع پوستی کرم های رفع موهای زائد دارند. این کرم ها با عناصر مرطوب کننده و آبرسان تقویت شده اند که علاوه بر از بین بردن موهای زائد، پوست شما را نرم و لطیف نگه می دارد.

 

رفع موهای زائد برای ورزش

با تمام تمرکز روی تمرینات شدید، تاکتیک ها و تمرکز، هیچ کس فکر نمی کند چیزی به سادگی موهای بدن می تواند تأثیر زیادی بر عملکرد ورزشی داشته باشد. اگر ورزش‌های دو و میدانی، شنا یا دوچرخه‌سواری حرفه‌ای را ببینید، متوجه خواهید شد که اکثر - اگر نه همه - شرکت‌کنندگان، چه زن و چه مرد، موهای بدن خود را از بین می‌بردند.

این یکی از دلایل اصلی ازبین بردن موهای زائد هنگام ورزش است. لباس‌های مخصوص دوندگان، دوچرخه‌سواران و سایر ورزشکاران معمولاً از موادی ساخته می‌شوند که به بدن شما می‌چسبند. وجود یک لایه اضافی بین پوست و مواد می تواند منجر به حرکت و مالش فضای لباس شود و باعث ایجاد تاول، پف کردن و ناراحتی شود.

بسیاری از ورزشکاران اصرار دارند که خلاص شدن از شر موهای بدن به آسیب دیدگی کمک می کند. برای کسانی که در معرض خطراتی مانند جوش های جاده ای هستند، مانند دوچرخه سواران، بدون مو بودن می تواند باعث بهبودی شود و به تمیزتر نگه داشتن زخم کمک کند. برای آسیب‌ها و شرایط بافتی عمیق‌تر، بدون مو بودن در طول ماساژ کمک می‌کند، زیرا باعث می‌شود سطح بسیار صاف‌تری داشته باشید و احتمال انسداد روغن‌ها در مو را کاهش دهید.

 

روش های رفع موهای زائد

تعیین روش صحیح حذف موهای زائد به عنوان یک ورزشکار می تواند کار خسته کننده ای باشد. از آنجایی که این کاری است که باید به طور منظم انجام دهید، اصلاح ممکن است بهترین گزینه به نظر برسد. با این حال، اصلاح با مشکلات خاص خود همراه است. اصلاح منظم می تواند پوست را زخمی و ملتهب کند و همچنین تعداد موهای رشد کرده را افزایش می دهد که می تواند پوشیدن لباس ورزشی را دردناک و ناراحت کننده کند.

برای ورزشکاران بهترین انتخاب می تواند کرم موبر باشد. این کرم‌ها پروتئین‌های مو را تجزیه می‌کنند و درست در زیر سطح پوست حل می‌شوند، به این معنی که وقتی کرم را می‌شویید، موها جدا می‌شوند. این روش پوست شما را تا چهار روز صاف و با رویش مجدد موهای نرم تر خواهد داشت.

کرم حذف موهای زائد تیزبر کمرد  بهترین انتخاب خواهد بود. این به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه به نرمی برتر و طولانی مدت برسید. این کرم رفع موهای زائد که با فرمول پیشرفته تیزبر کمرد ساخته شده است، نه تنها تجربه ای بدون درد را به شما می دهد، بلکه به شما این امکان را می دهد که در راحتی خانه خود انجام دهید.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT