مقالات

پودر موبر سنتی|پودر موبر برای صورت|فواید پودر موبر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پودر موبر سنتی؛ داشتن موهای صورت کاملا طبیعی است. با این حال، برخی از زنان اغلب در مورد آن احساس خجالت می کنند. برای کسانی که توانایی پرداخت هزینه های درمان های گران قیمت حذف موهای زائد را ندارند، می توانند از درمان های خانگی ساده برای محدود کردن رشد موهای صورت استفاده کنند. این مقاله به شما آموزش می دهد که چگونه موهای صورت را به طور طبیعی از بین ببرید.

 

d/پودر موبر سنتی

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

علل ضخیم شدن موهای صورت در زنان

اکثر خانم ها موهای صورت دارند. برای برخی قابل توجه است و برای برخی نه. دلایل زیادی وجود دارد که زنان ممکن است موهای ضخیم روی صورت خود داشته باشند. دلایل عبارتند از:

مشکلات هورمونی می تواند باعث ایجاد موهای زائد در صورت زنان شود.

مسائل بهداشتی زمینه ای مانند PCOS ممکن است باعث هیرسوتیسم شود.

سندرم کوشینگ نیز ممکن است باعث هیرسوتیسم شود.

زنان ممکن است ویریلیزاسیون را تجربه کنند، وضعیتی که زنان را وادار می کند تا ویژگی های جنسی ثانویه مردانه را ایجاد کنند.

زنانی که از هیپرپلازی مادرزادی آدرنال رنج می برند، ممکن است موهای صورت بیشتری داشته باشند زیرا بدن آندروژن کمتر و هورمون های کورتیزول بیشتری تولید می کند.

با این حال، ما راه‌هایی را بیان کرده‌ایم که از طریق آنها می‌آموزید چگونه موهای صورت را به‌طور دائمی به‌طور طبیعی در خانه از بین ببرید.

 

چطور موهای صورت را به شکل طبیعی در خانه رفع کنیم

مهم نیست که علت آن چیست، موهای صورت ممکن است آزاردهنده باشند. پذیرفتن آن کاملاً خوب است. با این حال، اگر با موهای صورت احساس ناراحتی می کنید، راه هایی وجود دارد که چگونه موهای صورت را به طور طبیعی از بین ببرید. ما درک می کنیم که روش های حرفه ای می توانند کمی گران شوند.

خلاص شدن از شر موهای زائد به طور طبیعی ممکن است دست نیافتنی به نظر برسد، اما در مقایسه با اپیلاسیون و اپیلاسیون ساده ترین و بدون درد است.

پودرهای موهای زائد طبیعی ترکیبی از پودرهای ساخته شده از مواد طبیعی هستند که به حذف موهای زائد هنگام استفاده روی پوست کمک می کنند. این پودرموبر بدن به طور کلی حاوی موادی هستند که از طبیعت مانند پودرهای ریشه، گیاهان، مواد معدنی، خاک رس و اسانس ها به دست می آیند.

آنها برای از بین بردن طبیعی مو بدون نیاز به مواد شیمیایی خشن یا تیغ کار می کنند. این رویکرد طبیعی می تواند نه تنها موها، بلکه هرگونه کثیفی یا عرق زیرین را که در فولیکول ها گیر کرده است را از بین ببرد و در نتیجه پوستی نرم تر داشته باشد.

پودرهای طبیعی حذف موهای زائد حاوی مواد طبیعی هستند و یک گزینه محبوب حذف موهای زائد "بدون مواد شیمیایی" هستند زیرا هیچ ماده شیمیایی خشن در آنها استفاده نمی شود.

اپیلاسیون که توسط زنانی که طرفدار پوست صاف تر هستند و حذف مو توسط ریشه آن ترجیح داده می شود، ممکن است رقابت با محبوبیت رو به رشد جایگزین های طبیعی را دشوار بدانند.

با این حال، روش های طبیعی برای سلامت پوست مفید هستند و همچنین خطرات ناشی از تماس با مواد شیمیایی سمی موجود در کرم ها و لوسیون های موبر را به حداقل می رساند.

I/پودر موبر سنتی

 مقالات پیشنهادی:

روش استفاده از کرم موبر

استفاده از کرم موبر

7 راه از بین بردن موهای زائد 

چرا پودر موم  تیزبر بهترین گزینه برای رفع موهای زائد است؟

زیرا سریع، آسان و بسیار مؤثر است و در عین حال جیب‌پسند است. سایر روش‌های رفع موی بدن مانند اپیلاسیون سنتی درد زیادی ایجاد می‌کنند، استفاده از تیغ باعث بریدگی و رشد موهای زائد می‌شود و کرم‌های موبر حاوی مواد شیمیایی زیادی هستند که می‌توانند در دراز مدت به پوست شما آسیب برسانند. اما پودر موم طبیعی ما از ایمن ترین مواد تشکیل شده است که ثابت شده است که برای پوست مفید است، بدون اینکه عوارض جانبی ایجاد کند.

در اینجا 3 روش وجود دارد که می تواند موی بدن شما را رام کند و به شما کمک کند موهای خود را در جای خود قرار دهید:

1. لیزر موهای زائد بدن

 

کلمه "لیزر" ترسناک به نظر می رسد، اما قبل از اینکه آن را به عنوان یک تکنیک علمی تخیلی رد کنید، باید بدانید که یکی از موثرترین اشکال حذف دائمی موهای زائد است. همچنین یک روش نسبتاً بدون درد است. لیزر موهای زائد با استفاده از یک پرتو نور با شدت بالا و ضربان‌ها، فولیکول‌های موی زیر پوست را از بین می‌برد. این یک شکل متمرکز از بین بردن موهای زائد بدن است و تقریباً در هر نقطه از بدن قابل استفاده است. با این حال، لیزر درمانی برای همه مناسب نیست. افرادی که بهترین نتایج را تجربه می کنند معمولا موهای بدن تیره و رنگ پوست متضاد دارند. این تضاد رنگ ضروری است تا لیزر بداند کجا را هدف قرار دهد.

 2. داروهای طبیعی از بین بردن موهای زائد

چندین راه طبیعی برای خلاص شدن از شر موهای زائد وجود دارد، و برخی از این روش ها را می توانید در انبار خود پیدا کنید:

زردچوبه: این ادویه زرد رنگ رایج از دیرباز به عنوان کمکی برای رفع موهای زائد استفاده می شده است. این یک شگفتی یک شبه نیست، بلکه به عنوان یک راه حل تدریجی برای کاهش موهای زائد عمل می کند. می توانید خمیری از زردچوبه، شیر، آرد و نمک درست کنید، سپس خمیر را روی ناحیه آسیب دیده بمالید. این روند را اغلب برای بهترین نتیجه تکرار کنید.

پاپایای خام: پاپایین موجود در پاپایای خام به تجزیه فولیکول های مو برای جلوگیری از رشد موهای ناخواسته کمک می کند. مالیدن پاپایا روی پوست نیز می تواند لایه برداری کند و سلول های مرده پوست را از بین ببرد.

 

F/پودر موبر سنتی

3. موم سخت

موم سخت با موم گرم و رنگی که اکثر مردم به آن عادت دارند متفاوت است زیرا برای برداشتن موها نیازی به نوار ندارد. در عوض، دانه‌های موم موبر سخت حرارت داده می‌شوند، سپس مستقیماً روی پوست قرار می‌گیرند و با دست جدا می‌شوند. لایه موم روی پوست معمولاً ضخیم‌تر از موم‌های نرم است و قبل از برداشتن باید کاملاً سفت شود. به همین دلیل، کل فرآیند اپیلاسیون ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. با این حال، موم سخت معمولاً درد کمتری نسبت به اپیلاسیون سنتی دارد و باعث تحریک کمتر پوست می شود. امتیاز دیگر این است که موم سخت می تواند موهای کوتاهتر را به طور موثرتری نسبت به موم نرم از بین ببرد. موم سخت به خود مو می چسبد، بنابراین موهای کمتری باقی می ماند.

 

مقالات پیشنهادی:

 اپیلاسیون یا پودر موبر

رفع تیرگی با پودر موبر

موبر بدون بو

نکاتی که باید در زمان رفع موهای زائد به یاد داشته باشید و رعایت کنید

فراموش نکنید که قبل از اینکه عملاً ادامه دهید و خمیر را روی کل بازو یا پاهای خود بمالید، روی قسمت کوچکی از دست خود آزمایش پچ انجام دهید. در صورتی که مواد تشکیل دهنده شما را با جوش مواجه کند یا پوست شما را تحریک کند، می دانید که می خواهید از آن دوری کنید.

در صورت امکان، قبل از مصرف دارو در اتاق بخار بنشینید یا حمام آب گرم بگیرید. و این به باز شدن منافذ پوست  و آسان شدن روند حذف طبیعی موهای زائد بدن کمک می کند.

پس از اتمام کار، فراموش نکنید که پوست خود را به طور کامل تمیز کنید و مقداری مرطوب کننده بزنید.

 

می توانید اندامی را که همیشه می پسندید بدست آورید

اصلاح موهای زائد بدن می تواند یک تجربه رهایی بخش باشد. اعتماد به نفس را به شما باز می گرداند و باعث می شود احساس کنید کاملاً جدید هستید.

حدود 30 درصد از بدن زنان و 90 درصد از بدن مردان با موهای انتهایی پوشیده شده است. این نوع ضخیم‌تر روی سر، ابروها، سینه، پشت، ناحیه شرمگاهی، زیر بغل و غیره است.اما به نظر می رسد اکثر مردم می خواهند حداقل بخشی از آن از بین برود. خبر خوب این است که با پیشرفت فناوری و گسترش تکنیک‌ها در سراسر جهان، گزینه‌های حذف موهای زائد فراوان می‌شوند.

 

برای بسیاری از ما، رفع موهای زائد بدن همراه با روال‌های منظم آرایش و زیبایی است. چه از شر سبیل های ولگرد، موهای پا، موی زیر بغل یا هر رشته سرکش دیگر خلاص شویم، روش های طبیعی زیادی برای امتحان وجود دارد. پس از سال‌ها تلاش برای ازبین بردن موهای زائد کرم‌های معمولی (که باعث ایجاد بثورات روی پوست من می‌شوند) و با در نظر گرفتن لیزر گران‌قیمت، از روش‌های ساده‌تری برای رفع موهای زائد طبیعی استفاده کردم.

 

چیزهایی که باید بدانید

قبل از استفاده کامل، پودر اصلاح تیزبر را روی قسمت کوچکی از پوست تست کنید. اگر بعد از 24 ساعت هیچ گونه تحریکی مشاهده نکردید، استفاده از آن بی خطر است

مقدار مساوی پودر و آب را مخلوط کنید تا خمیری به دست آید، سپس آن را روی ریش، موهای پا یا سایر نواحی خود بمالید. 5 دقیقه صبر کنید، سپس پاک کنید و بشویید.

36-48 ساعت صبر کنید تا دوباره از پودر اصلاح تیزبر استفاده کنید. پوست صاف شما پس از یک بار استفاده تا 4 روز دوام خواهد داشت.

36 ساعت پس از اصلاح قبلی خود صبر کنید.

اجازه دهید پوست شما پس از استفاده از تیغ یا کرم موبر دیگر بهبود یابد. اگر اخیراً به مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار گرفته اید یا دچار آفتاب سوختگی شده اید، قبل از استفاده از پودر اصلاح تیزبر ، منتظر بمانید تا پوستتان به حالت عادی بازگردد. اگر در ناحیه‌ای که می‌خواهید موهایتان را از بین ببرید، التهاب، ساییدگی یا زخم دارید، با یک متخصص پوست مشورت کنید.

اگر بعد از استفاده از تیغ دچار سوختگی یا برآمدگی های مکرر با تیغ می شوید، از کرم موبر مانند پودر اصلاح تیزبر استفاده کنید.

ترکیبات موجود در پودر اصلاح تیزبر می تواند پوست حساس یا آسیب دیده را تحریک کند، بنابراین آن را فقط برای پوست سالم و شاد استفاده کنید.

برای استفاده از پودر اصلاح تیزبر نیازی به تیغ یا محصول دیگری ندارید

 

پودر را با مقدار مساوی آب مخلوط کنید. اگر از آن بر روی صورت خود استفاده می کنید، قسمت کوچکی از ریش خود را برای آزمایش آن انتخاب کنید (سعی کنید جایی غیر قابل توجه مانند زیر فک). اگر از آن در قسمت دیگری از بدن استفاده می‌کنید، آن را در جایی پنهان آزمایش کنید، مانند بالای ران نزدیک باسن.

بگذارید مخلوط به مدت 5 دقیقه روی پوست بماند، سپس آن را کاملاً بشویید.

24 ساعت صبر کنید—اگر هیچ نشانه ای از تحریک یا قرمزی وجود نداشت، می توانید از پودر اصلاح تیزبر بر روی تکه های بزرگتر پوست استفاده کنید.

مواد فعال شامل تیوگلیکولات کلسیم، کربنات کلسیم و هیدروکسید کلسیم (همانند سایر کرم های موبر) است.

مقدار مساوی پودر و آب را با هم ترکیب کنید.

 

2 قاشق غذاخوری (9.8 گرم) پودر و 2 قاشق چایخوری (9.9 میلی لیتر) آب را برای درمان ریش مخلوط کنید. اگر آن را روی یک ناحیه بزرگ مانند پاهایتان می‌مالید، با دو برابر کردن آن شروع کنید و سپس مقدار بیشتری پودر و آب مخلوط کنید تا ناحیه مورد نظر را بپوشاند. آب را به مقدار کم اضافه کنید و با قاشق هم بزنید تا قوام خمیر دندانی به دست آید.

سعی کنید خمیری درست کنید که خیلی غلیظ نباشد که به راحتی در اطراف پوست پخش شود، اما آنقدر آبریزش نباشد که روی زمین چکه کند.

مواد را در یک کاسه، لیوان یا هر ظرف دیگری که در دست دارید مخلوط کنید.

 R/پودر موبر سنتی

مخلوط را روی پوست خود بمالید.

یک لایه یکنواخت را روی ریش، موهای پا، زیر بغل یا سایر نواحی خود پخش کنید. با دستان خود یک لایه نازک بسازید که هر تکه پوستی را که می خواهید درمان کنید بپوشاند. اگر تمام شد، به سرعت پودر و آب بیشتری را با هم مخلوط کنید تا مخلوط اضافی درست شود. برخلاف اصلاح معمولی، از قبل پوست خود را نشویید یا لایه برداری نکنید (احتمال پوست خشک یا قرمز را افزایش می دهید).

پودر موبر بدن تیزبر برای استفاده روی صورت طراحی شده است. با این حال، اینفلوئنسرهای زیبایی روی پاها و زیر بغل های خود نیز موفقیت هایی داشته اند.

 پودر موبر سنتی را به اندام تناسلی خود نزنید زیرا پوست در آنجا نازک و حساس است. عوارض جانبی ممکن است شامل قرمزی، خشکی یا احساس سوزش باشد.

5-7 دقیقه صبر کنید.

برای جلوگیری از تحریک پوست، این مخلوط را بیش از 7 دقیقه نگه ندارید. اگر خیلی خشک شد، مخلوط را دوباره با مقدار کمی آب تمیز مرطوب کنید. اجازه دهید چند قطره از دستتان چکه کند یا یک دستمال مرطوب را روی آن ناحیه فشار دهید، سپس آب را به خمیر بمالید.

مخلوط را پاک یا خراش دهید.

از یک دستمال تمیز و مرطوب برای مالش پودر بهداشتی موبر روی پوست خود استفاده کنید. برای تمیز کردن تمام مواد شیمیایی و موهای شل شده، فشار ملایمی اعمال کنید و بعد از هر بار کشیدن، پارچه را تمیز بشویید. اگر ترجیح می‌دهید خراش دهید (این همان چیزی است که دستورالعمل‌ها می‌گوید)، از یک کاردک مراقبت از پوست برای برداشتن خمیر استفاده کنید، یا یک قاشق یا کارت اعتباری را جایگزین کنید.

در حین پاک کردن، مراقب تحریک شدید باشید. قرمزی یا خشکی بسیار خفیف جای نگرانی نیست مگر اینکه دردناک باشد.

پوست خود را با آب خنک بشویید.

 

چگونه مو رشد می کند؟

ابتدا از فواید پودر موبر ، بیایید به ریشه‌ای بپردازیم که چگونه مو روی بدن ما ظاهر می‌شود. آیا می دانستید که رشد موهای شما مطابق با چرخه های طبیعی بدن است؟ بعضی اوقات موها مانند علف های وحشی جوانه می زنند و بعضی اوقات دیگر اساساً خوابیده هستند. این چرخه ها بر اساس ناحیه بدن، سن، تراکم مو، رنگ مو و هورمون ها متفاوت است، اگر نگرانی در مورد رشد سریع یا پرپشت مو دارید، برای راهنمایی حرفه ای با یک متخصص پوست مشورت کنید.

 

کرم های موبر

کرم های موبر که به عنوان کرم های موبر نیز شناخته می شوند، از مواد شیمیایی برای حل کردن ساقه مو استفاده می کنند. نتایج استفاده از آن تا معمولاً حدود دو هفته به طول می انجامد. کرم های موبر بدون نسخه در دسترس هستند و نسبتاً ارزان هستند. تا زمانی که دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید، کرم های موبر بدون درد هستند، اما بوی بدی دارند. اگر کرم به مدت طولانی باقی بماند یا پوست حساسی دارید، می تواند باعث تحریک شود.

 

کرم های موبر برای قسمت های مختلف بدن مانند صورت، پاها یا ناحیه بیکینی ساخته می شوند.

ساخته شده با مواد کاملا طبیعی

رفع سریع و بدون درد موهای زائد

برنامه آسان و سریع

به طور طبیعی پوست را لایه برداری و روشن می کند

یکی از خواص آن این است که پوست بدن را نرم و ابریشمی می کند

دیگر پیامدهایی مانند سوختگی یا بثورات با استفاده از تیغ را ندارد

جهت استفاده:

پودر را با گلاب یا آب معمولی در یک کاسه مخلوط کنید.

یک خمیر غلیظ درست کنید و آن را به قسمتی از بدن خود بمالید تا موها از بین بروند.

آرام بنشینید و به مدت 10 تا 15 دقیقه به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.

با یک پارچه مرطوب پاک کنید و با موهای ناخواسته خود خداحافظی کنید، این فقط برای موهای بدن توصیه می شود.

 

استفاده چند منظوره

از ویژگی های بارز این اپیلاسیون این است که هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است. ماهیت ظریف این پودر این امکان را به شما می دهد که از آن برای پاها، بازوها، زیر بغل و نواحی نزدیک خود استفاده کنید. در لحظه ای که پودر را از آن ناحیه بمالید، مطمئناً پوستی نرم و بدون موهای ناخواسته خواهید داشت.

 E/پودر موبر سنتی

تجربه پوست صاف

اپیلاسیون اغلب به عنوان یک فرآیند بسیار دشوار در نظر گرفته می شود زیرا هنگامی که می خواهید موهای بدن خود را بردارید باعث قرمزی، بثورات و درد می شود. البته این محصول با مولتانی میتی طبیعی ساخته شده است که بر روی پوست نرم بوده و در هنگام رفع موهای زائد هیچ گونه جوش و سوزش ایجاد نمی کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را به شکل خمیر بمالید و بعد از هفت تا ده دقیقه آن را با یک پارچه مرطوب بمالید.

 

رشد مو را کند می کند

این اپیلاسیون نه تنها موهای شما را بدون درد از بین می برد، بلکه رشد موهای آن ناحیه را نیز کند می کند. بنابراین، می توانید مطمئن باشید که موهای بدن شما به زودی رشد نمی کند و می توانید دست ها و پاهای موم شده خود را بدون نگرانی به رخ بکشید.

 

برای از بین بردن موهای زائد پاها، دست ها، ناحیه بیکینی و زیر بغل

موهای زائد را به آرامی و به طور موثر از بین می برد

رشد مو را کند می کند

آبرسانی می کند، احساس مخملی به جا می گذارد

کرم رفع موهای زائد برای پاها، ناحیه بیکینی، بازوها و زیر بغل. طبق دستورالعمل روی جعبه استفاده کنید. روش مصرف: یک لایه نازک از کرم را مستقیماً روی پوست دارای موهای ناخواسته بمالید. بعد از گذشت 3 دقیقه  می توانید به آرامی از کاردک استفاده کنید تا کرم را از قسمت کوچکی از بدنتان بردارید. اگر اثر رضایت بخش نبود، کرم را 3 دقیقه دیگر بگذارید. مابقی کرم و موهای زائد را با کاردک از روی پوست بردارید. پوست بدنتان را با آب ولرم و بدون صابون خوب بشویید و پس از آن با حوله خشک نماید. احتیاط: قبل از اولین استفاده، حساسیت پوست را تست کنید: کرم را روی قسمت کوچکی از ساعد بمالید و بگذارید 5 دقیقه بماند. پوست را کاملا با آب بشویید. در صورت عدم وجود واکنش آلرژیک در 24 ساعت، می توانید اقدام به اپیلاسیون کنید. بر روی پوست آسیب دیده و یا آفتاب سوخته از کرم موبر استفاده نکنید. از تماس با چشم. از دئودورانت ها، ضد تعریق ها و محصولات خوشبو کننده به مدت 24 ساعت روی پوست های موبر استفاده نکنید. از آفتاب گرفتن خودداری کنید. بین اپیلاسیون 72 ساعت فاصله داشته باشید. دور از دسترس کودکان نگه دارید. حاوی کلسیم قلیایی، تیوگلیکولات است

 

آیا کرم های موبر واقعا ارزشش را دارند؟

اصلاح و اپیلاسیون مداوم می تواند خسته کننده باشد، به خصوص اگر موهای شما با سرعتی رشد می کند که نیاز به انجام آن هر روز باشد. بسیاری از افراد به امید کاهش زمان اصلاح و اپیلاسیون به بهترین کرم موبر روی می آورند. در حالی که استفاده از کرم‌های رفع موهای زائد فوایدی دارد، اکثر مردم به سرعت متوجه می‌شوند که تقریباً به همان میزان کار نیاز دارند که سایر روش‌های حذف موقت موهای زائد سنتی. قبل از اینکه بیرون بروید و بهترین کرم رفع موهای زائد را بخرید، در اینجا مواردی وجود دارد که باید بدانید.

 

نتایج دائمی نیستند

مانند اصلاح و اپیلاسیون، در بیشتر موارد، نتایج کرم های موبر دائمی نیستند. فولیکول های مو با این کرم ها در سطح پوست حل می شوند. بنابراین، حتی اگر مجبور نباشید مرتباً از تیغ یا نوارهای اپیلاسیون بیرون بیاورید، موهای شما به همان سرعت، اگر نه سریع‌تر، رشد می‌کنند. یکی از مزایای استفاده از کرم این است که با هیچ گونه ناراحتی مانند اصلاح یا اپیلاسیون مواجه نخواهید شد.

 

کرم های رفع موهای زائد ارزان هستند

حتی بهترین کرم از بین بردن موهای زائد از رفتن به جلسات اپیلاسیون یا حتی درمان های لیزر موهای زائد ارزان تر است. با این حال، شما در یک نبرد سخت خواهید بود و باید به طور مداوم هر چند هفته یک بطری خامه جدید بخرید، بسته به اینکه چقدر باید از آن استفاده کنید. اگر به دنبال گزینه های دیگری به جز کرم های رفع موهای زائد نبوده اید، در واقع چند گزینه لیزر موهای زائد بسیار مقرون به صرفه در دسترس مصرف کنندگان است.

 

اثربخشی تضمین شده نیست

اگر یک کرم موبر ارزان بخرید، اثربخشی آن به خوبی بهترین کرم موبر نیست. اما حتی بهترین کرم رفع موهای زائد نیز به اندازه لیزر موهای زائد موثر نخواهد بود. اگر دیگر نمی‌خواهید اصلاح کنید، کرم‌های رفع موهای زائد گزینه‌های مناسبی هستند. اما اگر اصلا نمی خواهید نگران رشد مجدد موهای خود باشید و می خواهید کرم ها را به طور کامل دور بزنید، لیزر موهای زائد بهترین گزینه شماست.

 

اپیلاسیون داغ

نواحی بزرگی از مو را می‌توان با موم داغ و یک نوار پارچه‌ای برداشت تا موها از ریشه بیرون بیایند. موم در جهت رشد مو اعمال می شود و با سرد شدن در موم جاسازی می شود. یک نوار پارچه‌ای به موم می‌چسبد و وقتی موها به سرعت در جهت مخالف رشد مو کشیده می‌شوند، به بیرون کشیدن مو کمک می‌کند. اپیلاسیون می تواند دردناک باشد و ممکن است باعث رشد موهای زائد و پارگی پوست شود. در صورت عدم مراقبت، موم داغ نیز می تواند پوست را بسوزاند.

 

نتایج طولانی مدت هستند، معمولاً حدود سه تا شش هفته. موها برای اپیلاسیون باید یک چهارم تا نیم اینچ طول داشته باشند، به این معنی که برای اپیلاسیون باید تا زمانی که موهایتان رشد کنند صبر کنید.

امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد گزینه های رفع موهای زائد بدون درد ما که به شما کمک می کند موها را برای همیشه از بین ببرید بیشتر بدانید


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT