مقالات

موم اپیلاسیون|موم گرم|طرز استفاده از موم اپیلاسیون

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موم اپیلاسیون ؛اصلاح مشکلی است که زنان مرتباً با آن مواجه هستند. برخی زودتر و برخی دیرتر. برخی با لیزر موهای زائد که هزینه زیادی دارد، یک بار برای همیشه از شر این مشکل مکرر خلاص می شوند. بیایید به روش‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر رفع موهای زائد پایبند باشیم. تیزبرکمرد برندی است که کرم های مو و نوارهای موم را با قیمت مناسب ارائه می دهد. سوال این است: کدام یک بهتر است؟ در حالی که تیغ‌ها موها را در سطح می‌برند، موم بدن موها را در سطح ریشه از بین می‌برد و نتایجه آن می‌تواند تا 4 هفته هم دوام داشته باشد.

از بین بردن مو با مواد موبر

اپیلاتورها ،لوسیون ها یا کرم هایی هستند که موهای زائد را از بین می برند و پوست را طولانی تر از اصلاح بدون مو می کنند. آنها یک راه سریع، بدون درد و مقرون به صرفه برای از بین بردن موی زائد هستند. در حالی که یک خط اختصاصی مردانه و زنانه ما با رایحه های برجسته و پیشرفته وجود دارد، همه محصولات ما برای همه جنسیت ها مناسب هستند و می توانند از آنها استفاده کنند. با استفاده از پودر موبر تیزبر یا کرم موبر تیزبر می توانید موهای زائد بدن را بدون درد ازبین ببرید ضمن اینکه با تداوم استفاده از پودر و کرم موبر ،موهای زائد کمتر می شود. 

آیا اپیلاسیون بهتر از اصلاح است؟اگر به دنبال نتایج ماندگارتر هستید، بله.

واکس ها یا موم ها همه کاره هستند و می توانند روی صورت، پاها، زیر بغل و خط بیکینی استفاده شوند. برخی حتی می توانند موهای بسیار کوتاه را هم از بین ببرند. موم ها را می توان به موم های شکر و رزین تقسیم کرد. و موم رزین را می توان بیشتر به دو دسته گرم یا سرد طبقه بندی کرد.

depilation/موم اپیلاسیون

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

موم شکر در مقابل موم معمولی

تفاوت اصلی بین موم شکر و موم معمولی در مواد تشکیل دهنده، روش استفاده و سهولت حذف باقی مانده از پوست است.

موم شکر از موادی مانند شکر و آب ساخته شده است که ممکن است برای افرادی که پوست بسیار حساسی دارند ملایم تر باشد. حتی ویدیوهای اینترنتی وجود دارد که نشان می‌دهد چگونه می‌توانید آنها را در منزل تهیه کنید، واکس شکر را میتوانید خودتان در منزل با موم های آماده ما  انجام دهید اگر خیلی حساس هستید و این تمایل را  دارید. موم معمولی از موم زنبور عسل، رزین و روغن در میان سایر مواد تشکیل شده است.

بسیاری از اپیلاسیون کار ها توصیه می کنند که موم شکر را در جهت مخالف رشد مو (از نوک مو تا ریشه) بمالید و سپس آن را از ریشه به نوک آن بکشید. این با موم معمولی که در جهت رشد مو (که ریشه تا نوک است) استفاده می شود و سپس از نوک به ریشه برداشته می شود متفاوت است.

مگر اینکه از موم بدن قوی ما استفاده کنید . فرمول ما طوری طراحی شده است که مانند موم معمولی اعمال شود برای جزئیات و  به راهنمای نحوه کار به سایر مقالات ما مراجعه کنید.. فقط این را به خاطر بسپارید  از هر جهتی که برای قرار دادن موم استفاده می کنید، مطمئن شوید که آن را در جهت مخالف بکشید.

موم های سرد مانند نوارهای آماده موم برای پاها و بدن نیازی به گرم کردن ندارند قبل از اینکه روی پوست اعمال شوند. اما موم های داغ باید قبل از استفاده گرم شوند تا نرم و قابل پخش شوند.

موم های سرد و گرم هر دو در جهت رشد مو (ریشه تا نوک) اعمال می شوند و سپس در جهت مخالف برداشته می شوند. 

موم شکر نوعی موم محلول در آب است و باقیمانده آن به راحتی قابل شستشو است. با استفاده از موم اپلاسیون ، روغن بچه یا دستمال های مخصوص در از بین بردن باقی مانده ها موفق تر خواهند بود.

هنگام در نظر گرفتن اپیلاسیون در مقابل اصلاح، اپیلاسیون نتایج طولانی تری را ارائه می دهد در حالی که اصلاح می تواند نیاز به نگهداری روزانه داشته باشد.

اپیلاسیون حذف موهای زائد

اپیلاسیون اصطلاحی برای بیرون کشیدن مکانیکی مو از ریشه است که شامل موچین و سایر روش‌های حذف مکانیکی مانند اپیلاسیون و حتی بند زدن می‌شود که در آن نخ‌ها دوبرابر شده و برای کشیدن مو از فولیکول پیچ می‌شوند. اپیلاتورهای الکترونیکی مانند موچین عمل می کنند، اما بسیار سریعتر هستند و در نتیجه می توانند دردناک تر باشند. در مقابل اپیلاسیون در مقابل اصلاح، اپیلاسیون نتایج طولانی تری ایجاد می کند زیرا مو از ریشه برداشته می شود.

یافتن راه حل مناسب برای رفع موهای زائد

وقتی نوبت به حذف موهای زائد می رسد، گزینه هایی دارید. روش خود را آنگونه که صلاح می دانید انتخاب کنید.باید آنچه را که برای شما مناسب است انجام دهید. و این می تواند به معنای استفاده از ترکیبی از روش های مختلف حذف موهای زائد باشد. روال حذف موهای زائد شما می تواند مانند شما خلاق باشد. چه انتخاب کنید که موها را بردارید یا نه، ما چیزی را بیشتر از یک داستان موفقیت آمیز آرایش مو دوست داریم. ما برای شما تشویق خواهیم کرد!

 d/موم اپیلاسیون

کرم موبر

استفاده از کرم موبر بسیار آسان است. به سادگی کرم را روی ناحیه مورد نظر بمالید، محلول را به طور یکنواخت پخش کنید و قبل از پاک کردن صبر کنید. با این حال، برخی از افراد شکایت دارند که کرم موبر برای از بین بردن موهای زائد بیش از حد نامرتب است و برای از بین بردن مقدار کمی از مو، کرم زیادی مصرف می‌کند. چیزی که همه ما می توانیم قبول کنیم این است که این روش بدون درد است و به سختی باعث تحریک می شود. خوب، مگر اینکه پوست بسیار حساسی داشته باشید که مستعد آلرژی باشد.

موم معمولاً به قوام عسل است و با نوارهایی برای از بین بردن موها استفاده می شود. هر کسی که آن را امتحان کرده است به شما خواهد گفت که این روش دردناک است و مقداری سوزش روی پوست شما ایجاد می کند. بیشتر مردم ممکن است با نوارهای مومی آماده ای که استفاده از آنها موثرتر هستند، بیشتر آشنا باشند. اما در واقع موم به دو نوع موم سرد و موم حرارت دیده تقسیم می شود. موم سرد معمولاً به صورت یک لایه نازک روی ناحیه مورد نظر مالیده می شود و سپس از یک نوار برای از بین بردن موها استفاده می شود. موم گرم شده به طور مشابه عمل می کند، اما قبل از اعمال باید حرارت داده شود. گاهی اوقات موم گرم شده را قبل از جدا کردن موم سفت شده بدون استفاده از هیچ نوار روی پوست می گذارند تا خنک شود.

 

کرم موبر آلوئه ورا و ویتامین E در حمام

این کرم موبر بسیار محبوب است و دلیل آن این است که واقعاً کار می کند. شگفت انگیزتر این است که این فرمول مخصوصا برای پوست های حساس طراحی شده است. حاوی آلوئه ورا و ویتامین E است که برای پوست بسیار تسکین دهنده است. این برند ادعا می کند که این کرم موهای شما را از بین می برد و تنها در عرض پنج دقیقه پوست را صاف می کند.

 

نوارهای واکس پا

با این نوارهای مومی تا چهار هفته بدون مو بمانید. این فرمول حاوی کره شی است که به دلیل خواص مرطوب کنندگی خود شناخته شده است و بوی بسیار خوبی دارد. نوارها برای گرفتن آسان طراحی شده اند که باعث می شود پس از برداشتن آن درد کمتری داشته باشد و در از بین بردن مو موثرتر باشد.

 

نحوه انتخاب واکس حرفه ای برای رفع موهای زائد

موم داغ

موم داغ شبیه انواع موم های سنتی است و موثرترین آنها محسوب می شود. موم را می توان با ذوب کردن آن متراکم تر کرد. این می تواند برای پوست های حساس کمی دردناک باشد زیرا موم داغ مستقیماً روی پوست قرار می گیرد. ممکن است بیشتر طول بکشد تا موم به دمای مناسب برسد. این نوع موم معمولاً با مواد طبیعی ساخته می شود.

 

موم سرد

موم به خودی خود موم سرد نامیده می شود زیرا به روش سنتی ذوب نمی شود و موم داغ ذوب می شود. موم بر روی یک نوار ذوب می شود و بر روی پوست قرار می گیرد، برخلاف موم داغ که مستقیماً روی پوست شما قرار می گیرد. ممکن است برای کسانی که موهای ضخیم و ضخیم دارند مناسب نباشد.

 

مهره ها

این نوع موم شبیه موم داغ است می توانید از مقدار مورد نیاز خود استفاده کنید و در دمای کمتری نسبت به موم داغ ذوب می شود. دانه های موم بر روی یک گرم کننده مخصوص به نام دیگ موم ذوب می شوند.  دیگ موم ، موم را به دمای ایده آل و قوام برای استفاده می رساند. آنها دارای یک چراغ نشانگر هستند که نشان می دهد دستگاه روشن است. گزینه تنظیم دما در آنها به شما کمک می کند دما را مطابق با راحتی خود کنترل کنید.

 

ژل

این واکس ها قوام نازک تری دارند و استفاده از آنها راحت تر است، اما می تواند آشفته تر نیز باشد.

اپیلاسیون را می توان با کمک نوارهای موم نیز ساده تر کرد. این نوارها به شکل ژل با موم پوشیده شده اند. اینها نیازی به آماده سازی یا حرارت ندارند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوار را بین کف دست خود بمالید، پوشش آن را بردارید و نوار را روی ناحیه ای که می خواهید موهای خود را از آن بردارید قرار دهید. این ساده ترین روش حذف موهای زائد است. شما باید نوار موم را در جهت مخالف رشد مو بکشید زیرا به از بین بردن موثرتر مو کمک می کند.

 

نحوه استفاده از واکس حرفه ای برای رفع موهای زائد در خانه

در اینجا چند مرحله وجود دارد که می توانید هنگام اپیلاسیون در خانه دنبال کنید:

مرحله 1: خود و پوستتان را هیدراته نگه دارید. به پوست خود مرطوب کننده بزنید و مقدار زیادی آب بنوشید تا پوستتان صاف بماند. این به شما کمک می کند تا یک جلسه اپیلاسیون لذت بخش را تجربه کنید.

مرحله 2: ناحیه ای را که می خواهید اپیلاسیون کنید برس خشک کنید، آن را در برابر رشد موهای خود برس بزنید تا فولیکول های مو را تحریک کنید تا از برداشتن آسان اطمینان حاصل کنید.

مرحله 3: پوست خود را مرتباً لایه برداری کنید زیرا حذف موهای زائد را آسان تر می کند.

مرحله 4: پوست شما چند روز قبل یا بعد از قاعدگی حساس ترین است. سعی کنید در آن روزها از اپیلاسیون ناحیه بیکینی خودداری کنید.

مرحله 5: اگر از موم سخت استفاده می‌کنید، راحت‌تر خواهد بود، اما اگر موم نرم است و از پارچه استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که تمیز است و به پوست شما خیلی حساس نیست.

مرحله 6: پوست خود را با کرم تمیز کنید تا از تجمع چربی خلاص شوید.

 

مقالات پیشنهادی :

پودر موبر مخصوص بانوان

فوائد پودر موبر

خاصیت درمانی نوره

نکته های مفیدی که رابطه با موم باید در نظر گرفت

موم باید در جهت رشد موها مالیده شود.

به صورت قسمتی کار کنید، یک منطقه بزرگ را به یکباره پوشش ندهید، با تکه های کوچک شروع کنید.

موم را با زاویه و نه مستقیم به سمت بالا بکشید.

پوست خود را سفت نگه دارید تا مطمئن شوید که هیچ حرکتی وجود ندارد و مطمئن شوید که نوار تمام موهای روی پوست شما را می گیرد.

بین جلسات اپیلاسیون خود فاصله زیادی نداشته باشید زیرا هر چه بیشتر صبر کنید، موها ضخیم تر می شوند.

اگر از نوارهای موم یا تیغ برای رفع موهای زائد راضی نیستید، واکس های حرفه ای راه حلی مناسب  هستند. واکس های حرفه ای به کاهش رشد موهای ضخیم و درشت در قسمت های مختلف بدن شما کمک می کنند. آنها همچنین به از بین بردن موهای ریز و نازک که به راحتی قابل تشخیص نیستند کمک می کنند. موم های حرفه ای تست شده از نظر پوست واکنش های التهابی یا آلرژیک را بدون قرمزی یا درد درمان می کنند. شما می توانید موم هایی را انتخاب کنید که به سرعت ذوب می شوند و می توانند بدون دردسر استفاده شوند. واکس های حرفه ای پس از هر بار استفاده پوست شما را تغذیه، مرطوب و آبرسانی می کنند.

 d/موم اپیلاسیون

آیا اپیلاسیون بهتر از اصلاح است؟

حتی اگر هر دو به رفع موهای زائد کمک می کنند، توصیه می شود از مسیر اپیلاسیون استفاده کنید زیرا اثرات آن طولانی تر است. تا 3 هفته اگر اصلاح کنید، ممکن است در عرض یک هفته موهایتان دوباره رشد کند.

 

آیا اپیلاسیون خود بی خطر است؟

بله، اگر تمام مراحل به درستی انجام شود، اینطور است. برای جلوگیری از عفونت می توانید دستکش بپوشید و بهترین روش های بهداشتی را رعایت کنید.

 

موم سخت بهتر است یا نرم؟

موم سخت بهتر از موم نرم است زیرا می توان آن را روی پوست های حساس نیز اعمال کرد. اینها روی پوست ملایم‌تر هستند و برداشتن آنها دردناک‌تر است.

 

چه چیزی بیشتر ماندگاری دارد: شکرک زدن یا اپیلاسیون؟

شکرگذاری سه هفته طول می کشد در حالی که اپیلاسیون بین سه تا شش هفته طول می کشد. بنابراین، اپیلاسیون دوام بیشتری دارد.

 

آیا موم سخت می تواند پوست شما را پاره کند؟

نه، موم سخت پوست شما را پاره نمی کند. با این حال، روش های اپیلاسیون نامناسب می تواند پوست شما را پاره کند و باعث احساس سوزش شدید شود.

 

مقالات پیشنهادی :

کاربرد پودر موبر

ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

خرید موم موبر تیزبر کمرد

پس از اپیلاسیون چه مواردی هست که باید رعایت شود؟

 • از خراشیدن یا دست زدن به ناحیه اپیلاسیون شده جلوگیری کنید.
 • استفاده از محصولات مراقبت از پوست بیش از حد چرب یا خشک کننده را کنار بگذارید. همچنین از محصولات دارای عطر خودداری کنید.
 • بدون استفاده از ضدآفتاب زیر نور آفتاب بیرون نروید.
 • در شنا زیاده روی نکنید، زیرا کلر ممکن است پوست را تحریک کند.
 • از فعالیت بدنی شدید برای جلوگیری از گیر افتادن عرق در منافذ باز خودداری کنید.

نکات اپیلاسیون پا: یک واکس کامل پا را مانند یک حرفه ای انجام دهید

چه کسی نرمی طولانی مدت یک موم کامل پا را دوست ندارد؟ همه این کار را می کنند اما تنها مانع هزینه است. تنها راه انجام این کار این است که در خانه خود انجام دهید. اپیلاسیون پا می تواند یک کار دلهره آور باشد، اما پیروی از مراحل و نکات صحیح به شما کمک می کند تا پاهای بی عیب و نقصی را که می خواهید بدست آورید. بیایید با نکات اپیلاسیون پا و فرآیند آن بیشتر آشنا شویم:

 

 1. طول مو مهم است

قبل از ادامه کار، باید مطمئن شوید که موهای روی پاهای شما به اندازه کافی بلند هستند تا اپیلاسیون شوند. موها باید حداقل ¼ اینچ رشد کنند، زیرا موم باید برای از بین بردن تمام موها چسبندگی داشته باشد. اگر طول موهایتان خیلی بلند است، باید از موبر برقی استفاده کنید و موهایتان را کوتاه کنید.

 

 1. لایه برداری

دو روز قبل از اپیلاسیون، همیشه ایده خوبی است که پاهای خود را لایه برداری کنید تا پوست مرده اضافی انباشته شده را از بین ببرید. این کار را درست قبل از اپیلاسیون انجام ندهید زیرا باعث التهاب پوست می شود. از اسکراب برای خلاص شدن از شر لایه مرده پوست استفاده کنید که به موم کمک می کند تا موها را به خوبی جذب کند. این کار روند واکس زیر پا را نیز تسهیل می کند.

 

 1. موم مناسب را انتخاب کنید

برای یک جلسه اپیلاسیون پا در خانه، توصیه می شود نوارهای از قبل واکس شده را انتخاب کنید. بسیاری از ما احساس سوزش موم داغ را دوست نداریم، و بنابراین، نوارهای موم سرد بهترین گزینه هستند. اگر به دنبال یک راه حل آسان هستید، از نوارهای موم سرد توسط تیزبر کمرد استفاده کنید. استفاده از آنها آسان است ، برهم ریختگی ایجاد نمی کنند و قابل مشاهده ترین جلوه ها را دارند. این نوارها حتی برای پوست های حساس نیز موجود است.

 

 1. چگونه موم را اعمال کنیم

برای نتایج عالی اپیلاسیون پا با استفاده از نوارهای موم سرد تیزبر کمرد ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

 1. پوست خود را لایه برداری کنید و آن را خشک کنید
 2. نوارهای موم را با مالش با دست گرم کنید
 3. یک نوار را جدا کنید
 4. دیگری را با دقت کنار بگذارید
 5. نوار را روی ناحیه مورد نظر قرار دهید و آن را روی پوست خود فشار دهید
 6. نوار را بر خلاف جهت رویش موهای خود بکشید
 7. در صورت لزوم می توانید مجددا این مراحل را تکرار کنید.

 

 1. نتایج خود را نادیده بگیرید

فراموش نکنید که بعد از انجام اپیلاسیون پاهای صاف و ابریشمی خود را مرطوب کنید. پاهای خود را عمیقاً مرطوب کنید زیرا بعد از اپیلاسیون تمایل دارند خشک شوند. حداقل چند روز قبل از شروع لایه برداری صبر کنید زیرا باعث تحریک پوست می شوند.

 

نکات بیشتر :

 

 1. برای نرم شدن پوست و شل شدن ریشه مو، حمام آب گرم بگیرید
 2. هر خال یا ضایعه را بپوشانید
 3. بعد از اپیلاسیون لباس گشاد و راحت بپوشید
 4. زمانی که پوست شما حساس است از اپیلاسیون خودداری کنید
 5. برای اولین بار قبل از یک موقعیت خاص اپیلاسیون نکنید
 6. راش، آفتاب سوختگی یا جوش را بررسی کنید
 7. از برنزه کردن خودداری کنید

اگرچه اپیلاسیون پاها در خانه یک کار ترسناک به نظر می رسد، اما پس از چند تلاش در آن بهتر می شوید. اگر این نکات اپیلاسیون پا را به صورت صحیح رعایت کنید، شاهد نتایج خوبی خواهید بود.

 v/موم اپیلاسیون

استفاده از نوارهای موم آماده تیزبر کمرد کدام بهتر است؟

حتما درباره لوبیا موم به صورت آنلاین یا از کسانی که می شناسید شنیده اید. و مطمئناً، آنها حتی ممکن است از این محصول به شدت صحبت کرده باشند. از سوی دیگر، نوارهای موم آماده برای استفاده تیزبر کمرد نیز برای اپیلاسیون راحت و ایمن شناخته شده است. اما کدام را انتخاب کنیم؟

گفتنش سخت است مگر اینکه تمام حقایق را داشته باشید. بنابراین، بیایید نگاهی دقیق تر به هر دو روش بیندازیم.

 

موم لوبیا چیست؟

بر خلاف محلول های اپیلاسیون معمولی ، دانه های موم قطرات کمی از موم سخت شده ( که به صورت لوبیا وجود دارند ) هستند. آنها از نظر بافت سخت هستند و قبل از استفاده نیاز به ذوب دارند. طعم های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، از جمله دانه های موم شکلاتی، دانه های موم توت فرنگی، و دانه های موم وانیل، از جمله.

 

مقالات پیشنهادی :

کاربرد پودر موبر

ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

خرید موم موبر تیزبر کمرد

نوارهای موم آماده برای استفاده تیزبر کمرد چیست؟

نوارهای موم متفاوت از موم لوبیا کار می کنند. موم از قبل اندازه گیری شده و روی نوارها گذاشته می شود. آنها مانند موم سخت نیازی به حرارت ندارند. کمی مالش بین دست ها این کار را انجام می دهد. نوارهای موم سرد تیزبر کمرد روشی سریع و آسان برای از بین بردن مو از نواحی قابل مشاهده بدن است. شما می توانید در راحتی و خلوت خانه خود، هر زمان که برای شما مناسب باشد، خود را اپیلاسیون کنید. با نوارهای موم آماده برای استفاده تیزبر کمرد که می‌تواند به یک ظاهر صاف و یکدست در خانه یا هر مکان دیگری کمک کند، ظاهر و احساس خوبی داشته باشید.

 

چگونه از موم لوبیا در خانه استفاده کنیم؟

استفاده از موم لوبیا در خانه یک فرآیند سه بخشی است. ابتدا باید موم را آماده کنید، سپس پوست خود را آماده کنید و سپس موها را حذف کنید.

 

آماده سازی موم

بسته به ناحیه ای که می خواهید موها را از آن بردارید، مقدار زیادی لوبیا موم مصرف کنید. اکنون باید موم را با استفاده از مایکروویو یا بخاری موم ذوب کنید.

پس از گرم شدن، موم را با کاردک، قاشق صاف یا چوب بستنی هم بزنید.

 

در حال آماده کردن خود

برای از بین بردن هرگونه کثیفی یا سلول های مرده پوست، باید پوست را در جایی که موم می زنید تمیز کنید. محلی که قرار است اپیلاسیون کنید را با آب و صابون کاملا بشویید و خشک نماید.

چیزهایی که ممکن است نیاز داشته باشید - حوله، قابض، دستمال کاغذی و یک سبد زباله در دسترس داشته باشید.

 

برداشتن مو

با استفاده از ابزار انتخابی خود، موم را به طور یکنواخت روی ناحیه پخش کنید

صبر کنید تا خنک شود. پس از خنک شدن، از یک نوار مومی برای کشیدن آن در جهت رشد مو استفاده کنید.

 

چگونه از نوارهای موم آماده برای استفاده تیزبر کمرد در خانه استفاده کنیم؟

استفاده از نوار موم تیزبر کمرد در خانه بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این مراحل آسان و ساده را دنبال کنید.

مرحله 1: نوار موم را پوست کنده و روی پوست بمالید. اکنون به آرامی روی نوار در جهت رشد مو بمالید.

مرحله 2: نوار را در جهت رشد مو به عقب بکشید. این کار را مجددا تکرار کنید تا تمام موهای بدن شما از بین بروند.

مرحله 3: با دستمال مرطوب کار را تمام کنید.

شما می توانید تنها در سه مرحله ساده به سالنی مانند صافی دست یابید. پوست بگیرید، بمالید و بکشید.

 

چه چیزی نوارهای موم سرد تیزبر کمرد را بهتر از موم لوبیا می کند؟

در اینجا مقایسه ای وجود دارد که می تواند به شما در انتخاب بین این دو کمک کند.

 f/موم اپیلاسیون

مرتب

استفاده از لوبیا موم می تواند کثیف باشد. ممکن است موم ریخته شود. همچنین باید ظروف و ابزار مورد استفاده پس از رفع موهای زائد را تمیز کنید. استفاده از نوارهای موم تیزبر کمرد نسبتاً تمیزتر است. تنها چیزی که نیاز دارید نوارهای مومی است که پس از استفاده به راحتی می توانید آنها را دور بریزید.

 

سریع

استفاده از موم لوبیا زمان می برد. باید موم را ذوب کنید، آن را روی پوست خود بمالید و صبر کنید تا موم خنک شود. با نوارهای موم تیزبر کمرد ، حذف موهای زائد سریعتر انجام می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوار را بمالید و آن را بکشید.

 

راحت

برای کسانی که در جله دارند، استفاده از موم لوبیا می‌تواند ناخوشایند باشد، با چند مرحله درگیر. همچنین، شما باید ظروفی برای گرم کردن موم و ابزارهایی برای حذف موهای زائد همراه داشته باشید. در مورد نوارهای موم تیزبر کمرد ، شما به هیچ تجهیزاتی نیاز ندارید و از این رو راحت تر هستند. نوارهای موم سرد همراهی ایده آل برای سفر هستند زیرا به راحتی در کیف لوازم بهداشتی یا چمدان دستی قرار می گیرند. همچنین تا 28 روز نرمی سالن مانندی خواهید داشت، که به این معنی است که دیگر منتظر قرار ملاقات در سالن نخواهید بود.

 

ایمنی

استفاده از موم لوبیا در نواحی کوچکتر پوست توصیه نمی شود. همچنین، برجستگی های قرمز یا علائم آلرژی ممکن است پس از برداشتن مو ظاهر شوند. همچنین احتمال ابتلا به سوختگی موم وجود دارد. همه اینها را می توان با استفاده از نوارهای موم تیزبر کمرد اجتناب کرد و از این رو، استفاده از آنها ایمن تر است.

 

مقالات پیشنهادی :

انواع موم

خرید موم اپیلاسیون

از بین بردن موهای زائد بدن

قیمت

قیمت لوبیا موم ممکن است متفاوت باشد. از این رو، با در نظر گرفتن قیمت مناسب، نوارهای مومی می توانند انتخاب بهتری باشند.

اکنون که تفاوت بین استفاده از موم لوبیا و نوارهای موم سرد را می دانید، می بینید که استفاده از نوارهای موم آماده برای استفاده تیزبر کمرد می تواند بدون دردسر، مقرون به صرفه و بسیار راحت باشد. اکنون می توانید با انتخاب نوارهای موم آماده برای استفاده تیزبر کمرد مناسب برای نوع پوست خود، با اطمینان پوست زیبای خود را به نمایش بگذارید.

 

برای از بین بردن موها هنگام انجام وکس چه کار هایی باید انجام داد

شما می توانید اقدامات لازم را برای از بین بردن موها در حین وکس انجام دهید. به هر حال، بخش بزرگی از درمان پیش از موم شامل آماده سازی پوست است تا موها به راحتی در اولین تلاش از بین بروند.

اهمیت لایه برداری را در بین جلسات وکس القا کنید. مراجعه کنندگان باید پوست خود را لایه برداری کنند تا  قبل از هر وکس، ناحیه مورد نظر عاری از آلودگی باشد. لایه برداری به طور مستقیم منجر به تجربه بهتر اپیلاسیون می شود. با این کار گرفتگی در منافذ پوست وجود نخواهد داشت و موم ها بهتر مو ها را جدا می کنند و یک فرمول مرطوب کننده را پیش از اعمال موم بر روی پوست خود انجام دهید. پوست هیدراته به موم بسیار بهتر پاسخ می دهد و در کل سالم تر به نظر می رسد.

رویش  مو برای هر فرد متفاوت است، به این معنی که تنظیم چرخه رشد مجدد موهای خود برای برخی از مشتریان زمان بیشتری می برد. در ضمن، طبیعی است که چند روز پس از اپیلاسیون موهای زائد با تعداد کمتری یا موهای جدید رویش پیدا کنند، اما رها کردن این موها تا زمان موم بعدی همیشه بهترین انتخاب است.

 

آیا اپیلاسیون همیشه درد دارد؟

مهم است که قبل از فهرست کردن قسمت‌هایی از بدن که اپیلاسیون بیشتر به آنها آسیب می‌زند، برخی از موارد را کنار بگذارید. اولاً، برخی از بخش‌های پوست به طور جهانی حساس‌تر از سایرین هستند، اما تجربه اپیلاسیون بسته به تحمل درد فرد می‌تواند بسیار تغییر کند. برای افرادی که اولین بار هست اپیلاسیون انجام می دهند، لرزش‌های پیش وکس نیز می‌توانند تنش را روی پوست جمع کنند، و حذف صاف همه موها را برای زیبایی‌شناسان سخت‌تر می‌کنند.

به عبارت دیگر، همه عوامل اطراف یک درمان این قدرت را دارند که سطح درد مشتری را افزایش یا کاهش دهند، اما برخی از قسمت‌های بدن همیشه با شدت بیشتری به احساسات واکنش نشان می‌دهند، چه به دلیل ضخامت پوست یا پایانه‌های عصبی متصل به این مکان‌ها. . با این وجود، پوست در تمام قسمت‌های بدن می‌تواند با یک رژیم موم معمولی سازگار شود، تا جایی که مراجعه کنندگان باتجربه سالن تنها هنگام اپیلاسیون حساس‌ترین قسمت‌های بدن خود، ناراحتی خفیفی را احساس می‌کنند.

 

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر مخصوص بانوان

خاصیت درمانی نوره

استفاده از نوره برای درمان سرطان مفید است

چگونه پوست خود را برای موم سخت آماده می کنید؟

اگر می خواهید حساس ترین قسمت های بدن را اپیلاسیون کنید، موم های سخت بدن راهی برای انجام این کار بدون آسیب رساندن به پوست است. علاوه بر این که اولین انتخاب یک متخصص زیبایی برای وکس های صورت وکس های مخصوص صورت است. موم‌های سخت بدن در بسیاری از سالن‌ها و اسپاها مورد توجه قرار می‌گیرند، بنابراین متخصصان زیبایی می‌دانند که هنگام آماده کردن پوست برای یک جلسه به مشتریان خود آموزش دهند که چه کاری انجام دهند.

 d/موم اپیلاسیون

آماده سازی پوست برای موم سخت

موم های حرفه ای در مقایسه با درمان های خانگی با موم ملایم تر هستند. در میان آنها، موم های سخت تمام مزایا را افزایش می دهند تا از فرآیند رضایت بخشی در مناطقی که پوست نازک تر است اطمینان حاصل شود. با این گفته، هر درمانی که شامل تماس مستقیم با پوست باشد، همیشه به سطح خاصی از آمادگی نیاز دارد. در اینجا چند دستورالعمل مهم وجود دارد که مشتریان باید قبل از درمان با موم رعایت کنند:

پوست را شاداب نگه دارید: جای تعجب نیست که شما فقط می توانید پوست را پس از شستن صحیح ناحیه اپیلاسیون کنید و تمام آن لکه های کثیفی را که با چشم غیرمسلح نمی توان دید اما منافذ را مسدود می کنند از بین ببرید. باقی مانده صابون ممکن است مشکل ساز باشد، بنابراین از شستن پوست ، درست در زمان قبل از رفتن به جلسه وکس خودداری کنید. بگذارید چند ساعت بعد از دوش گرفتن بگذرد و مراقب جمع آوری عرق در زمان قبل از جلسه باشید. حمام کردن نیز می‌تواند به آرامش شما کمک کند و به پوست اجازه دهد بعداً نسبت به موم انعطاف‌پذیرتر شود.

لایه برداری پوست: لایه برداری منظم برای پوستی سالم ضروری است، خواه به موم نیاز داشته باشید یا نه. اگر قرار ملاقات برای انجام اپیلاسیون  را تعیین کرده اید، حتماً 12 ساعت قبل از آن ناحیه را با اسکراب بدن لایه برداری کنید. این کار ناخالصی‌های روی پوست (سلول‌های مرده پوست، لوازم آرایشی و غیره) را از بین می‌برد و این ناحیه را انعطاف‌پذیرتر می‌کند تا موهای زائد بدون تلاش از بین بروند.

یک مسکن مصرف کنید: اگر تحمل درد پایینی دارید یا برای اولین بار است که نواحی حساس مانند خط بیکینی و غیره را اپیلاسیون می کنید، اکیداً توصیه می شود. ، اما اعصاب همچنان می توانند پوست را منقبض کنند و آن را در برابر کشش هایی که در حین برداشتن موم ادامه می یابد آسیب پذیرتر کنند. می توانید آسپرین یا ایبوپروفن مصرف کنید. گزینه دیگر استفاده از کرم بی حس کننده بر روی ناحیه است، اما، یک بار دیگر، مطمئن شوید که این کار را چند ساعت قبل از جلسه انجام دهید تا زمان اثرگذاری داشته باشد.

پوست را آرام نگه دارید: در مورد کشش پوست، چند ترفند آگاهانه وجود دارد که می توانید سعی کنید تا آنجا که ممکن است این ناحیه را آرام نگه دارید. قبل از اپیلاسیون، عضلات خود را رها کنید و سعی کنید نفس خود را حبس نکنید. پرت کردن حواس خود با یک مجله یا موسیقی نیز می تواند به شما کمک کند که رها شوید، بنابراین حواس تان را از مراقبت دقیق روی حرکات بدن خود منحرف می کنید.

مراقب آنچه می خورید باشید: برای کاهش درد در زمان انجام اپیلاسیون نیازی به یک رژیم غذایی پیچیده ندارید، اما همچنان مهم است که از مصرف برخی غذاها و نوشیدنی ها درست قبل از جلسه وکس اجتناب کنید. شما می خواهید اسیدیته سیستم خود را کاهش دهید، بنابراین سعی کنید از کافئین و نوشیدنی های الکلی خودداری کنید.

زمانی که تاریخ مناسب برای انجام اپیلاسیون خود را انتخاب کنید، رعایت این آمادگی های قبل از اپیلاسیون  به طور کامل نتیجه خواهد داد. مطمئن شوید که موها به اندازه کافی بلند هستند تا بتوانید اپیلاسیون کنید: اگر زمانی که موهای اطراف آن ناحیه خیلی کوتاه هستند، یک جلسه اپیلاسیون رزرو کنید، خطر هدر دادن زمان و پول خود را روی یک موم ناهموار خواهید داشت. شما ممکن است برخی از موهای ناهنجار را پشت سر بگذارید و درمان به طور کلی ناراحت کننده تر خواهد بود. تلاش برای اپیلاسیون موهای کوتاه  نیز احتمال رشد مو  قبل از قرار بعدی شما را افزایش می دهد. بسیاری از واکس‌های سخت برای گرفتن موهای کوتاه‌تر بدون مشکل عالی هستند، بنابراین همیشه می‌توانید در مورد گزینه‌های خود با متخصص زیبایی خود صحبت کنید

چرخه قاعدگی خود را بررسی کنید: انجام دادن اپیلاسیون در طول قاعدگی مناسب نمی باشد. پوست بیشتر مستعد درد است و این ناراحتی تا روزها پس از قطع قاعدگی به دلیل سطوح پایین استروژن باقی می ماند. برخی از افراد بیش از یک هفته پس از قاعدگی حساس هستند. بهترین روش این است که قبل از رزرو نوبت برای انجام وکس، یک هفته پس از اتمام قاعدگی صبر کنید.

 

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر بدن

پودر موبر سنتی

نوره اصل

از زیبایی شناسی خود چه انتظاری باید داشت؟

متخصص زیبایی باید یک درمان کامل قبل از وکس را برای تکمیل تلاش های مشتری در آماده سازی برای وکس ارائه دهد. بخشی از این درمان شامل استفاده از فرمول های تسکین دهنده برای افزایش انعطاف پذیری طبیعی پوست و آماده کردن منافذ برای رهاسازی موها است. این باید به یک موم تمیز منجر شود که در آن تمام موها به یکباره کشیده می شوند بدون اینکه این روند در همان نقطه تکرار شود.

مراقبت قبل از وکس همچنین شامل اطمینان از اینکه پوست در معرض میکروب‌ها، باکتری‌ها و عفونت‌هایی است که می‌توانند ایجاد کنند، قرار نگیرد. برای تمام زیبایی شناسان تایید شده، این به معنای استفاده از محصولات غنی شده با خواص ضد عفونی کننده و پوشیدن دستکش های یکبار مصرف از ابتدا تا انتها است. مهمتر از آن، زیبایی‌شناس مسئول نگه‌داشتن فضای ضدعفونی‌شده و اعمال روش‌های اپیلاسیون است که بالاترین استانداردهای بهداشتی را رعایت می‌کند.

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT