مقالات

خرید موم|انواع موم سرد|خرید موم عسل|موم سرد چیست

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خرید موم؛ موم گرم، گرم یا سرد؟

دغدغه اصلی خانم ها از بین بردن موهای زائد است که روز به روز رشد می کنند. امروزه بیشتر مردان برای از بین بردن موهای زائد به حذف موهای زائد روی می آورند.

روش های زیادی برای حذف آنها وجود دارد، چه به صورت دائمی و چه برای چند هفته. رایج ترین راه برای گرفتن آنها اپیلاسیون است، زیرا روشی آسان و مقرون به صرفه است.

h/خرید موم

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

برای اینکه متعاقباً به دلیل استفاده نادرست از موم موبر دچار سوزش نشوید، مهم است که به یک موسسه زیبایی مراجعه کنید و به متخصصان اجازه دهید تا از رفع موهای زائد شما مراقبت کنند.

پاها، بازوها، بالاتنه، پشت قسمت هایی هستند که می توانید با آنها اپیلاسیون کنید. به این ترتیب موهای ریشه را از بین می برید، حدود 4 تا 8 هفته طول می کشد تا دوباره رشد کنند.

اپیلاسیون مزایای زیادی دارد، مانند رشد مجدد مو که طولانی تر از زمانی است که شما اصلاح می کنید، موها بسیار ظریف تر رشد می کنند. در زیر به تفصیل مزایا و معایب این تکنیک را خواهیم گفت.

 

فواید اپیلاسیون چیست؟

موها پس از 4 تا 8 هفته دوباره رشد می کنند

چندین مو را به طور همزمان بردارید

موها دوباره ریزتر رشد می کنند

تحریک کمتری دارد

این یک روش اقتصادی است که بسیار خوب عمل می کند

بین دو اپیلاسیون، پوست زمان برای بهبودی دارد، موها نیز بدون برش مانند تیغ زمان دارند تا دوباره رشد کنند.

 

مضرات اپیلاسیون چیست؟

این دردناک است، اگرچه هر چه بیشتر آن را تمرین کنید کمتر است

باید منتظر بمانید تا موها به اندازه کافی رشد کنند تا حذف مو به درستی انجام شود.

استفاده نادرست از موم می تواند باعث رشد مو در جهت مخالف و خطر عفونت شود.

بر روی پوست های حساس، استفاده از موم بدن می تواند باعث کبودی به دلیل عمل از بین بردن موم شود.

 g/خرید موم

توصیه های قبل از انجام اپیلاسیون

پوست را هر 15 روز یکبار لایه برداری کنید تا موها به خوبی رشد کنند و از رشد موهای درونی جلوگیری کنید.

برای داشتن پوستی تمیز و خشک در زمان اپیلاسیون، استفاده از طلق قبل از اپیلاسیون مخصوصاً در زمان اپیلاسیون توصیه می شود.

وقت آن رسیده است که موم خود را انتخاب کنید، گرم، گرم یا سرد؟ متخصصان با توجه به نوع پوستی که باید اپیلاسیون شود، مومی را انتخاب می‌کنند، در غیر این صورت می‌توانید از نوع مومی که به بهترین وجه با نوع مو و پوست شما مطابقت دارد و نتیجه‌ای بی‌عیب و نقص دارد، مطلع شوید.

 

موم داغ چیست؟

این موم بیشترین استفاده را در سالن های زیبایی دارد زیرا بسیار موثر است. گرمای موم به باز شدن منافذ پوست کمک می کند که نتیجه بهتری برای رفع موهای زائد می دهد.

برای از بین بردن موهای ضخیم توصیه می شود، برای افرادی که از رگ های واریسی رنج می برند، پوست های حساس یا مشکلات پوستی منع مصرف دارد.

استفاده از دستگاه مناسب برای گرم کردن موم ضروری است، برای جلوگیری از هرگونه خطر سوختگی، سالن های زیبایی مجهز به واکس هیترهای حرفه ای هستند. موم داغ اغلب به شکل گلوله یا سنگریزه ارائه می شود.

 

واکس رول چیست؟

مومی است که بین موم گرم و موم سرد قرار می گیرد، حتی اگر تا دمای بالا گرم شود، اثرات گرما احساس نمی شود زیرا این موم به صورت لایه نازکی است که خیلی سریع سرد می شود. این واکس بیشتر اوقات به صورت رول آن بسته بندی می شود.

 

موم سرد چیست؟

انواع موم سرد به طور گسترده ای برای اپیلاسیون پاها و بازوها، به ویژه برای افرادی که پوست حساس، مشکلات گردش خون یا رگ های واریسی دارند، استفاده می شود. اپیلاسیون سریع‌تر است، اما برای برداشتن نوار موبر به تکنیک خاصی نیاز است، زیرا اگر به درستی سرپوش نداشته باشد، خطر تحریک یا حتی رشد موهای زیر پوستی وجود دارد. این موم مستقیماً روی نوارهای موبر استفاده می شود، آنها رنگ های مختلفی دارند زیرا هر کدام مخصوص یک نوع پوست است.

توصیه هایی برای انتخاب نوع موم برای از بین بردن موفقیت آمیز موهای زائد.

  در مراکز زیبایی انواع موم مانند وکس داغ، رول و وکس سرد را خواهید یافت.

 

s/خرید موم

مهم است که مراکز یا مؤسسات به توصیه های زیر احترام بگذارند:

اطمینان حاصل کنید که از محصولات با کیفیت استفاده می کنند و استانداردهای بهداشتی را رعایت می کنند، به عنوان مثال، از ظروف یکبار مصرف یا استریل شده استفاده می کنند و محل کار تمیز و مرتب است.

موم داغ باید در یک هیتر موم حرفه ای گرم شود که حداکثر دمای 42 درجه را رعایت می کند (اگر دما از این دما بیشتر شود، خطر سوختن وجود دارد) واکس باید در قسمتی که قرار است در جهت اپیلاسیون شود، اعمال شود. رویش مو، پس از سرد شدن، به سادگی انتهای موم را بگیرید و به شدت در جهت مخالف موها بکشید.

استفاده از موم گرم به لطف رول‌آن‌ها بسیار آسان است، فقط باید آن را در جهت رشد مو بمالید، یک نوار موبر روی آن قرار دهید و با ضربه‌ای تند در جهت مخالف رشد موها را بردارید. تا حد امکان موهای زائد بدن را حذف کنید.

موم سرد با مالش نوارهای موبر به سرعت گرم می شود - کف دست، نوارها از هم جدا می شوند، حالا وقت آن است که آنها را به همان روش موم های دیگر روی پوست بمالید، با یک ضربه تند در جهت مخالف رشد مو.

 

مقالات پیشنهادی :

معرفی شرکت تیزبر کمرد

از بین بردن موهای زائد بدن

پودر موبر بدون بو- کد 101

توصیه های قبل و بعد از انجام اپیلاسیون

اپیلاسیون هر 3 هفته یکبار توصیه می شود.

قبل از استفاده از انواع موم ، توصیه می شود یک آزمایش انجام دهید تا بررسی شود که خطر واکنش به محصول وجود ندارد.

استفاده از تالک باعث می شود که موم چسبندگی بهتری داشته باشد.

آماده شدن برای حذف موهای زائد بسیار مهم است زیرا ممکن است برخی از نواحی حساس تر از سایرین باشند.

از قرار گرفتن در معرض نور خورشید قبل و بلافاصله بعد از اپیلاسیون خودداری کنید.

به یاد داشته باشید که پس از اتمام اپیلاسیون پوست را مرطوب کنید، توصیه می شود از آلوئه ورا استفاده کنید.

اپیلاسیون بسیار خوب عمل می کند به شرطی که تمام توصیه ها را رعایت کنید، بهتر است موهای زائد را در سالن زیبایی انجام دهید، زیرا آرایشگران آموزش دیده اند تا به تکنیک های حرفه ای احترام بگذارند، چه اپیلاسیون با موم داغ، موم رول و وکس سرد. اگر شما یک آرایشگر هستید، به لطف این پست، یاد گرفته اید که انواع مختلف واکس را شناسایی کنید، تا بتوانید به مشتریان خود در انتخاب وکس کمک کنید تا متعاقباً رضایت آن ها با توصیه او به دیگران روبرو شود. شما و مشتریانتان تصمیم می گیرید که از کدام موم برای رفع موهای زائد استفاده کنید. موم داغ، گرم یا داغ؟

 F/خرید موم

نحوه استفاده از نوار اپیلاسیون، چه فوایدی دارد؟

خرید موم اپیلاسیون یکی از محبوب‌ترین روش‌های رفع موهای زائد است که با برداشتن موها از ریشه، احساس صافی طولانی مدتی را ایجاد می‌کند. با استفاده از موم که باعث تجدید پوست و تضعیف فولیکول های مو می شود، می توان در طولانی مدت پوستی نرم تر و موهای نازک تری داشت. مومی که از سال ها سرپیچی می کند، اکنون با نوارهای تیزبر کمرد  که مطابق با نیاز شما طراحی شده اند، همیشه همراه شماست! نوارهای موم تیزبر کمرد  که می‌توان آن‌ها را در کیف، چمدان حمل کرد و به راحتی استفاده کرد، از بین بردن موها بسیار آسان‌تر از قبل می‌شود. برخلاف فرآیند طولانی آماده سازی موم سنتی، با محصولات تیزبر کمرد  که بلافاصله آماده استفاده هستند، می توانید موهای زائد را در هر کجا و هر زمان که بخواهید از بین ببرید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از واکس های معمولی نام پوستی ابریشمی و نرم را در تمام فصول سال بسازید.

 

چگونه از نوار مومی تیزبر کمرد  روی موهای بدن استفاده کنیم؟

برای کسانی که به واکس های سنتی عادت دارند، ایده استفاده از نوار مومی ممکن است در ابتدا متفاوت به نظر برسد. با این حال، نوارهای موم موبر تیزبر کمرد  که با فناوری پیشرفته توسعه یافته‌اند، با فرم‌های عملی خود که حتی نیازی به گرم کردن با دست ندارند، بسیار سریع‌تر و مؤثرتر هستند. استفاده از نوارها که به راحتی با نوارهای دستگیره از یکدیگر جدا می شوند، در ناحیه ای که می خواهید موها را بردارید بسیار راحت است.

برای از بین بردن موها با نوار موم سرد، ابتدا مطمئن شوید که ناحیه ای که می خواهید بمالید خشک و بدون کرم باشد.

نوارهای موم تیزبر کمرد  را در جهت رشد مو بچسبانید که می توانید از آن ها حتی در قسمت های حساس بدن از جمله بازوها، پاها، زیر بغل و خط بیکینی استفاده کنید.

به آرامی روی نوار بمالید تا موها به خوبی به موم بچسبند. سپس نوار مومی را به سرعت و با یک حرکت بر خلاف جهت رویش موی بدن بکشید.

پس از اتمام کار با نوار موم سرد، به آرامی ذرات موم باقیمانده را از روی پوست خود با دستمال‌های تمیزکننده موم موجود در بسته‌های تیزبر کمرد  تمیز کنید. دستمال‌های پاک‌کننده موم با اجزای مرطوب‌کننده موجود در آن، رطوبت مورد نیاز پوست شما را پس از عمل تامین می‌کند و داشتن پوستی ابریشمی را برای شما آسان‌تر می‌کند.

 

استفاده از نوار اپیلاسیون صورت چگونه باید باشد؟

اگر از موهای صورت ناراحت هستید و می خواهید آنها را از بین ببرید، ممکن است بخواهید اپیلاسیون را امتحان کنید و انواع موم برای اپیلاسیون را خریداری نماید.. اپیلاسیون روی صورت، مانند سایر قسمت های بدن، موها را نازک می کند و دفعات حذف موهای زائد شما به مرور زمان کاهش می یابد. البته در حین عمل باید ملایم و مراقب باشید، زیرا صورت ناحیه ای بسیار حساس و قابل مشاهده است. نوارهای موم تیزبر کمرد  که به طور خاص برای منطقه توسعه یافته و با خواص تسکین دهنده و ضد عفونی کنندگی تقویت شده است، هم کار شما را تسهیل می کند و هم با اندازه کوچک خود تحریک را به حداقل می رساند.

 

قبل از هر چیز باید مطمئن شوید که هیچ محصول آرایشی روی پوست شما وجود ندارد و صورت خشک و کم آب است. به خصوص در گرمای تابستان، عرق کردن می تواند کار شما را سخت کند. می توانید قبل از عمل با کمی پودر رطوبت را از صورت خود پاک کنید.

نوارهای موم را به اندازه مناسب ناحیه صورت روی موها بچسبانید و به آرامی بکشید. در حین استفاده مراقب باشید که نوارها را به نواحی حساس مانند لب ها و چشم ها نچسبانید.

قبل از اینکه ابروهای خود را با یک نوار مومی صورت بگیرید، تعیین خط ابرو به شما کمک می کند تا نتیجه یکدست تری داشته باشید.

 

مزایا و مزایای استفاده از نوار موم سرد چیست؟

دلیل اینکه انواع موم اپیلاسیون یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد است، البته صافی طولانی مدت آن است. با این حال، آماده سازی و دشواری های کاربردی مورد نیاز قبل از استفاده از محصولات سنتی، این روش را برای کسانی که به دنبال راه حل های سریع هستند، چالش برانگیز کرده است. همه چیز با نوار موم سرد تیزبر کمرد  تغییر کرده است، که برای کسانی طراحی شده است که قدر زمان خود را می دانند و می خواهند در مدت زمان کوتاهی به نتایج موثری دست یابند.

 E/خرید موم

بایدها و نبایدهای بعد از اپیلاسیون چیست؟

از بهترین موم اپیلاسیون که قرن‌هاست توسط زنانی که می‌خواهند موهای بدن را از بین ببرند استفاده می‌شود، امروزه نیز یکی از محبوب‌ترین روش‌های رفع موهای زائد است. یکی از روش هایی که ترجیح می دهند کسانی که نمی خواهند موهای خود را از بین ببرند، زرد کردن موهای خود است. با این حال، اگر مراقبت های لازم پس از برداشتن مو انجام نشود، ممکن است پس از اپیلاسیون با آکنه و مشکلات سوزش مواجه شوید. نوارهای موم تیزبر کمرد  که با مواد طبیعی تقویت شده اند تا قرمزی که ممکن است روی پوست شما ایجاد شود و احساس دردناک اپیلاسیون را به حداقل برسانند، آرامشی را که می خواهید در طول عمل برای شما فراهم می کنند. اما برای اینکه لطافتی را که آرزوی طولانی مدت دارید تجربه کنید و از ایجاد آکنه و تحریکات ناراحت کننده بر روی پوست خود جلوگیری کنید، باید پوست خود را تمیز کرده و از آن مراقبت کنید.

 

چگونه موم باقی مانده روی پوست را تمیز کنیم؟

مهمترین کاری که باید بعد از اپیلاسیون مو انجام دهید این است که تکه های موم اپیلاسیون باقی مانده روی پوست را با دقت تمیز کنید. اگر به این فکر می کنید که چگونه موم باقی مانده روی پوست را بعد از عمل پاک کنید، پاسخ در جعبه های نوار موم تیزبر کمرد  منتظر شماست. دستمال مرطوب تیزبر کمرد  با رایحه مطبوع و اثرات تسکین دهنده بر روی پوست به شما کمک می کند تا باقی مانده های موم بدن  را از روی پوست پاک کنید. پارچه هایی را که در بسته بندی برداشته اید به آرامی به قسمت هایی که موها را برداشته اید بمالید. در این مرحله باید از تراشیدن پوست با ناخن و انجام حرکات بسیار سخت خودداری کنید. بلافاصله پس از استفاده از دستمال مرطوب پاک کننده تیزبر کمرد  با ترکیبات مرطوب کننده پوست، نرم شدن پوست خود را احساس خواهید کرد.

 

مقالات پیشنهادی :

کرم موبر صورت و بدن

پودر موبر برای صورت

اپیلاسیون بهتر است یا کرم موبر؟

مراقبت های پس از وکس چگونه باید باشد؟

پس از اپیلاسیون که با برداشتن مو از ریشه اثرات ماندگاری دارد، پوست و ریشه مو حساس می شود. به منظور جلوگیری از تجمع کثیفی و لایه های مرده پوست در داخل فولیکول های مو و جلوگیری از ایجاد آکنه پس از اپیلاسیون، باید پوست خود را تمیز و مرطوب نگه دارید. مهم نیست هر چند وقت یکبار شسته شود، دست آلوده ترین قسمت بدن است. بنابراین باید مراقب باشید که در طول روز به ناحیه ای که اپیلاسیون می کنید زیاد دست نزنید.

در یک دوش کوتاه با آب گرم، می توانید پس از اپیلاسیون با روغن های طبیعی موثر تسکین دهنده و ضد عفونی کننده و محصولات مرطوب کننده ای که مطمئن هستید از پوست خود مراقبت کنید. نوارهای موم تیزبر کمرد به لطف خاصیت ضد عفونی کنندگی ، تحریکی را که ممکن است در طول عمل روی پوست ایجاد شود به حداقل می رساند. همچنین می توانید با استفاده از اثرات ضد عفونی کننده روغن درخت چای و خواص تسکین دهنده ژل آلوئه ورا از قرمزی بعد از اپیلاسیون جلوگیری کنید.

بزرگترین دلیل خارش بعد از اپیلاسیون، ذرات مرده پوست باقی مانده روی پوست است. بعد از اپیلاسیون، یک لایه بردار بسیار سبک روی پوست با یک کیسه نرم مانند ابریشم بزنید، پوست مرده را تمیز کرده و از خارش جلوگیری می کند.

 

برای جلوگیری از قرمزی بعد از اپیلاسیون به چه نکاتی باید توجه کرد؟

پس از اپیلاسیون باید به استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی توجه کنید و از موقعیت هایی که ممکن است باعث تحریک پوست می شود خودداری کنید.

پس از اپیلاسیون نباید با آب بسیار داغ حمام کنید و نباید وارد مکان هایی با دمای بالا مانند سونا و حمام بخار شوید. بخار باعث کشیده شدن و خشک شدن ریشه های رسی از قبل باز می شود.

به خصوص پس از اپیلاسیون در روزهای تابستان، برای ورود به دریا، استخر و آفتاب گرفتن باید حداقل 24 ساعت صبر کنید. قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، حتما باید از ضد آفتاب استفاده کنید.

عرق با ساختار نمکی خود، ناحیه اپیلاسیون را می سوزاند و تحریک می کند. به همین دلیل باید مراقب باشید بعد از اپیلاسیون موهایتان زیاد عرق نکنید.

لباس های خیلی تنگ، پارچه های هواگیر نمی توانند محیط راحت و مطبوعی را که پوست شما پس از اپیلاسیون نیاز دارد، فراهم کنند. شما باید لباس های نخی، تنفس پذیر و لباس های گشاد را انتخاب کنید که پوست را سفت نکنند.

یکی از مهم ترین نکات برای جلوگیری از خارش و قرمزی بعد از اپیلاسیون این است که مدتی از مواد آرایشی دوری کنید. باید مراقب باشید که حداقل به مدت 24 ساعت از، عطر و ضد تعریق استفاده نکنید.

 

چه چیزی برای تحریک موم خوب است؟

اپیلاسیون می تواند باعث تحریک شود، اگرچه باید احتیاط کرد، به خصوص در پوست های حساس. به منظور جلوگیری از این موارد، می توانید به مدت چند روز به انجام مراقبت های پس از وکس ادامه دهید.

می توانید پوست را با ژل تازه آلوئه ورا، روغن نارگیل یا بادام تسکین دهید. از آنجایی که آنها محصولات طبیعی هستند، می توانید به راحتی در روزهای بعد از اپیلاسیون از آنها استفاده کنید.

با کرم های ضد عفونی کننده می توان تحریکات پوستی را به حداقل رساند. با این حال، قبل از مصرف چنین دارویی و استفاده از آن روی پوست، باید با پزشک خود مشورت کنید.

یخ همچنین می تواند برای تحریکات پس از موم استفاده شود. می توانید قرمزی و سوزش را پس از اپیلاسیون با فشار دادن سرد پوست خود با تکه های یخ پیچیده شده در یک پارچه تمیز کاهش دهید.

می توانید بعد از اپیلاسیون روی پوست متورم و خارش دار شیر سرد بمالید. شیر مخلوط شده با آب سرد را با کمک یک پارچه تمیز به آرامی روی پوست بمالید.

 R/خرید موم

بعد از اپیلاسیون چه چیزی را باید روی صورت اعمال کرد؟

صورت با ساختار حساس خود یکی از مناطقی است که بیشتر تحت تاثیر اپیلاسیون قرار می گیرد. اما با محصولات مناسب و کاربردهای دقیق، می توانید راحتی اپیلاسیون را روی صورت خود احساس کنید. فرمول نوارهای موم صورت تیزبر کمرد  که به طور خاص برای منطقه ایجاد شده و با اثر ضد عفونی کننده شی باتر تقویت شده است، اولین مراقبت های لازم را در طول عمل به پوست شما ارائه می دهد.

می‌توانید با استفاده از روغن‌های طبیعی که پوست را آرام می‌کنند، از ایجاد آکنه پس از اپیلاسیون جلوگیری کنید یا پوره خیار را که می‌توانید به راحتی در خانه تا مناطقی که موها را از بین می‌برید آماده کنید. مهمترین نکته بعد از اپیلاسیون صورت محافظت از پوست در برابر نور خورشید است. صرف نظر از فصل، حتما باید از ضد آفتاب استفاده کنید. علاوه بر این، حداقل یک روز پس از اپیلاسیون، از محصولات آرایشی که مانع از تنفس پوست می شوند، خودداری کنید.

در قرن بیست و دوم، جایی که مردم بر اساس ظاهرشان قضاوت می‌شوند، ظاهر خوب در همه زمان‌ها برای مردان و زنان از اهمیت بالایی برخوردار است. افراد برای ارتقای شخصیت خود تحت بسیاری از درمان های زیبایی مانند اپیلاسیون، سفید کردن، برنزه کردن و غیره قرار می گیرند. همچنین برای داشتن ظاهری تمیز، مرتب، نرم و صاف، اپیلاسیون گزینه پرکاربردی است.

اپیلاسیون یک روش محبوب برای از بین بردن مو است. این یک روش موثر برای پوست های بدون مو با ماندگاری طولانی است، زیرا به از بین بردن موهای زائد بدن، موهای متراکم و ناخواسته از بدن ما کمک می کند. به طور معمول، دو نوع اپیلاسیون وجود دارد: اپیلاسیون گرم و اپیلاسیون سرد، اما بسته به انتخاب فرد، می توان تصمیم گرفت که کدام روش را انتخاب کند.

هر دو روش اپیلاسیون مشابه یکدیگر در نظر گرفته می شوند و مزایا و معایب خاص خود را دارند، اما در مقایسه، مطمئناً یکی بهتر از دیگری به نظر می رسد. در این حالت، اپیلاسیون گرم روش بسیار بهتری نسبت به اپیلاسیون سرد است. در اپیلاسیون گرم، هنگام استفاده، موهای روی پوست بسیار بهتر از اپیلاسیون سرد می‌چسبند، در حالی که از نظر تمیزی، اپیلاسیون سرد گزینه بسیار کمتری نسبت به اپیلاسیون داغ است.

موم سرد از نظر استفاده، روش اپیلاسیون سرد آسانتر از روش اپیلاسیون گرم است. همانطور که در اپیلاسیون سرد، نوارها با اشکال و اندازه های مختلف موجود است، در حالی که در اپیلاسیون گرم، باید موم را به کمک چوب به صورت دستی اعمال کرد و سپس با استفاده از نوارهای کاغذی آن را تمیز کرد. همچنین برداشتن مو از نواحی کوچکتر مانند لب بالا، ابرو و غیره با موم داغ مشکل است. با این حال، برای بهترین نتیجه و ماندگاری طولانی، اپیلاسیون داغ گزینه ای است که در آن نیازی نیست که نوارهای موم را به طور مداوم برای حذف کامل موهای زائد دوباره استفاده کنید. همچنین، استفاده مکرر از نوارهای موم سرد ممکن است باعث برجستگی های قرمز دردناک، تحریک پوست و مشکلات موهای زیر پوستی شود.

تفاوت دیگر این دو در دمایی است که روی پوست اعمال می شود. به طور کلی، موم قبل از استفاده روی پوست ذوب می شود و سپس با استفاده از یک تکه پارچه کوچک، موهای زائد از بین می روند. در حالی که در اپیلاسیون سرد، موم از قبل روی نوارهای کشنده اعمال می شود، به سادگی در جهت موها فشار داده می شود و سپس در جهت مخالف کشیده می شود.

اگرچه، موم مورد استفاده برای هر دو از مواد مشابه تشکیل شده است. مواد اولیه مورد استفاده عبارتند از پارافین یا موم زنبور عسل، رزین و روان کننده. از رزین به دلیل خاصیت چسبندگی بهتر به تارهای مو استفاده می شود، در حالی که از روغن یا چربی به عنوان روان کننده برای از بین بردن صاف و آسان مو استفاده می شود. در پایان، مهم نیست که کدام روش را انتخاب کنید، توصیه می شود در پوست های آلوده، تحریک شده و آفتاب سوخته، از اپیلاسیون خودداری شود.

اپیلاسیون در خانه می تواند یک روش مقرون به صرفه برای رفع موهای زائد باشد، اما رعایت اقدامات احتیاطی مهم است. هیچگاه پوست آفتاب سوخته شده و پوست بسیار حساس خود را اپیلاسیون نکنید و یا اگر در شش ماه گذشته ایزوترتینوئین مصرف نموده اید، اپیلاسیون انجام ندهد.

 

مقالات پیشنهادی :

7 راه از بین بردن موهای زائد

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

آنچه در مورد کرم موبر باید بدانید

واجبی بدون بو

انواع اپیلاسیون:

اپیلاسیون داغ: این پرکاربردترین فرآیند اپیلاسیون در جهان است. پس از حرارت دادن به بدن اعمال می شود. این برای پاها یا سینه بسیار مفید است.

مزایا: موم داغ برای پوست های حساس بسیار مفید است. گرمای موم به باز شدن منافذ کمک می کند. این همچنین برای اپیلاسیون بیکینی استفاده می شود.

معایب: موم داغ باید در جهت های مختلف موهای بدن شما اعمال شود تا راحت و کمتر دردناک باشد. عدم پیروی عاقلانه از دستورالعمل ها می تواند منجر به درد بزرگی شود.

اپیلاسیون سرد: این ساده ترین فرآیند اپیلاسیون است. در این روش به نواری نیاز است که به آرامی روی پوست فشار بیاورد و در یک چشمک انجام شود.

مزایا: موم سرد در اولین کاربرد خود شروع به کار کرد. بنابراین برای رسیدن به بهترین نتیجه هیچ انتظاری وجود ندارد. فقط چند خط مورد نیاز است و شما برای آن آماده اید.

معایب: گاهی اوقات همه موها در یک زمان کنده نمی شوند. بنابراین این باید بارها و بارها در یک مکان استفاده شود. که ممکن است باعث تحریک پوست، برآمدگی های پوستی دردناک و موهای زیر پوستی شود.

موم سخت: به این «وکس کمتر نواری» نیز می‌گویند. مستقیماً به صورت ضخیم روی بدن زده می شود و از نوار یا پارچه استفاده نمی شود. هنگامی که موم سفت می شود، این موم به طرز ماهرانه ای توسط درمانگران بیرون کشیده می شود.

مزایا: به دلیل عدم استفاده از نوار، موم به بدن نمی چسبد و به همین دلیل برای پوست های حساس بسیار مفید است. این همچنین به از بین بردن موهای کوچکتر و ریزتر از بدن کمک می کند.

معایب: در این عمل می توانید مشکلات پوستی خاصی داشته باشید. اگر فردی به دلیل حساسیت پوست مستعد ابتلا به عفونت های پوستی است، باید از این روند اجتناب کند.

موم شکری: این روش طبیعی برای انجام اپیلاسیون شماست. در اینجا از موادی مانند شکر، آب و آبلیمو استفاده می شود. همه برای ایجاد یک ماده چسبنده گرم می شوند.

مزایا: از آنجایی که از مواد طبیعی ساخته شده است، برای هر نوع پوستی مناسب است. این فرآیند به خودی خود آسان است، بنابراین می توان از آن در خانه نیز استفاده کرد.

معایب: این فرآیند نمی تواند برای موهای نازک مفید باشد و همچنین قادر به پاک کردن تمام موها در اولین استفاده نیست.

امیدواریم در مورد انواع اپیلاسیون و مزایا و معایب آنها ایده بگیرید. اگر به خوبی از پوست خود مراقبت کنید، عوارض بعدی اپیلاسیون را نخواهید داشت

تفاوت کلیدی: اگرچه موم های سرد و گرم هر دو برای رفع موهای زائد استفاده می شوند، اما هر دو بر اساس موارد استفاده، مواد تشکیل دهنده، دما و روش استفاده متفاوت هستند.

 D/خرید موم

برای بهترین تکنیک و نتایج، متخصصان پوست نکات زیر را توصیه می کنند:

طول بهینه مو را تضمین کنید. قبل از اپیلاسیون، مطمئن شوید که موهایتان حدود یک چهارم تا سه چهارم اینچ طول دارند. اگر موها بلندتر هستند، با استفاده از قیچی ایمنی، آن‌ها را کوتاه‌تر کنید تا اپیلاسیون کمتر کثیف و دردناک باشد.

قبل از انجام اپیلاسیون از کرم های رتینوئید استفاده نکنید. دو تا پنج روز قبل از اپیلاسیون صورت خود از استفاده از محصولات مراقبت از پوست بدون نسخه حاوی رتینول و رتینوئیدهای تجویزی خودداری کنید تا از برداشتن پوست همراه با موهای خود جلوگیری کنید.

ناراحتی را کاهش دهید. از آنجایی که اپیلاسیون ممکن است برای برخی افراد دردناک باشد، راه هایی را برای کاهش ناراحتی در نظر بگیرید. مصرف داروهای مسکن بدون نسخه، مانند ایبوپروفن، یا استفاده از بسته های سرد روی پوست حدود 30 دقیقه قبل از اپیلاسیون، ممکن است کمک کننده باشد.

محل را بشویید و خشک کنید. قبل از اپیلاسیون، ناحیه ای را که می خواهید اپیلاسیون کنید به آرامی بشویید تا آلودگی، سلول های مرده پوست و محصولات مراقبت از پوست پاک شود. سپس پوست خود را کاملا خشک کنید. پوست تمیز و خشک به موم اجازه می دهد تا به درستی بچسبد.

 

موم را گرم کنید. دستورالعمل های روی بسته بندی را دنبال کنید و همیشه دمای موم را با استفاده از مقدار کمی در داخل مچ دست خود آزمایش کنید. باید گرم باشد، اما آسیب نبیند یا بسوزد

موم را بمالید. موم را روی قسمت کوچکی از پوست خود با موهای ناخواسته بمالید. برای بهترین نتیجه، موم را همیشه در جهت رشد مو پخش کنید.

نوار پارچه را بمالید. پس از استفاده از موم، نوار پارچه ای را روی موم قرار دهید و محکم فشار دهید. بگذارید پارچه به مدت دو تا سه ثانیه روی آن بماند.

نوار پارچه ای را بردارید. برای برداشتن، پوست خود را با یک دست کشیده و با دست دیگر پارچه را در جهت مخالف رشد موها به سرعت بکشید. اگر در حال اپیلاسیون یک نقطه دشوار مانند زیر بغل هستید، از یک دوست یا خویشاوند کمک بخواهید.

پوست خود را تسکین دهید. پس از اپیلاسیون، اگر درد دارید، با استفاده از بسته های سرد، از حمام و دوش آب گرم، پوشیدن لباس های گشاد و استفاده از مرطوب کننده هایی که منافذ شما را نمی بندند، پوست خود را آرام کنید. به دنبال مرطوب کننده هایی باشید که برچسب «بدون روغن» یا «غیر کومدوژنیک» دارند.

اگر دستورالعمل ها را دنبال کنید، اپیلاسیون در خانه یک راه مطمئن و موثر برای از بین بردن موهای زائد بدن است. با این حال، اگر بعد از اپیلاسیون دچار قرمزی یا تورم شدید که بیش از دو روز طول بکشد، به یک متخصص پوست دارای مجوز بورد مراجعه کنید.

 

از موم تمام بدن چه انتظاری باید داشت؟

یک موم تمام بدن با توجه به ناحیه تحت درمان و میزان موهایی که در هر قسمت باید برداشته شود، بین موم های نرم و موم های سخت جایگزین می شود. همانطور که می دانید، موم های سخت روی حساس ترین پوست ها بهترین عملکرد را دارند، در حالی که موم های نرم برای از بین بردن موها از نواحی بزرگ مفیدتر هستند. درمان معمولاً با اپیلاسیون ناحیه صمیمی و قسمت بیکینی شروع می شود تا با بازوها، پاها و پشت ادامه یابد. برخی از طرح ها شامل موم های صورت نیز می شوند.

جذابیت واکس های تمام بدن به طور پیوسته در بین علاقه مندان به واکس معمولی افزایش یافته است.

مشخصات وکس های تمام بدن هنوز برای بسیاری از افراد نامشخص است. برای برخی از افراد، وکس کامل بدن ارزش ناراحتی‌هایی را ندارد که می‌توان آن را با جلسات انفرادی وکس به حداقل رساند، و این ممکن است در واقع زمانی باشد که فرد موهای بدن کمی داشته باشد

 

تفاوت آن با روش های درمانی جداگانه با موم

 اگر فردی موهای ناخواسته در قسمت های مختلف بدن داشته باشد، موم تمام بدن از نظر کاربردی و هزینه می تواند بهترین انتخاب برای او باشد. در حالی که قیمت‌ها ممکن است متفاوت باشد، یک وکس کامل بدن احتمالاً ارزان‌تر از چندین جلسه وکس است و زمان کمتری را از مشتری و دستور کار متخصص زیبایی می‌گیرد. با توجه به نیاز مشتریان، سالن های زیبایی و مراکز زیبایی به طور کلی طرح ها و پکیج های مختلفی را ارائه می دهند تا به افراد کمک کنند تا بهترین گزینه را پیدا کنند. این بسیار مفید است با توجه به اینکه تمام نواحی بدن دارای چرخه رشد مجدد موهای ناهموار هستند و تمام موها باید 1/4 تا 1/2 اینچ طول داشته باشند تا یک موم جدید کامل بدن بدست آید.

 

یک وکس کامل بدن نسبت به چندین جلسه وکس هزینه کمتری دارد

آیا وکس کل بدن دردناک تر است؟ وکس کامل بدن برای افرادی که تحمل درد پایینی دارند می تواند یک چالش واقعی به نظر برسد. در حقیقت، دردناک‌تر از سایر درمان‌های موم نیست، زیرا از روش‌ها و محصولات مشابهی استفاده می‌کند. به طور طبیعی، وکس کامل بدن بیشتر از یک جلسه وکس فردی دوام خواهد داشت، معمولاً بسته به برنامه انتخابی مشتری از 45 دقیقه تا 1 ساعت طول می کشد، بنابراین افراد باید برای دوره های طولانی تر ناراحتی آماده باشند.

 

نوارهای موم تیزبر کمرد را می توان روی بازوها، پاها، زیر بغل و خط بیکینی استفاده کرد. به سادگی نوار چسب را از روی موم بردارید، نوار موم را محکم روی پوست خود بمالید، زبانه کشش را بگیرید و نوار را با یک حرکت صاف بر خلاف جهت مو بکشید. ببینید موها با یک بار کشیدن چقدر راحت از بین می روند؟ علاوه بر این، می توانید یک نوار را حدود سه تا چهار بار قبل از مصرف یک نوار تازه استفاده کنید.  به طور روشمند روی بازوها و پاهای خود کار کنید و مراقب باشید که موهای سرسخت و سرسخت را در صورتی که به راحتی کنده نمی شوند با موچین بردارید.

یا اگر نمیتوانید درد های اپیلاسیون را تحمل کنید ، کرم موبر تیزبر کمرد را امتحان کنید. این یک روش بدون درد برای از بین بردن موهای زائد است و از دومین بار استفاده روی پوست شروع به کار می کند. از کاردک ارائه شده برای زدن کرم به طور یکنواخت استفاده کنید، سپس تا زمان تعیین شده صبر کنید. طبق دستور بردارید تا صاف ترین پوست بازوها و پاهایتان نمایان شود.

 f/خرید موم

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر بدون بو

پودر موبر سنتی

پودر موبر بدن

 فواید پودر موبر

چگونه در خانه اپیلاسیون انجام دهیم؟

حذف موهای زائد فرآیندی است که نیاز به نگهداری منظم دارد. تکنیک‌های حذف موهای زائد متعددی وجود دارد، اما آنچه برای یک فرد مؤثر است ممکن است برای دیگری مؤثر نباشد. همانطور که گفته شد، یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین روش ها، اپیلاسیون است. اکثر مردم اپیلاسیون را ترجیح می دهند زیرا نتایج عالی و طولانی مدت می دهد.

با تیزبر کمرد در کنار شما، دیگر لازم نیست به سالن بروید. در عصر مدرن، پیدا کردن زمان برای رزرو قرار ملاقات در سالن های گران قیمت واقعاً دشوار است. خوشبختانه، ما یک اپیلاسیون در خانه با نوارهای موم پیشرفته تیزبر کمرد یا کرم موبر مو در اختیار داریم، اکنون می توانید در زمان مناسب در خانه خود از شر موهای زائد خلاص شوید.

اپیلاسیون در خانه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود و به شما کمک می کند موهای بدن را مستقیماً از ریشه خلاص کنید. این کار پوست شما را برای مدت طولانی‌تری صاف‌تر نگه می‌دارد و شما را از خطر افتادگی، بریدگی یا جراحت دور نگه می‌دارد.

نوارهای موم تیزبر کمرد تقریباً در همه سوپرمارکت ها و داروخانه های معروف به راحتی در دسترس هستند. اکنون بیشتر و بیشتر زنان به تنهایی و در آسایش خود به اپیلاسیون در خانه روی می آورند. نوارهای موم تیزبر کمرد پوستی صاف را تا 28 روز به شما می دهد. با استفاده از تیزبر کمرد ، نتایجی شبیه به آرایشگاه از راحتی خانه خود روی موهای کوتاه 1.5 میلی متری خواهید داشت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند شمع معطر روشن کنید و کمی موسیقی آرامش بخش پخش کنید تا تجربه سالن را در خانه تکرار کنید.

اگر برای اولین بار است که اپیلاسیون را در خانه آزمایش می کنید و نمی دانید که چگونه به تنهایی اپیلاسیون را در خانه انجام دهید، در اینجا چیزی است که باید انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که پوست شما عاری از آلودگی، چربی یا مواد آرایشی است زیرا این نوع عوامل خارجی چسبیدن موم به موهای شما را دشوار می کند.

برای به دست آوردن نتایج بهتر، سعی کنید یک روز قبل با اسکراب بدن یا دستکش لایه برداری پوست خود را لایه برداری کنید. این به شما کمک می کند تا از شر لایه بالایی سلول های مرده پوست خلاص شوید. این همچنین به شما کمک می کند تا پس از انجام فرآیند از رشد مو جلوگیری کنید.

از نوارهای مومی برای فرآیند حذف موهای زائد خانگی خود استفاده کنید زیرا کار با آنها آسان است و کمتر کثیف هستند

به سادگی نوار موم را روی موهایی که می خواهید از شر آن خلاص شوید قرار دهید، پوست را محکم نگه دارید و نوارها را با یک حرکت سریع در جهت مخالف رشد مو جدا کنید.

هرچه سریعتر بکشید، موهای بیشتری را می توانید بردارید. نوارها را می توان بیش از یک بار استفاده کرد تا زمانی که بی اثر شوند و بهترین قسمت این است که پس از اتمام استفاده از آنها، می توان آنها را مستقیماً در سطل زباله انداخت.

اطمینان حاصل کنید که تمام دستورالعمل های استفاده ذکر شده در بسته را دنبال می کنید

برخی از افراد دوست دارند از نوارهای مومی استفاده کنند، زیرا می توان از آنها در خلوت خانه خود استفاده کرد، زیرا آشکار کردن پوست آنها، به خصوص نواحی حساس برای بعضی از خانم ها ناراحت کننده می باشد.

اپیلاسیون در خانه گزینه ایمن، راحت و صرفه جویی در زمان شماست. بنابراین اکنون که می دانید چگونه در خانه اپیلاسیون انجام دهید، این نوارها را بپوشید و اجازه دهید که از بین بردن موهای زائد در خانه شما شروع شود.

 

بهترین جایگزین برای اصلاح چیست؟

اگر در مورد نحوه از بین بردن موهای زائد بدون اصلاح سردرگم هستید، خوشحال خواهید شد که بدانید موهای بدن را می توان به راحتی با استفاده از کرم موبر تیزبر کمرد یا نوارهای موم آماده برای استفاده تیزبر کمرد از بین برد. استفاده از تیزبر کمرد خطر برآمدگی های تیغ را از بین می برد و سطوح پوستی صاف و نرم را برای شما به ارمغان می آورد. کرم از بین بردن موهای زائد ممکن است کمی بیشتر از اصلاح طول بکشد، اما به عنوان راه حل بهتری برای خطر بریدگی تیغ و جراحت عمل می کند. همچنین پوست شما را برای مدت طولانی تری بدون مو نگه می دارد.

زیر بغل شما در حالت ایده آل باید همرنگ بقیه پوستتان باشد. با این حال، بسیاری از زنان از تیرگی زیر بغل شکایت دارند. تیره بودن زیر بغل یک بیماری پزشکی نیست، اما برخی افراد ممکن است آن را خجالت آور بدانند، به خصوص زمانی که لباس بدون آستین می پوشند. اگر به نظر می رسد که زیر بغل شما تیره تر از رنگ پوست معمولی شما است، دلایل زیادی می تواند داشته باشد. از علل اصلی تیرگی زیر بازو می توان به اصلاح، استفاده بیش از حد از دئودورانت ها، ضد تعریق ها، پودر تالک با ترکیبات شیمیایی و غیره اشاره کرد.

شما دائماً در این فکر هستید که چگونه تیرگی زیر بغل را از بین ببرید یا چگونه زیر بغل تیره را روشن کنید. رفع تیرگی زیر بغل یک وظیفه است. برخی از زنان حتی یک درمان سفید کننده زیر بغل را انتخاب می کنند. در حالی که برخی به دنبال درمان سیاهی زیر بغل هستند، برخی حتی می پرسند که چگونه سیاهی زیر بغل را از بین ببرند.

برای جلوگیری از تیره شدن زیر بغل در وهله اول، بهتر است از اصلاح زیر بغل خودداری کنید. برای از بین بردن موهای زیر بغل به آرامی می توانید از نوارهای موم تیزبر کمرد یا کرم موبر تیزبر کمرد استفاده کنید. استفاده از تیزبر کمرد بدون خطر تیره شدن زیر بغل و بدون هیچ گونه تحریک پوستی پوستی صاف تری به شما می دهد.

اگر در حال حاضر با مشکلات مربوط به تیرگی زیر بغل روبرو هستید و به دنبال پاسخی برای "چگونه تیرگی زیر بغل را از بین ببریم؟" نیازی به نگرانی نیست. می توانید به دنبال هر یک از راه حل های زیر باشید:

جوش شیرین – جوش شیرین به عنوان لایه بردار روی زیر بغل تیره عمل می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقدار کمی جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا خمیر غلیظی به دست آید، زیر بغل خود را با این خمیر چند دقیقه بشویید. این روند را دو بار در هفته تکرار کنید تا زیر بغل روشن شود.

روغن نارگیل – وجود ویتامین E در روغن نارگیل مسلماً بهترین عامل روشن کننده طبیعی پوست است. ماساژ زیر بغل تیره خود با روغن نارگیل و برای چند دقیقه به شما کمک می کند تا در مدت زمان مشخصی نواحی تیره را روشن کنید. روی سیاهی زیر بغل بسیار موثر است.

خیار - خیار که در بین مردم به دلیل خواص خنک کنندگی ضروری خود شناخته شده است، به لطف عوامل سفید کننده طبیعی خود می تواند یک عامل مفید در درمان تیرگی زیر بغل باشد. استفاده روزانه از آب خیار روی نواحی تیره با استفاده از یک توپ پنبه ای ممکن است نتایج قابل توجهی به شما بدهد و زیر بغل سفیدتری داشته باشید.

برای درمان تیرگی زیر بغل می توان از عناصر مختلف دیگری مانند سرکه سیب، آلوئه ورا، شیر و غیره استفاده کرد.

مزایای اپیلاسیون چیست؟

چیزهای کمی با تسکین حاصل از یک جلسه اپیلاسیون خوب مقایسه می شود. اپیلاسیون روشی خوشایند با فواید طولانی مدت فراوان است و یکی از سودمندترین روش های رفع موهای زائد محسوب می شود. چه موی مشتری نیاز به موم نرم یا موم های سخت بدن داشته باشد، یک درمان تخصصی اپیلاسیون نتایج مورد انتظار را ارائه می دهد و پوست را برای هفته ها صاف نگه می دارد. یک متخصص زیبایی خوب باید بداند که چگونه این فرآیند را برای مشتریان توضیح دهد. برای کسانی که اولین بار هستند، دانستن با اطمینان کامل که مزایای اپیلاسیون از چند لحظه درد بیشتر است، اطمینان بخش است.

طبق تعریف، اپیلاسیون عبارت است از از بین بردن موهای بدن از ریشه، با استفاده از یک ماده چسبنده مانند چسب که روی پوست قرار می گیرد و متعاقباً همراه با مو کنده می شود. از آنجایی که اپیلاسیون چرخه رشد طبیعی مو را تحا تاثیر قرار می دهد، روشی نیمه دائمی برای رفع موهای زائد در نظر گرفته می شود که به همان اندازه راحت و بهداشتی است. مزایای عملی وکس ها به طور گسترده ای ثابت شده است، اما اگر بخواهیم ترس افراد با پوست حساس و یا تحمل درد کم را کاهش دهیم، مهم است که فواید خاصی را بیان کنیم که اپیلاسیون را به یک راه حل مهم مراقبت از پوست تبدیل می کند.

 

آیا اپیلاسیون تیرگی زیر بغل را از بین می برد؟

تیرگی زیر بغل پیامد ناخوشایند اصلاح است و همچنین می تواند نشانه ای از بیماری های پوستی باشد. بسیاری از زنان تحت تأثیر این مشکل قرار دارند و مجبورند هنگام حضور در جمع، انواع ترفندها را برای پنهان کردن زیر بغل تیره خود ارائه دهند. از بین بردن رنگ تیره زیر بغل می تواند دشوار باشد، اما هنوز راه هایی برای تغذیه پوست و ظاهری سالم تر وجود دارد. با بهترین محصولات رفع موهای زائد، می توانید از هر گونه آسیبی که در دراز مدت بر ظاهر پوست تأثیر می گذارد جلوگیری کنید و محافظت بیشتری برای جلوگیری از ظاهر شدن این لکه های تیره ایجاد کنید.

 

چگونه از نوارهای اپیلاسیون خود به درستی استفاده کنیم؟

تمایز یک درمان استاندارد حذف مو از یک جلسه موم با کیفیت آسان است. زیبایی‌شناسان حرفه‌ای باید دائماً استعدادهای خود را پرورش دهند و بهترین محصولات و لوازم جانبی را در خدمات خود تضمین کنند. نوارهای اپیلاسیون بخش های اساسی درمان با موم نرم هستند و باید با دقت مورد استفاده قرار گیرند تا مشتریان از ناراحتی در امان بمانند.

 

از چه نوارهای اپیلاسیون برای اپیلاسیون می توان استفاده کرد؟

نوارهای اپیلاسیون، درمان‌های موم نرم را برای زیبایی‌شناس کاربردی‌تر و برای مراجعین کمتر دردناک می‌سازد. از آنجایی که موم‌های نرم در لایه‌های بسیار نازک اعمال می‌شوند، نوارهای اپیلاسیون به عنوان راهی برای از بین بردن سریع آن‌ها با فضای کم روی پوست عمل می‌کنند .

نوارهای اپیلاسیون موسلین نوارهای اپیلاسیون غیر بافته برای کار با موم های گرم ایده آل هستند زیرا بادوام تر و مقاوم تر هستند. با وجود این، آنها همچنین به اندازه کافی نرم هستند که مطابق با سطح پوست خم شوند و مزایای عملکردی زیادی را برای مانور در مناطق دشوار مانند صورت ارائه می دهند. آنها به ویژه برای از بین بردن موهای زبر موثر هستند.

از سوی دیگر، نوارهای اپیلاسیون غیر بافته مقرون به صرفه تر هستند و این یک مزیت بسیار مهم در مدیریت هزینه ها است که نوارهای موم یک نیاز دائمی است. در حالی که به دلیل ماهیت سفت تر، مانور دادن کمی دشوارتر است، نوارهای نبافته با کاغذ با کیفیت بالا ساخته می شوند که هیچ باقیمانده ای باقی نمی گذارد. هم نوارهای اپیلاسیون نبافته و هم نوارهای اپیلاسیون ممتاز برای کار با وکس های گرم ایده آل هستند زیرا از مواد محکمی ساخته شده اند که در حین کشیدن پاره نمی شود و نمی ریزد.

برای استفاده صحیح و کارآمد از نوارهای اپیلاسیون هر بار، باید این توصیه ها را به خاطر بسپارید:

هنگامی که موم به دمای مناسب گرم شد، مهم است که پوست را با یک دست ثابت کامل کنید. اگر موم در طول درمان بیش از حد سرد شود، برداشتن آن از روی پوست دشوارتر می شود و هنگام استفاده از نوارها، موها به طور یکنواخت بیرون نمی آیند.

 

آیا نوارهای موم موسلین قابل استفاده مجدد هستند؟

هنگام کار با نوارهای اپیلاسیون و همچنین سایر لوازم جانبی اپیلاسیون، بهداشت باید همیشه در اولویت باشد. با وجود مانع باریک ایجاد شده توسط لایه موم، نوارهای اپیلاسیون در طول جلسه مستقیماً با پوست تماس پیدا می کنند. همانطور که می دانید، دوبار غوطه ور شدن موضوع بسیار حساسی است که ذاتاً با وکس های نرم مرتبط است و مراکز زیبایی شناسی بیشتر به سیاست های سختگیرانه برای محافظت از ایمنی مشتریان و تأیید مجدد شرایط بهداشتی مؤسسه پایبند هستند.

نحوه استفاده صحیح از نوارهای اپیلاسیون رول ماندگاری نوارهای موم موسلین امکان شستشوی مکرر آنها را با استفاده از آب داغ و سفید کننده کلر فراهم می کند. با این حال، از بین بردن کامل لکه‌های موم می‌تواند بسیار دشوار باشد همچنین به زمان قابل توجهی نیاز دارد که چندان راحت نیست. اگر هدف شما اجتناب از هزینه ها است، نوارهای اپیلاسیون غیر بافته یک راه آسان برای صرفه جویی در هزینه و در عین حال جلوگیری از اپیلاسیون بهداشتی است.

پس از پخش موم روی پوست با کاردک، باید نوار را محکم به آن فشار دهید تا تمام موهای ناحیه از بین برود، در غیر این صورت موهایی که به نوار نچسبیده اند، پس از کندن موم بیرون نمی آیند و شما خطر رشد درون رشدی را افزایش می دهد.

فقط باید یک یا دو ثانیه صبر کنید تا نوار را پاره کنید. پوست را با یک دست نگه دارید و با دست دیگر نوار را در جهت مخالف رشد مو بکشید و آن را از ناحیه ای نزدیک به جایی که نوار به موم چسبیده است بگیرید. پس از برداشتن موم، روی پوست فشار دهید تا درد باقی مانده کاهش یابد.

وقتی نوار را پاره برمیدارید، پوست و مو را همزمان می‌کشید، بنابراین توصیه نمی‌شود که موم را بیش از یک بار روی همان ناحیه بمالید. به همین دلیل است که جزئیات ذکر شده در بالا برای جلوگیری از آسیب رساندن به پوست در چنین حالت ظریف بسیار مهم است.

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT