مقالات

اپیلاسیون یا پودر موبر|استفاده از پودر موبر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اپیلاسیون یا پودر موبر

همه آرزوی داشتن پوستی صاف ابریشمی را دارند. از بین بردن موهای زائد فرآیندی است که به شما کمک می کند تا هر نوع لباسی را بدون هیچ خجالتی بپوشید. امروزه، مردان  هم به از بین بردن موهای زائد خود علاقه پیدا کرده اند. اما برای این کار همگی به  دنبال انتخاب بهترین روش اند تا پوستشان بهترین درمان را داشته باشد.

از بین بردن موهای زائد قطعا مشکل هر فردی است. هر کسی که تصمیم بگیرد موهای بدن خود را حذف کند احتمالاً با من موافق است که اپیلاسیون مثل جهنم درد دارد. تراشیدن برای همیشه طول می کشد و با در نظر گرفتن همه این موارد که معمولاً طی چند روز موها دوباره رشد می کنند، لک ها و بریدگی های زیادی ایجاد می کند. بدیهی است  بهترین جایگزین، یک پودر موبر ،یک پاک‌کننده موی شیمیایی است که معمولاً در فرمول کرمی یا پودری موجود است.

آن را برای چند دقیقه روی پوست بگذارید، سپس آن را پاک و از شر موهای زائد خلاص شوید.به گفته جینجر کینگ شیمیدان آرایشی، این پاک کننده های مو به دلیل وجود کلسیم تیوگلیکولات  باعث  شکستن پیوند مو برای دستیابی به اثر موبر کمک می کنند.این پودر موبر حاوی ترکیبی از هیدروکسید کلسیم، تیوگلیکولات کلسیم و کربنات کلسیم است. او توضیح می‌دهد که تیوگلیکولات موها را برای برداشتن می‌شکند، هیدروکسید سطح pH محصول را کنترل می‌کند و کربنات رطوبت را جذب می‌کند تا به اصلاح دقیق‌تری دست یابد. 

مضرات استفاده از اپیلاسیون موم داغ باید در جهت های مختلف موهای بدن شما اعمال شود تا راحت و کمتر دردناک باشد. عدم پیروی عاقلانه از دستورالعمل ها می تواند منجر به درد بزرگی شود.گاهی اوقات همه موها در یک زمان کنده نمی شوند. بنابراین این باید بارها و بارها در یک مکان استفاده شود.

که ممکن است باعث تحریک پوست، برآمدگی های پوستی دردناک و موهای زیر پوستی شود. در این عمل ممکن است فردی مشکلات پوستی خاصی داشته باشد. اگر فردی به دلیل حساسیت پوست مستعد ابتلا به عفونت های پوستی است، باید از این روند اجتناب کند. این فرآیند نمی تواند برای موهای نازک مفید باشد و همچنین قادر به پاک کردن تمام موها در اولین استفاده نیست.

 Waxing or shaving powder

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

اپیلاسیون می تواند واقعاً دردناک باشد به خصوص در هنگام برداشتن نوار نوار از لایه پوست برای اولین بار. اگرچه درد پایدار نیست، اما معمولاً بسیار شدید است، به خصوص در پوست های حساس.  علاوه بر این، اپیلاسیون می تواند بسیار گران باشد، زیرا فقط می تواند توسط یک متخصص زیبایی ثبت شده انجام شود. در برخی موارد، بسته به ناحیه اپیلاسیون شده یا تعداد جلسات لازم، هزینه مرتبط با این تکنیک می تواند بالا باشد. کیت‌های اپیلاسیون DIY وجود دارد که استفاده از آن‌ها در هنگام اعمال بر روی خود، به خصوص در برخی از نواحی بدن، گاهی دشوار است.

 Waxing or shaving powder

استفاده از پودر موبر

از این پودر همچنین می توانید به عنوان یک محلول یا کرم جایگزین برای تیغ  استفاده کنید. به نظر یک پودر معمولی است، اما اینطور نیست. می توانید از محلول برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنید. زمانی که خمیر را بمالید، موها را از بین می برد این یک راه حل عالی برای موهای زیر پوستی و سوختگی با تیغ است.

آیا این شگفت انگیز نیست که موهای خود را فقط با استفاده از یک خمیر از آن پاک کنید؟ سریع و روان است.این پودر نه تنها موهای شما را از بین می برد، بلکه پوست شما را نیز لایه برداری و مرطوب می کند. در نتیجه پس از پاک کردن خمیر، پوستی صاف و مرطوب خواهید داشت. علاوه بر این، پوستی بدون سوختگی .با استفاده از پودر موبر می توانید موهای خود را در هر قسمتی از پوست از سر تا پا را اصلاح کنید. 

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT