مقالات

طرز استفاده از کرم موبر|فیلم طرزاستفاده ازکرم موبر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طرز استفاده از کرم موبر؛کرم موبر یک روش درمانی پرکاربرد برای رفع موهای زائد است. در اینجا همه چیزهایی که برای استفاده صحیح از بهترین کرم موبر باید بدانید آورده شده است.

با نزدیک شدن به تابستان و روزهای آفتابی که احساس می کنیم دوباره قرار است پاها و دست هایمان را بیرون بیاوریم یا حتی نیم تنه برای آقایان، وقت آن است که سوال موهای بدن را از خود بپرسیم. همچنین روش های مختلفی برای از بین بردن مو وجود دارد، اما مردان با خوشحالی خاصی علاقه به استفاده از کرم موبر هستند.

در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد کرم موهای زائد بدانید آورده شده است.

 s/طرز استفاده از کرم موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

چرا کرم موبر را انتخاب کنیم؟

روش های مختلفی برای رفع موهای زائد وجود دارد، چه زن باشیم و چه مرد. برای از بین بردن موها می توانید موارد زیر را انتخاب کنید:

 • اصلاح
 • موم
 • اپیلاتور
 • و البته کرم موبر

من در مورد حذف دائمی موهای زائد صحبت نمی کنم. اما کرم موبر به چند دلیل می تواند یک سازش بسیار خوب بین همه این راه حل ها باشد.

 

استفاده کرم رفع موهای زائد راحت است

بهترین کرم موبر بدون شک کاربردی ترین راه برای رفع موهای زائد است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کرم موبر را روی ناحیه آسیب دیده بمالید و چند دقیقه صبر کنید و سپس آبکشی کنید. بسته به ناحیه ای که باید اصلاح شود، می توانید کارهای دیگری را در کناره انجام دهید.

 

کرم موبر بدون درد است

این تفاوت بزرگ با اصلاح است و دلیل اینکه بسیاری از افراد کرم موبر را برای رفع موهای زائد انتخاب می کنند. او بدون درد است. بدون قطره چشم مانند موم.

 

کرم موبر برای نواحی خاص

برخی از افراد مایلند از کرم موبر برای از بین بردن موهای ناحیه خاص استفاده کنند. در واقع، در برخی مناطق، اصلاح به سادگی غیرممکن است و تراشیدن برش چشمگیر خواهد بود. بنابراین کرم موبر، راهی برای از بین بردن موها است. به همین ترتیب، اگر به تنهایی پشت خود را اصلاح می کنید، اصلاح پشت با کرم موبر می تواند جایگزین خوبی باشد.

 

کرم موبر چگونه عمل می کند؟

درست است که می توان تعجب کرد که کرم موبر چگونه کار می کند! زیرا ممکن است تعجب آور به نظر برسد که کرم را روی ناحیه ای که قرار است اصلاح کنید بمالید و بعد از چند دقیقه تمام موهای مرده را ببینید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کاردک را رد کنید تا آنها را جدا کنید، سپس زیر دوش بشویید.

پس باید بدانید که کرم موبر به سادگی موها را حل می کند. بله درست خواندید حل می شود. برای انجام این کار، کرم موبر به طور مستقیم به کراتین، که ماده اصلی تشکیل دهنده مو است، حمله می کند. و اینها ترکیباتی از عناصر شیمیایی هستند که مو را حل می کنند. بنابراین کرم موبر یک محصول طبیعی نیست.

 

تفاوت بین موم و کرم موبر چیست؟

تفاوت این دو بسیار ساده است:

 • کرم موبر موها را بدون دست زدن به ریشه آن حل می کند.
 • در حالی که موم ریشه مو را بیرون می کشد.

 

به همین دلیل است که موها پس از اصلاح کندتر از پس از برداشتن مو با کرم موبر رشد می کنند.

 

تفاوت بین موهای زائد برقی و کرم موبر چیست؟

تفاوت دقیقاً مانند اصلاح است: اپیلاتور مستقیماً به ریشه مو حمله می کند.

نحوه انتخاب کرم موبر مناسب

برای انتخاب کرم موبر مناسب باید نکات مختلفی را در نظر گرفت.

 k/طرز استفاده از کرم موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

کرم موبر

در واقع، از آنجایی که این محصول بسیار کاربردی برای داشتن پوستی کاملاً بدون مو، بهتر از اصلاح است، این برندها کرم های موبر را در قالب های مختلف ارائه می دهند. شما این انتخاب را خواهید داشت:

 • کرمی که استانداردترین حالت است،
 • کرم موبر با حالت فوم،
 • اسپری های موبر و غیره نیز خواهید داشت.

 

کرم موبر با توجه به مناطقی که باید اصلاح شود

امروزه خانم ها و حتی آقایان تمام قسمت های بدن را اصلاح می کنند، چه نواحی کلاسیک مانند دست ها  یا پا یا زیر بغل، یا نواحی کمتر کلاسیک، مخصوصا برای آقایان، مانند اصلاح بازوها یا اصلاح نواحی صمیمی.

 

کرم موبر صورت

اگر قصد دارید صورت خود را با یک کرم موبر اصلاح کنید، باید از کرم موبر صورت استفاده کنید که بسیار ضعیف تر از کرم موبر دیگر است. چه برای سبیل زنانه چه برای ریش مردانه. شما نباید پوست صورت خود را که بسیار شکننده است بسوزانید.اگر اپیلاسیون کمی دردناک به نظر می رسد (ما شما را در می کنیم ) پس می توانید یک کرم موبر برای رفع موهای زائد بدن صورت را امتحان کنید . این کرم ها با حل کردن مو در سطح پوست عمل می کنند و تا یک هفته شما را زیبا و صاف می کنند .

تیزبر همچنین دارای طیف وسیعی از کرم‌های پوست حساس است که به‌خصوص برای ناحیه لب بالایی، گونه و چانه ایجاد شده و با آلوئه ورا و ویتامین E غنی شده است تا به تسکین پوست کمک کند. با یک ناحیه آزمایش شروع کنید و با کاردک بمالید، مطمئن شوید که موها کاملاً پوشانده شده است، قبل از برداشتن بعد از پنج دقیقه . اگر به زمان بیشتری نیاز داشت، در مجموع ۱۰ دقیقه بگذارید بماند و قبل از استفاده از کرم تکمیل کننده، آن را بشویید .

 

 

مقالات پیشنهادی:

اهمیت نوره در طب اسلامی

خواص نوره برای بدن

چرا پودر موبر ..؟؟

راه تشخیص نوره اصل

کرم موبر قسمت های خصوصی و مایو

اگر قصد دارید خط بیکینی خود را با کرم موبر، یا بیضه های خود را با کرم موبر یا FIS اصلاح کنید، باید از کرم موبر برای پوست های حساس استفاده کنید. در مورد صورت، پوست این قسمت های خصوصی بسیار شکننده است، خطر سوختن پوست خود را دارید.

 

کرم رفع موهای زائد سینه

خواهید موهای زائد سینه را با کرم موبر انجام دهید، می توانید از کرم موبر سیاه استفاده کنید. پوست تنه واقعاً ضخیم است و با رعایت زمان قرار گرفتن در معرض خطر سوختگی قرار نمی گیرید.

کرم رفع موهای زائد پشت

کرم موبر بدون شک بهترین راه برای رفع موهای زائد پشت در زمانی است که تنها هستید. زیرا استفاده از کرم روی پشت نسبتاً آسان است، حتی اگر انعطاف زیادی نداشته باشید. و برای از بین بردن آن به سادگی باید زیر دوش بروید. در مورد تنه، پوست پشت شکننده ترین نیست، می توانید از یک کرم موبر معمولی استفاده کنید.

 

کرم موبر بازو

بسیاری از زنان از کرم موبر روی بازوهای خود استفاده می کنند، معمولاً زمانی که موها قهوه ای هستند. اما باید بدانید که بیشتر مردان نیز به ویژه زمانی که خالکوبی می کنند دست های خود را اصلاح می کنند تا بیشتر و بیشتر نمایان شود. برای بازوها می توانید از کرم موبر معمولی استفاده کنید.

 f/طرز استفاده از کرم موبر

کرم رفع موهای زائد ران و ساق پا

اگر می خواهید پاهای دوچرخه سواری زیبایی داشته باشید، به سرعت، کرم رفع موهای زائد ایده آل است. زیرا با موم، با توجه به ناحیه ای که باید اصلاح شود، که هنوز هم بزرگ است، ممکن است دردناک باشد. برای از بین بردن ران ها یا پاها، می توانید یک کرم موبر کلاسیک نیز مصرف کنید.

کرم موبر، راه حل "پوست تمیز" برای راحت ترین افراد است، زیرا عمل کاملا بدون درد است. در اینجا مو نه کنده شده و نه کوتاه شده است، تا حدودی از هم جدا شده است. از طرفی کرم به ریشه حمله نمی کند. بنابراین رشد مجدد به همان سرعتی است که با اصلاح انجام می شود.

در گذشته کرم موبر به دلیل بوی سرسخت و نامطبوعش مورد انتقاد قرار می گرفت، اما اکثر محصولاتی که امروزه عرضه می شوند رایحه ای مطبوع دارند.

استفاده از کرم موبر نسبتاً ساده است، اما با این وجود اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هرگونه خطر آلرژی ضروری است.

مقالات پیشنهادی:

کرم موبر صورت و بدن

نکات استفاده از پودر موبر

رفع تیرگی با پودر موبر

چگونه از کرم موبر استفاده کنیم؟ 

توجه: برای اطمینان از خرید محصول با کیفیت، یک برند شناخته شده را انتخاب کنید.

روی کرم های موبر مو تمرکز کنید

انواع کرم های موبر با کیفیت خوب در اشکال مختلف و برای مناطق مختلف را در بازار پیدا خواهید کرد:

اسپری، کرم، فوم: فرمولاسیون محصول تغییری در استفاده یا نتیجه نمی دهد. این فقط یک موضوع ترجیح استفاده است. یکی را انتخاب کنید که برای شما راحت تر به نظر می رسد.

پاها، نواحی حساس، صورت: بسته به ناحیه‌ای که می‌خواهید استفاده کنید، حتماً باید از محصولی استفاده کنید که به طور خاص برای ناحیه مذکور فرموله شده است. هرگز از محصولی برای پاها روی صورت استفاده نکنید.

 

 1. برای رفع موهای زائد آماده شوید

پاهای خود را با استفاده از دستکش و صابون به خوبی تمیز کنید تا پوست مرده را از بین ببرید: کرم موبر باید همیشه روی پوست تمیز و شفاف استفاده شود.

محصول را روی مچ دست خود آزمایش کنید: واکنش های آلرژیک در این نوع محصول رایج است، خطرات غیر ضروری را متحمل نشوید.

اگر محصول هیچ گونه تحریک یا واکنشی ایجاد نکرد، به مرحله بعدی بروید.

 

 1. از کرم موبر استفاده کنید

با استفاده از کاردک ارائه شده، کرم را در لایه هایی به اندازه کافی ضخیم روی ناحیه ای که باید موهای آن از بین برود کنید بمالید.

طبق دستورالعمل ارائه شده روی بسته بندی محصول، معمولا بین 5 تا 8 دقیقه، بگذارید تا عمل کند.

بسته به فرمولاسیون محصول (موس، خامه) محصول را با کاردک همراه محصول یا با آب خارج کنید.

اگر از کف استفاده نمی‌کنید، آن را با استفاده از دستمال یا سر دوش با آب بشویید.

وقتی کارتان تمام شد، دوش بگیرید تا پوست از تمام باقی مانده های محصول پاک شود.

اخطار: محصول را بیش از مدتی که روی بسته بندی مشخص شده است نگذارید، باعث تحریک پوست می شوید.

 اگر از کرم موبر برای رفع موهای زائد صورتم استفاده کنم چطور؟

کرم موبر که عمدتاً برای رفع موهای زائد بدن استفاده می شود، روشی عالی برای از بین بردن موهای نواحی صورت است.

چه بخواهیم آن را حفظ کنیم یا نه، مو به طور طبیعی در سراسر بدن ما وجود دارد... بلکه روی صورت ما نیز وجود دارد. به خصوص در سطح ابروها، لب بالا، فک و یا حتی پاهای مو. و اگر برخی با این مشکلی نداشته باشند، برای برخی دیگر می تواند منبع ناراحتی یا حتی پیچیده باشد. برای از بین بردن موهای زائد صورت، راه حل های مختلفی در دسترس ما است. اپیلاسیون (اعم از اپیلاسیون با موم داغ، اپیلاسیون با نوارهای موم سرد، اپیلاتور برقی، اپیلاسیون با موچین یا حتی اپیلاسیون با نخ) یا اصلاح (یا درمپلنینگ). اما آیا به این گزینه سوم که کرم موبر است نیز فکر کرده اید. به دلیل اثربخشی آن بر روی موهای بدن شناخته شده است، همچنین می توان از آن برای از بین بردن موهای زائد صورت استفاده کرد.

 

کرم موبر چیست؟

کرم موبر اغلب با روش اصلاح همراه است، زیرا نوید می دهد که موهای ما را بدون درد از بین ببرد. با این حال، کرم موبر واقعاً موها را کوتاه نمی کند. به لطف فرمول شیمیایی، مستقیماً به کراتین مو در پایه آن حمله می کند تا در نهایت آن را حل کند. و تنها در یک بار استفاده، تمام موهای لانه شده در زیر لایه کرم موبر برای حدود یک هفته ناپدید می شوند! پوست (صورت یا بدن) بسیار نرم و کاملا تمیز باقی می ماند.

 

آیا کرم موبر برای صورت خطرناک است؟

فرمول شیمیایی آن در واقع می تواند ترسناک باشد، مخصوصا برای استفاده در صورت. با این حال، امروزه ترکیبات کرم های موبر به گونه ای طراحی شده اند که به اپیدرم حمله نکنند، حتی با پوست های حساس و شکننده سازگار شوند. برای این کار فقط باید به سراغ محصولات مناسب بروید و البته می توانید برای کمک به شما در این انتخاب خرید روی ما حساب کنید.

مقالات پیشنهادی :

ترکیبات پودر موبر

پودر موبر مخصوص بانوان

چگونه موهای زائد را از بین ببریم

پودر موبر

 

اقدامات احتیاطی که باید انجام داد

اما قبل از کشف انتخاب ما از سه بهترین کرم موبر، یادآوری کوچکی است: اگر ترکیب کرم موبر برای اپیدرم خطرناک نباشد، در صورتی که دستورالعمل‌های استفاده به درستی رعایت شود، می‌تواند به سرعت تبدیل به یکی شود. به چند قانون ساده توجه نکنید. برای شروع، قبل از استفاده از کرم موبر خود برای اولین بار، به یاد داشته باشید که 24 ساعت قبل از آن یک آزمایش روی ناحیه کوچکی از بازوی خود انجام دهید تا بررسی کنید که هیچ واکنش آلرژیکی به محصول ندارید. همچنین به خاطر داشته باشید که به مدت زمان قرار گرفتن در معرض کرم موبر، آن را بیشتر روی پوست خود نگذارید. همچنین زمانی که ابروهای خود را موچین می کنید، ناحیه ای که بسیار نزدیک به چشم است، بسیار مراقب باشید که خیلی نزدیک نشوید، ممکن است بسیار خطرناک باشد. و در نهایت فراموش نکنید که پس از استفاده از محصول، کرم موبر را کاملاً پاک کنید. در این صورت در نواحی اپیلاسیون (چه صورت و چه بدن) پوست خود را با مراقبت آرامش بخش از صورت درنگ نکنید. به ویژه، می‌توانید روغن‌های گیاهی مانند روغن بادام شیرین ارگانیک را انتخاب کنید که به خاطر خواص تسکین‌دهنده‌اش مشهور است. ترفندی که هنگام اپیلاسیون بدن نیز قابل استفاده است و این بدون توجه به روش انتخابی؛ اپیلاسیون با موم داغ، اپیلاسیون با نوارهای موم سرد، اپیلاتور برقی، اپیلاسیون با موچین، اپیلاسیون با نخ و یا حتی اصلاح.

 g/طرز استفاده از کرم موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

چگونه از آن استفاده کنیم؟

روی پوست کاملا تمیز و سالم.

 1. یک لایه یکنواخت از کرم را به ناحیه ای که باید اپیلاسیون کنید بمالید تا کاملاً موها را بپوشاند.
 2. بگذارید 3 تا 7 دقیقه روی بدن اثر بگذارد (مهم: از 5 دقیقه تجاوز نکنید). همیشه زمان را با تایمر کنترل کنید.
 3. با استفاده از کاردک خامه را بردارید.
 4. با آب زلال کاملاً بشویید و بدون مالش بشویید.

 

قبل از استفاده دفترچه راهنما را بخوانید. دستورالعمل ها را دنبال کنید. قبل از اولین استفاده، روی قسمت محدودی از ناحیه ای که باید اپیلاسیون شود، تست کنید. اگر پس از 24 ساعت واکنش ناخوشایندی مشاهده نشد، اقدام به حذف کامل موهای زائد کنید. در صورت احساس سوزش یا سوزن سوزن شدن، فورا و با احتیاط زیاد با آب زلال شستشو دهید.

زمان استفاده را رعایت کنید: از 5 دقیقه زمان قرار گرفتن در معرض روی صورت و 7 دقیقه روی زیر بغل، خط بیکینی و پاها تجاوز نکنید. روی پوست تمیز، سالم، بدون تحریک و بدون آسیب (جوش، آفتاب سوختگی، جای زخم، خال و غیره) استفاده شود.

روی صورت یا نزدیک چشم استفاده نکنید. برای اپیلاسیون ابرو، بینی، گوش، پوست سر، قفسه سینه، ناحیه پری مقعد و تناسلی مناسب نیست. در صورت تماس با چشم یا غشاهای مخاطی، بلافاصله و به وفور با آب زلال شسته و با پزشک متخصص مشورت نمایید. قبل یا بعد از قرار گرفتن طولانی در معرض نور خورشید یا بعد از حمام داغ استفاده نکنید. در صورت درمان که ممکن است روی پوست تأثیر بگذارد، قبل از استفاده از محصول با پزشک معالج مشورت کنید. قبل از استفاده از صابون یا محصولات حاوی الکل (عطر، دئودورانت و غیره) 24 ساعت صبر کنید. همیشه حداقل 72 ساعت قبل از درخواست مجدد صبر کنید. قورت ندهید. برای هیچ هدفی غیر از موارد ذکر شده استفاده نکنید. دور از حرارت نگهداری شود. حاوی نمک های تیوگلیکولیک اسید است. حاوی یک عامل قلیایی است. دور از دسترس اطفال نگه دارید.

 

راهنمای حذف موهای زائد زنان

اپیلاسیون یا حذف موهای زائد فرآیندی است که در آن فرد موها را از بدن خارج می کند . موهای ناخواسته می توانند باعث از بین رفتن بزرگ شوند، و اینجاست که یک پاک کننده مو با کیفیت خوب یا یک کرم موبر می تواند کمک کند . تیزبر یکی از بهترین کرم های موبر در بازار را ارائه می دهد . هنگامی که برای حذف موهای زائد استفاده می شود ، می تواند به شما کمک کند تا پوستی صاف داشته باشید . با عوامل مرطوب کننده و مغذی تقویت شده است که به سلامت پوست شما کمک می کند .

دیگر لازم نیست نگران نحوه از بین بردن موها از بدن خود باشید. در اینجا چند راهنمای در مورد حذف موهای زائد و مقالاتی برای شما آورده شده است تا بفهمید چگونه پاک کننده های مو می توانند به شما کمک کنند تا پوستی بدون مو و صاف داشته باشید.

 

کرم های موبر برای زنان تیزبر

با کرم موبر تیزبر به نرمی عالی و ماندگار دست یابید . نزدیک به ریشه موهای شما عمل می کند و تنها در 3-6 دقیقه پوستی ابریشمی و صاف به شما می بخشد . می‌توانید از کرم موبر روی موهای سرسخت در سرتاسر پاها ، بازوها ، زیر بغل ، بیکینی و موهای بدنتان که تیغ ‌ها به آن نمی ‌رسند استفاده کنید . فرمول پیشرفته تیزبر یک تجربه حذف موهای زائد بدون درد را در راحتی در خانه به شما می دهد ، بنابراین لازم نیست نگران قرار ملاقات های سالن باشید . استفاده از کرم موبر روش ایده آل برای کسانی است که از درد اپیلاسیون می ترسند . بافت نرم و کرمی آن موها را از بین می برد و در عین حال حس آرامش بخشی به پوست می دهد . این یک روش برای از بین بردن موهای زائد برای لب بالایی است ، زیرا به راحتی موها را از مناطق حساس پاک می کند . کرم رفع موهای زائد صورت ناد بسیار ملایم است و تنها در 4 دقیقه پاک می شود تا پوست صاف و بدون مو را بدون تحریک نشان دهد .

تیزبر که با عصاره های طبیعی و تازه ترین بوی ما غنی شده است، اکنون روی پوست شما ملایم تر است و آن را صاف تر و شاداب تر می کند. فرمول پوست نرمال تیزبر بدون آمونیاک با عصاره های طبیعی خیار تقویت شده است که به شما نرمی طولانی مدت می دهد. کرم موبر برای پوست های حساس با عصاره های آلوئه ورا که به دلیل خواص تسکین دهنده اش شناخته شده است ، فرموله شده است . علاوه بر این ، کرم رفع موهای زائد تیزبر دارای مواد طبیعی نیز می باشد که یک عامل مرطوب کننده که به پوست احساس صاف و شادابی می دهد. مجموعه ای از بهترین کرم های رفع موهای زائد برای زنان را با تیزبر بررسی کنید .

از موهای سرسخت بدن خسته شده اید ؟ یا اینکه باید یک روز در میان با سوختگی تیغ مقابله کنید ؟ اپیلاسیون می تواند به شما کمک کند تا آن پوست ابریشمی صاف را به راحتی بدست آورید .

و این همه ماجرا نیست ، به غیر از سبک ، روش های مختلفی برای اپیلاسیون نیز وجود دارد . سالن ها معمولا از اپیلاسیون داغ برای رفع موهای زائد استفاده می کنند. در این روش، موم گرم شده روی پوست زمانی که گرم و روان است، اعمال می شود . سپس موها با یک نوار اپیلاسیون برداشته می شوند . اپیلاسیون سرد از نوارهایی با موم روی آنها در دمای اتاق برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کند .

 y/طرز استفاده از کرم موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

محصولات موهای زائد مردانه تیزبر

با راه اندازی کرم موبر مردانه تیزبر، اصلاح موهای زائد راحت و بدون درد است . این کرم موبر مردانه تنها در 5 دقیقه شروع به کار می کند و پوستی نرم و بدون کلش از خود به جای می گذارد . علاوه بر این ، دیگر لازم نیست با خراش ها و بریدگی ها یا سوختگی های تیغ دست و پنجه نرم کنید .

کرم موبر مردانه تیزبر از نظر پوستی تست شده و گزینه ای مطمئن برای  از بین بردن موهای زائد بدن مردان است . شما می‌توانید از بین انواع معمولی یا برای پوست‌های حساس انتخاب کنید .

کرم موبر را می توان روی پاها ، بازوها و همچنین ناحیه زیر بغل استفاده کرد . وقتی صحبت از محصولات رفع موهای زائد مردانه می شود ، کرم های موبر مردانه تیزبر تمام کادرهای مناسب را مشخص می کنند . آنها این امکان را برای شما فراهم می کنند که در راحتی خود پوستی بدون موی صاف داشته باشید .

 

مقالات پیشنهادی:

 رفع تیرگی با پودر موبر

خواص نوره برای بدن

نحوه استفاده از پودر موبر 

واجبی بدون بو

چرا از نوارهای موم سرد استفاده کنیم ؟

اپیلاسیون داغ کامل نیست . نه تنها کثیف و ناراحت کننده است، بلکه ممکن است در صورت گرم شدن بیش از حد موم باعث سوختگی شود . همچنین ، این روشی نیست که هنگام اپیلاسیون در خانه رعایت شود . در مقایسه، اپیلاسیون سرد گزینه بهتری است. با این حال، هر دو روش اپیلاسیون نباید در مناطقی مانند واژن استفاده شوند  .

تیزبر راه حل عالی اپیلاسیون را در قالب نوارهای مومی آماده برای شما به ارمغان می آورد . سازگار برای انواع پوست – نرمال ، خشک و همچنین پوست حساس. نوارهای موم سرد آماده استفاده تیزبر بدون زحمت موهای کوتاه 1.5 میلی متری را می کشد و پوستی زیبا و صاف را تا 4 هفته به شما می دهد که در راحتی و در راحتی در خانه شما است .

 

مزایای نوارهای موم سرد:

نوارهای موم سرد تیزبر با موم پوشیده شده است و نیازی به حرارت دادن جداگانه نیست  .

نوارهای موم سرد تیزبر راه حلی آسان و راحت برای از بین بردن موهای زائد در قسمت های قابل مشاهده بدن ارائه می دهد. شما می توانید در آسایش و حریم خصوصی خانه خود، بنا به راحتی، خود را اپیلاسیون کنید  .

نوارهای موم سرد تیزبر - راه حل کامل از بین بردن موهای زائد .

نوارهای موم سرد تیزبر در یک جعبه بسته بندی شده است که حاوی نوارهای موم سرد ، دستمال مرطوب پاک کننده پوست برای حذف موم اضافی و یک جزوه دستورالعمل است. هر نوار مومی دارای یک زبانه برای کشیدن آسان است و می توان حداقل سه بار قبل از اینکه چسبندگی خود را از دست بدهد از آن استفاده کرد . همچنین می توانید نوار را به اندازه دلخواه برای اپیلاسیون ناحیه بیکینی و زیر بغل ببرید .

بهترین چیز در مورد اپیلاسیون سرد این است که نتایجی مشابه با اپیلاسیون گرم ارائه می دهد ، منهای ناراحتی ، آشفتگی و از دست دادن زمان . تنها محدودیت این است که نمی توانید از آن برای صورت ، سینه ، پشت و شانه ها یا اپیلاسیون ناحیه تناسلی و واژن استفاده کنید

مراقبت از پوست معمولی، روغن بادام و ویتامین E برای پوست های حساس و نوع آلوئه ورا و لوتوس برای پوست های خشک . درد کمتر از موم سالن است و پوست شما را تا 28 روز صاف می کند .

کرم های روشن کننده های مو

به عنوان جایگزینی برای  ازبین بردن موهای زائد صورت ، گزینه روشن کننده نیز وجود دارد. فرمول سفید کننده ملایم به روشن شدن موهای زائد تیره صورت کمک می کند و سایه کمتری به آن می بخشد. روشن کننده ها بهتر است در قسمت های ظریف مو مانند ناحیه لب بالایی استفاده شوند .

 

همیشه 24 ساعت قبل از استفاده از یک محصول روشن کننده جدید، یک تکه از پوست را آزمایش کنید. هنگامی که از تست پچ خود راضی شدید، با مخلوط کردن فرمول خامه و پودر، پیروی از دستورالعمل های اندازه گیری، شروع کنید و در سینی ارائه شده قرار دهید . با یک قاشوق یا کاردک تازه تمیز شده روی موها را کاملاً بپوشانید، بگذارید 10 دقیقه بماند و سپس آبکشی کنید .

 

آنچه در مورد محصولات رفع موهای زائد صورت باید بدانید

وقتی تصمیم می گیرید کدام روش حذف موهای صورت برای شما بهترین است، این عوامل را در نظر بگیرید .

 s/طرز استفاده از کرم موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

نوع پوست

رفع موهای زائد صورت ممکن است مشکل باشد. در واقع، محصولاتی که برای از بین بردن موهای صورت استفاده می‌شوند، می‌توانند بسیار مضر باشند. به همین دلیل است که استفاده از محصولات و دستگاه های دارای رتبه بالا و دارای پشتوانه متخصصین پوست برای رفع موهای زائد بسیار مهم است.

اگر پوست شما حساس یا مستعد جوش و موهای زیر پوستی است، ممکن است بخواهید روشی را انتخاب کنید که موها را به جای ریشه ، از سطح می گیرد . به‌عنوان مثال، کمتر احتمال دارد که تحریک ناشی از یک دستگاه اصلاح را تجربه کنید تا موم .

در صورت استفاده نادرست ، این محصولات می توانند منجر به عفونت های سطحی پوست ، بریدگی ها ، خراش ها ، سوختگی ها و تغییر رنگ شون د." کافی است بگوییم که محصولات رفع موهای زائد صورت باید با نهایت دقت استفاده شوند .

روش های از بین بردن موهای زائد برای حفظ رطوبت پاها

بخش بزرگی از روزتان را می‌توانید صرف ایجاد ظاهر و احساس عالی برای پوستتان کنید – اما تمام سختی‌های یک روال رفع موهای زائد و زیبایی در صورتی که از پوست شما مراقبت نشود، از بین می‌رود. پوستی که خشک می شود شروع به پوسته پوسته شدن می کند و یک الگوی پوسته پوسته ایجاد می کند. پوست خشک نیز در برابر ترک های دردناک آسیب پذیر است. برخی از افراد پس از حذف موهای زائد به طور طبیعی پوست خشکی دارند. مراحل ساده زیر می تواند تضمین کند که پوست شما هیدراته باقی می ماند و حتی پس از برداشتن موهای زائد همیشه در سلامت کامل است.

 

آب زیاد بنوشید

این کاملا واضح است: هر چه آب بیشتری بنوشید، آب بیشتری در دسترس پوست شما قرار می گیرد. کارشناسان حداقل هشت لیوان آب در روز را برای افراد توصیه می کنند.

 

دوش های خود را کوتاه کنید

آب همچنین می تواند پوست شما را کم آب کند – این برای یک رابطه عجیب چگونه است؟ اما این خود آب نیست، دما و بخار خروجی از آب داغ است که می تواند پوست را خشک کند. این زمانی اتفاق می‌افتد که لایه‌های روغنی بیرونی پوست از بین می‌رود، در نتیجه حفظ رطوبت را دشوار می‌کند. بنابراین اگرچه دوش‌های طولانی و داغ ممکن است اعصاب شما را آرام کند، اما در واقع برای پوست مضر هستند.

 

مرطوب بمان

یکی دیگر از دلایل خشکی پوست، کمبود رطوبت محیط است. هوای خشک باعث می شود رطوبت پوست سریعتر تبخیر شود، بنابراین محیط داخلی باید تا حدی مرطوب باشد. اگر هوا خشک است می‌توانید از یک مرطوب‌کننده استفاده کنید، یا می‌توانید هنگام خواب آن را روشن کنید تا پوستتان بتواند رطوبت را جذب کند.

 

به طور مرتب لایه برداری کنید

لایه برداری منظم عادت خوبی است، زیرا سلول های مرده پوست، کثیفی های به دام افتاده و کثیفی روی پوست را از بین می برد. بنابراین پوست تمیز می شود و می تواند رطوبت را به سطح اختصاص دهد.

 

مرطوب کن

کمبود مرطوب کننده در بازار وجود ندارد، اما پوست هر فردی متفاوت است، بنابراین نیاز هر پوستی نیز متفاوت است. قبل از اینکه محصولی مناسب برای پوست خود پیدا کنید، باید کمی آزمایش کنید. همین امر در مورد محصولات رفع موهای زائد نیز صدق می کند. به دنبال محصولی باشید که بهترین عملکرد را برای پوست شما دارد.

اصلاح می تواند رطوبت پوست شما را از بین ببرد، زیرا تیغه ها چربی های سطح را می خراشند. این مشکل را می توان با استفاده از ژل یا فوم اصلاح و اصلاح در جهت رویش مو به جای مخالف آن تا حدودی برطرف کرد. نوارهای موم سرد شرکت تیزبر کمرد به صاف نگه داشتن پوست شما کمک می کند و دستمال مرطوب کامل آن را مرطوب نگه می دارد. اپیلاسیون برای پوست های خشک بهترین کار را دارد. موم هیچ گونه اثر منفی ندارد و همچنین برای از بین بردن کثیفی و سلول های مرده پوست، پوست را لایه برداری می کند.

کرم های موبر برای استفاده خوب هستند، اما 24 ساعت قبل از اینکه واقعاً از محصول استفاده کنید، آزمایش پچ انجام دهید. برخی از کرم ها، مانند کرم موبر شرکت تیزبر کمرد ، در واقع پوست شما را در حین کار مرطوب می کنند، بنابراین پوست بدون مو و همچنین نرم می شود. بنابراین سطح هیدراتاسیون پوست خود را افزایش دهید و به دنبال روشی برای رفع موهای زائد باشید که رطوبت پوست را از بین نبرد. به هر حال، پوست زیبا نقش زیادی در رفع موهای زائد دارد.

 s/طرز استفاده از کرم موبر

چرا استفاده از کرم های موبر مو مفید است

همه ما به دلایل مختلف می خواهیم پوستی بدون مو داشته باشیم و گزینه های زیادی برای رفع موهای زائد وجود دارد. با این حال، کرم های موبر به نظر می رسد که محبوب ترین آنها هستند. چرا که نه؟ آنها آسان و بدون درد هستند و می توانند موهای تقریباً تمام نواحی بدن را از بین ببرند. ما توضیح می دهیم که چگونه کرم های موبر بهترین ابزار حذف موهای زائد هستند و چرا بهتر از هر چیز دیگری که قبلاً امتحان کرده اید برای شما کار می کنند.

 

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر سنتی

پودر موبر بدن

استفاده از پودر بهداشتی

پودر موبر بدون بو

چطورکار می کنند؟

کرم‌های موبر، کرم‌های رفع موهای زائد هستند که از مواد شیمیایی قلیایی تشکیل شده‌اند که بدون آسیب رساندن به پوست، به طور ایمن با مو واکنش نشان می‌دهند. آنها کراتین مو را می شکنند و در نتیجه آن را ضعیف کرده و باعث حل شدن آن می شوند. موها مانند ژله نرم می شوند و به راحتی با اسفنج یا دستمال مرطوب پاک می شوند.

 

چرا کرم های موبر؟

بهترین چیز در مورد کرم های موبر این است که در مقایسه با نخ، کندن، اپیلاسیون یا اصلاح، موهای زائد بدون درد را از بین می برند. بعلاوه، آنها چند وجهی هستند: می توانید از آنها در مناطق بزرگ پوست و همچنین در مناطق کوچکتر و سخت تر، مانند خط بیکینی خود استفاده کنید. و شرکت تیزبر کمرد این روند را واقعاً آسان می کند. فقط کرم را بمالید و روی یک تکه مو پخش کنید، چند دقیقه صبر کنید و سپس آن را بردارید. قبل از شروع دستورالعمل ها را بخوانید تا از مدت زمان ماندگاری کرم روی پوست آگاه باشید.

حتی بهتر از آن استفاده از کرم موبر در حمام است – شما هیچ آشفتگی ایجاد نمی کنید و موها فقط با آب ساده شسته می شوند. موها حل می شوند و با کرم شسته می شوند و بدون ایجاد آشفتگی در زهکشی فرو می روند.

کرم های موبر در تمامی فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی موجود است و گزینه ای مقرون به صرفه و بدون درد برای رفع موهای زائد است. به علاوه، آنها به پوست آسیب نمی رسانند یا باعث بریدگی نمی شوند، همانطور که اصلاح می تواند انجام شود. آنها نتیجه طولانی تری نسبت به اصلاح می دهند زیرا موها را در سطح پوست، درست در فولیکول می شکنند. حتی موهایی که دوباره رشد می‌کنند ظریف‌تر و با انتهای مخروطی هستند، که اگر تراشیده می‌شد چنین نمی‌شد.

حتی اگر پوست حساسی دارید، نباید نگران استفاده از پوست موبر باشید. شرکت تیزبر کمرد طیف کاملی از کرم های موبر را دارد که مخصوصاً برای پوست های حساس طراحی شده اند. اینها با آلوئه ورا و ویتامین E غنی شده اند که به دلیل خواص تسکین دهنده خود شناخته شده اند. اما بهتر است 24 ساعت قبل از استفاده از کرم با پچ تست از سازگاری کرم با پوست خود اطمینان حاصل کنید. هنگام استفاده، باید مراقب باشید که از نواحی پوست شکسته، بریده شده یا تحریک شده خودداری کنید

بنابراین مانند کرم‌هایی که برای خانم‌ها وجود دارد، کرم‌های موبر برای آقایان نیز وجود دارند که به آرامی موهای قسمت‌های خصوصی آن‌ها را از بین می‌برند و پوست صاف‌تری به آن‌ها می‌دهند. اگر چیزی سریع، بدون درد و موثر می خواهید، این کرم ها بهترین گزینه نسبت به لیزر موهای زائد یا اپیلاسیون هستند.بنابراین بهترین حذف موهای زائد برای قسمت های خصوصی مردان را بررسی کنید.

کرم موبر مردانه یک کرم موبر سریع الاثر برای از بین بردن موهای زائد سریع و بدون درد در منزل با نتایجی است که ماندگاری بیشتری نسبت به اصلاح دارد. کرم موبر فوق العاده قوی مخصوص موهای زبر بدن مردانه فرموله شده است و در کمتر از 4 دقیقه موثر است. اصلاح می تواند روشی کاملاً زمان بر برای از بین بردن موهای زائد باشد. موهای آقایان نسبت به موهای خانم ها سریعتر و پرپشت تر می شوند و به روشی مناسب تر برای رفع موهای زائد نیاز دارند. کرم موبر مردانه جهت استفاده کردن در قسمت های بزرگ بدن مثل سینه ، پشت ، بازوها و پاها مناسب است و به آسانی زیر دوش شسته و تمیز می شود. کرم موبر مردانه حاوی آلوئه ورا تسکین دهنده برای محافظت از پوست و جلوگیری از سوزش است. فرمول 4 دقیقه ای عمل سریع آن را به یک راه حل عالی برای رفع موهای زائد مردانه برای مردان در حال حرکت تبدیل می کند.

 

کرم رفع موهای زائد شرمگاهی

این محصول به‌طور ویژه طراحی شده است تا با از بین بردن موها از حساس‌ترین نواحی بدون ایجاد واکنش‌های نامطلوب، پوستی صاف به شما بدهد. ماندن هر یک از این کرم ها برای مدت طولانی می تواند دقیقاً همان آسیب ناخواسته ای را ایجاد کند که می خواهید از آن جلوگیری کنید. همچنین بهتر است ابتدا یک پچ تست را انجام دهید، فقط مقدار کمی از آن را روی یک ناحیه نامشخص بمالید، چند دقیقه صبر کنید، سپس آن را با یک دستمال مرطوب پاک کنید. سپس قبل از استفاده از آن در ناحیه شرمگاهی یا سایر اعضای بدن، یک ساعت یا بیشتر به آن زمان دهید تا مطمئن شوید که پوست شما سالم است. افراد با انواع پوست حساس ممکن است نتایج را پس از انجام یک تست آلرژی کوچک دوست نداشته باشند.

این کرم ها مواد نسبتا غلیظی می باشند که  به آرامی بر روی پوست خود پخش کنید. پس از زدن کرم موبر روی قسمت مورد نظر ، باید چند دقیقه به آن فرصت دهید تا هر تار مو ضعیف شود. ماده اصلی و مهم فعال موجود در کرم های موبر، اسید تیوگلیکولیک می باشد. این اسیدها همراه با سایر مواد تشکیل دهنده، کراتین، پروتئینی که به طور طبیعی در مو وجود دارد را تجزیه می کنند. می توانید از کرم های موبر جهت رفع موهای زائد تقریباً در هر جایی از بدن که هستند استفاده کنید.

بعضی از کرم های موبر به طور ویژه برای قسمت های حساس مثل صورت و ناحیه بیکینی تولید شده اند. بعد از اینکه موهایتان را با کرم موبر از بین ببرید، موهایتان به سرعت رشد خواهند کرد. تحریکات ناشی از کرم های موبر معمولاً سریعتر از بریدگی ‌های کوچکی که امکان دارد از تیغ به وجود آید ، از بین می رود.

 

استفاده ایمن از کرم های موبر

یک پچ تست انجام دهید. این نکته بسیارمهم است که اطمینان حاصل کنید که پوست شما قبل از استفاده کردن از کرم های موبر، واکنش بدی نشان نمی دهد. به طور کلی، اگر در زمان استفاده کردن از کرم های موبر هرگونه احساس سوزش داشتید ، خیلی سریع آن قسمت را با آب خنک شستشو دهید. مطمئن شوید که مناسب است.

زمانش کن بیشتر کرم‌های موبر از 3 تا 10 دقیقه باقی می‌مانند. دستورالعمل های روی بسته بندی کرم را  حتما مطالعه کنید تا آگاه شوید دقیقا چه مدت زمای باید آن را روی پوست خود نگه دارید و آن را بشویید. پس از مدت زمان مشخص شده، کرم را پاک کرده و پوست خود را با آب خنک بشویید. اگر پوست شما خشک است، از کرم مرطوب کننده بدون عطر روی آن ناحیه استفاده کنید. نکته مهم، از محصولاتی که معطر هستند استفاده نکنید.

سوختگی های شیمیایی کرم های موبر از مواد شیمیایی برای آب کردن مو استفاده می کنند. این به این معنی است که احتمال سوختگی شیمیایی وجود دارد. سوختگی درجه اول، دوم یا سوم ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که کرم موبر برای مدت طولانی روی پوست بماند. برای جلوگیری از این موارد، مطمئن شوید که کرم را برای مدت زمان مناسب روی پوست بگذارید و آن را روی پوستی که کرم برای آن طراحی شده استفاده کنید. اگر هنگام استفاده از کرم های موبر، احساس ناراحتی یا سوزش کردید، بلافاصله کرم را بردارید و پوست خود را با آب سرد بشویید. بو. ممکن است متوجه شوید که کرم های موبر دارای بوی خاصی هستند که اغلب به عنوان تخم مرغ فاسد توصیف می شود. این به دلیل واکنش شیمیایی بین کرم و موهای شما است. تولیدکنندگان در تلاشند راهی برای تغییر بوی کرم موبر پیدا کنند. آنها همچنین سعی می کنند بو را با افزودن بوی دلپذیرتر بپوشانند.

آیا کرم های موبر برای همه مناسب است؟

اکثر افراد می توانند بدون درد یا سوزش پوست از کرم های رفع موهای زائد با خیال راحت استفاده کنند. با این حال، اگر پوست بیش از حد حساسی دارید، همیشه عاقلانه است که قبل از استفاده محصول جدید را تست کنید. اگر بیماری پوستی مانند اگزما دارید، از استفاده از کرم موبر روی پوست ترک خورده یا آسیب دیده خودداری کنید.

فرمول های حساس با غلظت کمتر ماده موثره و مواد مرطوب کننده مانند بابونه و ویتامین E، برای نواحی حساس تر مانند زیر بغل یا خط بیکینی و همچنین برای افرادی که پوست خشک و حساس دارند، مناسب هستند.

 

برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلی، مواردی را باید به خاطر بسپارید:

اگر بریدگی یا خراشیدگی دارید از استفاده از کرم خودداری کنید.

قبل از استفاده کردن از کرم موبر موهای خود را کمی کوتاه کنید. برداشتن موهای ضخیم و بلند می تواند کار دشواری باشد و نگه داشتن کرم برای مدت طولانی می تواند باعث آسیب احتمالی پوست شما شود.

 

کرم موبر تیزبر کمرد چیست؟ چگونه کار می کند؟

کرم موبر تیزبر کمرد یک برند کرم موبر است. کرم های موبر یا موبرها حاوی مواد شیمیایی هستند که به طور موقت موهای زائد صورت و بدن را از بین می برند.

اپیلاتور یک کرم یا لوسیون است که دارای یک جزء قوی و پایه قلیایی است. موبرها با از بین بردن موها فقط در سطح پوست عمل می کنند. آنها فقط مو را از سطح پوست و نه از زیر پوست یا ریشه مو حذف می کنند.

 

کرم موبر تیزبر کمرد چگونه کار می کند؟

قبل از درک نحوه عملکرد کرم موبر تیزبر کمرد ، درک ساختار مو بسیار مهم است.

هر رشته مو از کراتین ساخته شده است که یک فیبر پروتئینی است که مانند نخ به هم پیچیده شده و توسط یک پیوند شیمیایی نگه داشته می شود. کلسیم یا هیدروکسید پتاسیم فولیکول مو را متورم می کند و در نتیجه الیاف کراتین را باز می کند. این به نمک های تیوگلیکولات کمک می کند تا به مو نفوذ کنند و پیوندهای گوگردی را که الیاف را در کنار هم نگه می دارند تجزیه کنند. هنگامی که پیوندها شکسته می شوند، موها تحلیل می روند و به راحتی می توان آنها را پاک کرد. کرم موبر تیزبر کمرد همچنین به عنوان یک لایه بردار عمل می کند و سلول های مرده پوست را روی سطح پوست شما از بین می برد.

 

آیا استفاده کردن از کرم های موبر بر روی پوست های حساس بی خطر می باشد؟

پوست هر شخصی متفاوت می باشد و حالت های زیادی از حساسیت وجود دارد. قابل ذکر است که کرم های موبر نباید بر روی پوست هایی که آسیب پذیر هستند استفاده شود. اگر دچار آفتاب سوختگی شده اید؛ زخم باز؛ یک بیماری پوستی مزمن و بسیار التهابی مانند درماتیت تماسی، اگزما، پسوریازیس، روزاسه یا آکنه ولگاریس؛ از آکوتان (ایزوترتینوئین) استفاده می کنند. یا مصرف آنتی بیوتیک، متخصصان مراقبت از پوست به شدت توصیه می کنند که روش های جایگزین حذف موهای زائد را در نظر بگیرید.

 

در کرم موبر مردانه به دنبال چه چیزی باشیم؟

اگر این اولین باری است که از کرم موبر استفاده می کنید، باید چند نکته را در نظر بگیرید تا جای نگرانی نباشد.

فرمول – اولین چیزی که باید به آن توجه کرد فرمول کرم است. هر کاری که می‌کنید، بهتر است به دنبال محصولی باشید که برای پوست های حساس به بازار عرضه شده است. همچنین، مطمئن شوید که کرم موبر که می‌خواهید بخرید از مواد شیمیایی کمتر مضری ساخته شده باشد که استفاده از آن روی پوست شما بی‌خطر است.

زمان استفاده - این یکی دیگر از فاکتورهای مهم است که باید در نظر بگیرید - مدت زمانی که قرار است کرم را روی پوست بگذارید. از آنجایی که به کرم های حساس نگاه می کنید، زمان استفاده طولانی تر از سایر محصولات کرم است. به طور معمول، کرم های موبر معمولی 4-5 دقیقه زمان استفاده دارند در حالی که کرم های موبر حساس 6-8 دقیقه زمان استفاده دارند. همیشه بهتر است قبل از استفاده از محصول، دستورالعمل های ارائه شده با محصول را بخوانید.

قابلیت آبرسانی – برخی از کرم های رفع موهای زائد ناحیه تناسلی با عوامل آبرسان اضافی مانند کره کاکائو، آلوئه ورا یا حتی کره شی عرضه می شوند. مراقب این مواد باشید زیرا می توانند به شما کمک کنند تا کشاله ران شما را بدون خارش و خنک نگه دارد. استفاده از محصولات بدون شی باتر و آلوئه ورا نیز بی خطر است، اما فاقد فاکتور آبرسانی است و احتمالاً می تواند احساس گرما و حساسیت به پوست شما بدهد.

 

آیا استفاده کردن از کرم های موبر در قسمت تناسلی بی خطر است؟

بله، استفاده از کرم موبر در ناحیه شرمگاهی کاملا بی خطر است. با این حال، باید روش استفاده را به دقت دنبال کنید تا پوست خود را نسوزند. همچنین عاقلانه است که قبل از استفاده از کرم، یک تست پوستی انجام دهید.

 

چگونه با خیال راحت از کرم موبر در ناحیه شرمگاهی خود استفاده کنیم؟

کرم های رفع موهای زائد برای مردان بسیار محبوب هستند زیرا در مقایسه با اصلاح می توانند موهای زائد را از کشاله ران شما در عرض چند دقیقه از بین ببرند. استفاده از آنها فقط در صورتی ایمن است که به روش صحیح استفاده شوند.

اولین مرحله استفاده از کرم موبر، انجام پچ تست است. این آزمایش به شما اطلاع می دهد که آیا کرم با پوست شما واکنش منفی خواهد داشت یا خیر. با انتخاب ناحیه کوچکی از پوست شروع کنید و مقدار کمی از کرم را بمالید و برای مدت زمانی که در دفترچه دستورالعمل ذکر شده است بگذارید بماند.

کرم را پاک کنید و سپس به مدت 24 ساعت صبر کنید تا ببینید که چگونه با پوست شما واکنش نشان می دهد. روز بعد، نگاهی بیندازید و ببینید آیا اتفاقی غیرعادی مانند برآمدگی پوست، قرمزی، تاول یا هر واکنش شیمیایی رخ داده است یا خیر.

کرم های موبر می توانند به راحتی موهای بلند را از بین ببرند، اما اگر واقعاً می خواهید تجربه ای راحت و ایمن داشته باشید، قبل از استفاده از کرم، موهای ناحیه تناسلی خود را کمی کوتاه کنید. این یک راه آسان و بدون دردسر برای خلاص شدن از شر موهای زائد است و تنها چیزی که نیاز دارد چند دقیقه آماده سازی است.

مقالات بیشتر :

رفع موهای زائد بدن

عوارض موم موبر

انواع موم گرم

پودر موبر بدون بو

m/طرز استفاده از کرم موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

طرز استفاده از کرم موبر

طاسی الگوی زنانه یک نوع بسیار شایع ریزش مو است که زنان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. طاسی الگوی زنانه معمولاً پس از یائسگی شروع می شود. با درمان، که شامل داروها، درمان با نور قرمز یا تکنیک های یک ظاهر است، برگشت پذیر است.
طاسی الگوی زنانه باعث ایجاد شکاف گسترده ای در قسمت مرکزی موی زنان می شود.
شکاف یا ریزش مو در قسمت مرکزی مو در مراحل اولیه طاسی الگوی زنانه رخ می دهد.

طاسی الگوی زنانه چیست؟

طاسی الگوی زنانه نوعی ریزش مو است که زنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. باعث ریزش موهای شما در پوستی که سر شما را پوشانده است (پوست سر) می شود. موهای شما بدون درمان مجددا رشد نمی کند.
ممکن است بشنوید که ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود از طاسی الگوی زنانه به عنوان ریزش موی زنانه یا آلوپسی آندروژنیک یاد می کند. اصطلاح پزشکی برای طاسی با الگوی مردانه نیز آلوپسی آندروژنیک است. الگوی طاسی مردانه مشابه طاسی الگوی زنانه است، اما مردان را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

مراحل طاسی الگوی زنانه چیست؟

طبق مقیاس سینکلر پنج مرحله طاسی الگوی زنانه وجود دارد:
مرحله 1: ریزش مو به مقدار کم یا بدون ریزش مو.
مرحله 2: یک شکاف جزئی در قسمت مرکزی مو ظاهر می شود.
مرحله 3: شکاف وسیع تری در قسمت مرکزی مو وجود دارد و ریزش مو در دو طرف خط مو وجود دارد.
مرحله 4: لکه های طاس در جلوی خط مو ظاهر می شوند.
مرحله 5: ریزش موی پیشرفته.


آیا می توانید الگوی طاسی زنانه را معکوس کنید؟

اگر موهایتان را به دلیل طاسی الگوی زنانه از دست داده اید، بدون درمان دوباره رشد نمی کنند. درمان مناسب می تواند ریزش مو را متوقف کند و به رشد مجدد برخی از موها کمک کند.

الگوی طاسی زنانه چگونه بر بدن من تأثیر می گذارد؟

طاسی الگوی زنانه باعث می شود ساختارهای لوله مانندی در پوست سر شما که موهای شما را رشد می دهند (فولیکول های مو) به تدریج کوچک شوند. با کوچک شدن فولیکول‌های مو، موهای شما نازک‌تر و کوتاه‌تر می‌شوند. با گذشت زمان، رشد آن موها متوقف می شود.
طاسی الگوی زنانه بر سلامت جسمانی شما تأثیر نمی گذارد. اما می تواند از نظر روانی اجتماعی بر شما تأثیر بگذارد (چگونه جامعه و گروه های اجتماعی بر افکار و احساسات شما تأثیر می گذارند). همچنین می تواند از نظر روانی (نحوه فکر کردن در مورد خود و رفتارتان) روی شما تأثیر بگذارد. ممکن است استرس عاطفی، اضطراب و افسردگی را تجربه کنید.

علائم طاسی الگوی زنانه چیست؟

نازک شدن یا ریزش مو در اطراف قسمت مرکزی شما.
گشاد شدن قسمت مرکزی و نازک شدن یا ریزش مو در دو طرف موی شما.
نازک شدن یا ریزش مو در سراسر بالای سر.
ریزش مو معمولاً در نزدیکی قسمت مرکزی ظاهر می شود. در مراحل میانی و بعدی طاسی الگوی زنانه، موهای شما در دو طرف قسمت خود و به سمت جلوی پوست سر از دست می‌رود.
طاسی الگوی زنانه ضرری ندارد. بسیاری از افراد پس از یائسگی متوجه مراحل اولیه طاسی الگوی زنانه می شوند.

آیا اگر قسمت مرکزی نداشته باشم متوجه طاسی الگوی زنانه خواهم شد؟

طاسی الگوی زنانه از قسمت بالای وسط سر شما شروع می شود. این در اطراف قسمت مرکزی شما می افتد، که یک خط طبیعی بین سمت راست و چپ موهای شما است. اگر اغلب موهای خود را طوری حالت می دهید که قسمت کناری خود را نشان دهد، ممکن است فوراً متوجه طاسی الگوی زنانه نشوید، اما همچنان تغییراتی را در بافت موهای خود مشاهده خواهید کرد که نشان دهنده طاسی الگوی زنانه در نزدیکی مرکز سرتان است.

آیا طاسی الگوی زنانه بدتر می شود؟

بدون درمان، طاسی الگوی زنانه بدتر می شود.

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

علت طاسی الگوی زنانه چیست؟

علل و عوامل موثر در طاسی الگوی زنانه عبارتند از:
سن: شانس ابتلا به طاسی الگوی زنانه با افزایش سن افزایش می یابد. طاسی الگوی زنانه در حدود یک سوم از زنان را تحت تأثیر می گذارد. پس از یائسگی، حدود دو سوم زنان و افراد دارای موهای نازک یا ریزش کامل مو هستند.
هورمون ها: هورمون دی هیدروتستوسترون نوعی آندروژن است. آندروژن‌ها گروهی از هورمون‌های جنسی هستند که به افراد کمک می‌کنند وارد بلوغ شوند و از نظر جسمی بالغ شوند. تحولات فیزیکی شامل رشد مو در صورت، پوست سر، سینه، زیر بغل و اندام تناسلی است. پس از یائسگی، سطح هورمون شما کاهش می یابد، که ممکن است بر سطح DHT شما تأثیر بگذارد. کارشناسان و محققان پزشکی فکر می کنند که ممکن است میان DHT و کوچک شدن فولیکول های مو ارتباطی وجود داشته باشد.
ژنتیک: اگر بستگان درجه یک شما ریزش مو داشته باشند، احتمال طاسی الگوی زنانه شما بیشتر است.

عوامل خطر برای طاسی الگوی زنانه چیست؟

طاسی الگوی زنانه می تواند هر فردی را تحت تأثیر قرار دهد و ممکن است در هر سنی اتفاق بیفتد. ریزش مو می تواند شما را در دهه 20 و 30 سالگی تحت تاثیر قرار دهد. با این حال، اگر سابقه خانوادگی ریزش مو یا بعد از یائسگی داشته باشید، احتمال ابتلا به طاسی الگوی زنانه بیشتر است.

تشخیص و آزمایشات

طاسی الگوی زنانه چگونه تشخیص داده می شود؟

تشخیص طاسی الگوی زنانه آسان است، بنابراین لزوماً برای تشخیص آن نیازی به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ندارید. با این حال، یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می تواند آن را در طول معاینه فیزیکی پوست سر شما تایید کند. آنها از شما در مورد سابقه پزشکی شما می پرسند، از جمله زمانی که متوجه ریزش مو شدید و اینکه آیا سابقه خانوادگی ریزش مو یا طاسی دارید یا خیر. ارائه دهنده شما پهنای قسمت مرکزی و هر قسمتی از پوست سر شما را که علائم نازک شدن یا طاسی را نشان می دهد را یادداشت می کند.

چه آزمایش هایی ریزش موی زنانه را تشخیص می دهند؟

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ممکن است از ابزار خاصی به نام چگالی سنج برای بررسی پوست سر شما استفاده کند. یک تراکم سنج ضخیم بودن فولیکول های مو را اندازه گیری می کند.
اگر پزشک شما مشکوک باشد که ریزش مو به طاسی زنانه مربوط نمی شود، ممکن است:
پوست سر خود را برای علائم عفونت بررسی کنید.
یک نمونه مو بگیرید و برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه بفرستید.
برای بررسی بیماری پوستی از پوست سر بیوپسی بگیرید.
آزمایش خون انجام دهید.

طاسی الگوی زنانه چگونه درمان می شود؟

درمان های بسیاری برای ریزش مو برای طاسی زنانه وجود دارد. درمان های طاسی ممکن است شامل موارد زیر باشد:
داروها: داروهای بدون نسخه ای که روی پوست سر خود استفاده می کنید، مانند ماینوکسیدیل، معمولاً اولین دوره درمان طاسی با الگوی زنانه است. یک داروی خوراکی تجویزی، مانند فیناستراید، همچنین می تواند طاسی الگوی زنانه را درمان کند. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ممکن است استفاده از فیناستراید را به همراه شامپو کتوکونازول 2٪ پیشنهاد دهد.
کاشت مو: یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی، پیوندهای پوستی را از نواحی بدن شما که حاوی فولیکول‌های موی سالم است، می‌گیرد و آن‌ها را به مناطق طاس یا نازک پوست سر شما منتقل می‌کند.
پلاسمای غنی از پلاکت: پزشک خون را از بدن شما خارج می کند، آن را پردازش می کند و سپس برای تحریک رشد مو به پوست سر شما تزریق می کند.
درمان با نور قرمز: پزشک پوست سر شما را با نور قرمز با طول موج کم برای بهبود رشد مو درمان می کند.
تکنیک های مدل دادن: ممکن است طاسی الگوی زنانه خود را با مدل مو، کلاه گیس یا بافت مو پنهان کنید.
درمانی که برای یک فرد مؤثر است ممکن است برای دیگری مؤثر نباشد. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به شما کمک می کند تا یک گزینه درمانی مناسب برای خود پیدا کنید.

مقالات بیشتر :

روش استفاده از کرم موبر

پودر بهداشتی موبر

استفاده از پودر بهداشتی

پودر موبر بدن

جلوگیری

آیا می توان از طاسی الگوی زنانه پیشگیری کرد؟

هیچ راه شناخته شده ای برای جلوگیری از طاسی الگوی زنانه وجود ندارد. اما راه هایی برای کمک به حفظ سلامت موهای شما وجود دارد که ممکن است باعث رشد مو شود، از جمله:
پروتئین اضافی بخورید، به خصوص اگر گیاهخوار هستید. شما به 40 تا 60 گرم پروتئین در روز نیاز دارید. رژیم غذایی مدیترانه ای شامل میوه ها، سبزیجات و پروتئین است که ممکن است به کاهش ریزش مو کمک کند.

ویتامین مصرف کنید. برخی ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ویتامین های A، B، C، D، E، روی و آهن به حفظ سلامت مو، پوست و بافت ماهیچه ای کمک می کنند. اما قبل از شروع هر گونه مکمل جدید، ابتدا با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید.
راه هایی برای مقابله با استرس پیدا کنید. استرس ممکن است با افزایش فعالیت در آندروژن های شما باعث طاسی الگوی زنانه شود.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT