مقالات

روش استفاده از کرم موبر|استفاده کرم موبربرای صورت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روش استفاده از کرم موبر؛ اگر اصلاح برای شما مناسب نیست اما همچنان می خواهید از شر موهای زائد خلاص شوید، مجموعه محصولات حذف موهای زائد ما برای شما مناسب است. محصولات تیزبر سریع الاثر مناسب برای مردان و زنان و کرم های مخصوص رفع موهای زائد برای صورت یا خط بیکینی شما وجود دارد. ما مطمئن می‌شویم که محصولاتی را برای انواع پوست، از حساس تا معمولی، و حتی یک محصول مشهور برای مبارزه با موهای زائد در داخل بدن ارائه می‌کنیم.

کرم های موبر یک روش واقعا کاربردی، سریع، ساده و مقرون به صرفه برای از بین بردن موهای شما هستند. به سادگی محصول را روی پوست خود بمالید، و موها در عرض چند دقیقه از بین می روند. این روش همچنین به لطف بافت نرم و عطری که بسیاری از کرم ها دارند کاملاً بدون درد و دلپذیر است.

برای هر چیزی اولین بار وجود دارد و حذف موهای زائد نیز تفاوتی ندارد. اگرچه این یک تجربه دلهره آور نیست، اما برای زنانی که برای اولین بار این فرآیند را انجام می دهند، ممکن است چندین سوال در مورد حذف مو وجود داشته باشد. آیا باید برای اپیلاسیون بروید یا کرم موبر بهتر است؟

s/روش استفاده از کرم موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

از بین بردن مو با کرم موبر

این یک راه سریع و بدون درد برای خداحافظی با موهای ناخواسته است. فرمول تیزبر مو را ضعیف می کند و به آن کمک می کند تا به راحتی از پوست جدا شود. حاوی مرطوب کننده های اضافه شده برای پوستی که پس از استفاده صاف تر می شود. در اینجا نحوه استفاده از کرم موبر تیزبر آورده شده است.

 

نحوه استفاده از کرم های موبر

اگر تصمیم به حذف موها دارید، گزینه های زیادی برای رفع موهای زائد در خانه وجود دارد. در این مقاله نحوه استفاده از کرم موبر برای رفع آسان موهای زائد را بررسی خواهیم کرد.

مرحله 1: ناحیه ای را که می خواهید از نوار موم استفاده کنید را تمیز کنید.

مرحله 2: نوار موم را برای چند ثانیه بین دستان خود بمالید تا موم قبل از استفاده گرم شود.

مرحله 3: نوار را پوست بگیرید، آن را روی پوست خود قرار دهید و به آرامی در جهت رشد مو مالش دهید.

مرحله 4: بلافاصله نوار را به عقب بکشید و به استفاده از نوار ادامه دهید تا تمام موهای زائد از بین بروند.

مرحله 5: برای پایان، ناحیه اپیل شده را با پارچه تمیز کنید.

 

کرم موبر چیست؟

کرم موبر - کرم

کرم موبر، که به عنوان کرم موبر نیز شناخته می شود، حاوی مواد شیمیایی قلیایی خاصی است که با مو واکنش نشان می دهد، کراتین را تجزیه می کند و باعث می شود مو درست زیر سطح پوست حل شود. این موی حل شده به همراه کرم را می توان به راحتی پاک کرد یا شست.

 

از آنجایی که مو درست زیر پوست حل می شود، می توانید تا 4 روز بدون کلش بمانید. علاوه بر این، جایی که تراشیدن موها باعث صاف شدن موها می‌شود، کرم موبر موها را با انتهای مخروطی برمی‌دارد.

 f/روش استفاده از کرم موبر

خرید کرم موبر

آماده شدن برای استفاده از کرم موبر

شما می خواهید با انتخاب کرم موبر مناسب برای خود شروع کنید. ممکن است پوست شما پس از استفاده کمی قرمز یا خارش داشته باشد، این طبیعی است. ممکن است پوشیدن لباس های گشاد برای شما مفید باشد و مطمئن شوید که ناحیه را خراش نمی دهید. اگر قرمزی و ناراحتی برای مدت طولانی ادامه یابد یا بدتر شود، باید با پزشک خود تماس بگیرید.

شما باید هر هشداری را که در دستورالعمل بسته بندی وجود دارد، مانند عدم آفتاب گرفتن، شنا کردن یا برنزه کردن به مدت 24 ساعت رعایت کنید. همچنین باید به مدت 72 ساعت از استفاده از کرم موبر در همان ناحیه خودداری کنید.

پس از استفاده از کرم موبر، ممکن است متوجه شوید که پوست شما حساس تر از حد معمول است. استفاده کردن از یک پارچه شستشوی سرد بر روی ناحیه مورد نظر می تواند به تسکین پوست شما کمک نماید  و استفاده کرن از کرم هیدروکورتیزون می تواند به کم شدن سوزش و التهاب کمک نماید. سعی کنید با استفاده منظم از کرم مرطوب کننده بدن برای حفظ رطوبت یا پمادهای شفابخش مانند سودوکرم یا پماد مراقبت ویژه ، آن ناحیه را هیدراته نگه دارید. اگر پس از استفاده از کرم‌های موبر، پوست شما اغلب تحریک می‌شود، بهتر است کمی استراحت کنید تا پوستتان بهبود یابد. اگر بعد از استفاده از کرم رفع موهای زائد، پوست شما همچنان احساس درد می کند یا بدتر می شود، باید با پزشک خود مشورت کنید.

 

کرم موبر

کرم رفع شدن موهای زائد می تواند راه حلی عالی جهت خلاص شدن از شر موهای زائد برای ما باشد. قبل از شروع استفاده از بهترین کرم موبر، حتما این نکات را رعایت کنید.

 

از چه سنی می توان استفاده از کرم موبر را شروع کنیم؟

سن صحیح شروع کردن استفاده از کرم موبر برای موهای زائد به انتخاب خود فردی بستگی دارد. در حالی که اکثر کرم های موبر برای انواع پوست، حتی پوست های نوجوانان، ایمن هستند، توصیه می شود نوجوانان زیر 16 سال از کرم موبر با نظارت بزرگسالان استفاده کنند.

 

 استفاده از کرم موبر برای از بین بردن موهای صورت

شما می خواهید از استفاده از کرم موبر روی صورت خود اجتناب کنید، زیرا می تواند باعث تحریک شود.

 

آیا از کرم موبر می توان بر روی سر استفاده کنید؟

از آنجایی که پوست صورت و پوست سر می تواند بسیار حساس باشد، استفاده از کرم های موبر روی سر توصیه نمی شود.

 

 از کرم موبر در ناحیه خصوصی خود استفاده کنید

کرم های رفع موهای زائد مخصوصاً برای ناحیه بیکینی طراحی شده اند. با این حال، اینها هرگز نباید مستقیماً روی اندام تناسلی اعمال شوند زیرا خطر بیشتری برای تحریک، حساسیت های پوستی و عفونت وجود دارد.

 

آیا کرم موبر بهتر از اصلاح است؟

در حالی که از بین بردن مو با تیغ موها را در سطح پوست برش می دهد، کرم موبر موها را در ریشه حل می کند. از بین بردن مو با موبر شما را برای مدت طولانی‌تری بدون مو نگه می دارد و موها نرم‌تر به نبت  از اصلاح رشد می نماید.

 

آیا قبل از لیزر از کرم موبر استفاده کرد؟

توصیه می شود حداکثر سه روز قبل از لیزر از کرم موبر استفاده کنید، زیرا لیزر برای اثربخشی به ریشه نیاز دارد.

 

آیا کرم های موبر بیشتر از اصلاح ماندگاری دارند؟

همانطور که کرم های موبر موهای زیر سطح پوست را در فولیکول از بین می برند، نتایج بیشتر از اصلاح ماندگاری دارند. می توانید انتظار داشته باشید که رشد مجدد پس از دو تا سه روز ظاهر شود.

 e/روش استفاده از کرم موبر

آیا کرم موبر بی خطر است؟

اکثر افراد بدون هیچ گونه ناراحتی یا تحریک پوستی از کرم های موبر استفاده می کنند. بهتر است حداقل 24 ساعت قبل از استفاده از کرم موبر، یک پچ تست انجام دهید تا بررسی کنید که آیا واکنشی ایجاد نمی کند. همیشه از استفاده از کرم های رفع موهای زائد روی پوست زخم، گریان یا ترک خورده خودداری کنید.اگر پوست حساسی دارید، بهتر است از کرم موبر مخصوص این کار استفاده کنید. همچنین کرم های اسپری کننده موهای زائد و کرم های موبر برای استفاده در صورت وجود دارد.

قبل از استفاده از کرم موبر برای اولین بار، باید یک تست پچ انجام دهید. این تضمین می کند که شما به فرمول آلرژی ندارید.

هنگامی که فرمول مناسب را انتخاب کردید و تست پچ خود را انجام دادید، باید ناحیه ای از پوست را که از آن استفاده می کنید لایه برداری کنید. این تضمین می کند که می تواند کار خود را به درستی انجام دهد، بدون اینکه هیچ گونه سلول مرده پوست، کثیفی، روغن یا مرطوب کننده روی فرمول تاثیر بگذارد.

 

نحوه استفاده از کرم موبر

قبل از استفاده از کرم موبر حتما دستورالعمل بسته بندی را به دقت مطالعه کنید.

یک لایه به صورت یکنواخت از کرم را بر روی موها بمالید و آنها را کاملاً با کرم موبر بپوشانید. این کرم را مالش ندهید و بلافاصله کرم اضافی را از دستان خود بشویید.

بگذارید کرم حداقل 5 دقیقه روی کار بیاید، سپس یک ناحیه کوچک را تست کنید تا ببینید آیا موها به راحتی از بین می روند یا خیر. اگر شد بقیه خامه را بردارید. در غیر این صورت، کرم را برای مدتی بیشتر بگذارید. اطمینان حاصل کنید که از حداکثر محدودیت زمانی که در دستورالعمل بسته بندی ذکر شده است تجاوز نکنید.

پوست خود را کاملا با آب بشویید تا مطمئن شوید که تمام کرم پاک شده است، سپس خشک کنید.

 موها اکثرا از پروتئین های فیبری به اسم کراتین تشکیل شده است که به واسطه پل های دی سولفیدی به همدیگر متصل شده است.

در اصل، کرم موبر به صورت سرد روی ناحیه ای از بدن که باید درمان شود، به عنوان مثال روی پاها یا زیر بغل استفاده می شود. پس از تماس کرم با پوست بین 5 تا 20 دقیقه، موها حل می شوند و کاربر فقط باید ناحیه اپیل شده را با آب شفاف شستشو دهد.

 

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر چیست

استفاده از پودر موبر برای صورت

اصلاح موهای زائد

آیا کرم موبر بهتر از اصلاح است؟

بستگی به این مورد دارد که شما چه چیزی را برای اصلاح ترجیح می دهید. نتایج حاصل از کرم ممکن است تا دو برابر بیشتر از اصلاح ماندگار باشد، اما قیمت کرم ها بیشتر از تیغ است و استفاده از آن کمی بیشتر طول می کشد.

 

آیا می توان از کرم موبر در نواحی خصوصی استفاده کرد؟

بله، هر چند شما فقط باید از کرمی استفاده کنید که به طور خاص می گوید برای خط بیکینی شما است زیرا پوست اطراف آن ناحیه بسیار حساس است.

 

آیا می شود موها را برای همیشه از بین برد؟

موها را می توان (تقریبا) برای همیشه از طریق فرآیند لیزر موهای زائد از بین برد. اگر این گزینه را در نظر دارید، با یک متخصص پوست که این خدمات را در منطقه شما ارائه می دهد صحبت کنید. کرم ها هر چقدر هم قوی باشند نمی توانند به این امر دست یابند.

بعد از کرم موبر و مراقبت های بعد از آن چه باید استفاده کرد

چگونه کرم موبر مناسب را انتخاب کنیم؟

اگر یکی از روش های حذف موهای زائد را ترجیح می دهید، آن انواع موم است. این در واقع یک راه حل سریع و بسیار کم دردسر است... زمانی ایده آل است که از موم می ترسید یا زمانی که تحت فشار هستید. مگه نه ؟ ساده و موثر برای خداحافظی با مو.

اما چیزی که بیشتر از همه به شما علاقه مند است این است که چگونه کرم خود را انتخاب کنید؟ برای اعمال آن و داشتن نتیجه خوب چه نکاتی را باید بدانید؟ بر روی این روش حذف موهای زائد تمرکز کنید که برای چندین دهه مورد استفاده قرار گرفته است.

 

مزایا و معایب کرم موبر چیست؟

فواید

اگر راحت هستید، این روش از بین بردن موهای زائد را بر دیگری انتخاب خواهید کرد. در واقع، بر خلاف اپیلاتورهای الکتریکی یا موم، درد کمتری دارد. کرم موبر تیزبر فراتر از طبیعت بدون درد خود، کاربردی است. نیازی به اتلاف ساعت ها برای اپیلاسیون موهایتان نیست! اگر وقتتان کم است چند دقیقه کافی است.

علاوه بر این، اگر در حال حرکت هستید، قالب آن بسیار سودمند است. حمل آسان و بسیار ارگونومیک است، می توانید آن را با سهولت نگران کننده همراه خود ببرید.

نکته آخر، اما نه کم اهمیت: این یک روش حذف مو است که برای همه قابل دسترسی است! قیمت پایین آن برای بودجه های کم مناسب است.

 

ناخوشایند

اپیلاسیون با کرم موبر فقط موها را روی سطح درمان می کند. بنابراین لازم است که بعد از 5 تا 7 روز حذف موهای زائد تجدید شود.

همچنین ممکن است برخی از کرم های موبر پوست را خشک کنند. از این رو این واقعیت انتخاب راه حل مناسب برای محافظت از خود در برابر این نوع ناراحتی است. امروزه چندین مدل مناسب برای انواع پوست وجود دارد: پوست معمولی، پوست خشک، پوست حساس.

  

چگونه انتخاب کنیم؟ 

اول از همه در مورد استفاده از کرم از خود بپرسید... آیا می خواهید خط بیکینی، پاها، زیر بغلتان را واکس بزنید؟

برای هر منطقه فرمول هایی وجود دارد! بنابراین ضروری است که از کرمی متناسب با ناحیه مورد نظر استفاده کنید. به عنوان مثال، برای پیراهن، شما باید کرم مخصوص مناطق حساس را انتخاب کنید. در غیر این صورت، خطر سوختگی جدی دارید. در واقع، پوست پیراهن نسبتا نازک و حساس است.

 

چگونه از آن به خوبی استفاده کنیم؟

قبل از شروع حذف موهای زائد، اقدامات احتیاطی و دستورالعمل استفاده از محصول را بخوانید.

اگر برای اولین بار استفاده می کنید، روی یک منطقه کوچک تست کنید. اگر بعد از 24 ساعت هیچ واکنشی نشان نداد، می توانید ادامه دهید.

24 ساعت قبل از اپیلاسیون از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید.

یک لایه ضخیم بمالید تا موها را به خوبی بپوشاند بدون اینکه زیاد روی آن بمالید.

مراقب باشید کرم را روی غشاهای مخاطی نمالید. این فقط برای اپیدرم اعمال می شود.

کرم را برای مدت زمان مشخص شده روی محصول بگذارید.

از کاردک برای پاک کردن کرم استفاده کنید، پوست خود را بشویید و با استفاده از یک مرطوب کننده تمام کنید.

 

آیا می خواهید یک روش اپیلاسیون سریع، بدون درد و موثر بیکینی پیدا کنید؟ چرا کرم موبر تیزبر را تست نمی کنید؟

ایده آل برای رسیدن به مناطق صعب العبور، زندگی شما را آسان تر می کند. ما همه چیز را در مورد این روش اپیلاسیون بیکینی به شما می گوییم!

 

چگونه کار می کند؟

کرم موبر حاوی مواد شیمیایی است که فولیکول های مو را ضعیف و از بین می برد. بنابراین حذف موهای زائد در سطح لایه بالایی پوست انجام می شود و به طور متوسط ​​4 تا 5 روز بیشتر از برداشتن موهای زائد با تیغ طول می کشد.

  

نحوه استفاده از آن

روش استفاده از کرم موبر تیزبر آن بعد از دوش آب گرم توصیه می شود که بخار آب آن اثر نرم شدن موها را دارد.

سپس محصول را بدون مالش زیاد روی ناحیه ای که قرار است اپیلاسیون شود بمالید. در مورد مایو مراقب باشید که کرم را خیلی نزدیک به اندام های خصوصی خود نزنید و به مدت زمان قرار گرفتن در معرض مشخص شده احترام بگذارید.

پس از سپری شدن زمان قرار گرفتن در معرض، محصول را با کاردک ارائه شده همراه آن یا با یک دستمال شستشو تمیز کنید.

 

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

اقدامات احتیاطی که باید انجام داد

قبل از هر برنامه ای، یک آزمایش را روی ناحیه کوچکی از خط بیکینی انجام دهید تا مطمئن شوید که هیچ واکنشی به محصول نشان نمی دهید. اگر بعد از 24 ساعت چیزی ظاهر نشد، می توانید برنامه را ادامه دهید.

هرگز کرم موبر خود را بیش از مدتی که در دستورالعمل ذکر شده روی پوست خود قرار ندهید، زیرا در واقع می تواند باعث تحریک شود.

هنگام استفاده از کرم موبر ، مطمئن شوید که کرم با قسمت های خصوصی شما تماس نداشته باشد، که می تواند عوارض جانبی ناخوشایندی ایجاد کند.

برای اقدامات احتیاطی بیشتر، می توانید یک توپ پنبه ای را بین لب های خود قرار دهید.

در نهایت، اگر از داروهای خاصی مانند Retin-A استفاده می کنید، استفاده از کرم موبر توصیه نمی شود. دریابید که آیا تحت درمان هستید یا خیر!

 

مزایا و معایب این روش

اپیلاسیون ناحیه بیکینی با کرم موبر دارای مزایای خاصی است:

- نتیجه به خصوص واضح است

- روش سریع است

- دردناک نیست

همچنین برخی از معایب وجود دارد:

- رشد مجدد نسبتا سریع است

- با فشار دادن به عقب، موها کاملاً ضخیم هستند، اما کمتر از موهای زائد با تیغ هستند

اکنون تمام ویژگی های اپیلاسیون خط بیکینی با کرم موبر را می دانید. این به شما بستگی دارد که شروع کنید یا نه

معیارهای خرید کرم های موبر

یک سری جنبه های کلیدی وجود دارد که باید هنگام خرید کرم موبر خود در نظر بگیرید. به همین دلیل است که ما مرتبط ترین معیارهایی را که به شما کمک می کند بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ کنید تا بهترین کرم موبر را از تیزبر تهیه کنید. به این ترتیب، از خرید خود کاملا راضی خواهید بود و هر زمان که بخواهید از پوستی نرم و بدون مو لذت خواهید برد.

نوع پوست

قالب

منطقه ای که باید درمان شود

نوع مو

ترکیب بندی

 

نوع پوست

همانطور که می دانید، این یکی از اساسی ترین معیارهایی است که هنگام خرید کرم موبر خود باید در نظر بگیرید. هر فردی پوست منحصر به فرد با ویژگی های بسیار متفاوت دارد. اینها بر انتخاب محصول تأثیر می گذارد و احتمال ابتلا به عوارض جانبی را تعیین می کند.

به همین دلیل است که محصولاتی را خواهید دید که برای هر نوع پوستی در بازار موجود است. به عنوان مثال، پوست های حساس به کرمی نیاز دارند که سازگاری بیشتری با پوست شما داشته باشد و روی پوست کمتر تهاجمی باشد. از طرف دیگر پوست های خشک از محصولات غنی از ترکیبات آبرسان بهره مند خواهند شد. پوست های معمولی به طور کلی می توانند از هر نوع کرم موبر بدون بو و یا کرم موبر عطری  استفاده کنند.

 

مقالات پیشنهادی:

خرید موم اپیلاسیون

انواع موم برای اپیلاسیون

انواع موم اپیلاسیون

قالب

قبلاً، فرمت‌های مختلف کرم‌های موبر را که به آن‌ها دسترسی دارید، کشف کرده‌اید. با توجه به اینکه اثربخشی محصول ثابت باقی می ماند، ما شما را تشویق می کنیم که بهترین گزینه را انتخاب کنید که با ترجیحات شما مطابقت دارد. فراموش نکنید که مزایا و معایب خاص آنها را در نظر بگیرید. از یک طرف، فرمت کرم کلاسیک به شما آبرسانی بیشتری به پوست می دهد.

با این حال، گران‌تر است و می‌تواند لکه‌هایی بر جای بگذارد. استفاده از محصولات فوم سریع‌تر و راحت‌تر است، اما عمر کمتری دارند. در نهایت، ممکن است علاقه مند به استفاده از کرم های حمام موبر باشید. آنها بسیار کاربردی هستند و شما می توانید پوست خود را تمیز و بدون مو بگذارید.

 

منطقه ای که باید درمان شود

پوست بزرگترین اندام بدن ماست که به طور کامل آن را می پوشاند. به همین دلیل است که نیازها و ویژگی های پوست شما در همه جا یکسان نیست. آنها بسته به ناحیه ای از بدن که می خواهید اپیلاسیون کنید متفاوت خواهند بود. بنابراین باید کرم موبر خود را با هر ناحیه خاص بدن تطبیق دهید.

داشتن محصولی متناسب برای هر منطقه از پوست در واقع بسیار مهم است. کرمی که برای از بین بردن موهای پاهایتان استفاده می کنید برای کشاله ران یا صورت شما کافی نیست. همانطور که می دانید، ناحیه کشاله ران نیز خطر تماس با مخاط واژن را به همراه دارد که می تواند منجر به عواقب بسیار ناخوشایندی شود.

 

نوع مو

قبل از انتخاب یک کرم موبر خاص، مطمئن شوید که ویژگی های موهای خود را در نظر گرفته اید. موهای زبرتر به سادگی موهای نازک تسلیم نمی شوند. به همین دلیل است که شما به کرم های موبر مناسب برای هر نوع مو دسترسی دارید. این بهترین نتایج ممکن را تضمین می کند.

موهای نازک ضعیف‌تر می‌شوند و بنابراین راحت‌تر از بین می‌روند. کرم شما باید بدون دردسر آن را حل کند. از طرف دیگر موهای زبر بیشتر سرکش هستند. در نتیجه، شما می خواهید از کرمی با قدرت بیشتر برای اثربخشی بیشتر استفاده کنید. در نهایت، برخی از کرم های رفع موهای زائد نیز برای موهای معمولی طراحی شده اند.

 

ترکیب بندی

احتمالاً می دانید که ترکیب هر محصول آرایشی همیشه یک عامل تعیین کننده برای خرید است. کرم های موبر از ترکیبی از عوامل فعال تشکیل شده اند که ممکن است پوست شما را تحریک کنند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم قبل از خرید محصول، ترکیبات آن را بررسی کنید، به خصوص اگر پوست حساس یا مستعد حساسیت دارید.

همانطور که قبلا ذکر کردیم، کرم های موبر ممکن است دارای عوامل دیگری با عملکرد های خاص نیز باشند. برای پوست های خشک به ویژه از محصولاتی با ترکیبات مرطوب کننده اضافه شده مانند روغن ها سود می برند. مانند سایر محصولات زیبایی ، به عطر کرم فکر کنید . برخی از مردم محصولات بدون بو را ترجیح می دهند ، در حالی که برخی دیگر رایحه ای را دوست دارند.

 

کرم های رفع موهای زائد

استفاده از بعضی از کرم های موبر برای پوست های  حساس صورت ، مانند لب بالایی ، بی خطر می باشد.

برای استفاده از این کرم، آن را تا زمانی که دستورالعمل توصیه می کند روی لب بالایی بمالید و سپس همراه با موهای شل شده آبکشی کنید.

کرم های موبر روشی آسان ، مقرون به صرفه و سریع برای از بین بردن موهای زائد لب هستند. با این حال ، این کرم ها موها را تا ریشه حل نمی کنند، بنابراین فقط اثر کوتاه مدت دارند.

برخی از کرم ها بوی قوی دارند که ممکن است برای افراد بدبو باشد. کرم های موبر به دلیل مواد شیمیایی به کار برده شده در آنها گاهی اوقات می توانند موجب تحریک پوست شود. مهم است که قبل از استفاده از یکی از این کرم ها روی صورت، یک پچ تست روی ناحیه دیگری از پوست انجام دهید.

اگر افراد متوجه حساسیت به این کرم ها شدند، باید استفاده از آنها را متوقف کنند. کرم های موبر برای استفاده روی پوست های شکسته، آفتاب سوخته یا تحریک شده مناسب نیستند.

 

بعد از استتفاده  کرم موبر و مراقبت های بعد از آن چگونه است؟

کرم موبر - پاها

ممکن است پوست شما پس از استفاده کمی قرمز یا خارش داشته باشد، این طبیعی است. اگر قرمزی و ناراحتی برای مدت طولانی ادامه یابد یا بدتر شود، باید با پزشک خود تماس بگیرید.

شما باید دقیقا هر هشداری را که در دستورالعمل بسته بندی وجود دارد، مثل عدم آفتاب گرفتن، شنا کردن یا برنزه کردن به مدت 24 ساعت به طور کامل رعایت شود .

بعد از استفاده از کرم های موبر، ممکن است متوجه این موضوع  شوید که پوست شما حساس تر از حد معمول می باشد . بعد از استفاده از کرم موبر استفاده کردن از یک پارچه شستشوی سرد بر روی پوست می تواند به آرامش و تسکین پوست شما کمک نماید و استفاده کردن از کرم هیدروکورتیزون می تواند به کم شدن سوزش و التهاب کمک کند. سعی کنید با استفاده منظم از کرم مرطوب کننده بدن برای حفظ رطوبت یا پمادهای شفا بخش مانند سودوکرم ، آن ناحیه را هیدراته نگه دارید. اگر بعد از استفاده کردن از کرم‌های موبر، پوست شما دچار حساسیت و تحریک می‌شود، مناسب است که شما کمی استراحت کنید تا پوستتان بهبود پیدا کند . اگر بعد از استفاده از کرم رفع موهای زائد، پوست شما همچنان احساس درد می کند یا بدتر می شود، باید با پزشک خود مشورت کنید.

 

مقالات پیشنهادی:

انواع موم سرد

خرید موم

انواع موم

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

آیا کرم موبر باعث نازک شدن موها می شود؟

استفاده از کرم های موبر باعث رشد مجدد مو با نوک های گرد می شود. تاثیری بر ضخامت مو ندارد.

 

آیا کرم موبر برای ناحیه تناسلی بی خطر است؟

کرم های رفع موهای زائد را می توان برای ناحیه تناسلی استفاده کرد اما مطمئن شوید که از محصولاتی که مخصوص آن فرموله شده اند استفاده کنید. این به این دلیل است که ناحیه تناسلی در مقایسه با سایر قسمت های بدن ظریف تر است. مراقب باشید که کرم موبر را روی مخاط تناسلی نزنید تا از عوارض جانبی مانند سوزش ، سوزش ، خارش ، تاول یا قرمزی جلوگیری کنید.

 

بعد از استفاده مجدد از کرم موبر چقدر باید صبر کرد؟

اثر کرم های موبر فقط از یک روز تا حداکثر چند روز باقی می ماند زیرا این محصولات موهای زیر پوست را از بین می برند. بهتر است قبل از استفاده مجدد از کرم های موبر حداقل یک هفته صبر کنید.

 

قبل از خرید کرم موهای زائد ناحیه تناسلی مردان باید به چند نکته فکر کنید:

زمان درخواست

این مدت زمان برای کار کردن است. همه برچسب‌ها به شما اطلاع می‌دهند که چه مدت باید آن را روی سطح پوست نگه دارید. بنابراین آنچه در این مورد باید به دنبال آن باشید طولانی ترین زمان است. برخی کار را در عرض 4 تا 5 دقیقه انجام می دهند، به دنبال مواردی باشید که حدود 8 دقیقه طول می کشد تا بدانید که با ملایمت بیشتری کار می کنند.

 

فرمول حساس

ممکن است وسوسه شوید که از چیزی با عنوان "قدرت اضافی" استفاده کنید به جای آن به دنبال چیزی باشید که برای پوست حساس ساخته شده است. این محلول رقیق‌ تری خواهد داشت که همچنان موها را حل می ‌کند، اما ممکن است انجام آن کمی بیشتر طول بکشد.

 

آبرسان

می توانید کرم رفع موهای زائد شرمگاهی مردانه را پیدا کنید که حاوی برخی از عوامل آبرسان مانند کره شی و آلوئه ورا نیز می باشد. این کار با افزودن مقداری رطوبت به پوست پس از آن از احساس تحریک و آسب به پوست شما جلوگیری می کند. همچنین پوست شما را خنک می کند زیرا ماده شیمیایی که مو را حل می کند باعث می شود پوست شما احساس گرما کند.

 

ابتدا یک پچ تست انجام دهید

این بسیار مهم است که قبل از اینکه متعهد به استفاده از آن در تمام بدن خود شوید، انجام دهید.

ابتدا باید ببینید که پوست شما در یک ناحیه کوچک چگونه واکنش نشان می دهد. به این ترتیب اگر واکنش منفی داشته باشید، با یک ناحیه کوچک و موضعی روبرو هستید که اگر دردناک باشد، مشکل بزرگی نخواهد بود.

یک روز قبل ، ناحیه کوچکی را برای اپیلاسیون روی کشاله ران خود انتخاب کنید. مطمئن شوید که نقطه ای است که با نگاه کردن به آن می توانید به راحتی آن را ببینید یا حداقل در آینه قابل مشاهده است. حدود یک چهارم منطقه را با کرم موبر انجام دهید و آن را برای مدت زمان توصیه شده بگذارید.

آن را پاک کنید و سپس 24 ساعت صبر کنید تا ببینید پوست شما چگونه واکنش نشان می دهد. ممکن است احساس کنید اگر واکنش منفی ندیدید فوراً آن را انجام دهید اشکالی ندارد، اما صبور باشید و منتظر بمانید. گاهی اوقات پوست شما ممکن است مدتی طول بکشد تا واکنش نشان دهد، بنابراین باید منتظر بمانید.

روز بعد به ناحیه مورد نظر نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که جوش یا التهابی وجود ندارد. حتی اگر خوب به نظر برسد، ممکن است یک تاول در آنجا داشته باشید. به دنبال قسمتی از پوست باشید که ممکن است تاول و سوخته به نظر برسد. آن ناحیه را لمس کنید و ببینید آیا درد دارد یا احساس ناراحتی می کند. اگر چنین است، پس شما یا نباید از آن کرم موبر استفاده کنید و باید به دنبال کرمی باشید که مناسب تر باشد، یا باید مسیر دیگری را برای حذف موهای زائد خود طی کنید.

 

دستورالعمل ها را خوب بخوانید

اگر پچ تست شما به خوبی انجام شد و هیچ مشکلی نداشتید، پس خوب هستید که بقیه مراحل را انجام دهید.  اما آنچه در مورد کرم های موبر می توان گفت این است که باید دستورالعمل ها را بخوانید و دقیقاً آن ها را دنبال کنید. کرم را بیشتر از آنچه می گوید روی پوست نگذارید حتی اگر پچ تست شما به خوبی انجام شد، این به این معنی نیست که اگر آن را برای مدت طولانی نگه دارید، دچار سوختگی شیمیایی نخواهید شد.

فقط به اندازه دستورالعمل استفاده کنید. ممکن است وسوسه شوید که مقدار بیشتری از کرم موبر استفاده کنید که بهتر کار خواهد کرد. اما، این شرکت ها تست های بی شماری را انجام داده اند تا ببینند چه چیزی کار می کند و آن ها بهترین می دانند. اجازه دهید آن ها تصمیم بگیرند که چقدر استفاده کنند تا بتوانید با خیال راحت موهای خود را بردارید.

 

ابتدا کوتاه کنید

هرچه موهای ناحیه تناسلی شما کوتاهتر باشد، کرم رفع موهای زائد ناحیه تناسلی مردانه سریعتر و موثرتر عمل می کند. اگر ابتدا موهای خود را کوتاه کنید، می توانید سریعتر موهای خود را از بین ببرید. این منجر به تجربه بسیار راحت تری می شود.

داشتن کرم روی پوست های خود برای کمترین زمان ممکن ارزش دارد. با این حال، اگر همانطور که قبلاً ذکر کردم کرمی با زمان استفاده کوتاه‌تر دریافت کنید. اگر پوست حساسی دارید، انجام کارهای آماده سازی زودتر از موعد بسیار سودمند است.

 

پاک کن

برای پاک کردن کرم، بهترین راه حوله مرطوب است. فقط به معنای واقعی کلمه آن را پاک کنید تا زمانی که موها پاک شوند و خشک شوند. حتماً دستورالعمل ‌ها را بخوانید زیرا برخی از مارک ‌ها شستن آن را توصیه می ‌کنند در حالی که برخی دیگر آن را توصیه نمی ‌کنند.

 

آبرسانی مجدد به پوست

مگر اینکه کرم رفع موهای زائد ناحیه تناسلی مردانه دارای مرطوب کننده باشد، باید مطمئن شوید که مقداری از آن را دوباره به پوست خود اضافه می کنید. از لوسیونی استفاده کنید که دارای کره شی یا آلوئه ورا باشد. این کار باعث تسکین پوست می شود و در عین حال رطوبت از دست رفته پس از استفاده از کرم را جبران می کند.

 

از مقداری پودر استفاده کنید

کاری که بعد از استفاده از کرم رفع موهای زائد شرمگاهی مردانه انجام می دهید به همان اندازه مهم است که چگونه از خود کرم استفاده می کنید. مهم نیست که این فرمول چقدر ملایم است، پوست بسیار حساس خواهد بود و چون لباس های شما به آن ساییده می شود، خیلی راحت نخواهد بود.

بیشتر بدانید:

پودر موبر بدون بو

انواع موم گرم

رفع موهای زائد بدن

پودر موبر سنتی

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

روش استفاده از کرم موبر

اگر از اصلاح دائمی خود خسته شده اید اما نمی خواهید با درد اپیلاسیون مواجه شوید، کرم موبر ممکن است برای شما مناسب باشد. همچنین استفاده از آنها سریع، ارزان و آسان است. برای یادگیری نحوه استفاده ایمن و موثر از کرم موبر برای پوست صاف که می تواند تا چند هفته دوام بیاورد، ادامه مطلب را بخوانید.

 

یک لایه ضخیم و یکنواخت روی موهایی که می خواهید بردارید بمالید. در صورت امکان از کاردک استفاده کنید. کرم را به پوست خود نمالید، فقط آن را پخش کنید. در صورت استفاده از انگشتان دست خود را بلافاصله بشویید.

استفاده ناهموار به این معنی است که موهای شما می تواند تکه تکه کنده شود و لکه هایی از مو برای شما باقی بماند، که احتمالاً ظاهری که می خواهید نیست.

 

کرم را برای مدت زمانی که در دستورالعمل توصیه شده روی پوست بگذارید. این می تواند بین سه تا ده دقیقه باشد، اگرچه زمان به ندرت از ده دقیقه بیشتر می شود. بیشتر دستورالعمل‌ها توصیه می‌کنند که یک ناحیه کوچک را در نیمه‌ی راه بررسی کنید تا ببینید آیا مو می‌ریزد یا خیر. هر چه مدت زمان تماس کرم موبر با پوست شما کمتر باشد، احتمال بروز قرمزی یا سوزش در شما کمتر می شود.

 

از آنجا که اگر کرم را برای مدت طولانی روی پوست بگذارید، واقعاً می‌توانید به پوست خود آسیب برسانید، یک تایمر تنظیم کنید یا از تایمر روی تلفن خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که از حد مجاز فراتر نمی‌روید.

مقداری سوزن سوزن شدن طبیعی است، اما اگر شروع به احساس سوزش، قرمزی یا سوزش کردید، بلافاصله کرم را بردارید. بسته به واکنش خود، ممکن است بخواهید با پزشک خود تماس بگیرید تا در مورد نحوه درمان پوست خود راهنمایی کنید.

ممکن است حین استفاده، کرم موبر بوی بدی تولید کند. این یک عارضه جانبی طبیعی از واکنش شیمیایی است که موهای شما را از بین می برد.

 

در صورت امکان کرم را با یک دستمال یا کفگیر مرطوب بردارید. به آرامی پاک کنید - کرم را مالش ندهید. محل را با آب گرم بشویید تا مطمئن شوید که کرم کاملاً پاک شده است. اگر باقیمانده را شستشو ندهید، مواد شیمیایی ممکن است با پوست شما واکنش نشان دهند و باعث ایجاد دانه های پوستی یا سوختگی شیمیایی شوند.

یک مرطوب کننده به آن ناحیه بزنید تا آن را صاف و هیدراته نگه دارد.

 

اگر پوست شما بعد از استفاده کمی قرمز یا خارش دارد نگران نباشید - این طبیعی است. بلافاصله پس از استفاده از کرم لباس گشاد بپوشید و ناحیه مورد نظر را خراش ندهید. اگر قرمزی و ناراحتی بعد از چند ساعت ادامه یافت یا بدتر شدکه بسیار بعید است، با پزشک خود تماس بگیرید.

 

روش استفاده از کرم موبر

دستورالعمل های همراه کرم را بخوانید و دقیقاً آنها را دنبال کنید. برندهای مختلف و محصولات مختلف در آن برند، دستورالعمل های متفاوتی خواهند داشت. یک نوع از بین بردن موهای زائد ممکن است تنها سه دقیقه طول بکشد، در حالی که نوع دیگری ممکن است ده دقیقه طول بکشد. پیروی از دستورالعمل ها بهترین نتیجه را به شما می دهد و به محافظت از پوست شما کمک می کند.

اگر مسیرهای همراه کرم را گم کردید، می توانید آنها را روی بطری یا لوله پیدا کنید. در غیر این صورت، وب سایت شرکت را بررسی کنید. و یا با ما تماس بگیرید.

تاریخ انقضا کرم را بررسی کنید تا مطمئن شوید کرم شما منقضی نشده است. کرم موبر منقضی شده خیلی خوب عمل نمی کند و نتایج ضعیفی به شما می دهد.

 

نکات مهم در رابطه با استفاده از کرم موبر

به هر گونه هشدار در دستورالعمل ها مانند اجتناب از آفتاب گرفتن، شنا کردن و برنزه کردن به مدت 24 ساعت توجه کنید. همچنین برای استفاده از ضد تعریق یا محصولات دارای عطر باید 24 ساعت صبر کنید.

تا 72 ساعت پس از استفاده نباید اصلاح کنید یا از کرم موبر در همان ناحیه استفاده کنید.

 

محصولی متناسب با انواع پوست

کرم مناسب پوست خود را پیدا کنید. انواع مختلفی از کرم های موبر وجود دارد. هنگام انتخاب کرم، به حساسیت پوست خود و محل استفاده از محصول فکر کنید.

اگر از کرم روی صورت یا ناحیه بیکینی خود استفاده می کنید، مطمئن شوید که فرمول مخصوص آن نواحی را انتخاب کرده اید، زیرا پوست این نواحی حساس تر هستند.

اگر پوست حساسی دارید، به دنبال کرم هایی با ترکیباتی مانند آلوئه ورا و چای سبز باشید. همچنین ممکن است بخواهید قبل از استفاده با پزشک یا متخصص پوست صحبت کنید.

کرم‌ های موبر می‌توانند به اشکال مختلف وجود داشته باشند.

اگر نسبت به بو حساس هستید از کرم های موبر بدون بو استفاده کنید.. فقط به یاد داشته باشید که مواد اضافی می توانند احتمال تحریک را افزایش دهند.

به جای خرید از یک سایت تصادفی در اینترنت، از یک مکان معتبر خرید کنید.

اگر قیمت یک محصول در مقایسه با قیمت خرده فروشی آن بسیار پایین باشد، ممکن است واقعی نباشد.

برای دریافت بهترین و با کیفیت ترین کرم موبر با ما تماس بگیرید.

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

نکات پزشکی که باید قبل از استفاده از کرم موبر توجه کنید

در صورت داشتن پوست بسیار حساس، بیماری پوستی یا مصرف داروهایی که ممکن است روی پوست شما تأثیر بگذارد، با پزشک خود صحبت کنید. از آنجایی که کرم مستقیماً روی پوست مالیده می شود، مواد شیمیایی که پروتئین های موجود در موهای شما را تجزیه می کنند نیز با پروتئین های موجود در پوست شما تعامل می کنند و می توانند باعث واکنش شوند. قبل از استفاده از کرم های موبر در موارد زیر با پزشک خود مشورت کنید:

در گذشته دانه ای پوستی، کهیر یا واکنش های آلرژیک به محصولات پوستی داشته اید.

شما از رتینول، داروی آکنه یا داروهای دیگری استفاده می کنید که حساسیت پوست شما را افزایش می دهد.

شما یک بیماری پوستی مانند اگزما، پسوریازیس یا روزاسه دارید.

مقالات پیشنهادی:

موبر بدون بو

استفاده از پودر موبر

واجبی بدون بو

پودر موبر سنتی تیزبر

بهترین پودر موبر بدون بو

 

تست آلرژی

24 ساعت قبل از استفاده از کرم، تست آلرژی انجام دهید، حتی اگر قبلاً از آن استفاده کرده اید. سطح هورمون شما همیشه در حال تغییر است و باعث می شود پوست شما نیز تغییر کند. حتی اگر قبلاً هیچ واکنشی به کرم موبر نداشته باشید، ممکن است ترکیب شیمیایی پوست شما کمی تغییر کرده باشد و باعث واکنش شما شود.

مقدار کمی از کرم را به ناحیه ای که می خواهید موها را از بین ببرید بمالید. دستورالعمل ها را دنبال کنید، کرم را برای مدت زمان توصیه شده روی پوست بگذارید و به درستی پاک کنید.

اگر ناحیه مورد آزمایش در 24 ساعت آینده واکنش نشان نداد، استفاده از کرم موبر بی خطر است

 

محل را از نظر هرگونه بریدگی، خراش، خال، جای زخم، زخم سرد، پوست تحریک شده یا آفتاب سوخته بررسی کنید. شما می خواهید شانس خود را برای داشتن واکنش بد به کرم و احتمال ایجاد جوش یا سوختگی شیمیایی به حداقل برسانید. کرم را مستقیماً روی هیچ جای زخم یا خال قرار ندهید، و اگر آفتاب سوختگی، بثورات پوستی (دانه های پوستی) یا بریدگی دارید، صبر کنید تا به طور کامل بهبود پیدا کنید.

یک یا دو روز قبل از استفاده از کرم موبر اصلاح نکنید زیرا موجب ایجاد زخم روی پوست شما می شود.

 

استحمام قبل از استفاده از کرم موبر

دوش یا حمام بگیرید و بعد از آن پوست خود را کاملا خشک کنید. این کار باعث می شود تا اطمینان حاصل کنید که هیچ لوسیون یا آلودگی روی پوست خود ندارید که ممکن است با کرم رفع موهای زائد تداخل داشته باشد. پس از استحمام، از خشک شدن پوست خود مطمئن شوید، زیرا اکثر کرم های موبر باید روی پوست خشک استفاده شوند.

از آب داغ استفاده نکنید، زیرا ممکن است پوست شما را خشک کرده و احتمال تحریک را افزایش دهد.

خیساندن در آب گرم می تواند موهای شما را نرم کند، که ممکن است شکستن آن را آسان تر کند. این به ویژه برای موهای بسیار ضخیم مانند موهای ناحیه تناسلی مفید است.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT