مقالات

پودر موبر بدن|نحوه استفاده از پودر موبر|پودر موبر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پودر موبر بدن ؛ بهترین نوآوری در موهای زائد

پودر موبر تیزبر یک نوآوری در رفع موهای زائد است هدف ما از تولید پودر موبر تیزبر تولید وسیله ای برای رفع موهای زائد بود که از اشکالات سایر روش های اپیلاسیون و لیزر و ... جلوگیری کند.

 

d/پودر موبر بدن

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

حذف موهای زائد با تراشیدن باعث حذف تهاجمی لایه‌های بیرونی پوست می‌شود که می‌تواند منجر به واکنش‌هایی با قرمزی و سایر اشکال تحریک شود. بریدگی های ناشی از اصلاح اغلب بارها و بارها در یک مکان اتفاق می افتد، می تواند حذف موی بدن را دشوارتر کند و به ظاهر نامناسب بدن منجر شود. تیغ موهای سطح پوست را بریده و به همین دلیل است که موهای بدن به سرعت رشد می کنند و ضخیم تر، تیره تر و تیزتر به نظر می رسند. به گفته مشتریان ما، اصلاح رشد موهای بدن را تحریک می کند. برای از بین بردن موهای زائد در نواحی صمیمی، بهتر است از اصلاح خودداری شود، زیرا پوست آن نواحی حساس ترین و مستعد قرمزی، جوش و بریدگی است.

 

استفاده از کرم موبر

کرم موبر به طور سنتی با استفاده از مواد شیمیایی مختلف ساخته می شود و بنابراین یک وسیله کاملاً تهاجمی برای از بین بردن موهای زائد است. استفاده از چنین کرمی PH پوست را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد که می تواند باعث تحریک، جوش و قرمزی پوست شود. سپس پوست به زمان زیادی نیاز دارد تا سطح pH خود را متعادل کند. به دلیل مواد شیمیایی خشن، استفاده از بهترین کرم موبر برای استفاده در نواحی صمیمی، به عنوان مثال ناحیه بیکینی، مناسب نیست، زیرا می تواند باعث تحریک و حتی عفونت شود. مواد تشکیل دهنده کرم های رفع موهای زائد عمدتاً زیست تخریب پذیر نیستند و کرم های سنتی معمولاً بوی نامطبوعی دارند، علیرغم اینکه حاوی رایحه هایی هستند که علاوه بر آن پوست را با مواد حساسیت زا تحت فشار قرار می دهد.

 

از بین بردن موهای زائد با اپیلاسیون یا اپیلاسیون قندی نوعی اپیلاسیون است. این روش برای از بین بردن موها از ریشه است و برای پوست بسیار سفت است که می تواند منجر به قرمزی و جوش شود. موهای بدن که بعداً دوباره رشد می‌کنند برای شکستن پوست بسیار نرم هستند که می‌تواند منجر به رشد موهای عفونی شود. این روش اپیلاسیون معمولا به شدت دردناک است و برای نواحی صمیمی مناسب نیست.

 

لیزر موهای زائد یکی دیگر از انواع اپیلاسیون است. این روش که به طور کلی در سالن های تخصصی انجام می شود، بدون از بین بردن ریشه موها را از بین می برد. این یک روش بسیار گران و طولانی مدت (6-8 جلسه) است و با گذشت زمان موهای بدن دوباره رشد می کند. دستگاه های لیزر موهای زائد برای مصارف خانگی بی اثر هستند.

 

پودر موبر موهای زائد ملایم تیزبر با استفاده از مواد طبیعی تولید شده و هم برای پوست کاربر و هم برای محیط زیست ملایم است. از بین بردن موها ساده است. ابتدا پودر را با آب مخلوط کنید، آن را روی پوست بمالید، چند دقیقه صبر کنید تا اثر کند و سپس با آب بشویید. بوی نامطبوع ندارد زیرا ترکیبات آن همه طبیعی هستند و به دلیل سازگاری با پوست، بهترین گزینه برای رفع موهای زائد در نواحی صمیمی، به ویژه ناحیه بیکینی است. بدون درد است، ماندگاری بیشتری نسبت به اصلاح دارد و موهای تازه روییده بدن آنقدرها ضخیم نیستند. محصولی سازگار با محیط زیست

 

d/پودر موبر بدن

استفاده از پودر موبر

خلاص شدن از شر موهای زائد به طور طبیعی ممکن است دست نیافتنی به نظر برسد، اما در مقایسه با اپیلاسیون ساده ترین و بدون درد است.

 

پودرهای موهای زائد طبیعی ترکیبی از پودرهای ساخته شده از مواد طبیعی هستند که به حذف موهای زائد هنگام استفاده روی پوست کمک می کنند. این پودرها به طور کلی حاوی موادی هستند که از طبیعت مانند پودرهای ریشه، گیاهان، مواد معدنی، خاک رس و اسانس ها به دست می آیند.

 

آنها برای از بین بردن طبیعی مو بدون نیاز به مواد شیمیایی خشن یا تیغ کار می کنند. این رویکرد طبیعی می تواند نه تنها موها، بلکه هرگونه کثیفی یا عرق زیرین را که در فولیکول ها گیر کرده است را از بین ببرد و در نتیجه پوستی نرم تر و نرم تر داشته باشد.

 

پودرهای طبیعی حذف موهای زائد حاوی مواد طبیعی هستند و یک گزینه محبوب حذف موهای زائد "بدون مواد شیمیایی" هستند زیرا هیچ ماده شیمیایی خشن در آنها استفاده نمی شود.

 

اپیلاسیون که توسط زنانی که طرفدار پوست صاف تر هستند و حذف مو توسط ریشه آن ترجیح داده می شود، ممکن است رقابت با محبوبیت رو به رشد جایگزین های طبیعی را دشوار بدانند.

 

با این حال، روش های طبیعی برای سلامت پوست مفید هستند و همچنین خطرات ناشی از تماس با مواد شیمیایی سمی موجود در کرم ها و لوسیون های موبر را به حداقل می رساند.

 

در محصولات رفع موهای زائد به دنبال چه چیزی باشید

a/پودر موبر بدن

نوع حذف

هنگامی که به دنبال محصولات حذف موهای زائد هستید، باید در نظر داشته باشید که چه نوع حذفی را ترجیح می دهید یا می خواهید امتحان کنید. تیغ ها، کرم های موبر، درمپلن ها، واکس ها و سیستم های IPL وجود دارند که به روش های مختلفی برای از بین بردن موها کار می کنند. مزایا و معایب برای هر نوع فرآیند حذف وجود دارد.

 

استفاده از تیغ ها راحت، مقرون به صرفه و سریع است، اما نتایج آن مدت زیادی دوام نمی آورد و برخی از افراد ممکن است با استفاده از تیغ در نواحی حساس شرمگاهی یا صورت خود دچار موهای زائد یا جوش شوند. استفاده از کرم های رفع موهای زائد زمان زیادی می برد، اما می توانند نتایج ماندگارتری داشته باشند. با این حال، آنها را نمی توان در نواحی حساس تر شرمگاهی و اغلب نه روی صورت استفاده کرد.

 

درمپلن ها و موم بدن ممکن است بهترین عملکرد را بر روی صورت داشته باشند، اگرچه برخی از افراد با پوست حساس ممکن است با جوش ها مواجه شوند. درمپلن ها فقط برای موهای نازک و معمولا فقط روی صورت مفید هستند. از سوی دیگر، سیستم های IPL گران هستند و اغلب فقط در زیر گردن قابل استفاده هستند. آنها همچنین برای ارائه نتایج پایدار به زمان طولانی نیاز دارند. افرادی که پوست تیره تر یا پوست روشن تر با موهای روشن دارند ممکن است نتایج رضایت بخشی را مشاهده نکنند.

نوع مو

نوع موهایی که می خواهید بردارید در انتخاب محصول حذف موهای شما نقش اساسی دارد. موهای ریز و نازک به کرم‌های درمپلنینگ و رفع موهای زائد بهتر پاسخ می‌دهند، در حالی که موهای بلندتر و ضخیم‌تر به اپیلاتور، تیغ یا فناوری IPL نیاز دارند.

 

برخی از محصولات مانند کرم های رفع موهای زائد را نمی توان در ناحیه تناسلی استفاده کرد، اگرچه می توانند به خوبی در امتداد خط بیکینی کار کنند. به دنبال محصولات ازبین بردن موهای زائد باشید که برای موهایی که می خواهید بردارید، از ابرو گرفته تا پاهایتان، منطقی باشد.

 

کدام محصول برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی بهتر است؟

تیغ یک انتخاب مطمئن و کاربردی برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی در ناحیه حساس تناسلی است. برخی از موم ها ممکن است برای این ناحیه مناسب باشند اما مراقب پوست بسیار حساس و نازک در ناحیه تناسلی باشید.

g/پودر موبر بدن

پاک کننده مو

پاک کننده های مو یا موبرها، محصولاتی هستند که برای از بین بردن شیمیایی یا فیزیکی موهای نامطلوب از نواحی روی بدن طراحی شده اند. پاک کننده های مو با مخلوط کردن مواد اولیه مناسب در مخازن بزرگ فولاد ضد زنگ و سپس پر کردن آنها در بسته های جداگانه ساخته می شوند. هزاران سال است که از آنها استفاده می شود، همچنان بخش مهمی از بهداشت روزمره بسیاری از مردم است. در حال حاضر، پاک کننده های موی جدید در حال بررسی هستند که کمتر تحریک کننده، موثرتر و ماندگارتر هستند.

یک درمان حرفه ای موم شامل چیزی بیشتر از فرمول های رفع موهای زائد است. تعدادی راه حل وجود دارد که به اطمینان از راحتی مشتری قبل و بعد از درمان کمک می کند، تا جایی که هر یک از آنها در افزایش اثر واکس های حرفه ای نقش دارند. اگر چه به عنوان یک متخصص زیبایی و چه به عنوان مشتری با درمان های موم آشنا هستید، احتمالاً پودر اپیلاسیون را به عنوان بخشی منظم از مرحله قبل از واکس می شناسید. امروز، ما به موارد استفاده از پودر موم می پردازیم تا مشخص کنیم که آیا پرش از این قسمت قبل از پریدن مستقیم به اپیلاسیون برای افراد بی خطر است یا خیر. اما ابتدا باید در مورد آنچه در درمان های قبل از حذف مو انجام می شود صحبت کنیم.

 

اهمیت درمان قبل از وکس

اول از همه، پودر موم تنها یکی از عناصر مختلف است که بخشی از یک درمان پیش از موم است. به طور خلاصه، این قسمت اولیه از جلسه به انعطاف پذیری پوست کمک می کند تا بعداً بتوان موها را از بین برد. این تضمین می کند که هیچ عرق، گرد و غبار، باقیمانده محصول، سلول های مرده پوست یا هر چیز دیگری فولیکول ها را نمی پوشاند. همچنین خطر آسیب دیدگی یا تحریک موها را در هنگام کنده شدن موها کاهش می دهد.

 

پودر گرد و غبار آرایشی قبل از اپیلاسیون

 ما انتظار داریم که درمان‌های موم پوست را صاف و بدون نواحی اپیلاسیون ناهموار که می‌تواند منجر به رشد موهای زائد شود، ایجاد کند. یک درمان مناسب قبل از اپیلاسیون برای این امر ضروری است. به از بین بردن موهای زائد بدون فشار به پوست کمک می کند و به شما کمک می کند تا بدون تاخیر جلسه اپیلاسیون را انجام دهید. این چند قانون کلی است که باید قبل از اپیلاسیون هر قسمت از بدن رعایت شود:

چند مرحله اول در واقع قبل از اینکه وارد فضای اپیلاسون شوید. صرف نظر از ناحیه ای که می خواهید اپیلاسیون کنید، باید مطمئن شوید که تمیز و لایه برداری شده است. این نه تنها به معنی از بین بردن عرق و کثیفی است، بلکه مستلزم حذف تمام آثار سلول های مرده پوست و مواد آرایشی حداقل 12 ساعت قبل از وکس است.

فرآیند ارزیابی اولیه شامل بررسی پوست برای اطمینان از عدم وجود نشانه ای از آفتاب سوختگی، جوش های آکنه، جای زخم و سایر مسائلی است که ممکن است پوست را بدون محافظت باقی بگذارد. اگرهمچنان در حال بهبودی از یک مشکل پوستی خاص هستید، مطمئن‌ترین گزینه این است که قبل از اپیلاسیون (یا انجام هر نوع خدمات حذف موهای زائد) صبر کنید تا این ناحیه به طور کامل بهبود یابد.

اگردارو مصرف میکنید، چه برای یک بیماری پوستی یا برای درمان یک بیماری جدی تر، به احتمال زیاد اجازه داده نمی شود که جلسه را ادامه دهید. بسیاری از داروها پوست را بسیار حساس تر می کنند، که می تواند منجر به آسیب یا عفونت در حین اپیلاسیون شود.

روغن پیش موم یک لنگر برای موم ایجاد می کند تا موها را بدون کندن پوست بچسبد، به غیر از افزایش راحتی مشتری در طول درمان. به یاد داشته باشید که از روغن زیاد استفاده نکنید. به هر حال، شما نمی خواهید درست قبل از استفاده از موم، منافذ را مسدود کنید.

دمای موم را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنقدر گرم است که به درستی روی پوست بچرخد اما آنقدر داغ نیست که بسوزد. علاوه بر ایجاد بافت ایده‌آل برای یک تجربه لذت بخش، دمای مناسب موم برای کندن تمام موها در یک مرحله ضروری است.

 H/پودر موبر بدن

آیا قبل از اپیلاسیون به پودر نیاز دارم؟

پودر موم دقایقی قبل از شروع اپیلاسیون استفاده می شود و پس از بررسی پوست به درستی لایه برداری شده است. تنها چیزی که نیاز دارید این است که مقدار کمی پودر روی ناحیه ای که قصد اپیلاسیون دارید بپاشید تا تمام رطوبت اضافی را جذب کند. همچنین یک آهنربا ایجاد می کند که حذف موها را آسان تر می کند.

از کرم‌های رفع موهای زائد گیاهی و طبیعی گرفته تا کرم‌هایی که به‌ویژه دارای خواص ضد التهابی طراحی شده‌اند، ما برخی از کرم‌های رفع موهای زائد با کیفیت را برای نواحی مختلف بدن پیدا کرده‌ایم.

اما قبل از اینکه بخواهید کدام محصول را بخرید، نکاتی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. و البته، مراقبت از پوست شخصی است، بنابراین ما اکیداً توصیه می کنیم قبل از ورود به همه چیز، محصول را روی تکه های کوچکتر بدن خود آزمایش کنید!

 

نکاتی که قبل از استفاده از کرم های موبر باید به خاطر بسپارید

کرم مناسب را انتخاب کنید: پودر موبر برای صورت را فقط روی صورت و فرمولاسیون بدن را فقط برای بدن استفاده کنید. اگر پوست حساسی دارید، از فرمولاسیون پوست حساس استفاده کنید. و اگر حساسیت دارید، مواد و برچسب آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که برای شما بی خطر است.

دستورالعمل ها را دنبال کنید: مطمئن شوید که "دستورالعمل ها"/"نحوه استفاده" را در پشت بسته خوانده اید و آنها را گام به گام دنبال کنید. اگر برند خود را تغییر دادید، تصور نکنید که کاربرد و زمان برای هر کرم موبر یکسان است.

تنظیم تایمر: به راحتی حواس شما پرت می شود. ممکن است در حالی که پس از استفاده از کرم منتظر می مانید، به گوشی خود بچرخانید. اما زمان استفاده از کرم‌های موبر و فراموش کردن مدت زمان استفاده از کرم بسیار مهم است، می‌تواند منجر به تحریک پوست یا بثورات پوستی شود.

اگر باعث سوزش شد فورا آن را بردارید: اگر کرم حتی قبل از خاموش شدن تایمر باعث سوزش شد، فورا آن را پاک کنید و پوست خود را با آب بشویید.

پس از استفاده پوست خود را درمان کنید: پس از پاک کردن کرم، پوست خود را با آب بشویید. سپس آن را مرطوب و هیدراته کنید. از یک مرطوب کننده با ترکیبات تسکین دهنده استفاده کنید، به آلوئه ورا، کره شی، خیار، روغن بادام و غیره فکر کنید.

 

پودر موهای زائد پرتقال

این می تواند باعث خشکی و تحریک پوست شود. با پودر گیاهی ما نه تنها پوست را سفت و روشن می کند، بلکه موها را در هنگام کنده شدن از بدن از بین می برد. استفاده از موم داغ، کشیدن، نخ کشیدن، دردهای دیگر، قرمزی و بثورات.

پودر موبر بدن  بهداشت طبیعی و محصولات گیاهی یک راه ساده برای رهایی از موهای زائد است. همانطور که به صورت پودر است. در طول تابستان ایده درمان با موم داغ دردناک است. و سوزش تیغ شرم آور است. برای نتیجه بهتر از این محصول با گلاب استفاده کنید.

آیا به دنبال راهی آسان و موثر برای کاهش موهای زائد صورت هستید؟ پودر موی صورت ما همان چیزی است که شما نیاز دارید.این پودر با فرمولاسیون مواد طبیعی، موهای زائد را بدون ایجاد سوزش یا خشکی کاهش می دهد.

این خمیر پوست شما را صاف و بدون مو می کند. بعلاوه، فرمول ما به اندازه کافی ملایم است که برای انواع پوست استفاده شود، بنابراین همه می توانند با استفاده از پودر بهداشتی از مزایای پوست صاف بدون مو و ابریشمی بهره مند شوند. همین امروز پودر اپیلاسیون موهای صورت ما را امتحان کنید.

 

نحوه استفاده

مقدار لازم پودر بهداشتی موبر را بردارید و با آب/شیر مخلوط کنید. شب آن را روی تمام صورت/بدن خود بمالید. به مدت 5-6 دقیقه به آرامی با حرکات دایره ای ماساژ دهید و با آب معمولی بشویید. هر روز جایگزین استفاده کنید.

 

پودر موبر نواحی صمیمی

 برای رفع موهای زائد بدن از نواحی صمیمی در مردان و زنان ساخته شده است. این پودر را می توان با آب مخلوط کرد تا خمیری به دست آید که می توان آن را روی ناحیه مورد نظر اعمال کرد: ناحیه شرمگاهی، پرینه، بیضه ها و همچنین سینه یا زیر بغل.

این پودر موبر برای نواحی صمیمی، موهای زائد را به آرامی و بدون سوزش از بین می برد و پوست را صاف و تمیز می کند. پس از مخلوط کردن پودر و آب طبق دستور، خمیر را با کاردک به محل مورد نظر بمالید، بگذارید حدود ده دقیقه بماند، سپس با آب گرم کاملا بشویید و کارتان تمام است.

 

نکات برجسته حذف موی صمیمی:

  • پودر موبر زنانه و مردانه که مخصوص اپیلاسیون نواحی صمیمی است
  • برای رفع ملایم موهای زائد بدون تحریک
  • پوست را تمیز و صاف می کند
  • همچنین برای سایر قسمت های بدن (سینه، زیر بغل و ...) مناسب است.
  • با آب مخلوط کنید تا به شکل خمیر درآید و با آب گرم بشویید

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT