مقالات

بهترین کرم موبر |کرم موبر|کرم موبر بدن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین کرم موبر ؛کرم های موبر چه فایده هایی دارند؟از فواید کرم های موبر می توان به موارد زیادی اشاره کرد.

موبر بدون بو کرم های رفع موهای زائد تجاری هستند که نیازی به نسخه ندارند. استفاده از این فرمولاسیون های بسیار قلیایی روی پوست مرطوب، ساختار پروتئینی مو را حل می کند و در نتیجه آنها را از بین می برد. هنگام استفاده از کرم های موبر، دستورالعمل ها و هشدارهای ذکر شده بر روی برچسب محصولات باید به دقت رعایت شود تا از عوارض جانبی مانند سوختگی، تاول، سوزش، بثورات خارش دار و لایه برداری پوست جلوگیری شود

هر کسی که تا به حال از تیغ استفاده کرده است، نوعی سوختگی یا بریدگی جزئی با تیغ را تجربه کرده است. در حالی که ضربه های کوچک روی مچ پا یا زانوهای ما آزاردهنده است، بدترین آنها موهای زائد در نواحی زیرین ما هستند که خارش دارند، جذاب نیستند و واقعاً آزاردهنده هستند. در حالی که می‌توانیم با استفاده از کرم‌ها و ژل‌ها یا صرف وقت صرف کردن، تمام تلاش خود را برای جلوگیری از آسیب‌های اصلاح تیغ بکنیم، اما هنوز هم می‌تواند کار دشواری باشد. بنابراین به جای گرفتن تیغ قابل اعتماد خود، سرمایه گذاری در برخی از کرم های رفع موهای زائد بدن را در نظر بگیرید. ما برخی از محصولات برتر را پیدا کرده‌ایم و آن‌ها را بر اساس دسته‌بندی محدود کرده‌ایم، از کرم‌های رفع موهای زائد که مخصوصاً برای منطقه ما طراحی شده‌اند  .کرم‌هایی که برای صورت ما طراحی شده‌اند، به طور کلی حذف موهای زائد و کرم‌های رفع موهای زائد برای مردان شروع می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

۱_کرم های موبر موجب صافی پوست می شود.

یکی از مهم ترین و جذاب ترین فواید کرم های موبر، صافی و هم لطافت پوست است. برای ازبین بردن موهای زائد روش های متفاوتی مثل استفاده از ژیلت، وکس، اپیلاسیون و یا لیزر وجود دارد اما این روش ها ممکن است التهاب و یل قرمزی پوست را به همراه داشته باشد. کرم های موبر برای افرادی که  پوست های بسیار حساس تری دارند، روش بی ضرر تری به شمار می رود و می تواند سطح پوست آن ها را صاف و نرم کند.

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر برای صورت

کرم موبر

پودر موبر

۲_استفاده از کرم موبر بسیار آسان است.

از دیگر فواید کرم های موبر می توان به سهولت استفاده از آن ها اشاره کرد. کرم های موبر روش های استفاده آسانی هم دارند.دستورالعمل های لازم  برای انجام رفع موهای زائد در جعبه آن ها  قرار گرفته است. تنها لازم است پوست بدن خود را خشک و تمیز کنید و طبق دستورالعمل ها مرحله به مرحله را پیش بروید.

۳_استفاده از این محصولات بسیار مقرون به صرفه است.

از مزایای کرم های موبر نسبت به سایر روش های حذف موهای زائد بدن افراد میشود می توان به قیمت بسیار مناسب این محصولات در بازار ها اشاره کرد. این محصولات در قیمت ها و نیز انواع گوناگونی در داروخانه ها و همچنین فروشگاه ها موجود است. برخلاف تیغ های بسیار خطرناک و نوار های وکس که یکبار مصرف هم هستند و پس از استفاده از آن ها باید دور انداخته شوند، از این کرم های موبر می توانید به مدت چندین ماه براساس نیاز خود استفاده کنید.

۴_با این روش موهای زائد به مدت زمان تقریبا طولانی تر رشد نمی کند.

نتایج حاصل از این کرم های موبر در مقایسه با روش هایی مانند استفاده از ژیلت به مراتب طولانی تر خواهد بود. در نهایت هم ، صرفه جویی در زمان از مهم ترین فواید و شاخص های مهم کرم های موبر است که می تواند برای ماه ها شما را از شر موهای زائد خود خلاص کند.

۵_این روش یک روش مو زدایی کاملا بدون درد است.

یکی از دیگر مزایای کرم های موبر که توانسته این محصولات را برای مشتری های خود محبوب کند، بدون درد بودن این روش ها است. افراد در استفاده از این محصولات متحمل هیچ گونه درد و ناخوشایندی نخواهند شد ولی روش هایی مثل لیزر ،وکس و اپیلاسیون با درد همراه هستند و ممکن است پوست دچار التهاب و قرمزی شود.

۶_استفاده از این روش ضخامت موهای زائد بدن  را بسیار کم می کند.

هر چه از این روش برای از بین بردن موهای زائد خود به مدت های طولانی تر هم استفاده کنید، ضخامت موهای شما بسیار کمتر کمتر می شوند. این امر موجب می شود زمان رویش مجدد مو های زائد به تاخیر بیافتد. از این رو، با گذشت زمان نه تنها موهای بدن شما نازک تر می شود و بلکه مدت زمان طولانی تری هم برای رویش مجدد مو نیاز است.

چرا دچار تیغ سوختگی و موهای زائد می شویم؟

سوختگی با تیغ می تواند باعث خارش و سوزش پوست در هر ناحیه از بدن شود. این به دلیل تعامل تیغ با مو و پوست شما ایجاد می شود که اغلب برجستگی های قرمز کوچک، راش یا سوزش در ناحیه آسیب دیده ایجاد می کند. معمولاً به دلیل استفاده نکردن از ژل یا کرم محافظ هنگام اصلاح، باز کردن پوست در برابر ترک‌های ریز روی سطح ایجاد می‌شود که منجر به تحریک و کم‌آبی بدن می‌شود. اگر ترجیح می دهید به استفاده از تیغ ادامه دهید، پیشنهاد می کنیم از یک کرم اصلاح با کیفیت استفاده کنید تا از پوست خود محافظت کرده و آن را نرم و مرطوب نگه دارد.

در حالی که سوختگی با تیغ آزاردهنده است، حداقل چیزهایی وجود دارد که ناراحت کننده تر از موهای زیر پوستی هستند. به خصوص در منطقه بیکینی شما. موی رشد کرده زمانی رخ می دهد که موهای تراشیده شده یا موچین شده دوباره به داخل پوست رشد کنند. آنها می توانند شما را با درد، برآمدگی های ریز و التهاب در ناحیه تحریک شده مواجه کنند. در حالی که اکثر موهای رشد کرده خود به خود برطرف می شوند و بی ضرر هستند، سعی کنید از خراشیدن آنها خودداری کنید زیرا می تواند شما را در معرض عفونت باکتریایی قرار دهد.

 h/بهترین کرم موبر

کرم های موبر را روی چه قسمت هایی از بدن می توانم استفاده کنم؟

کرم های رفع موهای زائد برای از بین بردن تدریجی خزهایی که روی سینه، پشت، شانه ها، بازوها، پاها، انگشتان پا و بند انگشتان و زیر بغل شما جوانه می زند، عالی هستند. آنها نباید روی صورت، ابرو، گوش، بینی یا سر استفاده شوند.

 

آیا می توان از آنها در مناطق صمیمی تر استفاده کرد؟

به نوعی، ما می دانستیم که شما این را خواهید پرسید. فقط کرم های خاصی را می توان روی ناحیه شرمگاهی استفاده کرد، تا حدی به این دلیل که پوست اطراف جواهرات تاج شما حساس است.

اطمینان حاصل کنید که فقط از کرم موبر استفاده می کنید که برای نواحی صمیمی یا شرمگاهی مشخص شده است و همیشه دستورالعمل ها را دنبال کنید. این کرم‌های مخصوص را معمولاً می‌توان روی باسن نیز استفاده کرد، اما قرار نیست بین آنها یا اطراف مقعد استفاده شود. این سلب مسئولیت ما انجام شد.

 

آیا ابتدا باید پچ تست انجام دهم؟

آره. پوست برخی از مردان نسبت به سایرین نسبت به مواد شیمیایی موجود در کرم‌های رفع موهای زائد حساس‌تر است، بنابراین همیشه ارزش آن را دارد که از آن مطمئن باشید.

برای آزمایش، ناحیه کوچکی از پوست را که می‌خواهید درمان کنید انتخاب کنید و مقدار کمی از کرم را با پیروی از دستورالعمل‌های مربوط به استفاده و برداشتن بمالید. سپس 24 ساعت صبر کنید. اگر هیچ واکنش نامطلوبی وجود نداشته باشد، کل ناحیه ممکن است به همان روش درمان شود. به خاطر داشته باشید که ممکن است پس از برداشتن هنوز کمی ناراحتی داشته باشید (سوختگی خفیف با تیغ را در نظر بگیرید). خوشبختانه، این باید پس از یک ساعت یا بیشتر فروکش کند.

 

نکاتی در مورد برنامه وجود دارد؟

اول از همه، همیشه تکرار کنید - دستورالعمل استفاده را به طور کامل دنبال کنید. دستورالعمل های زمان را نیز دنبال کنید. باقی ماندن برای چند دقیقه بیشتر نتیجه بهتری نخواهد داشت، اما می تواند منجر به تحریک پوست یا توپ های سوخته شود (هرگز ظاهر خوبی ندارد).

در این مورد، فقط روی قسمت‌هایی که روی محصول توصیه می‌شود بمالید (از نوک پستان‌هایی که می‌توانند به‌خصوص حساس باشند خودداری کنید)

اگر تمام موها یکباره برداشته نشدند، می‌توانید دوباره استفاده کنید، اما حداقل 24 ساعت قبل از مراجعه مجدد صبر کنید

 

کاری که نباید هنگام استفاده از کرم موبر انجام دهم؟

علاوه بر ماندگاری طولانی مدت محصول، از شستشو با آب داغ یا صابون قبل یا بعد از استفاده از کرم موبر خودداری کنید زیرا این امر می تواند حساسیت پوست را افزایش دهد. برای بالا آمدن محصول از آب خنک یا ولرم استفاده کنید و از کرم ها روی پوست شکسته یا آفتاب سوخته یا لکه ها، خال ها یا جای زخم استفاده نکنید.

 

آیا مراقبت های بعدی لازم است؟

شما مجبور نیستید پوست را با محصولات مراقبت بعد از آن درمان کنید، اما مطمئنا به آرامش و حالت دادن به پوست کمک می کند. سازندگان برخی از محصولات، مومیایی‌کننده‌ها و مرطوب‌کننده‌های مراقبت‌های بعدی را نیز ارائه می‌کنند.

همیشه ایده خوبی است که تا 24 ساعت بعد از استفاده از ضد تعریق ها و عطرها خودداری کنید و از قرار گرفتن پوست تازه درمان شده در معرض شنا یا آفتاب گرفتن خودداری کنید. نادیده گرفتن ورزشگاه برای چند روز نیز توصیه می شود زیرا عرق و اصطکاک می تواند پوست تازه درمان شده را تحریک کند.

 f/بهترین کرم موبر

کرم های موبر چگونه عمل می کنند؟

کرم های موبر حاوی یک ماده شیمیایی قلیایی (معمولاً کلسیم یا پتاسیم تیوگلیکولات) هستند که پیوندهای مو را از بین می برد و در طی چند دقیقه آن را حل می کند.

برای استفاده از کرم، به سادگی آن را با کاردک یا اسفنج ارائه شده روی ناحیه ای که می خواهید درمان کنید پخش کنید، مدت زمان ذکر شده در دستورالعمل ها (معمولاً حدود پنج دقیقه) صبر کنید، سپس زیر دوش بشویید. خودشه! شما آماده رفتن هستید.

 

صورت خود را فوق العاده صاف نگه دارید

وقتی صحبت از صورت شما می شود، نمی خواهید از کرم های خشن یا مواد شیمیایی روی آن استفاده کنید، و آنچه روی پاهای شما کار می کند لزوماً برای این پوست ظریف طراحی نشده است. شرکت‌های حذف موهای زائد در سراسر جهان این را می‌دانند و محصولاتی را ایجاد کرده‌اند که برای صاف و بدون لک صورت شما در حین از بین بردن موهای زائد کار می‌کنند.

 

فواید کرم های موبر

بنابراین، چرا باید از روتین اصلاح یا اپیلاسیون خود به کرم های موبر روی موهای زائد تغییر دهید؟ مزایای زیر را بررسی کنید

با ظهور کرم های موبر، از بین بردن موهای زائد بدن به یک کار کوتاه مدت تبدیل شده است.

برخلاف سایر روش های حذف موهای زائد، این کرم ها تجربه ای بدون درد را ارائه می دهند.

استفاده از کرم های رفع موهای زائد ساده است و نیازی نیست در آن مهارت داشته باشید.

این کرم ها را می توان در خانه و بدون مراجعه به سالن استفاده کرد.

فرمولاسیون خاصی از کرم های رفع موهای زائد برای پوست های ظریف و سایر قسمت های بدن در دسترس است.

استفاده از کرم‌ها برای رفع موهای زائد نسبت به روش‌های دیگر مانند لیزر، الکترولیز و غیره ارزان‌تر است.

کرم های موبر ممکن است برای همه مناسب نباشد. برخی از عوارض جانبی رایج این محصولات عبارتند از: بثورات پوستی، واکنش های آلرژیک، سوختگی های شیمیایی، سوزش، تاول، لایه برداری پوست، حساسیت و غیره

 

لایه برداری

هنگامی که کرم را با مو از روی پوست خود پاک می کنید، لایه برداری ایجاد می کند و هرگونه کثیفی یا سلول های مرده پوستی را که ممکن است روی پوست شما باشد از بین می برد. یافتن سلول های مرده بر روی سطح پوست بسیار رایج است و ما به ندرت به آن توجه می کنیم. این پوست بعد از این نیز درخشندگی بیشتری دارد.

 

صرفه جویی در زمان

کرم های موبر فقط چند دقیقه طول می کشد تا موهای زائد روی پوست شما را از بین ببرد. شما همچنین می توانید این کار را در راحتی خانه خود انجام دهید.

سایر تکنیک‌ها مانند اپیلاسیون یا لیزر موهای زائد به یک پزشک متخصص، زیبایی‌شناس یا یک متخصص زیبایی نیاز دارند تا آن را در کلینیک یا سالن انجام دهند. استفاده از کرم موبر می تواند در وقت شما صرفه جویی نماید.

 

بدون درد

ایجاد بریدگی یا سوختگی پس از اصلاح یا اپیلاسیون پوست غیر معمول نیست. تکنیک‌های حذف موهای زائد مانند استفاده از اپیلاتور یا اپیلاسیون می‌تواند بسیار دردناک باشد و افرادی که تحمل درد پایینی دارند می‌توانند این روند را بسیار آزاردهنده ببینند. این یک انتخاب عالی برای کسانی است که می خواهند بدون تحمل درد از شر موهای زائد خلاص شوند.

 

رشد مو آهسته شده و کاهش یافته است

از آنجایی که کرم های موبر موهای زیر سطح پوست را از بین می برند، موها تا یک هفته شروع به رشد نمی کنند. این باعث می شود که انتخاب بهتری نسبت به اصلاح باشد که فقط موها را از روی سطح پاک می کند و ته ریش باقی می ماند. برخی افراد نیز پس از استفاده از این کرم ها رشد آهسته ای را تجربه می کنند. اگرچه کرم های رفع موهای زائد ممکن است گزینه ای عالی به نظر برسند، اما با معایبی همراه است. درک این موارد قبل از تغییر به کرم‌های موبر بسیار مهم است.

مقالات پیشنهادی:

اصلاح صورت با پودر موبر

استفاده از پودر موبر برای صورت

رفع تیرگی با پودر موبر

کرم رفع موهای زائد مردان

در ابتدا، مردم فکر می کردند که کرم های موبر فقط برای خانم ها و خانم ها هستند. اکنون زمان آن رسیده است که دوباره فکر کنیم، کرم های رفع موهای زائد فقط برای خانم ها نیستند. اگر موی بدن ناخواسته دارید، همیشه می توانید به کرم موبر موهای زائد اعتماد کنید.

معمولاً مردان نسبت به زنان موهای ضخیم‌تری دارند. به همین دلیل است که یک کرم موبر معمولی که برای خانم ها مناسب است ممکن است برای موهای بدن آقایان به درستی عمل نکند. بیشتر اوقات مردان از ریش تراش یا ریش تراش برقی برای موهای بدن استفاده می کنند همانطور که برای ریش خود استفاده می کنند. تولیدکنندگان کمی هستند که کرم موبر را ساخته اند که مخصوصاً برای بدن مردان مناسب است. همچنین اکثر مردان تمایل دارند از کرم موبر فقط برای قسمت های خصوصی استفاده کنند. این نواحی در مقایسه با سایر اعضای بدن بسیار حساس هستند. به همین دلیل است که شما همیشه به یک کرم موبر نیاز دارید که برای موهای ضخیم بدن سفت باشد، اما برای نواحی حساس نیز ملایم باشد.

کرم رفع موهای زائد مخصوصاً برای قسمت های مختلف بدن مردان ، این کرمی است که ثابت کرده است برای اکثر مردان یک گزینه بی خطر است. شما می توانید از این برای موهای سینه، دست و پاها و به خصوص برای موهای قسمت خصوصی خود استفاده کنید. حتی اگر پوست حساسی دارید هم می توانید از آن استفاده کنید. به پوست شما بسیار ملایم است. زمان لازم برای برداشتن موهای بدن شما بستگی به ضخامت موهای بدن شما دارد (معمولاً 3 دقیقه زمان نیاز دارد). اگر موهای ضخیم تری دارید، ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشید. برای اندازه گیری زمان دقیق برای قسمت های مختلف بدن ممکن است لازم باشد چندین بار از آن استفاده کنید. بهترین چیز در مورد این کرم موبر این است که تا 24 ساعت آینده حالتی ابریشمی و صاف به شما می دهد. به نظر می رسد که هرگز در تمام طول روز روی آن ناحیه مو نداشته اید. همچنین حاوی جلبک دریایی و برخی مواد طبیعی تسکین دهنده دیگر است که پوست شما را بیش از حد خشک نمی کند.

بهترین کرم های موبر میتوانند راحتی را برای شمت به ارمغان بیاورند شما میتوانید به راحتی آن ها را از سایت ما خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن درب منزل دریافت کنید.

انتخاب کرم های رفع مو های زائد

تصمیم گیری در مورد استفاده از کرم موبر به عوامل مختلفی بستگی دارد. باور کنید یا نه، جنسیت شما کم اهمیت ترین مسئله است. مطمئناً، مردان معمولا موهای زبرتری دارند و این ممکن است روی محصولی که می‌خرند تأثیر بگذارد، اما چندین مسئله دیگر وجود دارد که باید در نظر گرفت.

مهم ترین عوامل در انتخاب یک موبر شیمیایی حساسیت ها و آلرژی های پوستی است. اگر مستعد بثورات و جوش‌های پوستی هستید یا به سایر پمادها و محصولات پوستی موضعی واکنش نشان داده‌اید، قبل از استفاده از هر کرم موبر باید با پزشک خود مشورت کنید. برخی از کرم ها به طور خاص برای پوست های حساس فرموله شده اند و ممکن است حاوی مرطوب کننده و آلوئه باشند تا پوست تحریک شده را تسکین دهند. سایر کرم ها حاوی فرمولاسیون قوی تری برای موهای زبرتر هستند که ممکن است باعث تحریک بیشتر پوست شوند.

عامل بعدی که باید در نظر گرفت ناحیه موهای ناخواسته است. به عنوان مثال، هرگز نباید از کرم موبر که برای پشت شما در ناحیه شرمگاهی طراحی شده است استفاده کنید. بهتر است از اپیلاتوری استفاده کنید که مخصوص خط بیکینی شما طراحی شده است، زیرا پوست اطراف اندام تناسلی شما بسیار حساس است. همچنین نباید در هر ناحیه ای که لباس زیر شما می پوشاند از مواد شیمیایی موبر استفاده کنید، زیرا این امر می تواند باعث تحریک بیشتر شود

همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا کرم رول، ژل یا انواع دیگر محصولات را ترجیح می دهید. استفاده کردن از رول‌ها  از محصولات دیگر آسان‌تر است، اما ممکن است به اندازه‌ای که نیاز دارید ضخیم نباشند. اگر احساس کرم ها را دوست ندارید، ژل ها یک گزینه مناسب تر هستند.

هنگامی که در مورد تصمیم خود شک دارید، از یک متخصص پوست برای توصیه های بیشتر کمک بخواهید. اکنون که می دانید به دنبال چه چیزی باشید و چه چیزی را بپرسید، آماده هستید تا بهترین انتخاب ممکن را برای نیازهای حذف موهای خود داشته باشید.

کرم های موبر اغلب حاوی مواد شیمیایی مانند کلسیم سدیم، دی اکسید تیتانیوم و تیوگلیکولات کلسیم هستند. هنگامی که این مواد شیمیایی در غلظت مناسب استفاده شوند، می توانند به طور موثر پروتئین هایی مانند کراتین را که موهای شما را تشکیل می دهند، حل کنند. به عبارت ساده تر، این کار ریشه موهای شما را ضعیف می کند و به آن ها اجازه می دهد تا بشکنند. پیروی از دستورالعمل‌ های همراه با کرم موبر بسیار مهم است، زیرا همان مواد شیمیایی که موهای شما را حل می‌کند، در صورت استفاده نادرست یا ماندن بیش از حد طولانی می‌تواند پوست شما را بسوزاند.

 

آیا کرم موبر بهتر از اصلاح است؟

بستگی به شما دارد که شما کدام روش را ترجیح می دهید. نتایج حاصل از کرم ممکن است تا دو برابر بیشتر از اصلاح ماندگار باشد، اما قیمت کرم ها بیشتر از تیغ است و استفاده از آن کمی بیشتر طول می کشد. هر دو روش مزایا و معایب متعددی دارند. اگر می خواهید اصلاح کنید یا از کرم موبر استفاده کنید، ترجیح شخصی شما است. افرادی که دارای پوستی هستند که به مواد شیمیایی موجود در کرم های موبر مو واکنش بدی نشان می دهد ترجیح می دهند اصلاح کنند. و برخی ممکن است فرآیند زمان‌بر اصلاح را دوست نداشته باشند و  کرم‌ های رفع موهای زائد اثر نرمی به پوست شما می دهند، بنابراین کرم‌ های موبر را ترجیح می‌ دهند.

 

آیا می توانید از کرم موبر در قسمت های تناسلی استفاده کنید؟

بله، هر چند شما فقط باید از کرمی استفاده کنید که به طور خاص می گوید برای خط بیکینی شما است زیرا پوست اطراف آن ناحیه بسیار حساس است.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT