مقالات

پودر موبر بدون بو|بهترین پودرموبربرای ناحیه تناسلی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پودر موبر بدون بو؛ همه چیز در مورد اپیلاسیون با کرم یا پودر موبر

پودر موبر یک روش حذف سریع و بدون درد موهای زائد است. این ساده ترین و کم دردترین در نظر گرفته می شود. در میان تکنیک های رفع موهای زائد برای انجام در خانه، پودر موبر یکی از آن هایی است که دهه هاست آن را می شناسیم.

در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد استفاده و خطرات این پودر موبر مو بدانید آورده شده است. مزایا و معایب این روش تسکین دهنده از بین بردن موهای زائد را کشف کنید.

 

i/پودر موبر بدون بو

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

چرا از پودر موبر استفاده کنیم؟

پودر موبر بدن تکنیکی است که به شما این امکان را می دهد که موهای خود را با کمی تلاش یا بدون تلاش از بین ببرید. پودر موبر بعد از استفاده در ناحیه ای که باید اپیلاسیون شود، موها را در ریشه و همچنین پوشش آن را در عمق از بین می برد. پودر موبر در صورت استفاده صحیح کاملا بدون درد است.

 

مدت زمان رشد مجدد

مدت زمان رشد مجدد مو بیشتر از استفاده از تیغی است که موها را تمیز می کند. اپیلاسیون موها را با ریشه از بین می برد در حالی که پودر موبر پایه مو را با کراتینه حل می کند. بنابراین حداکثر ظرف ده روز موها به آرامی رشد خواهند کرد. رعایت زمان نوردهی مشخص شده توسط سازنده بسیار مهم است.

بنابراین این یک روش میانی، بین تیغ ​​و موم است که ممکن است برای بسیاری از زنان مناسب باشد. به ویژه، آنهایی که موهای نازک یا کم پشت دارند، با چرخه رشد کند. بنابراین آنها نیازی به اپیلاسیون ندارند که به طور کامل موها را از بین می برد.

 

برای پوست های حساس

پودر بهداشتی موبر همچنین متحد کسانی است که از موم، سرد یا گرم و یا تیغ پشتیبانی نمی کنند. این دو روش در واقع می توانند ناراحتی های مختلفی مانند جوش های ریز مانند "پوست مرغ"، قرمزی که مدت زیادی طول بکشد تا از بین بروند و در بسیاری از موارد، موهای زیر پوستی ایجاد کنند.

بنابراین پودر موبر از این ناراحتی ها جلوگیری می کند.

 

چگونه از پودر موبر استفاده کنیم؟

به منظور دستیابی به حذف موهای تمیز و ایمن با پودر موبر، توصیه می کنیم قوانین زیر را رعایت کنید:

کرم را در لایه های ضخیم بمالید تا موها را به خوبی بپوشاند، بدون اینکه مقدار زیادی اضافه کنید.

از ابزار مناسب مانند کاردک موجود در کیت خود استفاده کنید.

کرم را برای مدت زمان مشخص شده روی بسته بگذارید. برای این کار می توانید از تایمر استفاده کنید. اگر کرم را برای مدت طولانی روی پوست خود بگذارید، می تواند باعث تحریک یا حتی سوختگی شود.

هنگامی که خط بیکینی خود را اپیلاسیون می کنید، کرم را فقط روی اپیدرم و به خصوص روی غشاهای مخاطی بمالید. در صورت بروز مشکل، یک دستمال یا پنبه ای که با آب ولرم مرطوب شده است بردارید و اضافی آن را بردارید.

چه برای خط بیکینی و چه روی پاها، پس از برداشتن کرم، پوست خود را بشویید سپس از یک کرم مرطوب کننده و تسکین دهنده استفاده کنید.

 s/پودر موبر بدون بو

پودر موبر برای اپیلاسیون خط بیکینی

اپیلاسیون خط بیکینی پیچیده ترین و اغلب دردناک ترین کار است. پوست در آنجا بسیار نازک است و روش های توصیه شده از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

اگر تحمل موم برای پوست شما مشکل است، بهتر است از پودر موبر استفاده کنید نه از تیغ. در واقع، کرم جایگزین خوبی است، به شرطی که به زمان استفاده و زمان استراحت دقت کنید.

 

یک پودر موبر مناسب انتخاب کنید

فرمول شیمیایی پودر موبر احتمالا باعث سوختگی شدید در غشاهای مخاطی می شود. بنابراین استفاده از پودر موبر مخصوصاً برای خط بیکینی و نواحی حساس و استفاده از محصول با احتیاط ضروری است.

بسیاری از برندها، چه در سوپرمارکت‌ها، چه در داروخانه‌ها و چه در فروشگاه‌های تخصصی لوازم آرایشی، اکنون کرم‌های موبر را برای این مناطق خاص ارائه می‌کنند که نیاز به توجه ویژه دارند.

 

مضرات پودر موبر

علیرغم فواید پودر موبر، این روش حذف موهای زائد نیز دارای معایبی است. پوست برخی افراد ممکن است واکنش متفاوتی نشان دهد و برای این نوع از بین بردن موهای زائد مناسب نباشد.

 

s/پودر موبر بدون بو

شیمیایی است

حدود ده سال پیش، کرم‌های رفع موهای زائد موجود در بازار بوی بسیار قوی داشتند. امروزه این مشکل کمتر و کمتر دیده می شود. با این حال، هنوز هم یک ماده شیمیایی است که می تواند ترسناک باشد، به خصوص زنانی که ترجیح می دهند از محصولات طبیعی استفاده کنند.

برای حل کردن کراتین و از بین بردن موها، کرم های موبر حاوی تیوگلیکولیک اسید هستند. این مولکول با سایر ترکیبات مشابه مولکولی است که توسط آرایشگران برای انجام پرم یا صاف کردن استفاده می شود. بنابراین برای نرم کردن فیبر مو به منظور تغییر شکل آن برای مدت طولانی استفاده می شود.

بنابراین پودر موبر باید با احتیاط و در عین حال رعایت زمان قرار گرفتن در معرض استفاده شود. باید مراقب باشید که به مدت چند دقیقه که روی بسته بندی مشخص شده است بگذارید بماند تا خطر سوختگی وجود داشته باشد.

 

می تواند باعث آلرژی شود

امروزه خطر ابتلا به آلرژی بسیار کمتر است. با این وجود، توصیه می‌شود برای مثال حداقل 48 ساعت قبل از برداشتن موهای زائد، یک آزمایش روی قسمت بسیار کوچکی از ساق پا انجام دهید.

پوست های بسیار حساس یا پوست های دارای ضایعات باید به طور مطلق از تماس با این نوع کرم اجتناب کنند.

نحوه اپیلاسیون لب بالا

در برخی مواقع، موهای صورت مشکل ساز هستند، به خصوص موهایی که در ناحیه لب بالایی رشد می کنند، که می تواند برای دختران بسیار آزاردهنده باشد. خوبی آن این است که برداشتن آن بدون خروج از خانه و در چند دقیقه ساده‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید، بنابراین اگر می‌پرسید چگونه لب بالایی خود را در خانه واکس بزنید، به جای درستی آمده‌اید.

در ادامه توضیح می دهیم که بهترین جایگزین برای اپیلاسیون سبیل شما چیست و بهترین نتیجه را به دست می آوریم.

 

نکاتی قبل از اپیلاسیون موهای لب بالا

برای اپیلاسیون مو روی لب بالا ضروری است که در نظر داشته باشیم که این ناحیه یک ناحیه حساس است. بنابراین، برای جلوگیری از آسیب رساندن به آن، توجه به نکات زیر بسیار مهم است:

 

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر بدون بو

پودر موبر سنتی

از بین بردن موهای زائد بدن مردان

روش مناسبی را برای این ناحیه حساس انتخاب کنید

تکنیک های حذف موهای زائد مختلفی وجود دارد و همه آنها برای این ناحیه صورت توصیه نمی شوند. بنابراین، هر روشی که انتخاب می کنید باید برای لب بالا مناسب باشد.

 f/پودر موبر بدون بو

هرگز از تیغه استفاده نکنید

تیغه موها را طوری کوتاه می کند که خیلی سریع رشد می کنند، اما همچنین اگر این روش را انتخاب کنید وقتی مو دوباره رشد کرد، ضخیم تر و بسیار بیشتر به نظر می رسد.

 

پس از اپیلاسیون از کرم های مرطوب کننده استفاده نماید.

قبل از اپیلاسیون مطمئن شوید که پوستتان تمیز، خشک و به خوبی آبرسانی شده است و یک محصول مرطوب کننده بدون عطر یا الکل در دست داشته باشید تا به محض اتمام اپیلاسیون از آن استفاده کنید. به این ترتیب از تحریکات جلوگیری خواهید کرد.

 

24 ساعت قبل و بعد از اپیلاسیون از آفتاب گرفتن خودداری کنید

نور خورشید پوست را حساس می کند، بنابراین، قبل از برداشتن مو، راحت نیست که خود را در معرض تابش مستقیم آن قرار دهید. پس از اتمام اپیلاسیون، همین اتفاق می افتد. آفتاب می تواند پوستی را که نیاز به بهبودی دارد تحریک کند. از اشعه UVA مصنوعی نیز استفاده نکنید.

 

واکس لب بالایی

اگر تصمیم دارید لب بالایی خود را اپیلاسیون کنید، در تیزبر کمرد ما چندین گزینه برای برداشتن آسان و موثر آن و حداکثر مراقبت از پوست شما داریم. اینها محصولات مختلفی هستند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، مزایای آنها و نحوه استفاده از آنها را در نظر داشته باشید:

 

مداد صورت موم لب بالا

مداد صورت با فرمتی معتبر برای همه انواع پوست و استفاده دقیق از آن، با کندن موها از ریشه تنها در یک دقیقه نتایج ماندگاری را ارائه می دهد. یک نیمه حاوی موم و دیگری کرم پس از اپیلاسیون با آلوئه ورا است که پوست شما را نرم و هیدراته می کند.

استفاده از آن بسیار ساده است و می توان آن را روی چانه و ابرو نیز اعمال کرد. موم با فرو بردن نیمی از مداد مربوطه در یک فنجان آب جوش به مدت یک دقیقه گرم می شود. سپس یک لایه بسیار نازک از موم را در جهت رویش مو بمالید، یک نوار روی آن قرار دهید، مالش دهید، پوست را سفت کنید و بر خلاف جهت رویش مو بکشید. با آب باقیمانده را از بین می برید. در نهایت کرم پس از اپیلاسیون را بمالید.

 

نوارهای موم سرد صورت ضد حساسیت

این نوارها با 50 درصد مواد شیمیایی کمتر، فاقد عطر و رنگ هستند و به همین دلیل برای پوست های مستعد واکنش های آلرژیک مناسب هستند. تکنولوژی Easy-Gel به آن اجازه می‌دهد تا به کوتاه‌ترین موها بچسبد، اما نه به پوست، آن‌ها را در ریشه از بین می‌برد و تا ۲۸ روز نتیجه می‌دهد.

 

علاوه بر این، آنها یک برنامه بسیار دقیق و ساده را امکان پذیر می کنند:

اولین قدم این است که نوارها را در امتداد خط نقطه جدا کنید.

یکی را بردارید و روی پوست تمیز و خشک در جهت رشد مو بمالید.

مالش دهید و با کشیده نگه داشتن پوست، نوار را با یک حرکت و خلاف جهت رویش مو به پوست نزدیک کنید. پس از آن، فقط باید بقایای موم را بردارید.

 

مقالات پیشنهادی:

7 راه از بین بردن موهای زائد

پودر موبر برای صورت

اپیلاسیون بهتر است یا کرم موبر؟

نوارهای موم صورت برای پوست های حساس

اگر پوست شما حساس است می توانید از این باندها استفاده کنید. آنها حاوی روغن بادام و ویتامین E هستند که هر دو مواد با خواص مفید برای این نوع پوست هستند. آنها مانند نوارهای ضد حساسیت صورت استفاده می شوند و نتایج عالی ارائه می دهند تا بتوانید سبیل خود را در خانه و به سرعت واکس بزنید.

 d/پودر موبر بدون بو

موهای لب بالا را با کرم موبر اپیلاسیون کنید

اگر نمی خواهید لب بالایی خود را اپیلاسیون کنید و ترجیح می دهید از کرم موبر استفاده کنید، می توانید آن را در تیزبر کمرد نیز بیابید. کرم موبر صورت تیزبر کمرد با 35 درصد مواد شیمیایی کمتر، موها را به طور موثر از بین می برد و در عین حال پوست را نرم و خوشبو نگه می دارد.

این کیت حاوی پودر موبر و کرم مرطوب کننده دیگر پس از اپیلاسیون است. استفاده از آن بسیار ساده است:

کرم را به طور یکنواخت روی موهایی که می خواهید بردارید پخش کنید و آن را کاملاً بپوشانید.

اجازه دهید به مدت سه دقیقه عمل کند و با یک پد پنبه ای، مقدار کمی از کرم را بردارید.

اگر موها به راحتی بیرون می آیند، می توانید همه آنها را تمیز کنید. در غیر این صورت، آن را سه دقیقه دیگر نگه دارید.

پس از آن، پوست خود را با آب بشویید تا باقیمانده کرم پاک شود و آن را به خوبی خشک کنید.

فقط آخرین مرحله باقی مانده است که مرطوب کننده را با یک ماساژ ملایم بزنید.

با همه این گزینه ها، اپیلاسیون لب بالایی در خانه آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. استفاده از تیغه را فراموش کنید و روشی را انتخاب کنید که علاوه بر از بین بردن موها، به شما کمک می کند تا به تدریج آنها را ضعیف کنید.

 

تجربه حذف موهای زائد در خانه

دلایل زیادی وجود دارد که زنان می ‌خواهند موهای بدن را از بین ببرند ، چه ظاهری و چه احساسی. ما می خواهیم با پوست صاف ابریشمی ، به خصوص در قسمت هایی از بدن که معمولاً در معرض آن قرار می گیریم ، مانند پاها یا زیر بغل ، اعتماد به نفس داشته باشیم. با پودر های موبر تیزبر کمرد ، به ندرت فرصتی برای بازدید از سالن پیدا می‌کنیم. حذف موهای زائد لازم نیست یک کار خسته کننده باشد ، شما می توانید تجربه سالن را در زمان و مکان مناسب به خانه خود بیاورید.

کر م‌های موبر در بین خانم ‌ها به یکی از گزینه ‌های محبوب در حذف موهای زائد تبدیل شده‌اند و اکنون با فناوری ‌های اضافی کرم های موبر تیزبر کمرد ، می‌توانید با هر بوی نامطبوعی مقابله کنید. برای تقلید از تجربه سالن در خانه ، واقعاً حیاتی است که حواس خود را تحریک کنید تا آن را به بخشی لذت بخش تر از رژیم زیبایی خود تبدیل کنید.

یکی از مزایای کرم های رفع موهای زائد این است که بدون درد ، استفاده از آنها ساده است و نتایج صافی به شما می دهد. هیچ احتمالی برای درد وجود ندارد زیرا به جای بیرون کشیدن فولیکول مو از ریشه ، پروتئین کراتین موجود در مو را در عرض چند دقیقه حل می کند. این فرآیند باعث می شود که هنگام برداشتن کرم ، موها به راحتی از پوست جدا شوند ، چه با مالش آن با کاردک یا شستن آن در حمام. برای افرادی که پوست حساس دارند و آستانه درد آنها کم است مناسب می باشد . حتماً دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی را طبق دستورالعمل روی بسته و بروشور رعایت کنید.

از آنجایی که کرم را می توان به راحتی استفاده کرد ، روی نواحی بزرگتر مانند پاهای شما خوب عمل می کند و در عین حال در مکان های کوچکتر و سخت تر مانند زیر بغل و خط بیکینی به خوبی کار می کند. این به ما می‌گوید که برداشتن موهای زائد نباید یک مرحله دشوار در رژیم زیبایی شما باشد. در عوض می توانید استراحت کنید زیرا کرم کار خود را انجام می دهد.

طیف جدید کرم های موبر تیزبر کمرد دارای رایحه ای پیشرفته است که به دستیابی به تجربه ای مانند سالن در خانه کمک می کند. دیگر نیازی به عذاب کشیدن به دلیل بوی بد محصول ندارید ، به جای آن می توانید آرامش داشته باشید و در عطر گل ها غوطه ور شوید. همراه با از بین بردن مو ، ترکیبات کرم های موبر تیزبر کمرد ، که شامل کره شی و ویتامین E است ، به بازیابی سطح رطوبت کمک می کند.

بنابراین اگر در گذشته از بوی کرم‌های موبر مو وحشت زده شدید ، سری کرم های موبر تیزبر کمرد را امتحان کنید. می توانید مطمئن باشید که بوی نامطبوع از بین رفته است و تنها چیزی که برای شما باقی می ماند پوستی است که ظاهر و احساسی عالی دارد.

 

مقالات پیشنهادی:

واجبی بدون بو

استفاده از پودر موبر

موبر بدون بو

اپیلاسیون به عنوان بخشی از رژیم زیبایی شما

به عنوان یک زن ، هر یک از ما کارهای صبحگاهی خود را داریم که قبل از رفتن به محل کار آنها را انجام می دهیم. برای اینکه خودمان را برای روز آینده آماده کنیم ، به محض اینکه تخت مورد علاقه خود را رها می کنیم ، مستقیماً زیر دوش می رویم. اجازه دهید برخی از محبوب ترین مراحل موجود در رژیم ها را برای شما بیان کنیم.

 

آب بنوشید

بهترین راه برای شروع سریع روز در مسیر دوش گرفتن ، نوشیدن یک لیوان بزرگ آب برای حفظ آب بدن است. آب به درخشندگی پوست و حفظ بهترین ظاهر آن کمک می کند. سعی کنید حداقل شش تا هشت لیوان آب در طول روز بنوشید تا مطمئن شوید که هیدراته می شوید.

 

برداشتن مو

گاهی اوقات ، بسته به تکنیکی که انتخاب می ‌کنید ، مجبور می‌شوید کمی موهای زائد خود را در خانه از بین ببرید. گاهی اوقات فقط یک روز گرم است و شما دوست دارید پاهای خود را بیرون بیاورید یا شاید فقط می خواهید از شر رشد مجدد خلاص شوید. یک روش عالی برای از بین بردن مو در خانه استفاده از نوارهای موم سرد است زیرا استفاده از آنها ساده است و هیچ آشفتگی برای تمیز کردن شما باقی نمی گذارد. فقط لازم است نوارها را روی ناحیه ضروری بمالید ، پوست را کشیده نگه دارید و نوارها را دور کنید. موها روی نوارها چسبیده می ‌مانند ، بنابراین می ‌توانید پس از اتمام کار ، آنها را مستقیماً در سطل زباله قرار دهید. استفاده از موم برای از بین بردن موها نتایج صاف تری را برای مدت طولانی تری به شما می دهد ، به این معنی که مجبور نیستید اغلب موها را بردارید. دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی که در بسته و بروشور آمده است را دنبال کنید.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT