مقالات

ازبین بردن موهای زائد|از بین بردن موی صورت در خانه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ازبین بردن موهای زائد

ازبین بردن موهای زائد؛ در همه زمان ها، زنان (و حتی مردان) با موهای بدن مبارزه کرده اند و سعی کرده اند تا حد امکان موهای خود را کنترل کنند. همچنین، تکنیک‌های طبیعی برای از بین بردن موها به روشی پایدار یا تأخیر در رشد آن ایجاد شده است. اما آیا این روش ها واقعا موثر هستند؟ ما در اینجا، در این راهنما، می‌خواهیم به بررسی آن بپردازیم. در ادامه بخوانید و راه حل های طبیعی مختلف برای مبارزه با موهای زائد بدن را کشف کنید. ما همچنین به راه حل هایی برای کاهش طبیعی رشد آنها نگاه خواهیم کرد.

 

c/ازبین بردن موهای زائد

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

اکثر ما از ظاهر موهای بدن و صورت متنفریم. برای داشتن پوستی صاف و بدون نقص، اغلب رقابتی برای حذف منظم موهای زائد است. شما چندین روش برای از بین بردن موهای زائد و همین طور روش خانگی رفع موهای زائد در دسترس دارید. پرکاربردترین روش ها اپیلاسیون، پودر موبر ، حذف موهای زائد با نخ و همچنین رفع موهای زائد با اپیلاتور برقی یا لیزر دائمی موهای زائد است.

در قسمت های مختلف ما انسان ها انواع موهای زائد وجود دارد؛

 

فاصله بین ابروها

که گلابلا نیز نامیده می شود، فضای بین دو ابرو ناحیه ای است که ما دوست داریم بدون مو نگه داریم. در واقع، تک ابرو جذاب ترین چیز نیست.

برای کمک به جداسازی ابروهای عاشقانه خود، از موچین استفاده کنید. اگر نمی خواهید سر خود را بشکنید، با یک متخصص زیبایی مشورت کنید. او می تواند موهای بین ابروهای شما را با اپیلاسیون از بین ببرد. برای نتایج بسیار طولانی تر، الکترولیز یا لیزر را در نظر بگیرید.

 l/ازبین بردن موهای زائد

 موهای  زائد در بینی 

دیدن قدرت موهای بینی بر روی خود شگفت آور (و خسته کننده) است. چه در سوراخ های بینی و چه در بالای بینی، موهای این ناحیه به صورت بینی در وسط صورت دیده می شود .

برداشتن کامل موهای سوراخ های بینی توصیه نمی شود. این موها مهم هستند. آن ها هوای تنفسی را از گرد و غبار و میکروب ها فیلتر می کنند.

با این حال، آن هایی که بیرون زده اند هیچ فایده ای جز آزار دادن شما ندارند. بنابراین از قیچی های کوچک تمیز استفاده کنید تا فقط موارد سطحی را بردارید. برای کار عمیق تر، ماشین چمن زنی مناسب برای این منطقه را انتخاب کنید.

برای موهای بالای بینی، موچین یا کرم موبر یا الکترولیز را به عنوان گزینه دائمی تر انتخاب کنید. از سوی دیگر، از تیغ خود داری کنید که می تواند بینی شما را به کاکتوس تبدیل کند.

 

موهای زائد در گوش ها

با گذشت زمان، موهای مردان و گاهی زنان به سمت گوش ها مهاجرت می کنند. چند تکنیک برای جلوگیری از داشتن جنگل در دو طرف سر وجود دارد.

 

برای کوتاه کردن موها می توانید از یک قیچی مناسب با نوک گرد استفاده کنید. اگر به تنهایی عمل می کنید، در صورت خطر آسیب، از استفاده از قیچی خودداری کنید. به عنوان راه حل های ماندگارتر، با یک متخصص زیبایی مشورت کنید. او می تواند ارزیابی کند که آیا شما کاندید خوبی برای الکترولیز یا لیزر موهای زائد هستید یا خیر.

 

اصلاح مو های  زائد صورت

در حالی که برخی از مردان از پوشیدن ریش یا سبیل لذت می برند، برخی دیگر چهره صاف و نرم را ترجیح می دهند.

 

تیغ و موبر برقی دو گزینه بسیار محبوب و اقتصادی برای اصلاح صورت هستند. با این حال، از آنجایی که موهای صورت به سرعت رشد می کنند، این تکنیک ها می توانند دست و پا گیر باشند، زیرا نیاز به استفاده مجدد هر روز دارند. برای رهایی از این کار، لیزر موهای زائد یک انتخاب عالی برای به دست آوردن مجدد پوست کودک است!

 

گردن، شانه ها، پشت و باسن

بسیاری از مردان و زنان به دنبال حذف دائمی موهای گردن، شانه ها، پشت و باسن خود هستند. علاوه بر این، این مناطق در لیزر موهای زائد محبوب هستند.

 

برای خلاص شدن از شر همه این موها، توصیه می کنیم از تیغی که باعث رویش مجدد سوزش می شود خودداری کنید. این روش نیز باید به دفعات تکرار شود. برای یک تکنیک بادوام تر، انواع موم اپیلاسیون را انتخاب کنید. انجام اپیلاسیون توسط یک متخصص، می تواند کمتر دردناک باشد. همچنین می توانیم این نواحی را با لیزر درمان کنیم.

 

بالاتنه

برای مردان یک سینه مودار همیشه شیک نیست. پس حتما از موهای خود به خوبی نگهداری کنید. نه خیلی طولانی و نه خیلی کوتاه و تلخ. سلاح انتخابی شما برای رسیدن به این هدف؟

 

یک سینه صاف و نرم همیشه دعوت کننده است! تیغ یک گزینه است، اما رشد مجدد می تواند آزار دهنده و منقبض کننده باشد. برای نتایج مطلوب، به جای اپیلاسیون یا لیزر و کرم موبر موهای زائد را توصیه می کنیم.

 

g/ازبین بردن موهای زائد

زیر بغل

داشتن موی زیر بغل کاملا طبیعی است. اما به مقدار معقول لطفا! اگر زمانی که بازوهای خود را در امتداد بدن خود قرار می دهید، موهای زیر بغل شما نمایان است، پس نیاز است تا این موهای زائد اصلاح شوند.

 

برای حفظ این ناحیه از بدن، عبور دادن قیچی یا ماشین های مخصوص هر از گاهی ساده ترین روش است. اگر می خواهید موهای این ناحیه را از بین ببرید، کرم موبر، موم یا لیزر همگی تکنیک های خوبی هستند، بسته به نتایج مورد نظر.

 

قطعات خصوصی

پرمویی قسمت های خصوصی چیزی است که بسیار... خصوصی است. روشی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

ناحیه بسیار ظریف بدن، انتخاب تکنیک مناسب برای جلوگیری از آسیب ضروری است. بنابراین تیغ ​​بسیار خطرناک است.

کرم موبر به شما امکان می دهد با خیال راحت موها را کوتاه کنید. برای نتایج میان مدت یا بلند مدت، به کرم موبر خود اعتماد کنید تا موهای شما را بدون درد زیاد ازبین ببرد.

هر ناحیه ای از بدن که می خواهید از شر موهای خود خلاص شوید، یک روش مطمئن را انتخاب کنید که نیازها و خواسته های شما را برآورده کند.

 

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر چیست

استفاده از پودر موبر برای صورت

اصلاح موهای زائد

مزایای محصولات ضد حساسیت چیست؟

همانطور که تکنولوژی توسعه می یابد و ما به مصرف کنندگان آگاه تر تبدیل می شویم، کیفیت محصولات تولید شده بیشتر مورد سوال قرار می گیرد. برای این عادت مصرف آگاهانه، محصولات هیپوآلرژیک همچنین محصولاتی را نشان می‌دهند که حداکثر عاری از موادی هستند که ممکن است باعث واکنش‌های آلرژیک شوند. بنابراین، محصولاتی که کمتر از مواد شیمیایی استفاده می کنند، اکنون در رتبه اول در بین گزینه ها قرار دارند. این محصولات که در آن از اجزای مختلف مانند عطر و رنگ استفاده نمی شود، برای پوست های حساس و مستعد آلرژی تولید می شود و همچنین برای کسانی که برای اولین بار از این محصولات استفاده می کنند، ارجحیت دارند.

 

اگر مستعد آلرژی هستید و پوست حساسی دارید، زمانی که تحت تاثیر اشعه های موثر آفتاب، هوای سرد و خشک هستید، باید به محصولات ضد حساسیت روی بیاورید. شما باید در مورد محصولات ضد حساسیتی که انتخاب می کنید بسیار حساس باشید، به خصوص برای پوست حساس خود. بنابراین به لطف محصولات ضد حساسیتی که استفاده می کنید، می توانید به خوبی از خود مراقبت کنید.

 

تا همین اواخر امکان یافتن چنین محصولی در دسته اپیلاسیون وجود نداشت، اما اکنون تیزبر کمرد  وجود دارد. تیزبر کمرد  اولین فرمول موم ضد حساسیت ترکیه را دارد. تیزبر کمرد  با فرمول شفاف، بی بو و ضد قرمزی خود، محصولی نسل جدید است که به طور ویژه برای به حداقل رساندن واکنش های آلرژیک ساخته شده است. تیزبر کمرد  مانند نوارها، کرم‌ها و اسپری‌های مومی که از دیگر محصولات تیزبر کمرد  هستند که با ویژگی‌های خاص برای تمام قسمت‌های بدن شما تولید می‌شوند، ضمن ایجاد لطافت ماندگار، به خوبی پوست شما را درمان می‌کند.

 s/ازبین بردن موهای زائد

هیپوآلرژنیک یعنی چی؟

محصولاتی که به طور ویژه برای به حداقل رساندن واکنش های آلرژیک ساخته شده اند و تا حد ممکن عاری از مواد آلرژی زا هستند، هیپوآلرژن نامیده می شوند. در حالی که می خواهید از پوست خود محافظت کنید، باید از استفاده از محصولاتی که برای آن سنگین هستند و تعادل طبیعی آن را به هم می ریزند اجتناب کنید و در مورد محصولات ضد حساسیت بیشتر بدانید! نوارهای موم ضد حساسیت تیزبر کمرد  یکی از گزینه هایی است که این لمس خاص را ارائه می دهد.

 

تیزبر کمرد  با فرمول موم ضد حساسیت خود دارای محتوایی برای جلوگیری از حساسیت پوست شما به خصوص به دلیل مواد شیمیایی است. نوارهای موم ضد حساسیت تیزبر کمرد با بافت شفاف و بدون عطر خود رفتار خوبی دارند، علاوه بر ویژگی‌هایی که به آن عادت کرده‌اید و دوست دارید نوارهای موم تیزبر کمرد ، که کوتاه‌ترین موها را هدف قرار می‌دهند بدون اینکه نگران لمس صافی باشید که می‌خواهید و باعث می‌شود که شما احساس راحتی کنید. از استفاده آسان آنها راضی است. تیزبر کمرد با فرمول ضد قرمزی خود اطمینانی را ارائه می دهد که انواع پوست با واکنش های آلرژیک به دنبال آن هستند. نوارهای موم صورت تیزبر کمرد  ، نوارهای موم پا و بدن، نوارهای موم بیکینی و زیر بغل به خوبی پوست شما را درمان می‌کنند، در حالی که عملکرد را به خطر نمی‌اندازند، حتی کوتاه‌ترین موها را می‌گیرند و تا 28 روز صافی ایجاد می‌کنند.

 

چه کسانی باید از موم ضد حساسیت استفاده کنند؟

اگر پوست حساسی دارید که مستعد آلرژی است، یا اگر قرار است پوست شما برای اولین بار با موم روبرو شود، می توانید نوارهای موم ضد حساسیت را انتخاب کنید. ممکن است برای جلوگیری از مشکلات احتمالی که ممکن است در اولین برنامه شبکه با آن مواجه شوید، چنین انتخابی درست باشد. به این ترتیب می‌توانید برای مشکلاتی که ممکن است بعداً در ناحیه‌ای که موم را اعمال می‌کنید، احتیاط کنید.

 

اگر نوع پوستی دارید که به اجزای شیمیایی مختلف، عطرها و رنگ‌ها حساس است و پس از اپیلاسیون با مشکلاتی مانند قرمزی، سوزش و خارش مواجه می‌شوید، انتخاب شما باید فرمول اپیلاسیون ضد حساسیت باشد.

 

نوارهای موم ضد حساسیت تیزبر کمرد که با بافتی خالص و عاری از اثرات شیمیایی مناسب ترین راه حل را برای شما ارائه می دهد، به لطف بافت ژلی شفاف و بی بو به سرعت روی پوست شما پخش می شود و استفاده آسانی دارد و حتی کوتاه ترین موارد ناخواسته را هم از دست ندهید. موها نوارهای موم ضد حساسیت تیزبر کمرد که با در نظر گرفتن حساسیت های مختلف برای قسمت های مختلف بدن شما تولید می شود، توسط اتحادیه جهانی سلامت پوست توصیه می شود.

 مقالات پیشنهادی:

پودر موبر بدن

استفاده از پودر بهداشتی

پودر بهداشتی موبر

نحوه استفاده از موم و کرم موبر برای پوست های حساس

آیا می خواهید موهای خود را از بین ببرید، اما از تحریک پوست بعد از آن می ترسید؟ یا در حالی که می خواهید آن لباس کوچکی را که خیلی دوست دارید با پاهای صاف بپوشید، به قرمزی خیره شده اید؟ نگران نباشید، شما تنها نیستید. این وضعیتی است که برای همه خانم هایی که پوست حساسی دارند یا دوره حساسی از بدن خود را پشت سر می گذارند به خوبی می شناسند. خوب، آیا روش های حذف موهای زائد پوست حساسی وجود دارد که به شما امکان می دهد پوستی بدون مو، صاف و نرم و بدون تحریک داشته باشید؟ با تیزبر کمرد  البته وجود دارد! با محصولات تیزبر کمرد  غنی شده با فرمول های تسکین دهنده پوست که قدرت خود را از مواد طبیعی می گیرند، اکنون می توانید به ابریشمی که رویای آن را دارید سلام کنید و با پوست قرمز تحریک شده خداحافظی کنید!

 s/ازبین بردن موهای زائد

اپیلاسیون برای پوست های حساس

این واقعیت که ساختار پوست ظریفی دارید که به سرعت قرمز می شود به این معنی نیست که نمی توانید در حین خلاص شدن از شر موهای زائد، اپیلاسیون کنید. نوارهای اپیلاسیون تیزبر کمرد  با ماندگاری تا 4 هفته، به طور ویژه برای کسانی که به دنبال راحتی اپیلاسیون برای پوست های حساس در راه رسیدن به پوستی صاف هستند، ساخته شده است. با سری واکس تیزبر کمرد  برای پوست های حساس، از پوستی ابریشمی به طور کامل لذت ببرید، جایی که اثرات مرطوب کنندگی و ترمیم کنندگی روغن بادام با ویتامین E که پوست را ترمیم و تقویت می کند، ملاقات می کند. با استفاده از فناوری پیشرفته می‌توانید به راحتی از نوارهای مومی که می‌توانید از بسته‌بندی خارج کرده و مستقیماً بدون حرارت دادن با دست، روی نواحی ظریف بدن مانند صورت، ناحیه بیکینی و زیر بغل استفاده کنید.

 

استفاده از کرم موبر روی پوست های حساس

اگر می گویید که پوست من در حال حاضر حساس است و نمی خواهید در حین اپیلاسیون موهایم آسیبی نبینید، می توانید محصولات موبر را انتخاب کنید. پاک ‌کننده‌های مو تیزبر کمرد  با کرم‌هایی که می‌توان در حمام استفاده کرد و فرم‌های اسپری که امکان استفاده آسان‌تر در مناطقی که دسترسی به آن‌ها سخت است، در عرض 5 دقیقه از شر موهای زائد شما خلاص می‌شوند. در این مرحله لازم نیست نگران این باشید که آیا حذف موهای زائد باعث ایجاد حساسیت در پوست های حساس می شود یا خیر. به لطف محصولات پوست حساس تیزبر کمرد  و ترکیبات طبیعی می توانید پوستی روشن و ابریشمی داشته باشید بدون اینکه پوست را تحریک کنید. بعد از 5 دقیقه کرمی را که برای پوشاندن موها زده اید با کمک کاردک تمیز کنید و پوست خود را با آب فراوان بشویید. به همین راحتی می‌توان با محصولات موبر برای پوست‌های حساس، نرمی کاملی داشت!

 

 مقالات پیشنهادی:

روش استفاده از کرم موبر

استفاده از کرم موبر

توصیه ها و نکاتی برای پوست های حساس

شما باید از پوست خود که می تواند تحت تاثیر همه چیز قرار گیرد، بهتر از دیگران مراقبت کنید و بیشتر مراقب باشید. شما باید نوع پوست را بشناسید و اجزای مورد نیاز پوست را ارائه دهید. شما می توانید با استفاده از محصولات مناسب و مناسب با نوع پوست خود و چند نکته که هنگام استفاده از روش های حذف موهای زائد پوست حساس و بعد از عمل باید در نظر بگیرید، پوست سالم تر، روشن تر و نرم تری داشته باشید.

 

مهم ترین نکته برای پوست های حساس رطوبت است. باید مراقب باشید که پوست خشک نشود و همیشه مرطوب و تمیز باشد. شما باید از دوش بسیار داغ اجتناب کنید و بعد از هر حمام از محصولات مرطوب کننده استفاده کنید. علاوه بر این، باید مراقب اثرات سوزان خورشید باشید، باید مراقب باشید که قبل از بیرون رفتن از یک محافظ با کیفیت استفاده کنید.

 

توجه به تعادل اجزای روغن و آب که از ساختار پوست محافظت می کنند و داشتن پوستی الاستیک و خود نوسازی بسیار مهم است. در این مرحله، به جای لوازم آرایشی با مواد مصنوعی، می‌توانید محصولات پزشکی را انتخاب کنید که از اجزای سازنده پوست پشتیبانی می‌کنند و PH مناسبی دارند.

 

پارچه های خشن به دلیل اصطکاک پوست را تحریک می کنند. برای جلوگیری از این سوزش‌ها، که می‌تواند روی پوست‌های حساس بسیار آزاردهنده‌تر باشد، باید مراقب باشید که لباس‌های راحت‌تری بپوشید، از پارچه‌های قابل تنفس استفاده کنید و روی روبالشی‌های ابریشمی بخوابید. علاوه بر این، هنگام خشک کردن پوست باید از حوله های سفت خودداری کنید و با حرکات آرام و آهسته رطوبت پوست را بگیرید. طبیعت شور عرق و آب دریا پوست را می سوزاند. بعد از ورزش، در پایان روزهای گرم یا هنگام خروج از دریا، بدون اتلاف وقت زیاد، بدن را با آب تمیز بشویید. برای پوست های حساس، اطمینان از خشک بودن پوست قبل از اپیلاسیون بسیار مهم است. پس از استفاده، می توانید با استفاده از محصولات ضد عفونی کننده و ژل های آلوئه ورا پوست را تسکین دهید. هنگام استفاده از کرم‌های موبر روی پوست‌های حساس، نباید محصول را بیشتر از دستورالعمل‌های دستورالعمل نگه دارید و پس از انجام عمل، پوست را با آب فراوان تمیز کنید تا اثری باقی نماند.

 

داشتن ساختار ظریف پوست مانع از آن نمی شود که به راحتی به پوستی صاف تر و ابریشمی تر برسید. محصولات و فرمول های غنی تیزبر کمرد  که با روغن های طبیعی تقویت شده اند، از بین بردن موها راحت تر، انتخاب لباس آزادتر و زندگی لذت بخش تر می شود!

 s/ازبین بردن موهای زائد

بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد لب بالا

طبیعی است که هم مردان و هم زنان مقداری موهای لب بالایی داشته باشند، اما ممکن است افراد ترجیح دهند آن را حذف کنند. کرم ها، تیغ ها، ابزارهای الکترونیکی و روش های طبیعی می توانند موها را به طور موقت از بین ببرند و افراد می توانند برای از بین بردن دائمی مو به متخصص پوست مراجعه کنند.

برخی از روش‌ها، مانند اصلاح یا اپیلاسیون، موها را فوراً از بین می‌برند، در حالی که روش‌های دیگر، از جمله کرم‌ها و الکترولیز، برای مدت طولانی‌تری کار می‌کنند.

 

دستورالعمل‌های ۱۰ روش برای از بین بردن موهای لب بالا را بخوانید.

  1. از تیغ استفاده کنید

موها ممکن است در عرض 2 روز پس از اصلاح دوباره رشد کنند.

اصلاح روشی موقت برای از بین بردن مو است، به این معنی که افراد ممکن است در عرض 1 تا 2 روز متوجه رشد مجدد مو شوند.

برای تراشیدن لب بالایی، از کرم موبر استفاده کنید و از یک تیغ تمیز برای اصلاح در جهت رویش مو استفاده کنید. در حین اصلاح، لب بالایی را به سمت پایین بکشید تا پوست کشیده شود و اصلاح تمیزتری ایجاد شود.با دقت مراقب باشید برای اصلاح روی هر نقطه یا بریدگی خودداری نماید.

 

  1. کرم های موبر

استفاده کردن از بعضی از کرم های موبر برای پوست های حساس صورت، مثل  لب بالایی ، بی خطر می باشند.

کرم های موبر محلول های بسیار قلیایی هستند که پیوندهای پروتئینی موجود در مو را از بین می برند و باعث حل شدن آن می شوند. در این مرحله، افراد می توانند به سادگی موهای خود را پاک کنند.

برای استفاده از این کرم موبر، آن را تا زمانی که دستورالعمل توصیه می کند روی لب بالایی بمالید و سپس همراه با موهای شل شده آبکشی کنید.

کرم های موبر روشی آسان، مقرون به صرفه و سریع برای از بین بردن موهای زائد لب هستند. با این حال، این کرم ها موها را تا ریشه حل نمی کنند، بنابراین فقط اثر کوتاه مدت دارند.

برخی از کرم موبر صورت و بدن بوی قوی دارند که ممکن است برای افراد بدبو باشد. کرم های موبر شامل  موادهای شیمیایی قوی می باشند که گاهی اوقات می توانند موجب تحریک پوست شوند. مهم است که قبل از استفاده از یکی از این کرم ها روی صورت، یک پچ تست روی ناحیه دیگری از پوست انجام دهید.

اگر افراد متوجه حساسیت به این کرم ها شدند، باید استفاده از آنها را متوقف کنند. کرم های موبر برای استفاده روی پوست های شکسته، آفتاب سوخته یا تحریک شده مناسب نیستند.

 

  1. موم داغ

افراد می توانند برای از بین بردن موهای زائد، یک نوار اپیلاسیون روی لب بالایی خود بمالند. اپیلاسیون می تواند در نواحی حساس پوست مانند لب بالایی دردناک باشد، اما نتایج طولانی تری را به همراه دارد زیرا کل تار مو را از بین می برد.

برای واکس زدن موهای لب بالایی، فرد می تواند موم موبر داغ را به این ناحیه از پوست بمالد و در حالی که سرد می شود، آن را با یک نوار پارچه ای محکم فشار دهد. سپس باید نوار را به سرعت از بین ببرند، که موها را ریشه کن می کند و پوست را برای چندین هفته بدون مو می کند.

موم اپیلاسیون در هنگامی موثرتر است که همه ی موها دارای طول مشخصی و یکسانی  باشند. آکادمی پوست توصیه می کند که موها باید قبل از اپیلاسیون یک چهارم تا سه چهارم اینچ باشد. اگر موها بلندتر از این باشد، ممکن است اپیلاسیون دردناک‌تر شود.

 

  1. موچین کردن

موچین برای از بین بردن تعداد کمی از موها موثر است.

می توانند از موچین جهت از بین بردن موهای لب بالایی نیز استفاده کنند. موچین هر بار با بالا کشیدن یک مو از ریشه، آن را از بین می برد، بنابراین این روش برای قسمت های کوچک از بین بردن موهای زائد مانند لب بالا مناسب است.

بعد از تمیز کردن پوست، فرد می تواند از یک موچین تمیز برای کندن مو از لب بالایی استفاده کند.

مرحل کندن مو با موچین

می توانید با پایین کشیدن لب بالایی پوست را نگه دارید

موها را می توانید با موچین بچسبانید و در جهت رویش موها به شدت بکشید

لب بالایی را با آب سرد بشویید

 

مقالات پیشنهادی :

کاربرد پودر موبر

ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

خرید موم موبر تیزبر کمرد

  1. از اپیلاتور استفاده کنید

اپیلاتور یک دستگاه الکتریکی می باشد که موها را به روشی شبیه به کندن با موچین موها از ریشه از بین می برد. اپیلاتورها همزمان بیش از یک مو را از بین می برند، بنابراین اپیلاسیون روش کارآمدتری نسبت به موچین است.

اپیلاتور ممکن است موجب قرمزی موقت پوست شود که باید به زودی برطرف شود. با این حال، هر کسی که متوجه تحریک پوستی ناشی از استفاده از اپیلاتور می شود، باید استفاده از آن را متوقف کند.

 

  1. ابزار رفع موهای زائد

افراد می توانند از ابزار رفع موهای زائد فنری برای از بین بردن موهای لب بالایی استفاده کنند.

این ابزار یک طول فنر است که با کندن تارهای مو کار می کند.

 

  1. نخ زنی

نخ کردن یکی دیگر از روش های حذف موهای زائد است. مانند موچین و اپیلاسیون، با از بین بردن مو از ریشه عمل می کند، بنابراین اثرات موقتی است اما بیشتر از اصلاح ماندگار است.

در طول این درمان، متخصص پوست یا زیبایی، نخی را دور موهای لب بالایی می‌پیچد و سپس به شدت می‌کشد تا از ریشه خارج شوند.

 

  1. شکرک زدن را امتحان کنید

Sugaring یک تکنیک حذف موهای زائد است که از مواد طبیعی استفاده می کند.

شکرگذاری یک گزینه طبیعی برای از بین بردن موهای زائد صورت است. اگرچه هیچ مطالعه علمی برای تایید این کار وجود ندارد، اما برخی افراد آن را موثر می دانند و امتحان کردن آن هیچ خطری ندارد.

قرن هاست که مردم از روش شکرک زدن استفاده می کنند که مشابه موم داغ عمل می کند. شکر موجود در محلول به عنوان یک لایه بردار نیز عمل می کند که می تواند به نرم شدن پوست کمک کند.

برای استفاده از این روش شکر را با مواد طبیعی دیگر غلیظ کرده و حرارت دهید. هنگامی که مخلوط خنک شد، آن را روی لب بالایی بمالید و قبل از اینکه پارچه را به سرعت در جهت رشد موها بکشید، یک نوار پارچه تمیز را روی آن محکم فشار دهید.

 

برخی از افراد از مواد زیر برای ایجاد خمیر قندی استفاده می کنند:

عسل

قند

آب لیمو

اب

افراد باید قبل از استفاده از خمیر به پوست خود اطمینان حاصل کنند که تا دمای اتاق خنک شده است.

قبل از امتحان کردن هر گونه درمان خانگی روی صورت، مقدار کمی از آن را در ناحیه دیگری از پوست بمالید تا از نظر واکنش آلرژیک یا تحریک پوست آزمایش کنید. اگر هر کدام رخ داد، استفاده از خمیر را متوقف کنید و اگر علائم از بین نرفت با پزشک مشورت کنید.

 

  1. لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد روشی موثر برای از بین بردن موهای زائد لب بالاست. در طی این روش، متخصص پوست یک پرتو نور متمرکز را به سمت فولیکول مو هدایت می کند تا مو را از بین ببرد.

لیزر موهای زائد یک روش دائمی نیست، اما نتایج آن می تواند تا چند ماه باقی بماند. افراد ممکن است متوجه شوند که بین دو تا شش درمان برای از بین بردن موها نیاز دارند.

اگرچه افراد می توانند کیت های لیزر موهای زائد را در خانه خریداری کنند، اما این کیت ها برای استفاده در صورت مناسب نیستند. AAD به افراد توصیه می‌کند که برای لیزر موهای زائد به متخصص پوست دارای مجوز هیئت مدیره مراجعه کنند، زیرا اگر فرد غیر ماهر اقدام به لیزر موهای زائد کند، می‌تواند عوارض جانبی خطرناکی داشته باشد.

 

  1. الکترولیز

الکترولیز از جریان الکتریکی جهت از بین بردن موهای زائد  بدن استفاده می نماید. یک الکترولوژیست یک پروب کوچک را به فولیکول مو وارد می کند که در آن جریان الکتریکی کوچک هم مو و هم فولیکول را از بین می برد. این آسیب از رشد مجدد مو جلوگیری می کند، بنابراین الکترولیز موها را برای همیشه از بین می برد.

الکترولیز برای نواحی حساس پوست مانند لب بالایی مناسب است.

 

درمانهای خانگی

هیچ درمان خانگی وجود ندارد که بتواند برای همیشه از شر موهای صورت و بدن خلاص شود. با این وجود ، روش های حذف موهای زائد وجود دارد که می‌تواند نتیجه های قابل قبولی در حدود ۴ هفته به همراه داشته باشد. یکی از آنها عبارتند از:

 

زردچوبه:

زردچوبه یک ادویه طبیعی است که اعتقاد بر این است که خاصیت رفع موهای زائد دارد. شامل مواد شیمیایی طبیعی می باشد که ممکن است با ضعیف کردن ریشه مو، رشد مو را کند یا متوقف نماید. نتایج آهسته هستند و مانند اصلاح یا اپیلاسیون چشمگیر نیستند، اما ممکن است در کنار سایر تکنیک های رفع موهای زائد برای مزایای بالقوه درازمدت استفاده شود. زردچوبه برای اکثر مردم بی خطر است. همچنین به کاهش رنگدانه و التهاب کمک می کند. علاوه بر این، دارای خواص ضد میکروبی نیز می باشد. زردچوبه را می توان هر روز به صورت روغن زردچوبه (که ممکن است بعد از یک ساعت شسته شود) یا ماسک های خانگی در سراسر بدن مالیده شود. زردچوبه را می توان با لیمو، عسل، آرد گرم، شیر یا ماست مخلوط کرد و به صورت خمیر درآورد، روی پوست مالیده و اجازه داد خشک شود. هنگامی که ماسک خشک شد، می توان آن را به آرامی پاک کرد.

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT