مقالات

خاصیت درمانی نوره|نوره و خواص درمانی که دارد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خاصیت درمانی نوره

در این مقاله سعی بر آشنایی خاصیت درمانی نوره داریم. نوره شامل ترکیبی از زرنیخ و آهک می باشد و سبب خاصیت درمانی نوره شده است. از بین بردن موهای زائد با نوره به غیر از پاکیزگی، خواص زیادی در طب سنتی دارد. اسلام به استفاده از نوره بسیار تاکید نموده است.

Therapeutic properties of light

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید

تماس با ما


خواص درمانی نوره

از جمله خواص نوره می توان به تقویت بدن، تقویت قوای جنسی، درمان موثر غلبه سودا، جلوگیری از دیوانگی، خوره، پیسی، از بین بردن دلگیری، برای درمان بیماری های پوستی، درمان لاغری، جلوگیری از سرطان سینه، سرطان خون، سرطان پوست، موثر برای درمان پوکی استخوان، پیشگیری از سرطان ها، تاثیر گذار بر روی بیماری های کلیه، درمان رماتیسم، برطرف کردن شپش، قارچ پوستی، تاثیر گذار برای درمان رماتیسم و کمردرد از جمله خاصیت های درمانی نوره می باشد.
سه ماده اصلی که نوره را به وجود می آورد، آرسنیک، آهک و گوگرد می باشد. آرسنیک به ماده ای گفته می شود در درمان سرطان از آن استفاده می شود.
در روزهای مشخصی نوره کشیدن سفارش و نهی شده است. در روایتی از امام صادق (ع): مردم می گویند نوره کشیدن در روز جمعه مکروه است، حضرت فرمودند چه چیز از نوره کشیدن در روز جمعه پاک کننده تر است؟
در صورتی که تمایل داشته باشید به صورت طبیعی شیمی درمانی کنید و پیشگیری از سرطان با روش نوره کشیدن می باشد. نوره بدن را شیمی درمانی به شکل طبیعی می کند. از سرطان پوست جلوگیری می کند همین طور از سرطان خون نیز پیشگیری می نماید.
بوی نامطبوع آن نیز علامت درمان کنندگی و پیشگیری کنندگی است. بدن را در مقابل بیماری ها بیمه می کند. استفاده از این محصول برای زنان و مردان مفید می باشد در زمان استفاده مقداری را بر روی بینی بگذارید و ببوئید. مزایای نوره برای بدن و سلامتی بسیار زیاد است.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT