مقالات

خرید موم موبر تیزبر کمرد|انواع موم اپیلاسیون

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


موم موبر


وکس روشی است که در آن موهای زائد با چسباندن نوارهای آغشته به موم موبر جدا می‌گردد. در این روش لایه نازکی از موم در جهت رویش موهای زائد روی پوست زده می‌شود، سپس موم به سرعت در خلاف جهت رویش مو از روی پوست جدا می‌شود و موها را نیز با خود جدا می‌کند. رمز موفقیت اپیلاسیون بدن با وکس نه در مدت ماندن موم روی پوست که به سرعت جدا کردن آن از روی پوست برمی‌گردد.

برای این که نتیجه خوبی از اپیلاسیون بدن به دست بیاید، بلندی مو باید بیشتر از نیم سانتی‌متر باشد تا به موم گیر کند. پس از آن که پوست را تمیز کردید، باید موم را روی پوست بزنید تا هم رطوبت اضافی را جذب کند و هم مانند یک مانع بر روی پوست عمل کند.

موم مناسب ترین روش از بین بردن موهای زائد می باشد.

شرکت‌های مختلفی وکس را در کیفیت‌های مختلف تولید می‌کنند. بعضی وکس‌ ها بر پایه عسل تولید می‌شوند و بعضی حالت کرمی مانند دارند. همچنین در ساخت وکس موادی چون روغن درخت چای، گیلاس، شکلات و لاوندر (اسطوخودوس) نیز به کار برده می‌شود.

Buy a sharp waist trimmer

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات تیزبر کمرد با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

انواع موم اپیلاسیون:


به طور کلی دو نوع موم برای اپیلاسیون وجود دارد که یکی به روش موم سرد و دیگری به نام موم گرم شناخته می شوند.

شباهت : در هر دو این روش ها موها از ریشه کنده می شوند .

تفاوت : یکی از مشخص ترین تفاوت های اپیلاسیون سرد و گرم دمای به کار رفته موم بر روی پوست است. اما روش به کارگیری، نحوه کندن مو و تکنیکی که برای این کار به کار می رود نیز در این دو روش متفاوت است.

اپیلاسیون سرد

در اپیلاسیون سرد، موم معمولا روی موها زده می شود. سپس پارچه ای روی این موهای زائد قرار گرفته و روی پارچه فشار وارد می شود تا موها به خوبی جذب شده و به آن بچسبند. پس از آن نیز پارچه در خلاف جهت رویش موها به سرعت کشیده شده و موها از ریشه کنده می شوند. این روش به هم ریختگی کمتری نسبت به اپیلاسیون گرم دارد اما تاثیر آن کمتر و کوتاه مدت است. به علاوه در این روش معمولا موهای کمی روی پوست باقی مانده و ممکن است چند بار کندن موها از یک نقطه انجام شود تا پوست صاف و صیقلی گردد.

اپیلاسیون گرم

در اپیلاسیون گرم نیز از موم ذوب شده استفاده می شود که ممکن است سرد شود یا نشود. این نوع موم در حالی که هنوز گرم است به صورت نازک تری روی موها قرار می گیرد. سپس هنگامی که موم روی پوست سرد می شود، جذب موها شده و کندن آن ها را ساده تر و بدون درد می کند. این روش بسیار موثر است و در آن حتی موهای 1 میلیمتری هم از بین می روند. به علاوه این روش موها را کاملا از بین برده و نیازی به انجام چند باره آن نیست. اما این روش به هم ریختگی زیادی دارد و حتما باید توسط یک فرد متبحر انجام شود و نمی توان آن را در خانه انجام داد.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT