مقالات

پودر موبر| روش استفاده،مزایا و خطرات|پودر موبر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پودر موبر: روش استفاده،مزایا و خطرات ؛ اگر مشکل بریدگی با تیغ، موهای رشد کرده، برآمدگی یا سایر مشکلات مزاحم اصلاح دارید، ممکن است  پودر موبر بدن تیزبر را در نظر گرفته باشید. هنگام استفاده از این پودر موبر مواردی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید و از آنها آگاه باشید مانند ایمنی، عوارض جانبی احتمالی یا نحوه استفاده از آن.

پودر موبر بدون بو تیزبر یک ماده موبر است که به افراد این امکان را می دهد که بدون استفاده از تیغ موها را از بین ببرند. استفاده از آن به همین سادگی است که چند قاشق غذاخوری پودر موبر سنتی را با آب مخلوط کنید تا تبدیل به خمیر شود. آن را روی قسمتی که می‌خواهید موهایتان برداشته شود، بگذارید و بعد از پنج دقیقه آن را با دستمال پاک کنید. تست عدم تحریک را انجام دهید زیرا ممکن است تحریک کننده باشد.

همه چیزهایی را که باید در مورد استفاده از پودر موبر تیزبر و نحوه استفاده صحیح از آن بدانید، در ادامه خواهید دید. ما به نحوه عملکرد آن، بی خطر بودن آن، مواد تشکیل دهنده آن و اینکه آیا عوارض جانبی مرتبط با استفاده از آن وجود دارد، خواهیم پرداخت.

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

پودر موبر تیزبر چیست؟

 استفاده از پودر بهداشتی تیزبر معمولاً توسط افرادی استفاده می شود که از مشکلات مربوط به اصلاح مانند موهای زیر پوستی، بریدگی با تیغ یا سایر تحریکات و برآمدگی های پوستی ناشی از استفاده از تیغ رنج می برند. اگر دوست ندارید از تیغ استفاده کنید،  پودر بهداشتی موبر تیزبر ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد.

پودر موبر تیزبر یک ماده موبر است که توسط افرادی که اصلاح بدون تیغ ​​را ترجیح می دهند استفاده می کنند. پودر را با آب مخلوط کنید، سپس خمیر را روی پوست بمالید. بعد از 5 دقیقه، موها با یک حوله دستی از بین می‌روند و یک «پوست» نرم خواهید داشت!

استفاده از تیغ ممکن است بهترین انتخاب برای همه نباشد. به خواندن ادامه دهید تا همه چیز در مورد نحوه استفاده از پودر موبر تیزبر و خواص پودر موبر و همچنین نگرانی های احتمالی را بیاموزید.

 

 مقالات پیشنهادی:

اپیلاسیون بهتر است یا کرم موبر؟ 

طریقه ی استفاده از پودر موبر  

نکات استفاده از پودر موبر

پودر موبر تیزبر چگونه عمل می کند؟

پودر موبر تیزبر از مخلوطی از تیوگلیکولات کلسیم، کربنات کلسیم و هیدروکسید کلسیم استفاده می کند.

هنگامی که این مواد با آب مخلوط شده و به موها مالیده می شوند، ساختار موهای شما را در هم می شکند و آن را حل می کند. این باعث ضعیف شدن موها می شود و به راحتی می شکند.

این کرم پروتئینی به نام کراتین را که یک پروتئین ساختاری کلیدی در مو است، تجزیه می کند. به گفته محققان، یک شرکت معروف کرم موبر، از آنجایی که این کرم موهای زیر پوست را حل می کند، بیشتر از اصلاح و تا چهار روز ماندگاری دارد.

 

آیا پودر موبر تیزبر بی خطر است؟

در مورد پودر موبر تیزبر هشدارهایی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

مواد شیمیایی استفاده شده در پودر ممکن است پوست شما را تحریک کند. اگر پوست حساسی روی صورت خود دارید، ممکن است بخواهید چیز دیگری را امتحان کنید.

قبل از استفاده از پودر، بسیار مهم است که یک تست عدم حساسیت انجام دهید. به این ترتیب متوجه می شوید که آیا به پودر واکنش آلرژیک دارید یا اینکه پوست شما را بیش از حد تحریک می کند. آن را روی قسمت کوچکی از ناحیه ای که می خواهید مورد استفاده قرار دهید بمالید و بعد از 5 دقیقه بشویید. 24 ساعت صبر کنید و ببینید آیا واکنشی دارید یا خیر. اگر واکنشی در ناحیه مورد استفاده نداشتید، پس استفاده از آن باید ایمن باشد.

همچنین، هرگز نباید آن را در نزدیکی اندام تناسلی خود استفاده کنید. پوست این ناحیه فوق العاده حساس است و ممکن است دچار سوختگی شیمیایی شوید.

 

چه مواد شیمیایی در پودر موبر تیزبر وجود دارد؟

پودر موبر تیزبر شامل مواد شیمیایی مانند:

کربنات کلسیم

کلسیم تیوگلیکولات

کلسیم هیدروکسید

کربنات گوانیدین.

 مقالات پیشنهادی:

پودر موبر برای صورت

فوائد پودر موبر

پودر موبر آلوئه ورا

u/پودر موبر

عوارض جانبی احتمالی پودر موبر تیزبر چیست؟

قبل از استفاده از پودر موبر تیزبر باید از عوارض جانبی احتمالی آن آگاه باشید.

عوارض جانبی بالقوه شامل واکنش آلرژیک روی پوست، سوزش خفیف، خشکی، پوسته پوسته شدن، لایه برداری، سوزش و احساس خارش یا سوزن سوزن شدن است.

مواد شیمیایی موجود در پودر موبر تیزبر ممکن است پوست شما را تحریک کند، به خصوص اگر پوست حساس تری دارید.

بسیار مهم است که هنگام استفاده از مواد شیمیایی روی پوست خود بسیار مراقب باشید و به آرامی شروع کنید، بنابراین باید قبل از استفاده از پودر موبر تیزبر بر روی کل صورت خود یک تست عدم حساسیت انجام دهید:

آن را به قسمت کوچکی از صورت خود بمالید.

اجازه دهید به مدت 5 دقیقه بنشیند.

24 ساعت صبر کنید و ببینید آیا واکنشی دارید یا خیر.

آیا می توانید هر روز از پودر موبر تیزبر استفاده کنید؟

یکی از نکات مهم در مورد پودر موبر تیزبر این است که از آنجایی که موها را حل می کند، می توانید کمتر اصلاح کنید.

در مقایسه با اصلاح مرطوب با تیغ که در آن ممکن است مجبور شوید هر روز اصلاح کنید، با پودر موبر تیزبر تقریبا هر چهار روز یکبار اصلاح خواهد شد. استفاده بیش از حد از پودر موبر تیزبر می تواند خطر حساسیت و تحریک را افزایش دهد، بنابراین قبل از استفاده مجدد حداقل 24 ساعت صبر کنید.

من شخصاً ترجیح می دهم حداقل دو روز قبل از استفاده مجدد از آن صبر کنم. به این ترتیب پوست من زمان دارد تا چربی های طبیعی و چرخه موی خود را بازیابی کند.

 

نحوه استفاده از پودر موبر تیزبر

استفاده از پودر موبر تیزبر یک فرآیند ساده است. اطمینان حاصل کنید که یک فنجان مانند یک لیوان، یک حوله دستی، یک قاشق و پودر آن دارید.

بیایید به نحوه استفاده از پودر موبر تیزبر بپردازیم:

بسته بندی پودر موبر تیزبر را باز کنید و دو قاشق غذاخوری پودر را داخل فنجان بریزید.

شیر آب را با آب گرم باز کنید و به آرامی مقدار کمی آب اضافه کنید.

همانطور که مقدار کمی آب اضافه می کنید، مخلوط را با قاشق غذاخوری شروع به هم زدن کنید تا به قوام خمیر دندان برسد.

مقداری از مخلوط را روی کاردک بریزید و با انگشت روی صورت بمالید.

پس از پنج دقیقه ، حوله خود را خیس کنید و به آرامی خمیر را از روی صورت خود پاک کنید. حتما بعد از هر بار کشیدن حوله را بشویید. برای این فرآیند می توانید از قاشق یا کارت اعتباری نیز استفاده کنید.

خودشه! اکنون صورت شما باید صاف باشد و احساس کنید که تراشیده شده است.

 

نحوه مخلوط کردن پودر موبر تیزبر

مخلوط کردن پودر موبر تیزبر شما نیز یک فرآیند ساده است.

بعد از اینکه چند قاشق غذاخوری پودر را در یک فنجان ریختید، به آرامی مقدار کمی آب گرم اضافه کنید. در حین انجام این کار، آن را هم بزنید تا به قوام خمیر دندان برسد.

 آیا موهای ناخواسته در لباس های باز، بیکینی و لباس شنا در تابستان یا در تمام طول سال روی صورت، به خصوص در خانم ها، وضعیت فوق العاده ناراحت کننده ای نیست؟

موهای ناخواسته هم در زندگی روزمره و هم در حالی که برای یک روز خاص آماده می شوند، می توانند از زیبایی و مراقبتی که نشان می دهید جلوگیری کنند.

در واقع، امروزه مردان به جای محدود کردن این وضعیت فقط به زنان، به دنبال روش هایی برای از بین بردن موهای زائد در ناحیه سینه، پشت و پا هستند.

روش های زیادی وجود دارد که می توانید برای از بین بردن موهای خود امتحان کنید. وقتی می خواهید موهای خود را بردارید، ممکن است مطمئن نباشید که از کدام روش استفاده کنید یا کدام روش برای شما مناسب است.

روش های خلاص شدن از شر موهای زائد چیست؟ کدام روش ها مزایای بیشتری دارند؟ کدام روش کاربردی تر است؟ شما می توانید تمام جزئیات تحقیقاتی که برای شما انجام داده ایم را در ادامه مقاله خود بیابید.

 

راهنمای حذف موهای ناخواسته

موهای بدن ناشی از لباس‌ها، بیکینی یا موهای صورت گاهی اوقات می‌توانند آزاردهنده باشند. ممکن است بخواهید پوست شما در شب آماده سازی یا در زندگی روزمره ظاهری بدون مو و صاف تر داشته باشد. چندین روش وجود دارد که می توانید برای این کار امتحان کنید. هنگامی که می خواهید موهای زائد را بردارید، ممکن است در بین راه های از بین بردن موها بلاتکلیف باشید و مطمئن نباشید که کدام یک مناسب تر است. برای رفع موهای زائد ابرو، سبیل و بدن از روش های مختلفی استفاده می شود که هر روشی به خودی خود کاربردها، مزایا و معایب متفاوتی دارد. نکته مهم این است که مسیری را انتخاب کنید که متناسب با زمان، پوست و نتیجه ای که می خواهید به دست آورید. بنابراین، می توانید در اسرع وقت به پوست ابریشمی که رویای آن را دارید، برسید و از پوستی نرم لذت ببرید. در این مرحله، تیربر با استفاده از محصولات آسان و مناسب برای انواع پوست و نیازها آماده است تا از شما حمایت کند!

 

آیا پودر های موبر موثر هستند؟

یکی از کاربردی ترین و بی دردسرترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد، پودر های موبر است. با استفاده از این پودر های تولید شده با فرمول های مجزا برای خانم ها و آقایان می توانید در عرض 5 تا 10 دقیقه بدون درد از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

برخلاف تصور عموم، پودر های موبر عارضه ای مانند پرپشت شدن موها ندارند. بنابراین به راحتی می توانید از گزینه ای که مناسب نوع پوست خود است استفاده کنید.

پودر موبر مردانه بایودر یکی از محبوب ترین محصولات در این دسته است. علاوه بر کاربردی بودن، به دلیل محتوای گیاهی آن نیز قدردانی می شود.

پودر موبر برای پوست های معمولی بایودر دارای فرمولی مناسب برای پوست های لطیف خانم ها می باشد.

با پودر موبر تیزبر کمرد در خانه از شر موهای زائد خلاص شوید

اگر ترجیح می دهید موهای بدن خود را بردارید و به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر موهای زائد متناسب با سبک زندگی و نوع پوست خود هستید، می توانید به راحتی از میان طیف وسیع محصولات پودر موبر تیزبر کمرد، موردی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. برای اثرات طولانی مدت، می توانید نوارهای موم پودر موبر تیزبر کمرد را انتخاب کنید که حتی موهای 1.5 میلی متری را از ریشه جدا می کند. اگر به دنبال روشی سریعتر و بدون درد هستید، می توانید با استفاده از محصولات مرطوب کننده خانواده موبرهای پودر موبر تیزبر کمرد، از مراقبت از پوست خود در هنگام از بین بردن موهای زائد لذت ببرید.

پودر موبر تیزبر کمرد با موادی که مخصوص پوست‌های حساس تولید شده است، فرمول‌های تولید شده با روغن‌های طبیعی که پوست را تغذیه می‌کند و محصولات کاربردی که با آگاهی از ارزش زمان طراحی شده‌اند، شما را به نتایج حرفه‌ای دعوت می‌کند که می‌توانید در خانه خود به آن برسید! با محصولات پودر موبر تیزبر کمرد که با مراقبت از ناحیه‌ای که موها از بین می‌روند، لطافت را با پوستی ابریشمی پوشانده‌اند، می‌توانید در هر زمان و هر مکان، پوست نرمی را که آرزویش را دارید داشته باشید!

رشد مو ی بدن می تواند باعث ظاهر نامطلوب شود. کاربردهایی مانند اپیلاسیون، اپیلاسیون، تیغ و لیزر ممکن است باعث واکنش های آلرژیک مانند تحریک و خارش در سطح پوست شوند. به همین دلیل، پودر های کاهش دهنده مو راه حل های موقتی ارائه می دهند. کاربرد و کاربردی بودن آن از مهم ترین ویژگی هایی است که باعث ارجحیت محصول می شود.

مردان نیز مانند زنان موهای ناخواسته دارند. این محصولات که از بین بردن و کاهش موهای ریش، گونه ها، نوک سینه ها و گونه ها را تضمین می کنند، کاربرد بسیار کاربردی دارند. به همین دلیل، خانم ها و آقایان می توانند در حین پاکسازی پوست به صورت روتین از پودر کاهش دهنده مو استفاده کنند.

 e/پودر موبر

فواید پودر کاهش دهنده مو

فوائد پودر موبر تیزبر با فرم غلیظ و ترکیبی قدرتمند از عصاره های گیاهی بدون آسیب رساندن به پوست باعث تاخیر در رشد مو می شود. از دیگر ویژگی های مفید پودر کاهش دهنده مو تیزبر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

موبر نیست، به کاهش دائمی مو کمک می کند.

فقط فولیکول های مو را تحت تاثیر قرار می دهد.

گیاهی است و با پوست سازگار است.

حتی روی موهای زرد و نازک نیز موثر است.

فقط برای استفاده بدن قابل استفاده است.

برای انواع پوست مناسب است.

تاثیر منفی روی پوست ندارد.

می توان آن را به راحتی در خانه بدون کمک استفاده کرد.

بعد از استفاده می توانید زیر نور خورشید بروید.

می توان آن را روی پوست برنزه اعمال کرد.

استفاده منظم بسیار مهم است. اگرچه ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، اما اثرات پودر کاهش مو پس از ماه اول مشاهده می شود. استفاده منظم برای موثرترین نتایج بسیار مهم است.

استفاده از محصولات کاهش دهنده مو

محصولات کاهش دهنده مو زمانی موثر هستند که مستقیماً روی ناحیه مو یا بعد از کاربردهایی مانند اپیلاسیون، تیغ، اپیلاسیون یا لیزر استفاده شوند. با این حال، پس از کاربردهایی که مستقیماً روی فولیکول‌های مو تأثیر می‌گذارد، مانند اپیلاسیون، می‌تواند اثر کاهش دهنده مو خود را در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری نشان دهد.

 

 اگر برای حذف کامل و طولانی مدت موهای زائد علاقه مند هستید، احتمالاً سال ها صرف خرید واکس های بسیار گران قیمت کرده اید. اما دوران تیغ های یکبارمصرف سست به پایان رسیده است.

گزینه های شما برای از بین بردن موهای زائد بدن در سال های اخیر به لطف فناوری و دستگاه های جدید خانگی چند برابر شده است. در حالی که اپیلاسیون و اصلاح راه‌ حل‌های خوبی ارائه می‌دهند، گاهی محدودیت‌های آن‌ها می‌تواند خسته‌کننده باشد، به‌ویژه برای کسانی که می‌خواهند راه‌ حلی دائمی داشته باشند.

ابتدا، قبل از شروع، مطمئن شوید که پوست شما کاملاً تمیز است. از آنجایی که اکثر ما موها را در حین یا بعد از حمام برداریم، این کار کاملاً شهودی است. دوم، به طور کامل (اما به آرامی) با یک لایه بردار فیزیکی مانند اسکراب بدن یا لوفا مورد علاقه خود لایه برداری کنید. از لایه‌برداری‌های شیمیایی اجتناب کنید زیرا ممکن است پوست شما را تحریک کنند.

 

از هر تکنیکی که روش حذف موهای مورد علاقه شما نیاز دارد استفاده کنید. شما می خواهید پوست مرطوب را بتراشید، اما از طرف دیگر، موم برای کار کردن به یک سطح خشک نیاز دارد. نکته دیگر: اگر از کرم یا نوار استفاده می‌کنید، به خاطر داشته باشید که برای ایمن بودن، آزمایش پچ انجام دهید. به یاد داشته باشید که پس از اصلاح روی  محل اصلاح از  کرم مرطوب کننده نیز استفاده کنید.

از بین بردن موهای زائد آنقدر در ذهن من است. هر کسی که تصمیم بگیرد موهای بدن خود را حذف کند احتمالاً با من موافق است - اپیلاسیون درد دارد. اصلاح برای همیشه طول می کشد و با توجه به این که موها معمولاً در عرض چند روز دوباره رشد می کنند، بریدگی ها و بریدگی های زیادی ایجاد می کند. بدیهی است که جایگزین، یک موبر، یک پاک کننده شیمیایی مو است که معمولاً در فرمول کرمی است که برای چند دقیقه روی آن باقی می گذارید، سپس پاک می کنید. به گفته جینجر کینگ شیمیدان آرایشی، این پاک کننده های مو به دلیل کلسیم تیوگلیکولات عمل می کند که "به شکستن پیوند مو برای دستیابی به اثر موبر کمک می

 

مقالات پیشنهادی:

فواید پودر موبر

خرید پودر موبر

پودر بهداشتی

 

فرمولاسیون اصلاح بدون تیغ

 پودر موبر برای موهای درشت بافت که در 4 دقیقه عمل می کند و به توقف سوختگی با تیغ کمک می کند.

فرمول کرم یا پودر ما را انتخاب کنید تا یک آیین جدید آرایش بدون تیغ در خانه برای ظاهر ریش، صورت و طاسی خود پیدا کنید.

پودر اصلاح بدون تیغ با قدرت منظم تیزبر: این پودر اصلاح بدون تیغ مخصوصاً برای مردان برای کمک به جلوگیری از برآمدگی تیغ ساخته شده است، این پودر اصلاح (موبر) یک اصلاح تمیز و بدون تیغ را ارائه می دهد. این فرمول دارای رایحه ای سبک و تازه است.

برای همه انواع موی ریش و صورت: پودر اصلاح بدون تیغ جادویی ما در 4 فرمول موجود است: حالت دهنده پوست، با عطر، استحکام منظم و استحکام بیشتر. همچنین در فرمولاسیون کرم اصلاح موجود است. استفاده آسان در خانه.

محصولات اصلاح: ما مجموعه ای از محصولات را برای انواع ریش و سرهای تراشیده شده، از جمله کرم ها و پودرهای موبر بدون تیغ برای جلوگیری از برآمدگی تیغ، تولید می کنیم.

برای نیازهای آراستگی مردان: از اصلاح گرفته تا رنگ مو، پوماد و مرطوب کننده مو، محصولاتی را بیابید که به طور خاص فرموله شده اند و مطابق با روال آرایش شما هستند.

قبل از استفاده از پودر اصلاح تیزبر برای اولین بار، آزمایش زیر باید انجام شود. حداقل 36 ساعت پس از استفاده از تیغ یا محصول موبر قبل از انجام این آزمایش صبر کنید. نصف قاشق چایخوری پودر اصلاح تیزبر را با مقدار مساوی آب خنک مخلوط کنید. روی یک ناحیه پوست بمالید. بیش از پنج دقیقه نگذارید. در صورت لزوم مرطوب کنید، کاملاً بشویید. 24 ساعت صبر کنید. اگر هیچ نشانه ای از تحریک یا قرمزی وجود ندارد دستورالعمل ها را دنبال کنید. روش مصرف: 2 قاشق چایخوری پودر موبر را با مقدار مساوی آب خنک مخلوط کنید. مخلوط خامه ای را روی ریش بمالید. بگذارید 5-7 دقیقه بماند. اگر مخلوط خشک شد دوباره مرطوب کنید. با یک پارچه مرطوب بردارید. ناحیه اصلاح را کاملاً بشویید. با صابون نشویید.

r/پودر موبر

هشدارهای استفاده از پودر

دور از دسترس اطفال نگهداری کنید. این محصول را با تیغ استفاده نکنید. قبل از استفاده، تمام عبارات احتیاطی زیر را بخوانید و تمام دستورالعمل ها را دنبال کنید. احتیاط: حاوی سولفید باریم است. دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید.استفاده از این محصول ممکن است موجب تحریک پوست شود. اگر پوست ملتهب است یا دارای ساییدگی های پوستی، زخم های صورت یا جوش های پوستی است، قبل از استفاده از این محصول با متخصص پوست مشورت کنید.

فقط برای استعمال خارجی. از تماس با چشم. در صورت تماس با چشم، بلافاصله و کاملاً با آب شستشو دهید. در صورت تداوم یافتن تحریک ها، با پزشک مشورت نماید. می تواند باعث آسیب دائمی چشم، شود. دور از دسترس اطفال نگهداری کنید. قبل از استفاده از این محصول باید تست حساسیت زیر را انجام دهید. 36 ساعت پس از استفاده از هر تیغ، محصول اصلاح یا موبر، صبر کنید. بعد از تعریق استفاده نشود. قبل از استفاده صورت را نشویید. پس از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب استفاده نکنید. با هیچ محصول پس از اصلاح حاوی الکل استفاده نکنید. فقط جهت از بین بردن موهای صورت به کار برده می شود. ظرف را محکم بسته نگه دارید.

با توجه به یک روش درمانی زیبایی برای از بین بردن مو از بدن و اجازه دادن به موها برای رشد مجدد پس از درمان:

ترکیبی که موضوع اختراع است با یک حلال قابل قبول در لوازم آرایشی مخلوط می شود تا کرم سیال مطلوب حاصل شود.

کرم به دست آمده در ناحیه مورد نظر بدن اعمال می شود.

کرم به مدت 5 تا 10 دقیقه در تماس با پوست باقی می ماند.

کرم با شستشو با آب تازه از سطح پوست پاک می شود.

 

عامل موبر استفاده شده از نمک های اسید تیوگلیکولیک مانند تیوگلیکولات منیزیم، تیوگلیکولات پتاسیم، تیوگلیکولات کلسیم یا تیوگلیکولات سدیم انتخاب می شود. ترجیحاً ممکن است از تیوگلیکولات کلسیم استفاده شود که ممکن است به صورت اختیاری با تیوگلیکولات سدیم ترکیب شود.

برای خوشایندتر کردن استفاده از ترکیبی که موضوع اختراع است، عطر یا عطرهای دیگر به نحو مطلوبی با سایر اجزاء ترکیب می‌شوند تا بوی نمک‌های اسید تیوگلیکولیک مورد استفاده را بپوشانند.

سایر اجزاء مانند سورفکتانت ها یا سایر عناصری که معمولاً در زیبایی برای مراقبت از پوست استفاده می شوند نیز ممکن است استفاده شوند.

با توجه به یک ویژگی اساسی اختراع، هر جزء به صورت پودر محلول به طور کامل یا جزئی در آب شیرین، گرم یا سرد و یا در هر حلال دیگری قابل قبول در لوازم آرایشی و بهداشتی است.

برای استفاده از ترکیبی که موضوع اختراع است، کافی است آن را با یک حلال قابل قبول در لوازم آرایشی و بهداشتی و سازگار با اجزای سازنده مختلف مخلوط کنید تا کرم به دست آید. به عنوان مثال، مخلوطی با آب تازه، گرم یا سرد، مناسب است.

اصطلاح کرم در اختراع حاضر باید به عنوان یک آماده سازی خامه ای یا کف دار درک شود.

مخلوط کردن ترجیحا با یک کاردک کوچک چوبی یا پلاستیکی موجود در بسته بندی ارائه شده برای فروش انجام می شود.

سیال بودن کرم به دست آمده با توجه به میل کاربر تعیین می شود: اگر خامه خیلی روان است، فقط مقدار کمی از ترکیب را اضافه کنید و اگر خامه خیلی خمیری است، فقط مقدار کمی آب یا حلال اضافه کنید.

کرم به دست آمده را با دست یا با کاردک روی قسمتی از بدن که قرار است از روی هم جدا شود پخش می شود.

 

کسانی که به لیزر موهای زائد نیاز دارند

اگر موهای زائد ناخواسته را در هر قسمت از پوست تجربه می کنید، ممکن است به لیزر موهای زائد نیاز داشته باشید. به عنوان مثال، اگر موهای ناخواسته روی پاها، دست ها یا صورت داشته باشید، این درست است. مورد دیگر زمانی است که رشد موی غیرطبیعی در قسمتی از بدن که تمایل به رشد مو ندارد اتفاق می افتد.

 

به عنوان مثال، در برخی موارد، زنانی که استرس های هورمونی غیرطبیعی دارند، رشد مو را روی چانه یا لبه جلویی تجربه کرده اند. این یک الگوی رشد مو است که معمولاً توسط مردان تجربه می شود اما برای زنان غیر معمول است. در چنین مواردی، لیزر موهای زائد می تواند به از بین بردن موهای زائد که گاهی اوقات نتایج دائمی دارند کمک کند.

 مقالات پیشنهادی:

طرز استفاده از پودرموبر

طرز استفاده از کرم موبر

تیزبر بدون بو

چگونه کار می کند

لیزر موهای زائد بر اساس پرتوهای لیزر بسیار متمرکز نور است. در طول درمان، لیزر نور به فولیکول های مو تابیده می شود. هنگامی که رنگدانه در فولیکول نور را جذب می کند، فولیکول مو گرم می شود. گرمای حاصل از تبدیل انرژی نور به گرما منجر به تخریب دائمی فولیکول مو می شود.

 

در حالی که لیزر موهای زائد می تواند به حذف دائمی موهای زائد دست یابد، به طور معمول، چندین درمان برای اطمینان از نتایج دائمی مورد نیاز است.

 

کارهایی که قبل از لیزر موهای زائد باید انجام بدهید

در حالی که لیزر موهای زائد بیشتر به عنوان یک عمل زیبایی استفاده می شود، یک فعالیت پیچیده و پرخطر است که باید با مشورت یک متخصص پزشکی انجام شود. اگر این روش توسط یک فرد آموزش ندیده انجام شود، ممکن است پوست را بسوزاند یا جای زخم بر روی پوست بگذارد.

مزایای اپیلاسیون سرد چیست؟

مزایای موم سرد به شرح زیر است:

موم سرد در خانه به خصوص در تابستان بسیار راحت است. به عنوان مثال، نوارهای موم سرد تیزبر کمرد  نه تنها به راحتی اعمال می شوند، بلکه به راحتی به ریزترین موها نیز می چسبند.

شما می توانید رشد را در عرض چند ثانیه حذف کنید.

اپیلاسیون سرد نیز به طور بالقوه کمتر از اپیلاسیون گرم دردناک است. این به این دلیل است که شما خطر سوختن پوست خود را با موم بیش از حد گرم نمی کنید.

همچنین کمتر کثیف است و می توانید به راحتی نوارها را دور بریزید. همچنین استفاده از تکنیک اپیلاسیون سرد برای خطوط دور بدن مانند خط بیکینی آسان است.

برای استفاده از موم سرد در این نواحی، نوارها را متناسب با آن ناحیه خاص برش دهید، و می‌توان آن‌ها را بارها و بارها استفاده کرد تا زمانی که چسبندگی خود را از دست بدهد.

 

نکاتی که باید هنگام انجام اپیلاسیون سرد به خاطر بسپارید

بدون نیاز به استفاده مجدد: پس از استفاده از موم سرد، ممکن است متوجه شوید که باقی مانده چسبناکی روی پوست باقی مانده است. این به این دلیل است که نوارهای موم سرد همیشه در اولین بار از ریشه موها را نمی گیرند و بنابراین ممکن است نیاز به استفاده مجدد باشد. این می تواند ناخوشایند باشد، به خصوص اگر شما فردی با پوست حساس هستید.

با نوارهای مومی آماده برای استفاده تیزبر کمرد ، می توانید این نگرانی ها را برطرف کنید. این نوارهای موم سرد به طور ویژه با آلوئه ورا فرموله شده است که به دلیل خاصیت آبرسانی و تسکین دهنده پوست شناخته شده است. زبانه دستگیره دستی به شما کمک می کند تا موها را به راحتی از ریشه پاک کنید.

آسان و صرفه جویی در زمان: نوارهای موم سرد می توانند معجزه کنند اگر به شما فشار داده شود اما پوستی صاف و بدون ته می خواهید. نوارها به قدری راحت هستند که حتی می توانید از آنها در حال حرکت استفاده کنید. همچنین در مقایسه با اپیلاسیون داغ یا شکرک زدن گزینه ای کمتر نامرتب است.

پس برای چی منتظری؟ با استفاده از نوارهای موم سرد آماده تیزبر کمرد  ، دردسرهای رفع موهای زائد و نگرانی اپیلاسیون را از بین ببرید.

بسیاری از زنان پوست حساسی دارند. در نهایت مانعی بین ده ها تصمیم روزانه در زندگی است، از پارچه هایی که باید بپوشیم تا نوع ژل دوش. در مورد انتخاب روش صحیح حذف موهای زائد نیز همینطور است. ممکن است نگران واکنش هایی مانند خارش و قرمزی باشید که در مورد پوست حساس بسیار رایج است. با این حال، خبر خوب این است که گزینه های زیادی برای حذف موهای زائد وجود دارد که می توان برای پوست های حساس پیشنهاد کرد. در زیر به نکاتی اشاره شده است که ممکن است به شما در تصمیم گیری کمک کند.

 d/پودر موبر

مناطق حساس

برخی از نواحی بدن نسبت به سایر نقاط حساس تر هستند و از فردی به فرد دیگر متفاوت است. به عنوان مثال، پوست نزدیک به خط بیکینی، زیر بغل و صورت نسبت به نواحی پهن تر مانند پاها حساس تر است. خبر خوب این است که تیزبر کمرد  دارای تعداد زیادی واکس و کرم است که به طور خاص برای مناطق حساس طراحی شده اند. محصولات تیزبر کمرد  حاوی مواد طبیعی مانند آلوئه ورا هستند که به تسکین سوزش هایی که گاهی در پوست های حساس یافت می شود کمک می کند. کیت موم و مراقبت دقیق صورت تیزبر کمرد  همچنین دارای یک اپلیکاتور طراحی شده ویژه است که بر روی نواحی کوچک‌تر تمرکز می‌کند و اپیلاسیون آن را آسان‌تر می‌کند، بدون اینکه لازم باشد بیش از یک بار از یک ناحیه از پوست عبور کنید.

 

نکات حذف موهای زائد

هنگام از بین بردن موهای زائد، مقدار کمی حساسیت طبیعی است. اما با هر فرآیندی، مراحل خاصی وجود دارد که می توانید برای به حداقل رساندن آن انجام دهید. برای مثال، قبل از اپیلاسیون، باید مطمئن شوید که پوست هم تمیز و هم خشک است. این امر تماس پوست با هر گونه باکتری احتمالی را کاهش می دهد و به موم دسترسی کامل به موها می دهد و از کشیدن پوست جلوگیری می کند. پس از خلاص شدن از شر موهای خط بیکینی یا زیر بغل، ایده خوبی است که از الیاف مصنوعی دوری کنید و اجازه دهید پوستتان نفس بکشد. اگر بعد از برداشتن موهای زائد مرطوب می کنید، به شدت توصیه می شود که از محصولات خنثی با عطر و رنگ کمتر استفاده کنید که می تواند به پوست حساس شما آسیب برساند.

 

مدیریت پوست حساس

به غیر از حذف موهای زائد، اقدامات زیادی برای مدیریت پوست حساس و داشتن ظاهری زیبا وجود دارد. ورزش بدنی برای سلامتی و تندرستی شما بسیار عالی است، با این حال عرق کردن و سفت کردن به طور کلی همراه با منطقه است. توصیه می شود در طول تمرین از لباس های گشاد استفاده کنید و بعد از آن بشویید تا تماس پوست با باکتری ها کاهش یابد. پوست حساس نیز می تواند تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض گرما قرار گیرد. دوش گرفتن و حمام آب گرم طولانی مدت می تواند پوست را کم آب و مستعد خشکی کند، بنابراین بهتر است این موارد را به حداقل برسانید. هر گونه فعالیت سایشی ممکن است پوست حساس را تحریک کند. به عنوان مثال، پس از دوش گرفتن یا شنا، باید سعی کنید از حوله های درشت خودداری کنید و سعی کنید به جای مالش، خشک کنید.

پوست‌های حساس هم مردان و هم زنان را آزار می‌دهند، اما لزوماً مانع از ایجاد بهترین ظاهر و احساس شما نمی‌شوند. اگرچه ممکن است نیاز به مراقبت بیشتری داشته باشید، می توانید پوست صاف و بدون مو خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به نمایش بگذارید.

 

آیا استفاده از وکس برای رفع موهای زائد برای همه مناسب است؟

اپیلاسیون یک گزینه عالی برای از بین بردن موهای مزاحم بدن بدون نگرانی در مورد رشد مجدد تا چند هفته است. در مقایسه با کرم های اصلاح و موبر، این می تواند یک صرفه جویی واقعی در زمان باشد. اما همیشه مهم است که هنگام انتخاب گزینه حذف مو، سؤالات خاصی بپرسید، و در برخی موارد، اپیلاسیون ممکن است بهترین انتخاب نباشد. در اینجا چند فاکتور وجود دارد که ممکن است بخواهید قبل از انتخاب اپیلاسیون در نظر بگیرید.

 

درد

بیایید از موضوع اجتناب نکنیم - اپیلاسیون گاهی اوقات می تواند یک روند دردناک باشد. اگر آستانه درد به خصوص پایینی دارید، ممکن است نگران این باشید که آیا این کار را انجام می دهید یا خیر. با این حال، اقداماتی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که موها تا حد امکان سریع و صاف از بین می‌روند. اطمینان از اینکه ناحیه پوست کشیده شده است و اینکه نوارها را خلاف جهت رشد می‌کشید، هر دو مهم هستند، تا مجبور نشوید چندین بار روی یک ناحیه بروید. برخی از متخصصان زیبایی نیز توصیه می‌کنند که مقداری پودر روی آن ناحیه بمالید، بنابراین موم بیشتر به مو می‌چسبد تا پوست. اگر هنوز مطمئن نیستید، مطمئناً روش‌های بدون درد بیشتری برای حذف موهای زائد درازمدت وجود دارد، مانند درمان IPL. یک راه جایگزین برای از بین بردن موهای زائد بدون درد، استفاده از نوارهای موم سرد تیزبر کمرد است.

 

پوست تحریک شده یا حساس

انواع پوست وجود دارد، و مهم است که قبل از انتخاب اپیلاسیون با پوست خود آشنا شوید. اپیلاسیون به طور کلی برای پوست هایی که تحت تاثیر اگزما یا پسوریازیس، خال های برجسته یا نواحی شکسته پوست هستند، توصیه نمی شود. در این موارد، مهم است که قبل از بررسی گزینه های رفع موهای زائد با پزشک خود صحبت کنید. با این حال، اگر نگران پوست حساس هستید، ممکن است متوجه شوید که اپیلاسیون هنوز برای شما مناسب است. تیزبر کمرد  طیف کاملی از محصولات اپیلاسیون، با مواد مغذی مانند آلوئه ورا، به ویژه برای پوست های حساس طراحی شده است. مانند هر روش دیگری برای حذف موهای زائد، یک تاکتیک خوب این است که قبل از ادامه اپیلاسیون، محصول را روی ناحیه کوچکی از پوست آزمایش کنید.

 

با عجله از در بیرون می روید؟

وقتی به روش صحیح حذف موهای زائد فکر می کنید، موارد عملی زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اپیلاسیون می تواند تا چهار هفته نتایج صافی به شما بدهد، و به طور بالقوه شما را مجبور به تکرار مکرر فرآیند نمی کند. اما این فرآیند در مقایسه با سایر تکنیک‌ها زمان بیشتری می‌برد، به‌خصوص اگر در اپیلاسیون تازه کار هستید. اگر عجله دارید برای قرار ملاقات بیرون بیایید، آخرین چیزی که می خواهید این است که با پاهای نیمه موم شده یا لکه های قرمز روی لب بالایی از خانه خارج شوید. در این لحظات، ممکن است بخواهید گزینه دیگری مانند کرم های موبر را در نظر بگیرید. اگرچه نتایج به اندازه اپیلاسیون دوام نمی‌آورند، کرم‌های موبر می‌توانند یک راه‌حل عالی در لحظه آخر باشند و فقط پنج دقیقه طول می‌کشد تا تمام شود.

 f/پودر موبر

و اگر پوست بسیار حساسی دارید که بعد از برداشتن موهای زائد دچار قرمزی می شود، باید از این بایدها و نبایدها آگاه باشید:

انجام دهید:

از کمپرس سرد استفاده کنید

لباس های گشاد و طبیعی بپوشید

به طور مرتب لایه برداری و مرطوب کردن را انجام دهید

از موم خنک کننده طبیعی استفاده کنید

نباید:

خود را در معرض آفتاب قرار ندهید

از شنا بپرهیزید

از دئودورانت ها استفاده نکنید

از استفاده از محصولات پوست چرب یا خشک کننده خودداری کنید

اپیلاسیون می‌تواند نتایج فوق‌العاده‌ای به شما بدهد، اما تیزبر کمرد  راه‌حل‌های حذف موهای زائد بسیاری را ارائه می‌دهد که ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد. در هر شرایطی که هستید، مهم است که گزینه های خود را با دقت بررسی کنید و در تصمیم گیری خود عجله نکنید.

موهای پشت باعث ناراحتی می شود؟ در اینجا نحوه خلاص شدن از شر آن آورده شده است

تقریباً همه زنان در پشت خود مو دارند، اما معمولاً موهای نرم و غیر قابل توجهی هستند. این موها زمانی که درشت، تیره و بلند باشند می توانند مشکل ساز شوند. و همه ما می خواهیم از شر این موهای ناخواسته خلاص شویم. در حالی که برداشتن موهای پشت ممکن است برای برخی چیز عجیبی باشد، اما بسیاری از ما باید این کار را انجام دهیم تا پشتی صاف و بدون مو داشته باشیم. اما قبل از اینکه به روش های رفع موهای زائد پشت بپردازیم، اجازه دهید از دلایل وجود موهای زائد پشت را آگاه شویم.

 

علل موی پشت

دلیل اصلی موهای زائد در پشت شما می تواند هیرسوتیسم باشد. هیرسوتیسم گاهی با PCOS و شرایط مختلف غدد درون ریز مرتبط است. یکی از رایج ترین علائم ، رشد شدید مو با الگوی مردانه است. موها در مناطقی رشد می‌کنند که معمولاً مو در مردان رشد می ‌کند، مانند پشت ، صورت و گردن. علائم اضافی شامل آکن ه، پوست چرب ، موهای چرب و ریزش مو است.

 

بیایید ببینیم چگونه موهای پشت زنانه را با روش های مختلف و برخی از آنها از بین ببریم

  1. اصلاح

اصلاح یکی از ارزان ترین راه ها برای از بین بردن موهای زائد است. اصلاح شامل کوتاه کردن موهای بالای پوست است که به این معنی است که موها دوباره رشد خواهند کرد. تراشیدن پشت خود به تنهایی کمی خسته کننده است. می توانید از یک دوست بپرسید یا به سالن بروید. تیغ هایی با دسته بلند وجود دارد که می تواند به تمام پشت شما برسد. اگر خوش شانس باشید ، می توانید یک تیغ برقی دسته بلند تهیه کنید، تا زمانی که به تیغ دستی عادت کنید. فراموش نکنید که 48 ساعت قبل از اصلاح پوست خود را لایه برداری کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 

  1. کرم های موبر

کرم های موبر موهای زائد را با حل کردن پروتئین های موجود در آنها از بین می برند. کرم های موبر به دلیل استفاده آسان و بدون درد بسیار محبوب هستند. این کرم ها وقتی به درستی استفاده شوند شگفت انگیز می شوند. می توانید از دوستان خود بخواهید که کمک کنند تا بتوانید به تمام قسمت های پشت خود دسترسی پیدا کنید. اگر پوست حساسی دارید، می توانید کرم موبر تیزبر کمرد را برای پوست های حساس انتخاب کنید. این کرم مخصوص پوست هایی است که بیشتر در معرض آسیب هستند. در غیر این صورت، می توانید از کرم موبر تیزبر کمرد برای پوست های معمولی استفاده کنید.

 

مقالات پیشنهادی :

پودر موبر مخصوص بانوان

فوائد پودر موبر

خاصیت درمانی نوره

  1. لیزر موهای زائد

اگر یک راه حل دائمی یا نیمه دائمی می خواهید، باید این روش گران قیمت را انتخاب کنید. روی رنگدانه مو اثر می کند و سپس از لیزر برای از بین بردن موها استفاده می کند. چند جلسه طول می کشد تا اثر طولانی مدت داشته باشد. مو اغلب دوباره رشد می کند، اما به شکل روشن تر و ظریف تر.

 

  1. اپیلاسیون

اپیلاسیون پشت توسط بسیاری از افراد ترجیح داده می شود. از آنجایی که این روش آزمایش شده است، بسیاری از زنان تمایل دارند بدون فکر کردن به سراغ این روش بروند. نتیجه اپیلاسیون بیشتر از اصلاح ماندگاری دارد ، زیرا مشخص است که موها را به طور کامل از بین می برد. 48 ساعت قبل از روز اپیلاسیون پوست خود را به طور کامل لایه برداری کنید زیرا تمام پوست های مرده را از بین می برد. قبل از استفاده از هر گونه موم ، از تمیز و خشک بودن پوست خود اطمینان حاصل کنید. برای یک تجربه اپیلاسیون موثر ، می توانید از نوارهای موم سرد تیزبر کمرد استفاده کنید. استفاده از این نوارها آسان است و هیچ آشفتگی در آن وجود ندارد. نوارهای موم سرد همراه با دستمال مرطوب ارائه می شوند تا هر گونه موم اضافی تمیز شود و این امر اپیلاسیون پشت را برای خانم ها یک کار بدون زحمت می کند. بین جلسات وکس خود اصلاح نکنید.

تراشیدن می تواند موها را در برابر موم مقاوم تر کند. حداقل سه هفته قبل از اپیلاسیون، اصلاح را متوقف کنید. آفتاب سوختگی برای شروع به اندازه کافی باعث تحریک پوست می شود، بنابراین اگر احساس می کنید پوست شما اصلاً می سوزد، از گرفتن موم خودداری کنید. پوست شما بعد از اپیلاسیون حساس یا حتی کمی درد می کند، بنابراین بهتر است بیشتر آن را تحریک نکنید. لایه برداری نکنید، از صابون دوری کنید و از دئودورانت ها استفاده نکنید.اگر هنوز طرفدار اپیلاسیون نیستید، می‌توانید یک فرآیند حذف موهای زائد بدون درد مانند استفاده از کرم‌ های موبر تیزبر کمرد را امتحان کنید. کرم های موبر موها را در ریشه حل می کنند و هم کرم و هم مو به آسانی از روی پوست شسته یا پاک می شوند. اگرچه موها سریعتر از اپیلاسیون رشد می کنند، اما این روش هیچ ناراحتی ایجاد نمی کند.

 h/پودر موبر

چه زمانی باید موچین کنید؟

برای از بین بردن موهای زائد پس از حذف مو باید موچین کنید. اگر می‌خواهید موهای زائد موثر و مقدار کمتری موچین کنید، نوارهای آماده برای واکس تیزبر کمرد را امتحان کنید. موم فرموله شده مخصوص آن فقط موهای شما را می گیرد و نه پوست. این برای انواع پوست طراحی شده و حاوی مواد طبیعی است.

مانند هر روش دیگری موچین کردن، مزایا و معایبی دارد. در زیر چند مزایا و معایب وجود دارد که باید بدانید، بنابراین ابزار عالی را در زرادخانه خود خواهید داشت.

 

جوانب مثبت

از بین بردن مو با تراشیدن برای هر موقعیتی کار نمی کند. به عنوان مثال، فرم دادن به ابروهای شما به دقت بسیار بیشتری نیاز دارد. کشیدن موچین ممکن است به دلایل مختلف راهی باشد.

 

کنترل

رفع موهای زائد نواحی کوچکی مانند ابروهای شما می تواند بسیار مشکل باشد، البته ناامن. با موچین کنترل و دقت بیشتری برای رسیدن به شکل دلخواه دارید.

 

راحتی

اگر موهای شما آویزان است و می‌خواهید فوراً آن‌ها را از بین ببرید، موچین می‌تواند به سرعت از شر آن‌ها خلاص شود، بدون اینکه هیچ ‌گونه کار مقدماتی یا زحمتی برای محصولات دیگر نداشته باشید. متخصصان در سالن ها از موچین برای از بین بردن موهای باقی مانده پس از اصلاح یا شکرک زدن استفاده می کنند.

 

نتایج طولانی مدت

موچین مکرر می تواند رشد موهای شما را تغییر دهد. اگر نمی‌خواهید موهای خاصی دوباره رشد کنند، این می‌تواند باعث رشد مجدد آن‌ها شود. در برخی موارد، موها حتی ممکن است به طور کلی رشد مجدد را متوقف کنند.

 

ارزان است

یک جفت موچین با کیفیت می تواند بسیار کمتر از یک تیغ برای شما هزینه داشته باشد. چندین روش دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اصلاح مرطوب یا شکرک زدن، معمولاً نیاز به ذخیره مجدد محصولات دارند.

 

منفی ها

موچین کردن خیلی ساده نیست. نکاتی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید تا از درد و مشکلات زیبایی جلوگیری کنید.

 

خسته کننده است

فقط موچین کردن ابروها می تواند بیش از نیم ساعت طول بکشد. موچین کردن یک ناحیه بزرگ از مو می تواند چندین ساعت طول بکشد، بنابراین زمانی که می خواهید از شر موهای زیادی خلاص شوید یا اگر عجله دارید، ایده آل نیست.

 

درد می کند

بسته به تحمل درد شما، موچین می تواند دردناک باشد – در درجه اول با توجه به اینکه می تواند یک فرآیند نسبتا کسل کننده برای برداشتن چندین مو باشد.

راه های زیادی برای کاهش درد وجود دارد. برای جلوگیری از کشش پوست باید همیشه پوست را سفت یا محکم نگه دارید. حداقل 20 دقیقه دوش آب گرم بگیرید یا از کمپرس گرم استفاده کنید تا موها و فولیکول ها نرم و شل شوند. اگر باز هم درد دارد، می‌ توانید کرم بی ‌حس ‌کننده ‌ای را امتحان کنید که برای رفع حساسیت پوست ساخته شده است.

 

مقالات پیشنهادی :

کاربرد پودر موبر

ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

خرید موم موبر تیزبر کمرد

موچین می تواند موجب درد و ناراحتی شود

هرگز سعی نکنید موچین را در پوست فرو کنید تا به موهای کوچک برسید. این منجر به خراش ها ، دلمه ها و زخم های احتمالی می شود.

 

یک موچین بد می تواند بی فایده باشد

گرفتن موهای کوتاه با موچین های ارزان ، سست یا صاف سخت است. اینها اغلب به جای کندن موها را از دست می‌دهند یا می‌ شکنند و باعث ایجاد زمان اضافی و نا امیدی می ‌شوند.

استفاده از موچین پس از برداشتن کامل موهای زائد آسان است. یک موچین خوب برای خود تهیه کنید ، با دقت از آن استفاده کنید و پوستی بی عیب و نقص داشته باشید.

6 مزایا و معایب اپیلاسیون موهای صورت

صورت احتمالاً بالاترین اولویت در روتین مراقبت از پوست افراد است. پوست صورت ما فوراً تمام تغییراتی را که بر بدن ما تأثیر می گذارد نشان می دهد و اغلب اولین پوستی است که با عناصر بیرونی تماس پیدا می کند.

بسیاری از روش های شناخته شده حذف موهای زائد برای موهای صورت قابل اجرا هستند، اما تنها برخی از آنها بدون اینکه موها سریعتر و درشت تر رشد کنند، نتایج مطلوب را ارائه می دهند. موم های سخت و موم های نرم بدن راهی عالی برای دستیابی به نتایج طولانی مدت بدون ایجاد اختلال در روال مراقبت از پوست هستند. معمولاً با از بین بردن تمام موهای زائد ابروها و لب بالایی و همچنین نواحی مبهم روی گونه ها، چانه و پهلوها، اپیلاسیون صورت یک جایگزین عالی برای بازیابی بافت مخملی صورت است.

اپیلاسیون موهای صورت یک زن پس از آماده سازی پوست، متخصص زیبایی موم را با کاردک روی ناحیه مورد نظر پخش می کند. هنگامی که موها به موم چسبیده شدند، متخصص زیبایی آن را جدا می کند و در جهت مخالف رشد مو می کشد و به طور یکنواخت تمام موها را مستقیماً از ریشه آنها جدا می کند.

هنگامی که موم های نرم فاقد پارافین هستند، در دمای پایین تری ذوب می شوند و باعث می شود مشتریان از ناراحتی زیادی نجات پیدا کنند. با این حال، وکس‌های نواری، جای بیشتری برای خطا باقی می‌گذارند، زیرا روی نواحی وسیع‌تری از پوست بهترین اثر را دارند. موم های سخت بدون کمک نوار برداشته می شوند، اما هنگام برداشتن مو از نواحی کوچکی که بیشتر مستعد تحریک و مشکلات پوستی هستند. وضعیت پوست فرد و ضخامت موها بهترین وکس را برای او تعیین می کند.

اپیلاسیون موهای صورت دارای مزایای زیادی است، اما از خطرات مستثنی نیست. از آنجایی که هیچ کاری وجود ندارد، همه باید قبل از برنامه ریزی یک جلسه وکس از این مزایا و معایب بدانند:

 L/پودر موبر

6 مزیت اپیلاسیون موهای صورت

نتایج طولانی مدت: درمان با موم صورت، پوست را از دو تا شش هفته صاف نگه می دارد و بدون نیاز به قرار دادن چنین ناحیه حساسی در معرض فشارهای مداوم، ظاهری عالی را تضمین می کند.

 

وکس سخت برای اپیلاسیون موهای صورت

دقت بیشتر: از آنجایی که فضای بسیار کمی برای کار وجود دارد، از بین بردن موهای صورت مستلزم توجه زیادی به جزئیات است، و پس از به هم ریختگی، شانس دیگری وجود ندارد.

موهای نازک تر و رشد مجدد کمتر: پس از هر بار درمان با موم، موها ریزتر و کمتر می شوند، و این به عنوان یک راه حل بسیار مفید است وقتی در نظر بگیریم که دور کردن توجه افراد از موهای نادرست صورت چقدر سخت است. حمله پیشرونده به فولیکول ها در نهایت می تواند رشد موها را به طور کامل متوقف کند و دوره بین جلسات را حتی بیشتر افزایش دهد.

ارزان: اپیلاسیون موهای صورت به زمان کمی، حداقل آماده سازی و استفاده محدود از مواد نیاز دارد. همچنین مقادیر بسیار کمی از موم را در مقایسه با سایر درمان‌های موم هدر می‌دهد، بنابراین معمولاً انتخابی بسیار مقرون‌ به ‌صرفه و به ‌طور قابل ‌توجهی ارزان ‌تر از گزینه‌ های دیگر مانند نخ کردن است. نوع موم استفاده شده روی پوست می تواند قیمت کلی را تغییر دهد، اما در نهایت یک گزینه مقرون به صرفه است.

 

اپیلاسیون موهای صورت روی پوست های حساس

تغذیه و محافظت از پوست: درمان با موم فواید اضافی زیادی دارد. فرمول های مورد استفاده در طول جلسه به عنوان آنتی اکسیدان و مرطوب کننده قوی عمل می کنند. همچنین، پوست یک فرآیند لایه‌برداری ملایم را طی می‌کند که لایه بیرونی را که به‌ویژه روی صورت در معرض دید قرار دارد، تمیز می‌کند. در حین اپیلاسیون، پوست از محافظت، آبرسانی مناسب و اثر تسکین دهنده برخوردار می شود تا از آسیب های غیر ضروری در طول درمان جلوگیری شود.

یک سرویس تخصصی: بیشتر دقتی که اپیلاسیون را به روشی قابل اعتماد تبدیل می کند، از تخصص متخصص زیبایی نشات می گیرد. یک درمان حرفه ای وکس سرعت و راحتی را تضمین می کند و در عین حال از استرس زیادی برای مشتری صرفه جویی می کند. هنگام رزرو یک جلسه با یک متخصص خبره، احتمال اپیلاسیون ناهموار، آسیب پوست یا عوارض جانبی در طول دوره پس از مراقبت تقریباً وجود ندارد.

مقالات پیشنهادی:

نوره تیزبر

پودر موبر آلوِئه ورا

کرم موبر

پودر موبر مخصوص بانوان

6 مضرات اپیلاسیون موهای صورت

سوزش: صورت یکی از آسیب پذیرترین و حساس ترین مناطق است. یک موم با کیفیت می تواند کمک زیادی به کاهش واکنش منفی کند، اما تحریک، بثورات و قرمزی همیشه ممکن است. قرمزی خفیف، اما یک اثر طبیعی پس از اپیلاسیون است که معمولا در عرض چند ساعت از بین می رود.

 

اپیلاسیون صورت بر روی جوش ها

یک فرآیند دردناک: یکی دیگر از عوارض جانبی درمان چنین ناحیه ظریفی است. برداشتن موم تنها شامل چند ثانیه درد است، اما اگر تحمل درد پایینی دارید، این می تواند برای خراب کردن کل روز شما کافی باشد. در حالی که برخی از افراد ممکن است دقایقی پس از اپیلاسیون احساس درد خیالی داشته باشند، مهم است که مطمئن شوید پس از پایان درمان پس از اپیلاسیون، هیچ دردی وجود ندارد، یا ممکن است با آسیب احتمالی پوست دست و پنجه نرم کنید. برای خانم‌ها، تغییرات هورمونی در دوران بارداری و چرخه قاعدگی می‌تواند آستانه درد آن‌ها را تضعیف کند، بنابراین خانم‌ها باید قبل از رزرو جلسه به این نکته توجه داشته باشند.

موارد منع مصرف: افراد مبتلا به بیماری های پوستی اگر می خواهند قسمتی از بدن خود را اپیلاسیون کنند باید با دقت نخ بکشند. وقتی نوبت به موهای صورت می‌رسد، محدودیت‌ها و خطرات سلامتی بیشتری را باید در نظر گرفت.

فعالیت های محدود در فضای باز پس از اپیلاسیون: صورت به طور مداوم در معرض انواع باکتری ها و عفونت ها است. آنتی اکسیدان ها و ضد آفتاب ها همیشه بعد از اپیلاسیون مفید هستند، اما وقتی صحبت از وکس صورت می شود، بهتر است آن را ساده نگه دارید و در روزهای بعد از جلسه، پوست را از راحتی خانه خود تغذیه کنید.

 

واکس کامل بدن چیست؟

دنیای درمان‌های موم پر از گزینه‌هایی است که همه نیازها و سلیقه‌ها را برآورده می‌کنند. در پایان یک لیست طولانی از تغییرات و جایگزین‌ها، کامل‌ترین روش وکسی که می‌توانید درخواست کنید وجود دارد: وکس کامل بدن. در موم های تمام بدن، بهترین محصولات رفع موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند تا بدن را کاملاً بدون مو و در لمس نرم کنند و عملاً هیچ ناحیه ای را دست نخورده باقی نگذاشته و بافتی یکنواخت را در تمام قسمت های پوست تضمین می کنند.

 

مراقبت های بعد از اپیلاسیون

پس از اپیلاسیون، پوست حساس است و معمولاً با موارد خفیف قرمزی و خارش مواجه می شود. از آنجایی که بسیاری از قسمت‌های پوست پس از اپیلاسیون به طور همزمان بهبود می‌یابند، انجام وکس کامل بدن برای برخی افراد دشوار است. بسیار مهم است که مراقبت و تغذیه یکسان برای تمام نواحی موم شده ارائه شود، حتی اگر برخی از آنها بیشتر از بقیه خارش داشته باشند.

 

اپیلاسیون روی پوست چه فوایدی دارد؟

پوست برای مدت طولانی تری بدون مو است: پس از اپیلاسیون، حدود سه هفته طول می کشد تا موها دوباره رشد کنند. هنگامی که افراد یک روال منظم اپیلاسیون را شروع می کنند، فاصله زمانی بین جلسات می تواند به تدریج طولانی تر شود. این اتفاق می‌افتد زیرا موم‌ها موها را از ریشه جدا می‌کنند، بنابراین مو باید دوباره از فولیکول به سطح پوست رشد کند. پس از هر بار استفاده، فولیکول ضعیف می شود و موها به تدریج ریزتر و تراکم کمتری می شوند.

در حالی که اپیلاسیون شامل یک روش نسبتاً ساده است که ممکن است برخی افراد وسوسه شوند که خودشان را امتحان کنند، مهم است که بر اهمیت یک درمان حرفه‌ای وکس برای اطمینان از تمام مزایای ذکر شده در بالا تأکید شود. یک جلسه موم بداهه ممکن است نتایج ضعیفی به جا بگذارد و مهمتر از آن، می تواند خطرات زیادی را افزایش دهد که معمولاً توسط چشمان آموزش دیده نادیده گرفته می شود.

 

آیا می توانم روی خالکوبی اپیلاسیون کنم؟

محبوبیت اپیلاسیون همچنان در حال افزایش است و افراد بیشتری از مزایای آن استفاده می کنند و محصولات تخصصی برای پاسخگویی به همه نیازها و شرایط پوستی وارد بازار می شوند. با این حال، وقتی صحبت از اپیلاسیون روی خالکوبی می شود، نگرانی های زیادی وجود دارد که اغلب به ذهن خطور می کند. مشتریان نگران تأثیرگذاری بر ناحیه ای هستند که از قبل حساس است یا حتی ماه ها پس از استفاده از جوهر به طرح خالکوبی آسیب می رساند. برای رفع نگرانی این مشتریان، مهم است که از محصولات رفع موهای زائد مناسب استفاده کنید و قبل از شروع درمان اپیلاسیون روی پوست خالکوبی شده، دوره بهبودی به پایان رسیده باشد.

 

آیا اپیلاسیون روی تاتو بی خطر است؟

ما در موارد قبلی توضیح داده‌ایم، اپیلاسیون فرآیندی است که موها را از ریشه (از طریق موم سخت یا موم نرم) از بین می‌برد و اپیدرم را که اتفاقاً لایه بالایی پوست است، لایه‌برداری می‌کند.

در زمان انجام خالکوبی، جوهر آن را به داخل قسمت درم پوست تزریق می کنند. درم دومین لایه پوست است، درست در زیر اپیدرم که در آن موم اعمال می شود. موم با جوهر تماس ندارد. در هر صورت، پس از برداشتن سلول های مرده از قسمت سطحی پوست، به بازیابی ارتعاش اولیه خالکوبی کمک می کند.

هنگامی که دوره بهبودی خالکوبی به پایان رسید، اپیلاسیون راه ایده آل برای احیای پوست در عین حفظ شفافیت جزئیات در خالکوبی است. برای کمک به ارائه خدمات درجه یک برای مشتریان در هفته‌های پس از انجام خالکوبی، ما یک سری نکات و توصیه‌های مفید را آورده‌ایم که می‌توانید با آنها در میان بگذارید تا از بهترین نتایج در مناطقی که قصد اپیلاسیون دارند اطمینان حاصل کنید.

 

d/پودر موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

قبل از تاتو

قبل از تزریق جوهر به پوست، ناحیه‌ای که خالکوبی می‌شود تراشیده می‌شود تا در طول فرآیند بهبودی تاتو از رشد موهای زائد جلوگیری شود. اپیلاسیون قبل از تاتو اگر زودتر از جلسه خالکوبی انجام شود می تواند پوست را تحریک کند. با این حال، اگر از قبل به خوبی انجام شود، اپیلاسیون می تواند در زمان صرفه جویی کند و در عین حال نتیجه مورد نظر مشتری را تضمین کند.

 

درمان اپیلاسیون بعد از تاتو

پس از انجام خالکوبی، اکثر افراد احتمالاً یک روال را برای حفظ صافی قسمت خالکوبی شده از پوست حفظ می کنند. در حالی که اصلاح سریعترین و کم هزینه ترین انتخاب است، درمان اپیلاسیون مزایای مهمی در مورد مراقبت از پوست و چرخه رشد مو دارد. اپیلاسیون همچنین یک جایگزین ایده آل برای جلوگیری از اثرات ناشی از سایر روش های مدرن مانند لیزر موهای زائد است که طراحی جوهر را مخدوش می کند و مهمتر از آن به دلیل تولید غیرمعمول گرما باعث آسیب شدید به پوست خالکوبی شده می شود.

برقراری ارتباط بین متخصص زیبایی و مشتری برای اطمینان از اینکه هیچ شرایط پزشکی وجود ندارد که باعث شود پوست به اپیلاسیون پاسخ ضعیفی بدهد، ضروری است.

درست مانند یک روش معمولی اپیلاسیون، محصولات و لوازم جانبی با توجه به ضخامت مو، میزان موهایی که باید از روی پوست برداشته شود، و سطوح حساسیت در ناحیه ای که درمان اعمال می شود، انتخاب می شوند. موم داغ برای مناطق بزرگتر مناسب تر است، بنابراین احتمالاً بهترین انتخاب شما در هنگام برخورد با قسمت های بزرگ پوست پوشیده از خالکوبی مانند بازوها و پشت خواهد بود. بسته به میزان رشد موها، ناحیه خالکوبی شده برای هفته‌ها پس از اپیلاسیون صاف و بدون مو باقی می‌ماند و به تقویت خطوط روی خود تاتو کمک می‌کند.

 

مراقبت از پوست و مراقبت های بعد از آن

توجه به پوست مشتری در طول یک جلسه مهم است. محصولات مراقبت از پوست ارگانیک را برای تکمیل درمان با خواص طبیعی مانند گل همیشه بهار، باکوکلمین و میوه های استوایی ترکیب کنید.

در حالی که چندین تکنیک می تواند به شما در ایجاد راحتی پس از اپیلاسیون کمک کند، توصیه هایی نیز وجود دارد که می توانید به مشتریان ارائه دهید تا در مراقبت های پوست خود پس از اپیلاسیون استفاده کنند:

محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش: پوست بعد از اپیلاسیون حساس تر است، بنابراین توصیه می شود مراجعین از قرار گرفتن در زیر نور خورشید در روزهای بعد از جلسه خودداری کنند.

پوست را تازه کنید: ژل ها و کمپرس های خنک بعد از جلسه روش های آسان و دلپذیری برای طراوت پوست هستند.

از لباس های تنگ و لوازم آرایشی و لوسیون های مبتنی بر مواد شیمیایی دوری کنید: در غیر این صورت، می تواند ناحیه حساس را تحریک کند.

مرطوب کردن پوست: مشتریان می توانند چند روز بعد از جلسه درمان مرطوب کننده را برای جلوگیری از مسدود شدن منافذ پوست از ناخالصی ها انجام دهند.

پودر موبر

اگر به خلاص شدن از شر موهای زائد بدن علاقه دارید، روش های زیادی برای رفع موهای زائد وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. چه به دنبال یک راه حل سریع مانند اصلاح در خانه باشید یا به دنبال راه حل دائمی تر مانند لیزر موهای زائد باشید، هر روش دارای نکات مثبت و منفی است.

روش های مختلف حذف موهای زائد از نظر فرآیند کلی، زمان، هزینه و میزان تخصص مورد نیاز متفاوت است. گزینه مناسب برای شما بستگی به راه حلی که دنبال می کنید و مقداری که می خواهید خرج کنید، و همچنین به آنچه که با آن راحت هستید، دارد. برای کمک به فرآیند تصمیم‌گیری، ما فهرستی از مزایا و معایب روش‌های مختلف حذف موهای زائد را گردآوری کرده‌ایم تا دقیقاً بدانید چه انتظاری دارید.

در ادامه به مزایا و معایب از بین بردن موهای زائد با روش های مختلف، می پردازیم

برای هر گزینه حذف موهای زائد، جوانب مثبت و منفی وجود دارد. برخی از روش‌های حذف موهای زائد، مانند اصلاح یا کندن، ممکن است آسان‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر از روش‌های دیگر باشند، اما ممکن است نتایج طولانی‌مدت نداشته باشند.

در اینجا نگاهی به مزایا و معایب هر روش حذف موهای زائد می اندازیم تا مشخص شود چه چیزی برای شما بهتر است.

 بیشتر بدانید:

استفاده از پودر موبر

بهترین پودر موبر بدون بو

پودر موبر سنتی تیزبر

رفع موهای زائد بدن

اپیلاسیون

اپیلاسیون یک روش حذف موقت مو است که شامل برداشتن ساقه مو و ریشه مو است.

یکی از بزرگترین مزایای اپیلاسیون این است که نتایج ماندگاری دارد. از بین بردن مو از ریشه، نتایج طولانی‌تری نسبت به اصلاح خواهد داشت، و کندن مکرر می‌تواند باعث شود فولیکول‌ها زخمی شوند و رشد مو متوقف شود. معایب آن شامل ناراحتی جزئی و تحریک احتمالی است، که با استفاده از کرم های بعد از اصلاح و یا مرطوب کننده به راحتی و خیلی سریع برطرف می شود و هیچ جای نگرانی باقی نمی گذارد.

انواع مختلفی از اپیلاسیون وجود دارد. در ادامه به بررسی بهتریننوع اپیلاسیون می پردازیم :

 

اپیلاسیون با استفاده از موم: در طول این فرآیند، موم سرد یا گرم که حالت خمیری نیز دارد، روی پوست شما اعمال می شود، سپس به سرعت برداشته می شود تا موها از ریشه بیرون بیایند. اپیلاسیون را می توان در اکثر نواحی بدن انجام داد و نتایج می تواند چندین هفته یا بیشتر باقی بماند. می توان آن را در خانه یا توسط یک متخصص انجام داد.

 

نتایج اپیلاسیون

نتایج اپیلاسیون بسته به رشد مو می تواند چندین هفته طول بکشد. اپیلاسیون مداوم در طول زمان می تواند فولیکول مو را ضعیف کرده و باعث نازک شدن موها شود.

 

برای جلوگیری از تحریک، عفونت و سوزش، حتما دستورالعمل های روی کاتالوگ محصولی که تهیه می کنید را مطالعه کنید. برداشتن موم می تواند بسیار دردناک باشد و همچنین می تواند پوست شما را برای مدت کوتاهی قرمز، زخم و تحریک کند. همچنین باید مراقب دمای موم باشید، زیرا اگر بیش از حد گرم باشد می تواند پوست شما را بسوزاند. می توانید برای جلوگیری از قرمزی یا سوزش از کرم های مخصوص بعد از اصلاح استفاده کنید.

پس از حذف مو های زائد با اپیلاسیون، ناحیه مورد نظر را دور از نور مستقیم خورشید نگه دارید.

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

مواد موبر

مواد موبر شیمیایی اغلب به شکل کرم یا لوسیون موضعی یافت می شوند. مواد های موبر مواد شیمیایی هستند که پیوندهای کراتین را از بین می‌برند و موها را در سطح پوست ذوب می‌کنند و برای چند روز سطحی بدون کلش باقی می‌گذارند. دکتر چونگ می افزاید: آنها به فولیکول مو نفوذ کرده و بر آن تأثیر می گذارند، اما به ریشه مو نمی رسند.

 

موبرها را می توان در خانه استفاده کرد و ساده، سریع و ارزان هستند. نتایج می تواند بیشتر از اصلاح ماندگار باشد. یکی دیگر از مزایای استفاده از موم های اصلاح این است که آن ها به شما کمک می‌کنند تا از خراش‌ها، بریدگی‌ها، موهای زیر پوستی و کلش‌های تراشیدن جلوگیری کنید، زیرا موها با رشد کردن از پوست مخروطی می‌شوند.

 

استفاده از کرم های موبر باید با احتیاط اعمال شوند زیرا استفاده تصادفی در مناطق حساس مانند گوش، چشم و بینی می تواند باعث سوختگی شیمیایی شود." مواد موبر شیمیایی همچنین می توانند باعث درماتیت تماسی، واکنش یا بثورات پوستی (ایجاد دانه های پوستی) شوند.

شما می توانید با دریافت پودر های موبر طبیعی تیزبر از هرگونه آسیب به پوست خود جلوگیری کنید و با توجه به قیمت بسیار مناسب آن ها در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید.

 

پودر موبر

می توانید با استفاده از کرم های موبر، موهای زائد خود را با خیال راحت از بین ببرید و نگران عوارض هم نباشید. شما می توانید آن را در هر جایی که مو رشد می کند از جمله بیکینی، زیر بغل، پاها و صورت استفاده کنید.

 

انتخاب روش حذف موهای مناسب برای شما

عواملی که باید هنگام تصمیم‌گیری برای استفاده از کدام روش حذف مو در نظر گرفته شوند عبارتند از هزینه، تحمل درد، کارایی روش، نوع مو و ناحیه بدن تحت تأثیر، و همچنین اثربخشی و طول عمر نتایج.

 

همچنین باید در نظر بگیرید که چقدر می خواهید در این زمینه هزینه کنید. با دریافت پودر موبر تیزبر می توانید با کمترین هزینه، با کیفیت ترین موم ها را دریافت کنید و از شر موهای زائد خود خلاص شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

پودر موبر

پودر موبر یک راه حل بدون درد و طبیعی برای از بین بردن موهای زائد است. ساخته شده از مواد کاملاً طبیعی، عاری از مواد شیمیایی مضر و استفاده از آن آسان است. این پودر نتایج طولانی مدتی را ارائه می دهد و به سرعت محبوبیت پیدا کرده است زیرا افراد بیشتری محصولات زیبایی طبیعی و ارگانیک را انتخاب می کنند. بازار راه حل های طبیعی رفع موهای زائد رشد قابل توجهی داشته است و پودر موبر تیزبر یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین محصولات در این دسته است. با وعده حذف موهای زائد بدون درد و موثر، به سرعت تبدیل به یک انتخاب برتر برای کسانی می شود که به دنبال جایگزینی طبیعی برای روش های سنتی حذف موهای زائد هستند.

 

مزایای استفاده از پودر موبر تیزبر:

راه حلی بدون درد برای از بین بردن مو ارائه می دهد.

پوست را نرم، صاف و مغذی می کند.

خاصیت مرطوب کنندگی دارد و به کاهش برنزه شدن پوست کمک می کند.

 برای انواع پوست مناسب است.

تضمین می کند که موهای زیر ریشه ای باقی نماند.

قابل استفاده برای از بین بردن موهای قسمت های مختلف بدن از جمله لب بالایی، پیشانی، پاها، دست ها و شکم است.

 

زمان استفاده : پودر موبر تیزبر انتخاب ایده آلی است زمانی که:

شما به دنبال روشی طبیعی و بدون درد برای رفع موهای زائد هستید.

روش اپیلاسیون را ترجیح می دهید که عاری از مواد شیمیایی مضر و محرک باشد.

شما می خواهید از آشفتگی و دردسر ناشی از روش های اپیلاسیون سنتی جلوگیری کنید.

شما به محصولی نیاز دارید که برای انواع پوست و بافت مو مناسب باشد.

شما آرزوی محصولی دارید که پوست شما را صاف و نرم و بدون قرمزی یا تحریک کند.

 

عطر : رایحه ای طبیعی دارد که از ترکیبات کاملاً طبیعی آن می آید. هیچ عطر مصنوعی برای تقویت بوی آن اضافه نمی شود.

ذخیره سازی : برای اطمینان از ماندگاری و اثربخشی آن، توصیه می شود از پودر موبر طبیعی تیزبر در عرض 24 ماه از تاریخ تولید استفاده کنید. همچنین آن را در جای خشک و دور از نور خورشید قرار دهید..

 

قبل از استفاده از پودر موبر به نکات زیر توجه کنید :

نوع بدن: مناسب برای انواع بدن، مو و پوست .

بارداری: استفاده در دوران بارداری و روزهای شیردهی بی خطر است .

نوزادان و کودکان: مصرف بالای 9 سال توصیه می شود.

تست پچ: توصیه می شود مقدار کمی پودر موبر را بر روی یک تکه کوچک از پوست برای تست پچ بمالید.

به طور کلی، پودر موبر طبیعی تیزبر یک روش راحت، بدون درد و موثر برای از بین بردن موهای زائد از بدن ارائه می کند و در عین حال پوست را نرم، صاف و تغذیه می کند. این محصول برای انواع پوست مناسب است و می توان از آن برای قسمت های مختلف بدن استفاده کرد و برای کسانی که به دنبال یک راه حل طبیعی و بدون درد برای رفع موهای زائد هستند، گزینه ای همه کاره است.

پودرهای رفع موهای زائد برای خانم هایی که می خواهند زیر بغل و سایر نقاط بدن خود را بدون مو نگه دارند گزینه بسیار خوبی است

پودر با یک برس کوچک به کل ناحیه مالیده می شود. پودر برای چند دقیقه باقی می ماند و سپس با آب گرم یا صابون ملایم شسته می شود.

 

بیشتر بدانید:

موم موبر

پودر موبر سنتی تیزبر

بهترین پودر موبر بدون بو

 واجبی بدون بو

 روش استفاده از کرم موبر

پودرهای موبر نیز به عنوان جایگزینی برای سایر روش های سنتی بسیار محبوب شده است که می تواند گران باشد و عوارض جانبی دیگری مانند عفونت یا سوختگی ایجاد کند. پودرهای دفع موهای زائد نسبت به سایر روش ها کمتر تهاجمی هستند و به زمان درمان بسیار کمتری نیاز دارند.

 

پودر موهای زائد یک راه سریع و آسان برای خلاص شدن از شر موهای زائد است.

این عمل مانند اپیلاسیون است، با این تفاوت که نیازی به مراجعه به متخصص پوست یا مرخصی از کار ندارید.

شما می توانید از این روش هر زمانی که می خواهید موهای بدن خود را حذف کنید، استفاده کنید.

 موارد مصرف : پاها، بازوها، لب بالایی، زیر بغل، خط بیکینی... این لیست ادامه دارد.

همچنین لازم نیست صبح هنگام بیرون رفتن با دوستان یا ورزش کردن در باشگاه نگران موهای زائد بدن خود باشید.

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

پودر موبر تیزبر

کرم های اصلاح و موبر موها را بدون دست زدن به ریشه ها کوتاه می کنند. این موضوع می تواند موجب خشکی پوست و تحریک آن شود. با پودر گیاهی تیزبر نه تنها پوست صاف و روشن می شود، بلکه هنگام کنده شدن از بدن، موها را نیز از بین می برد، نتایج آنی است و شما تفاوت را مشاهده خواهید کرد، بدون نیاز به مراجعه به سالن زیبایی برای اپیلاسیون، اتلاف وقت و هزینه. استفاده از موم داغ، کشیدن، نخ زدن، بسیاری از دردهای دیگر، قرمزی و بثورات. پودر موهای زائد طبیعی و محصولات گیاهی یک راه ساده برای رهایی از موهای ناخواسته است. همانطور که به صورت پودری است.

 

موی بدن

مرتب کردن موهای بدن می تواند مانند کوتاه کردن چمن در تابستان به نظر برسد. یک بعدازظهر را به کارهای روزمره اختصاص می‌دهی، و چیز بعدی که می‌دانی، علف‌ها بلند شده است و دوباره ماشین چمن‌زنی را بیرون می‌کشی. وقتی بدنتان را منظره می‌سازید، ابروهایی برای موچین کردن، سبیل ‌ها برای اصلاح و آرایش‌ های روزانه وجود دارد. یک مرد به طور متوسط بیش از یک ماه از عمر خود را صرف تراشیدن ریش خود می کند زنان صدها ساعت با تیغ در دست روی پاهای خود قوز می کنند تا هزاران موی ناخواسته را به دقت از بین ببرند.

 

در حالی که موهایی که در خارج از بدن خود می بینیم ممکن است به نظر به طور فعال در حال رشد باشند، عمل واقعی در زیر سطح پوست یا اپیدرم صورت می گیرد. سلول‌های داخل فولیکول‌های مو تقسیم و تکثیر می‌شوند و با پر شدن فضای داخل فولیکول، سلول‌های قدیمی‌تر را به بیرون هل می‌دهد. پس از اینکه آن سلول های قدیمی سفت شدند و از فولیکول خارج شدند، ساقه مو را تشکیل می دهند. شفت عمدتاً از بافت مرده و پروتئینی به نام کراتین تشکیل شده است.

 

اما موهای بدن انسان به طور نامحدود رشد نمی‌کنند. در عوض، تک تک موها مراحل فعال و استراحت را طی می کنند. فرآیند تقسیم سلولی که طول ساقه مو را افزایش می دهد، فاز فعال یا آناژن است. فاز آناژن بسته به نوع موهای بدن برای مدتی ادامه می یابد، سپس برای فاز استراحت یا تلوژن کند می شود. از آنجایی که موهای شما از ماده مرده تشکیل شده است، در مرحله تلوژن می ریزد. این دوره های مختلف رشد توضیح می دهد که چرا موهای سر شما از موهای بازو بلندتر می شوند. فاز آناژن موهای بدن شما معمولا فقط چند ماه طول می کشد، در حالی که فاز پوست سر شما چند سال طول می کشد.

 

تفاوت در مراحل رشد، اندازه فولیکول مو و تراکم ساقه نیز انواع مختلف موهای بدن انسان را مشخص می کند. در رحم جنین ها با موهای ریز به نام لانوگو پوشیده شده اند. مدت کوتاهی پس از تولد، نوزادان در سرتاسر بدن موهای زائد یا موهای ریز و بدون رنگدانه رشد می کنند. هنگامی که بلوغ شروع می شود، موهای زائد جای خود را به موهای انتهایی درشت تری در مکان هایی مانند زیر بغل و اندام تناسلی می دهند. موهای بلندتر و ضخیم‌تر روی پوست سر، ابروها و مژه‌های شما نیز به طور طبیعی وجود دارند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پودر موبر تیزبر با قدرت پاک کنندگی بالا با ما تماس بگیرید.

 

پودر موبر

هیرسوتیسم چیست؟


هیرسوتیسم رشد بیش از حد مو در نواحی خاصی از صورت و بدن یک زن، مانند ناحیه سبیل و ریش است که "الگوی مردانه" مو را ایجاد می کند. زنان به طور معمول ممکن است موهای ظریف، کم رنگ و کم‌رنگی در این نواحی داشته باشند، اما رشد موهای سنگین در الگوی مردانه با موهای درشت یا رنگ‌شده انتظار نمی‌رود.

الگوهای طبیعی رشد مو و توزیع مو به طور گسترده ای متفاوت است که بیشتر بر اساس پیشینه نژادی تعیین می شود. برای مثال، سفیدپوستان به عنوان یک گروه نسبت به سیاه‌پوستان یا آسیایی‌ها رشد موی بیشتری در صورت و نواحی از بدن غیر از پوست سر دارند و زنان سفیدپوست از میراث مدیترانه‌ای معمولاً نسبت به زنان کشورهای شمال اروپا رشد موی بیشتری دارند.

هیرسوتیسم در زنان به این معنی است که فولیکول های مو بیش از حد توسط تستوسترون یا سایر هورمون های آندروژن تحریک می شوند. آندروژن ها هورمون های جنسی غالب در مردان هستند. زنان به طور معمول سطوح پایینی از آندروژن دارند. هیرسوتیسم می تواند به دلیل سطوح بالای غیر طبیعی آندروژن ها یا تحریک غیر طبیعی فولیکول های مو حتی زمانی که سطح آندروژن طبیعی است ایجاد شود.

در برخی موارد، آندروژن اضافی از داروهایی مانند پروژستین ‌های خاصی که در برخی مارک ‌های قرص‌های ضدبارداری یا استروئیدهای بدنسازی که حاوی آندروژن هستند یا اثراتی مشابه آندروژن‌ها دارند، به‌دست می‌آید. سایر داروها ممکن است به طور غیرمستقیم باعث شوند بدن هورمون های آندروژن اضافی تولید کند. اینها شامل برخی از داروها برای درمان حالت تهوع، اسکیزوفرنی، بی قراری، تشنج های صرع، سردردهای میگرنی، اختلال دوقطبی، پرخاشگری و فشار خون بالا و همچنین داروهای استروژن و مواد افیونی است.
گاهی اوقات، تولید بیش از حد هورمون های آندروژن ناشی از اختلال در تخمدان ها، غدد فوق کلیوی یا غده هیپوفیز مغز است.

هیپرتریکوزیس
برخی از رشد بیش از حد مو با الگوی رشد ناشی از هورمون های آندروژن (به عنوان مثال، موهای بین چشم ها، روی پیشانی، روی شقیقه ها یا بالای گونه های صورت) مطابقت ندارد. این رشد مو که هیپرتریکوزیس نامیده می شود، می تواند ناشی از مشکلات تیروئید یا بی اشتهایی عصبی باشد. همچنین می تواند ناشی از استفاده طولانی مدت از برخی داروهای خوراکی خاص باشد.

علائم
زنی با خفیف ترین شکل هیرسوتیسم ممکن است متوجه رشد قابل توجه موهای بالغ (همان رنگ موهای سر) در لب بالایی، چانه، ناحیه سوزش پهلو، اطراف نوک سینه ها یا پایین شکم شود. هیرسوتیسم پیشرفته تر باعث رشد موهای بالغ در قسمت بالایی پشت، شانه ها، جناغ سینه و بالای شکم می شود. اغلب در دوران بلوغ شروع می شود. اگر هیرسوتیسم قبل یا بعد از بلوغ شروع شود، علت آن می تواند هورمونی باشد و زن باید توسط پزشک معاینه شود.

m/پودر موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

پزشک با توجه ویژه به دوره های قاعدگی از شما در مورد سابقه پزشکی شما می پرسد. او همچنین شما را معاینه خواهد کرد. اگر یک الگوی چرخه ای طبیعی از دوره های قاعدگی دارید، هیرسوتیسم به احتمال زیاد ژنتیکی (ارثی) است. اگر سیکل های قاعدگی شما همیشه نامنظم بوده است، علت آن می تواند سندرم تخمدان پلی کیستیک باشد.

اگر هیرسوتیسم و بی نظمی قاعدگی جدید باشد، باید از نظر وضعیت بالقوه جدی تری مانند تومور تخمدان، غدد فوق کلیوی یا غده هیپوفیز مورد ارزیابی قرار بگیرید. این به ویژه مهم است که شما پریود می شوید. اگر هیرسوتیسم خفیف دارید و هیچ علامتی ندارید که حاکی از تولید بیش از حد هورمون های آندروژن باشد، ممکن است نیازی به آزمایش اضافی نداشته باشید.

اگر به آزمایشات بیشتری نیاز دارید، احتمالاً چندین آزمایش خون خواهید داشت:

هورمون های تستوسترون و دهیدرواپی آندروسترون ممکن است برای بررسی علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک، تومورهای تخمدان، تومورهای غدد فوق کلیوی، کمبود هورمون های غده فوق کلیوی (باعث رشد بیش از حد یا هیپرپلازی غدد فوق کلیوی) یا تومورهایی که می توانند غده آدرنال را تحریک کنند، اندازه گیری شوند.
هورمون پرولاکتین ممکن است برای بررسی علائم تومور در غده هیپوفیز چک شود.
سطح قند و کلسترول خون ممکن است مورد آزمایش قرار گیرد، زیرا دیابت و سطوح بالای کلسترول معمولاً با برخی از علل هیرسوتیسم مرتبط هستند.
بسته به نتایج این آزمایش‌ها، پزشک ممکن است آزمایش‌های هورمونی بیشتری را برای کمک به روشن شدن دلیل تولید بیش از حد آندروژن با ارزیابی عملکرد غده فوق کلیوی و غده هیپوفیز شما تجویز کند. در برخی موارد، پزشک شما می خواهد تصویر یک یا چند اندام را ببیند. آزمایش‌هایی که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند، تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) مغز، توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن غدد فوق کلیوی یا سونوگرافی از تخمدان‌ها هستند.

مدت زمان مورد انتظار
بیشتر علل هیرسوتیسم تمایل به رشد بیش از حد موی مادام العمر را ایجاد می کند. با این حال، بسیاری از زنان در صورت ادامه درمان برای چندین ماه یا بیشتر، پاسخ رضایت بخشی به درمان پزشکی خواهند داشت. چند علت هیرسوتیسم (مانند تومورهایی که هورمون های آندروژن تولید می کنند یا تومورهایی در غده هیپوفیز) می توانند با درمان جراحی، پرتودرمانی یا هر دو درمان شوند.
درمان های زیبایی می توانند موهای زائد را به طور موقت از بین ببرند و ممکن است رشد مجدد مو را در نواحی تحت درمان محدود کنند.

جلوگیری
بیشتر علل هیرسوتیسم خارج از کنترل یک زن است. شما باید از داروهای غیر ضروری که به عنوان عامل هیرسوتیسم شناخته می شوند خودداری کنید.

k/پودر موبر

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

درمان
اگر علت خاصی برای هیرسوتیسم تشخیص داده شود، پزشک ممکن است درمان مناسب را برای آن علت پیشنهاد کند. برای زنانی که اضافه وزن دارند، کاهش وزن ممکن است سطح آندروژن را کاهش دهد و هیرسوتیسم را بهبود بخشد. برای همه زنان مبتلا به هیرسوتیسم، درمان‌های زیبایی و درمان‌های پزشکی که سطح آندروژن‌ها یا تأثیر آن‌ها بر فولیکول‌های مو را کاهش می‌دهند، می‌توانند مفید باشند:

کندن، تراشیدن، اپیلاسیون، نرم کننده های شیمیایی مو (کرم های موبر) – در حالی که همه اینها درمان های موثری برای هیرسوتیسم خفیف هستند، می توانند پوست را تحریک کنند و برای موفقیت مداوم باید تکرار شوند. اپیلاسیون باید هر چهار تا شش هفته یکبار انجام شود. سایر درمان ها بیشتر است.
تکنیک‌های لیزر موهای زائد: تکنیک‌های لیزر از نور برای تولید گرما در داخل فولیکول‌های مو استفاده می‌کنند که توانایی رشد مو از فولیکول را از بین می‌برد. لیزر درمانی در برخی از انواع پوست موثرتر از انواع دیگر است و از تشکیل فولیکول های موی جدید جلوگیری نمی کند. از آنجایی که نور استفاده شده رنگدانه های مو را هدف قرار می دهد، این روش روی موهای تیره بهتر از موهای روشن عمل می کند. این روش پرهزینه و زمان بر است و به خدمات حرفه ای متخصص پوست، جراح پلاستیک یا اسپای خصوصی نیاز دارد. با این حال، بیشتر از تکنیک های توضیح داده شده در بالا دوام می آورد.
الکترولیز: همچنین توانایی فولیکول‌ها برای رشد مو را با استفاده از الکتریسیته برای تولید گرما در فولیکول‌های مو از بین می‌برد. الکترولیز کمتر از لیزر درمانی محبوبیت پیدا کرده است، زیرا احتمال بیشتری دارد که نواحی کوچکی از جای زخم باقی بگذارد.
داروهای حاوی استروژن: چندین دارو می توانند تاثیر هورمون های آندروژن را بر بدن و پوست تغییر دهند. قرص‌های ضدبارداری ترکیبی (حاوی استروژن و پروژسترون) می‌توانند اثرات مردانه هورمون‌های آندروژن را متعادل کرده و تولید تستوسترون توسط تخمدان را کاهش دهند. هیرسوتیسم ممکن است پس از 6 تا 12 ماه استفاده مداوم از قرص های ضد بارداری بهبود یابد.
داروهای ضد آندروژن: این داروها می توانند به تنهایی یا در ترکیب با قرص های ضد بارداری موثر باشند. رایج ترین داروی مورد استفاده اسپیرونولاکتون (آلداکتون) است، اگرچه داروهای دیگری نیز در دسترس هستند. مصرف داروهای ضد آندروژن در دوران بارداری بی خطر است.

بیشتر بدانید:

پودر موبر بدون بو

 استفاده از پودر موبر

 بهترین پودر موبر بدون بو

پودر موبر سنتی تیزبر

گزینه های درمان
لیست داروهای زیر به نوعی با این بیماری مرتبط است یا در درمان آن استفاده می شود:
اسپیرونولاکتون
آلداکتون
وانیکا
فلورکسا
فلورنیتین

چه زمانی با یک متخصص تماس بگیرید؟
اگر رشد بیش از حد مو با الگوی مردانه یا رشد غیرعادی سریع موهای با الگوی مردانه در مدت زمان کوتاهی دارید، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید. همچنین در صورت داشتن علائم تولید بیش از حد آندروژن، هیرسوتیسم را با پزشک در میان بگذارید:
دوره های قاعدگی که به ندرت، نامنظم یا غایب هستند
آکنه ای که کنترل آن دشوار است
عمیق شدن صدا
عقب نشینی خط پوست سر یا نازک شدن مو در ناحیه تاج سر
کاهش اندازه سینه یا بزرگ شدن کلیتوریس
در صورت داشتن علائم دیگری که ممکن است نشان دهنده مشکل زمینه ای در تخمدان ها، غدد فوق کلیوی یا غده هیپوفیز باشد، هیرسوتیسم را با پزشک خود در میان بگذارید، از جمله:
چاقی (معمولاً در شایع ترین علت آندروژن بیش از حد، سندرم تخمدان پلی کیستیک دیده می شود)
پوست تیره و ضخیم (و مخملی مانند) در ناحیه زیر بغل، کشاله ران یا گردن
کبودی آسان، افزایش وزن در ناحیه میانی یا ضعف عضلانی
نشت شیر یا مایعات دیگر از نوک سینه ها در زمانی که شیر نمی دهید
فشار خون بالا، قند خون بالا یا مشکل کلسترول
هیرسوتیسم قبل از بلوغ یا هیرسوتیسم که به طور ناگهانی رخ می دهد.
از آنجا که برخی از مشکلات پزشکی منجر به پرمویی در خانواده ها وجود دارد، در صورت داشتن این علائم با پزشک خود صحبت کنید، حتی اگر هیرسوتیسم شما برای بستگان زن شما معمول باشد.

پیش بینی
اکثر موارد هیرسوتیسم با دارو و مراقبت های زیبایی قابل درمان است. ممکن است نیاز به زمان و استفاده مداوم از این درمان ها داشته باشد، اما اکثر موارد به یک رویکرد ترکیبی پاسخ می دهند.

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT