مقالات

رفع تیرگی با پودر موبر|کم درد ترین روش حذف مو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رفع تیرگی با پودر موبر


همه خواهان پوستی تمیز و درخشان هستند. اما این می تواند به نظر یک هدف دست نیافتنی برای مراقبت از پوست باشد، به خصوص با افزایش سن، زیرا چرخش سلولی کند می شود و سلول های مرده پوست می توانند چهره ای کدر به ما بدهند. بسیاری از مردم ما امروزه برای داشتن پوستی شفاف مشکل دارند. بسته به نوع پوستی که افراد دارند، روش‌های شفاف ‌سازی پوست نیز متفاوت است.
نکات مراقبت از پوست متنوعی برای انواع پوست وجود دارد، و همچنین نکات کلی زیادی وجود دارد که افراد می توانند آنها را امتحان کنند. هر فردی که در مورد روال مراقبت از پوست خود اطلاعی ندارد و یا مطمئن نیست باید برای مشاوره بیشتر و راهنمایی با یک متخصص پوست مشورت کند.

Remove blur with shaving powder

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید

تماس با ما


هر کسی که تصمیم بگیرد موهای بدن خود را حذف کند احتمالاً با من موافق است . اپیلاسیون مثل جهنم درد دارد. تراشیدن برای همیشه طول می کشد و با در نظر گرفتن همه این موارد که معمولاً طی چند روز موها دوباره رشد می کنند، بریدگی ها و بریدگی های زیادی ایجاد می کندو همچنین باعث تیرگی های پوستی ناخوشایندی می شود . بدیهی است که جایگزین، یک پودر موبر، یک پاک‌کننده موی شیمیایی است که معمولاً در فرمول کرمی یا پودری موجود است که آن را برای چند دقیقه روی پوست بگذارید، سپس آن را پاک کنید استفاده از این پودر ها می تواند به راحتی تیرگی هایی که با وحود آنها مشکل داریم را از بین ببرد. به گفته جینجر کینگ شیمیدان آرایشی، این پاک کننده های مو به دلیل کلسیم تیوگلیکولات کار می کنند که "به شکستن پیوند مو برای دستیابی به اثر موبر کمک می کند."
موهای بدن و تیرگی ها می تواند موضوع حساسی باشند. برخی از افراد روش های حذف موهای زائد مانند اصلاح و اپیلاسیون را انتخاب می کنند.
مناسب ترین سن برای شروع اصلاح افراد چه سنی است؟
تصمیم هر کسی در در مورد زمان شروع اصلاح بدت و اینکه آن را انجام دهد متفاوت است. اگر می خواهید که اصلاح داشته باشید، ممکن است ایده خوبی باشد که ، برای اصلاح پاهای خود از 12 تا 14 سالگی صبر کنید. نوجوانان ممکن است در این سن ها، بلوغ لازم برای اصلاح ایمن بدون آسیب رساندن به خود را داشته باشند. بریدگی های پوست بدن می تواند منجر به خونریزی و همچنین عفونت شود.

کم درد ترین روش حذف مو برای اولین بار چیست؟

بهترین انتخاب برای اولین حذف موهای زائد احتمالاً پودر موبر است. قبل از حذف موهای زائد حتما دستورالعمل ها را بخوانید زیرا پودرها در نحوه استفاده متفاوت هستند.

یک کرم و یا پودر موبر ساقه مو را حل می کند. نگه داشتن آن برای مدت طولانی تر از زمان لازم روی پوست می تواند باعث سوختگی پوست شو و تیرگی ها را تشدید کند پس برای جلو گیری از این اتفاق باید نحوه استفاده صحیح آن مطالعه شود. حتما ابتدا محصول را روی ناحیه کوچکی از بازوی خود تست کنید تا مطمئن شوید که به آن حساسیت ندارید.

Remove blur with shaving powder

چند بار باید اصلاح کنم؟


بستگی به سرعت رشد موهای شما دارد. اکثر افراد یک یا دو بار در هفته اصلاح می کنند. اصلاح بیشتر از حد لازم می تواند منجر به تحریک پوست شود.
اپیلاسیون موهای زیر سطح پوست را از بین می برد. این امر فولیکول مو را ضعیف می کند و باعث می شود مو کندتر رشد کند. با این حال، نسبتاً دردناک است. اصلاح دردناک نیست اما بهترین روش استفاده بیشتر از پودر های موبر باید بیشتر انجام شود.
گاهی اوقات سخت است که بدانید پوست شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد تا تا حد امکان سالم باشد. هر روز با تبلیغات تبلیغاتی برای محصولات مختلف مراقبت از پوست و لوازم آرایشی و همچنین توصیه‌های تأثیرگذاران رسانه‌های اجتماعی و دیگر متخصصان زیبایی بمباران می‌شویم.

بنابراین، تحقیقات نشان می‌دهد که پوست شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد؟ چه چیزی در جستجوی پوستی شفاف و درخشان کمک می کند و چه چیزی کمک نمی کند؟
ما در جستجوی خود برای داشتن پوستی شفاف ظالمانه، خشن و گاهی تنبیه کننده بوده ایم.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT