مقالات

از بین بردن موهای زائد بدن مردان|پودر موبر بدن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


از بین بردن موهای زائد بدن مردان ؛ اصلاح و از بین بردن موهای زائد بدن معمولا برای خانم‌ها کاربرد دارد و به رویش مو در مناطقی از بدن گفته می‌شود که فرد انتظار آن را ندارد. موها به‌ طور طبیعی در مناطقی مثل سر، ابرو، مژه، زیر بغل و اندام تناسلی رشد می‌کنند. اگر در بدن خانمی در نواحی‌ای غیر از این نواحی مو بروید، دچار پرمویی یا موهای زائد است، اما درباره آقایان این موضوع کاملا تفاوت دارد.

در بدن مردان به‌ طور طبیعی در بیشتر نواحی به جز کف دست و پا، مو رشد می‌کند. این یک امر طبیعی و جزو تفاوت‌های زنان و مردان است، بنابراین  اصلاح موهای زائد در مورد آقایان کاربرد ندارد و برعکس خانم‌ها، معمولا آقایان با رشد مو در بدن خود مشکل چندانی ندارند.

میزان موها در مردان به عوامل ژنتیکی مربوط است و ممکن است کاملا ضخیم و تیره رنگ، یا نازک و کرکی شکل باشند.

l/از بین بردن موهای زائد بدن مردان

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما

 استفاده از موم برای موی زائد


این روش را خودتان به تنهایی نمی توانید انجام دهید. برای انجام اینکار باید از کسی کمک بگیرید اما بهتر آن است که اینکار را در سالن های مخصوص اپیلاسیون انجام دهید. این روش کمی دردناک است اما نتیجه آن بسیار رضایت بخش است و مدت زمان زیادی از شر موها راحت خواهید بود.

 کرم موبر


در فروشگاههای لوازم بهداشتی انواع متنوعی از کرم های موبر را خواهید یافت. کافیست با توجه به توضیحات نوشته شده بر روی کرم آن را استفاده نمایید تا موها کاملا از بین بروند، این روش هیچگونه دردی را به همراه نخواهد داشت. بهترین نکته در مورد این روش آنست که خودتان به تنهایی می توانید آن را انجام دهید. حتما اول کرم را روی ناحیه کوچکی از پوست استفاده کنید و مطمئن شوید به آن حساسیت ندارید در صورتیکه پوست حساسی دارید از این کرمها استفاده ننمایید.

استفاده از پودر موبر بدن و کرم موبر شرکت تیزبر کمرد می تواند گزینه مناسبی برای رفع موهای زائد بدن باشد.
محصولات تیزبر کمرد با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می گردد.

تا چند وقت اخیر، تنها تمرکز رفع موهای زائد بدن برای آقایان ، اصلاح روزانه بود ، مگر اینکه شما یک شناگر، یک دوچرخه سوار یا یک بدنساز باشید . اکنون همه چیز تغییر کرده است زیرا مردان بیشتری به دنبال گزینه های آرایش بهتر برای تمام قسمت های بدن خود هستند .

برای مردان ، همیشه در مورد از بین بردن نواحی بزرگ مو نیست ، بلکه برای نازک کردن آنها ( پشت و سینه ) یا ( ریش ، چانه و پشت ) است.

 

کرم های رفع موهای زائد بدن

آیا نمی دانید چگونه موهای ناحیه تناسلی را بدون تراشیدن از بین ببرید ؟ کرم های موبر یکی از بهترین پاسخ ها برای  ازبین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی بدون درد هستند. مردان در سراسر جهان از طیف وسیعی از کرم های موجود در بازار استفاده می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کرم را روی موها بمالید و بگذارید تا زمان تعیین شده بماند . روی موها اثر می گذارد و آن را از ریشه حل می کن د. سپس می توانید آن را با یک پارچه پاک کنید یا آن را بشویید. کرم موبر برای آقایان را هر چند موقتی معرفی کرده است ، این یک جایگزین مطمئن ، آسان و بدون درد برای اصلاح موهای ناحیه تناسلی است .

 کرم های موبر موثر مانند تیزبر برای مردان در دو نوع موجود است – یکی برای پوست های معمولی و دیگری برای پوست های حساس . این کرم ها پوست شما را تمیز و بدون مو می کند .

هنگامی که کرم را روی موها می‌زنید ، بگذارید 3 تا 5 دقیقه بر روی پوست بماند ، در مدت زمان ذکر شده روی بسته ، موها را از روی سطح حل می‌کند . شما به راحتی می توانید از کرم های رفع موهای زائد در خانه روی پاها ، بازوها ، سینه ، زیر بغل خود فقط در 3 مرحله ساده استفاده کنید ، صبر کنید و پاک کنید.

 r/از بین بردن موهای زائد بدن مردان

کرم موبر سریع برای از بین بردن سریع و بدون درد مو در منزل

بهترین کرم موبر تیزبر مخصوص آقایان حذف موهای زائد مردانه را بدون درد انجام می دهد و نتایجی طولانی تر از اصلاح دارد . کرم موبر فوق العاده قوی مخصوص موهای زبر بدن مردانه فرموله شده است و در کمتر از 3 دقیقه موثر است.

اصلاح می تواند روشی کاملاً زمان بر برای از بین بردن موهای زائد باش د. موهای مردان سریعتر و پرپشت تر از موهای زنان رشد می کنند و به روشی مناسب تر برای رفع موهای زائد نیاز دارند . کرم موبر جایگزین خوبی برای اصلاح است که از هرگونه بریدگی یا بریدگی تیغ جلوگیری می کند. کرم موبر مردانه تیزبر برای استفاده در نواحی بزرگ بدن مانند سینه ، پشت ، بازوها و پاها ایده آل است و به راحتی و آسانی زیر دوش شسته می شود . کرم موبر مردانه تیزبر حاوی آلوئه ورا تسکین دهنده است و موهای ناخواسته پشمی را بدون درد از بین می برد . فرمول عمل سریع 3 دقیقه ای آن را به یک راه حل عالی برای رفع موهای زائد مردانه برای مردان در حال حرکت تبدیل می کند .

ساده ‌تر و کم ‌تر از اپیلاسیون و مؤثرتر از اصلاح ( شما برای مدت طولانی‌تری بدون مو می‌مانید و وقتی موها دوباره رشد می‌کنند ، نوک‌ها ظریف‌تر و کمتر به چشم می‌آیند ) آنها راهی عالی برای از بین بردن موهای زائد بدن در چند دقیقه هستند.

آنها با استفاده از مواد شیمیایی ( معمولا اسید تیوگلیکولیک ) برای حل کردن ساختار پروتئینی مو در ریشه کار می‌کنند و اجازه می‌دهند تا در سطح پوست مالش داده شود و پوست موقتاً بدون مو بماند . توصیه های ما را در مورد کاربرد دنبال کنید و از یکی از کرم های زیر استفاده کنید و در کمترین زمان یک پوست صاف و بدون مو خواهید شد.

برای از بین بردن موهای سینه ، پشت ، شانه ها ، بازوها ، زیر بغل و پاها بدون ترس از بریدگی و بریده شدن ایده آل است .

محصولات تیزبر در حالی که موها را از بین می برد ، نه تنها پوست را تا 24 ساعت آبرسانی می کند ، بلکه فناوری رایحه آن نیز به گونه ای طراحی شده است که از عدم وجود بوی بد طولانی اطمینان حاصل کند . مراحل ذکر شده روی بسته را با استفاده از کاردک ارائه شده انجام دهید یا به سادگی به شما نشان می دهد چگونه موها را به روش صحیح از بین ببرید .

چگونه بهترین کرم موبر را برای خود انتخاب کنیم

کرم های موبر روی چه قسمت هایی از بدن استفاده می شود ؟

کرم های رفع موهای زائد برای از بین بردن تدریجی مو هایی که روی سینه ، پشت ، شانه ها ، بازوها ، پاها ، انگشتان پا و بند انگشتان و زیر بغل شما جوانه می زند ، عالی هستند . آنها نباید روی صورت ، ابرو ، گوش ، بینی یا سر استفاده شوند .

 

آیا در مناطق صمیمی تر می شود استفاده کرد  ؟

به نوعی،  ما می دانستیم که شما این را خواهید پرسید . فقط کرم های خاصی را می توان روی ناحیه شرمگاهی استفاده کرد ، تا حدی به این دلیل که پوست این مناطق بسیار ظریف و حساس هستند . این کرم‌های مخصوص را معمولاً می‌توان روی باسن نیز استفاده کرد ، اما قرار نیست بین آنها یا اطراف مقعد استفاده شود .

 

آیا در ابتدا باید تست برای حساسیت انجام دهم ؟

قطعا بله . پوست برخی از مردان نسبت به سایرین نسبت به مواد شیمیایی موجود در کرم‌های رفع موهای زائد حساس‌تر است ، بنابراین همیشه ارزش آن را دارد که از آن مطمئن باشید .

برای آزمایش ، ناحیه کوچکی از پوست را که می‌خواهید درمان کنید انتخاب کنید و مقدار کمی از کرم را با پیروی از دستورالعمل‌های مربوط به استفاده و برداشتن بمالید . سپس 24 ساعت صبر کنید . اگر هیچ واکنش نامطلوبی وجود نداشته باشد ، کل ناحیه ممکن است به همان روش درمان شود . خوشبختانه ، این باید پس از یک ساعت یا بیشتر فروکش کند .

 

نکاتی در مورد برنامه وجود دارد؟

اول از همه، همیشه تکرار کنید - دستورالعمل استفاده را به طور کامل دنبال کنید . دستورالعمل های مربوط به زمان را هم دنبال کنید . باقی ماندن برای چند دقیقه بیشتر نتیجه بهتری نخواهد داشت ، اما می تواند منجر به تحریک پوست یا توپ های سوخته شود (هرگز ظاهر خوبی ندارد) .

در این مورد ، فقط روی قسمت‌هایی که روی محصول توصیه می‌شود بمالید (از نوک پستان‌هایی که می‌توانند به‌خصوص حساس باشند خودداری کنید) و اگر از کرم مناسب برای مصارف صمیمی استفاده می‌کنید ، ابتدا پوست نقاط صمیمی خود را با کمی آب سرد بپاشید تا کمی سفت شوند. این کار برنامه را آسان تر می کند . یک لایه مناسب را با حرکات صاف بمالید ( تصور کنید یک تکه نان تست را کره می‌مالید ) و بدون مالش آن را بگذارید .

اگر تمام موها یکباره برداشته نشدند ، می‌توانید دوباره استفاده کنید ، اما حداقل 24 ساعت قبل از مراجعه مجدد صبر کنید تا از حساسیت پوست جلوگیری کنید. برای پاک کردن محصول از آب خنک یا ولرم استفاده کنید و از کرم ها روی پوست شکسته یا آفتاب سوخته یا لکه ها ، خال ها یا جای زخم استفاده نکنید .

 

آیا مراقبت های بعدی لازم است؟

شما مجبور نیستید پوست را با محصولات مراقبت بعد از آن درمان کنید ، اما مطمئنا به آرامش و حالت دادن به پوست کمک می کند . سازندگان برخی از محصولات ، مومیایی ‌کننده‌ ها و مرطوب‌ کننده‌ های مراقبت‌ های بعدی را نیز ارائه می‌کنند .

 

اپیلاسیون

آیا نمی دانید چگونه موهای بدن مردان را به طور موقت از بین ببرید ؟ اپیلاسیون می تواند یک گزینه باشد . اپیلاسیون کمی دردناک است زیرا هنگامی که پارچه موم از پوست شما جدا می شود ، احساس سوزش ایجاد می کند . موها را از ریشه آنها جدا می کند و به شما امکان می دهد تقریباً 3 تا 4 هفته از پوست بدون مو لذت ببرید . شما می توانید اپیلاسیون را در سالن توسط متخصصان انجام دهید یا به تنهایی با کیت های اپیلاسیون تیزبر انجام دهید.

 

اصلاح

مردان از قدیم الایام اصلاح می کنند . تنها چیزی که نیاز دارید یک تیغ تیز خوب و یک کرم کف کننده است ، و شما می توانید کار کنید . اصلاح سریع و آسان است و با حداقل تمرین انجام می شود . با این حال، همیشه احتمال بریدگی وجود دارد . تیغ های معمولی نیز یک ته ریش کوچک از خود به جای می گذارند .

 f/از بین بردن موهای زائد بدن مردان

لیزر (دائمی)

آیا می خواهید یک بار برای همیشه از شر موهای زائد بدن خلاص شوید ؟ لیزر درمانی را برای رفع موهای زائد امتحان کنید . لیزر درمانی یکی از برجسته ترین روش های رفع موهای زائد بدن برای مردان است . در این روش از پرتو لیزری استفاده می شود که از طریق پوست شما نفوذ کرده و فولیکول های مو را از بین می برد . به دلیل این حذف فولیکول های مو، مو به خودی خود می ریزد و برای مدت طولانی تری رشد نمی کند. وقتی صحبت از قسمت های بزرگ بدن مانند پاها ، بازوها ، قفسه سینه و پشت می شود ، لیزر درمانی به چندین جلسه برای رفع دائمی موهای زائد برای مردان نیاز دارد .

اگرچه این روش احتمالاً روی هر نوع مویی کار می کند، اما مردان روشن با موهای تیره می توانند نتایج بهتری ببینند زیرا موهای تیره نور را به خوبی جذب می کنند و کارایی لیزر موهای زائد را افزایش می دهند .

 

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر چیست

استفاده از پودر موبر برای صورت

اصلاح موهای زائد

الکترولیز

الکترولیز راه حل دائمی واقعی برای از بین بردن موهای بدن مردان است . در این فرآیند از بین بردن موهای زائد بدن مردان ، از یک الکترود سوزنی شکل استفاده می شود که جریان الکتریکی را در بدن شما می فرستد و ریشه مو را از بین می برد . این از رشد مو جلوگیری می کند . این فرآیند در نواحی کوچکتر مانند زیر بغل و ابرو ها بهترین کار را دارد .

 

نکات حذف موهای زائد برای مردان:

یک روز قبل از اپیلاسیون به آرامی با یک اسکراب یا برس بدن لایه برداری کنید تا سلول های مرده پوست از بین برود .

برای از بین بردن درد اولیه ، سعی کنید پوست را به آرامی با نوک انگشتان خود فشار دهید .

اگر بعد از اپیلاسیون پوست قرمز و دردناک به نظر می رسد ، به آرامی از یک پرس سرد و مرطوب روی ناحیه اپیل شده برای چند دقیقه استفاده کنید تا پوست آرام شو د.

تا 24 ساعت پس از برداشتن موهای زائد از عطرها و دئودورانت های مبتنی بر الکل که باعث تعریق زیاد می شوند استفاده نکنید .

اگرچه گزینه های مختلفی برای حذف موهای زائد کامل بدن مردان وجود دارد ، اما مردان باید این گزینه را بر اساس آستانه درد و دفعات مورد نیاز حذف موهای زائد انتخاب کنند . برای نتایج عالی ، می‌توانید کرم موبر بدن تیزبر را نیز امتحان کنید ، که بدون هیچ درد و رنجی در عرض چند دقیقه تجربه بی‌ مویی تمیزی به شما می‌دهد .

چگونه موهای سینه را از بین ببریم و چرا؟

رفع موهای زائد سینه

نظر در مورد رفع موهای زائد سینه مردان متفاوت است. برخی ترجیح می ‌دهند سینه‌  ای پرمو داشته باشند، در حالی که برخی دیگر دوست دارند موهای روی سینه خود داشته باشند.

 

اهمیت حذف موهای زائد سینه مردان

حفظ موهای سینه یک امر انتخابی است. در حالی که برخی از مردان ترجیح می دهند آن را حفظ کنند ، برخی دیگر ظاهر تمیز را ترجیح می دهند. بسیاری از مردان نیز به دلایل مختلف ، حذف دائمی موهای سینه را انتخاب می کنند. در حالی که برخی برای اهداف بهداشتی ، کاهش عرق و بوی بدن آن را حذف می کنند ، برخی دیگر این کار را برای به رخ کشیدن بدن خود انجام می دهند.

روش های زیادی برای رفع موهای زائد سینه مردانه وجود دارد. ما رایج ترین تکنیک ها را در زیر لیست کرده ایم. این می تواند به شما کمک کند بهترین تکنیک مناسب برای خود را پیدا کنید.

 

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر سنتی

پودر موبر بدن

کاربرد پودر موبر

کرم های اصلاح یا رفع موهای زائد

تراشیدن از قدیم الایام یکی از بهترین روش‌ های رفع موهای زائد سینه برای مردان بوده است. تنها چیزی که نیاز دارید یک تیغ تیز است. .در حالی که در انجام کار بسیار خوب است ، همیشه این نگرانی وجود دارد که تکرار شوند.

برعکس ، کرم‌ های موبر مانند تیزبر کمرد مخصوص مردان می‌ توانند جایگزین مناسب و بدون درد باشند. شما باید به سادگی روی پوست بمالید ، 5 دقیقه صبر کنید و با استفاده از کاردک همراه بسته پاک کنید. هنگامی که روی پوست اعمال می شود ، به سادگی موها را در سطح حل می کند ، و موها را با یک کشیدن یا شستن آسان از بین می برد. این فرآیند بدون درد ، تست پوست ، آسان و بدون دردسر است. بنابراین ، تنها در 3 مرحله ساده ، یعنی اعمال – صبر – پاک کردن ، با تمام موهای ناخواسته بدن خداحافظی کنید.

 

اپیلاسیون رشد موهای شما را برای مدت طولانی تری حفظ می کند زیرا موها را از ریشه می کند.

کارشناسان توصیه می کنند به جای تلاش برای انجام این کار در خانه ، یک قرار ملاقات در یک سالن برای اپیلاسیون رزرو کنید. اگرچه دردناک است ، اما نتایج تمیزتری در مقایسه با اصلاح می دهد.

شکرگذاری اغلب به عنوان جایگزینی طبیعی تر و نسبتاً کم دردسر برای اپیلاسیون برای اصلاح قفسه سینه ارائه می شود. این به این دلیل است که برخلاف موم ، شکر به پوست نمی ‌چسبد ، بنابراین تحریک خفیف است. همچنین حاوی هیچ ماده شیمیایی نیست و بنابراین برای پوست خشن نیست. معمولاً عادت کردن مدتی طول می ‌کشد ، بنابراین توصیه می ‌شود به جای اینکه خودتان این کار را انجام دهید ، به سالن بروید.

 g/از بین بردن موهای زائد بدن مردان

لیزر درمانی یا الکترولیز

اگر به دنبال مشاوره در مورد حذف دائمی موهای سینه هستید ، می توانید به لیزر یا الکترولیز مراجعه کنید.

 

در لیزر از یک پرتو لیزر شدید استفاده می شود که از راه پوست نفوذ می کند و در نهایت فولیکول هلی مو را از بین می برد. بنابراین موها خود به خود می ریزند و برای مدت طولانی تری رشد نمی کنند. روی قفسه سینه بهتر عمل می کند زیرا این ناحیه قابل توجه تر است.

الکترولیز یک روش دائمی رفع موهای زائد قفسه سینه مردان است. در این روش از یک الکترود سوزنی شکل برای از بین بردن ریشه مو استفاده می شود تا موها دوباره رشد نکنند.

 

چرا کرم موبر تیزبر کمرد مخصوص مردان را توصیه می کنیم؟

چرا از کرم موبر تیزبر کمرد استفاده کنیم؟

از کرم های موبر موجود در بازار می توان به کرم های موبر تیزبر کمرد اشاره کرد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که کرم را بمالید ، 5 دقیقه* صبر کنید و آن را بشویید.

تنها در 3 مرحله ساده می توانید پوستی مرطوب ، مرطوب و بدون کلش داشته باشید.

در دو نوع موجود است - برای پوست های معمولی و برای پوست های حساس ، این موارد از نظر پوست تست شده اند.

همچنین ، آنها جمع و جور هستند ، به راحتی می توانند در کیف شما قرار بگیرند. بنابراین استفاده از کرم موبر تیزبر کمرد ایمن ، آسان و همچنین راه حلی مناسب برای رفع موهای زائد سینه برای مردان است.

برای از بین بردن موهای سینه ، پشت ، شانه ها ، بازوها ، زیر بغل و پاها ایده آل است. تیزبر کمرد در حالی که موها را از بین می برد ، نه تنها پوست را تا 24 ساعت آبرسانی می کند.

رفع موهای زائد سینه برای مردان یک موضوع انتخابی است. برخی از مردان ظاهر تمیز و ماندگار را دوست دارند در حالی که برخی دیگر دوست دارند آن را رشد دهند. توصیه می شود قبل از امتحان روش های جدید حذف موهای زائد قفسه سینه برای بهترین نتایج ، یک تست پچ انجام دهید.

انواع مختلف موم سخت چیست؟

انواع مختلف موم سخت واکس های سخت در هر آرایشگاهی ضروری هستند. آنها معمولا برای از بین بردن مو از قسمت های مختلف بدن استفاده می شوند، اما مزایای آنها به همین جا ختم نمی شود. واکس های حرفه ای بدن سخت درد کمتری روی پوست ایجاد می کنند و بافت آن ها به اندازه ای خوب است که بعد از کندن ناحیه را تسکین می دهد. البته، هیچ کمبودی در گزینه‌ها وجود ندارد، زیرا بسیاری از مارک‌ها فرمول های مومی متفاوتی را ارائه می‌کنند در حالی که همه سلیقه‌ها را در یک خط ارائه می‌دهند.

 

چه چیزی وکس های بدن سخت را بسیار خاص می کند؟

اپیلاسیون صورت با موم سخت چندین عنصر کلیدی وجود دارد که واکس های سخت را منحصر به فرد می کند. برای یکی، آنها بدون کمک نوار اعمال می شوند، به این معنی که متخصص زیبایی موم را مستقیماً با دست می کشد در حالی که دست دیگر پوست را کشیده نگه می دارد. این امکان پذیر است زیرا موم های سخت بافت کمی ضخیم تری دارند، اما متخصصان زیبایی هنوز به تکنیک مناسب برای پخش یک لایه نازک روی پوست نیاز دارند.

مانند موم های نرم، موم های سخت در جهت رشد مو پخش می شوند و در جهت مخالف برداشته می شوند. با این حال، موم های سخت به پوست نمی چسبند. آنها فقط موها را می گیرند تا درد را در حین کندن موم کاهش دهند و به همین دلیل است که موم های سخت را می توان بیش از یک بار در همان ناحیه اعمال کرد. این همچنین موم سخت را برای درمان پوست های ظریف مانند صورت، قسمت داخلی ران ها و نواحی شرمگاهی ایده آل می کند. واکس های صورت، اغلب با این فرمول ها انجام می شود.

وکس های سخت منحصر به فرد هستند و حفظ عرضه ثابت مستلزم هزینه های ماهانه بالاتری است. به همین دلیل است که وکس های سخت به دلیل گران تر بودن نسبت به وکس های نواری شناخته می شوند. با این حال، سالن‌ها بسته‌های متعددی را ارائه می‌کنند تا به مشتریان کمک کنند تا درمان‌های خود را با توجه به بودجه و ترجیحات شخصی خود سفارشی کنند.

 y/از بین بردن موهای زائد بدن مردان

فرمت های مختلف موم سخت

مواد تشکیل دهنده فرمول، بافت موم ذوب شده را تعیین می کند. این همچنین به این معنی است که برخی از وکس ها برای درمان های خاص یا انواع پوست مناسب تر هستند. در حالی که وکس های سخت حرفه ای یک درمان ملایم را تضمین می کنند، وکس های سخت در از بین بردن موهای زبر و ضخیم موثرتر هستند. هنگامی که تمرکز بر افزایش دقت در هنگام از بین بردن موهای ریز است، زیبایی شناسان به سراغ موم هایی با بافت کرم تر می روند.

اکنون، بیایید نگاهی دقیق‌تر به انواع مختلف وکس‌های سخت بیندازیم، از فرمول‌های موم حرفه‌ای گرفته تا وکس‌های سنتی که در فروشگاه‌های خرده‌فروشی محلی شما فروخته می‌شوند.

خطوط حرفه ای و مهره های موم سخت: مسلما این بهترین راه برای تجربه مزایای موم سخت است. موم های سخت حرفه ای بیشترین خواص مغذی را برای تناسب با انواع مختلف پوست و تقویت تپوست بدن دارند. سالن‌ها همچنین تنوع کافی را برای کمک به مشتریان برای یافتن چیزی که با ترجیحات آنها مطابقت دارد ارائه می‌دهند.

دانه های موم رایج ترین فرمت موم ها هستند، ارائه های مختلف تغییرات زیادی از نظر کاربرد ایجاد نمی کنند، اما آماده سازی می تواند از یک محصول به محصول دیگر کمی تغییر کند، به خصوص در مورد زمان گرم شدن موم.

کیت های موم سخت سنتی: مزیت اصلی این کیت ها این است که می توان موم را در مایکروویو ذوب کرد.  وقتی زمانی  کافی برای نگهداری از وکس های حرفه ای وجود ندارد و گزینه های زیادی در بازار وجود دارد که تقریباً با هر بودجه ای مطابقت دارند، موم های سخت گزینه ای مناسب هستند. در حالی که آنها با اثربخشی وکس های حرفه ای مطابقت ندارند، کیت های موم سخت همچنان می توانند درمان های با کیفیت بالا و نتایج رضایت بخشی را به افراد ارائه دهند، البته تا زمانی که شما به دنبال یک برند قابل اعتماد باشید.

 مقالات پیشنهادی:

 راه از بین بردن موهای زائد

رفع موهای زائد بدن

 از بین بردن موهای زائد بدن

آیا برای مردان اشکالی ندارد که صورت خود را اپیلاسیون کنند؟

آیا اپیلاسیون صورت برای مردان خوب است؟ در حالی که اپیلاسیون مردانه در طول سال ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است، وکس صورت آنطور که انتظار دارید رایج نیست. مجموعه ای مناسب از محصولات اپیلاسیون می تواند کار را برای مردانی که با موهای زیاد بدن سروکار دارند، آسان تر کند. مجموعه‌ای از عوامل فرهنگی و عملی می‌تواند باعث شود که برخی از مراجعان از وکس‌های صورت صرف نظر کنند و در نهایت این به هر فرد بستگی دارد که تصمیم بگیرد آیا یک نوع درمان حذف مو برای او مناسب است یا خیر. در همین حال، ما اینجا هستیم تا موم‌های صورت مردانه را گسترش دهیم و جزئیات کمتر شناخته شده‌ای را که ممکن است بر تصمیم مشتری تأثیر زیادی بگذارد، ارائه دهیم.

 g/از بین بردن موهای زائد بدن مردان

مقابله با موهای زائد صورت

برای مردان مشکلی نیست که صورت خود را اپیلاسیون کنند؟ از لحظه ای که به سن بلوغ می رسند، اکثر مردان نیاز به اصلاح هر دو روز یکبار دارند. کسانی که فقط بدون موهای صورت احساس راحتی می کنند، احتمالاً نیاز به اصلاح هر روز دارند، و تیغ آن فقط باعث می شود موها هر بار درشت تر شوند. البته هورمون ها و متابولیسم در این امر نقش دارند، بنابراین اصلاح برای مردانی که در وهله اول موهایشان پرپشت نمی شود، مشکل چندانی ندارد. از طرف دیگر، اکثر مردان نمی توانند یک هفته کامل قبل از ایجاد یک لایه قابل مشاهده از ته ریش بگذرند، بنابراین عادت اصلاح هر بار که این اتفاق می افتد خیلی سریع خسته کننده می شود.

واقعیت این است که اگر برای اصلاح بیش از حد صبر کنید، کمی طول می کشد تا ریش شکل صورت شما را پر کند. در بیشتر موارد، ریش نیمی از صورت یک مرد را قاب می کند، بنابراین تعجب آور نیست که با ادامه رشد ته ریش، مشاهده کنید که برخی از چهره ها به شدت تغییر می کنند. این نشان دهنده یک شکست در چندین محیط حرفه ای است و همچنین می تواند رعایت بهداشت شخصی را برای مردان دشوارتر کند.

یک رویکرد متداول شامل اصلاح موهای صورت توسط آرایشگر است، به خصوص زمانی که مردی می خواهد ریش او به شکل خاصی به نظر برسد. اگر ریش را بسته به ساختار استخوانی صورت خود درست کنید، می تواند شخصیت زیادی به شما بدهد.

اگر بخواهید صورتتان بدون موهای صورت باشد، همه چیز پیچیده تر می شود، زیرا تراشیدن موها شما را از ایجاد ته ریش در چند روز باز نمی دارد. بنابراین، اپیلاسیون چگونه کمک می کند؟

 مقالات پیشنهادی:

 از بین بردن موهای زائد برای همیشه

ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

اصلاح موهای زائد

مزایای اپیلاسیون صورت برای مردان

هنگامی که اپیلاسیون می کنید، پوست برای هفته ها صاف می ماند زیرا اپیلاسیون ساقه مو را از نوک تا ریشه جدا می کند و منافذ را خالی می کند و دوره صاف بودن پوست را طولانی تر می کند. اصلاح همچنان ساده ترین راه حل باقی می ماند، زیرا می توانید آن را در هر نقطه از روز انجام دهید، اما اپیلاسیون اجازه می دهد تا زمان بیشتری بگذرد تا مجبور شوید به از بین بردن موهایی که روی پوست نمایان می شوند فکر کنید.

اپیلاسیون مردانه ، اگر در یک محیط رسمی کار می کنید یا زندگی می کنید، ممکن است بهترین انتخاب باشد که صورت خود را عاری از کلش نگه دارید. موم های صورت، را برای هفته ها بدون مو نگه می دارند، زیرا محصولات موم حرفه ای حتی در برابر موهای زبری که معمولا صورت مردان را می پوشانند، موثر باقی می مانند. از بین بردن موهای صورت مردان به دلیل میزان رشد آن در محل بسیار سخت است، اما به طور متوسط می توانید به مدت 2 تا 3 هفته از پوست صافی برخوردار شوید.

از دیگر مزایای آن می توان به پوستی اشاره کرد که با زیبایی بیشتر پیر می شود و ساختار صورت مردان را با وضوح بیشتری می بیند. در مجموع، اپیلاسیون منظم حفظ ظاهری جوان تر در زندگی روزمره را آسان تر می کند.

ما همچنین باید به روشی که موم های صورت می توانند به بهداشت شما کمک کنند توجه کنیم، زیرا موهای بدن کمتر تجمع عرق را افزایش می دهد. از آنجایی که موها بعد از هر بار موم رشد می‌کنند، پس از شروع رشد ته ریش، حفظ ریش مرتب نیز آسان‌تر است.

5 مرحله برای اپیلاسیون کل بدن مردان

مردان برای رفع مشکلات آزاردهنده ای که اصلاح مو به همراه دارد ( مانند: چروکیدگی، رشد مجدد سریع) به نظافت حرفه ای و محصولات تخصصی رفع موهای زائد نیاز دارند. اپیلاسیون نتایج بسیار بهتری را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد ، بنابراین ما اینجا هستیم تا همه آقایان را متقاعد کنیم که باید برای اپیلاسیون تمام بدن مردانه خود با محصولات عالی و با کیفیت شرکت تیزبر کمرد پیش قدم شود. قطعا پشیمان نخواهند شد. اما ابتدا باید قدم به قدم به آن ها نشان دهیم که اپیلاسیون مردانه چگونه خواهد بود.

 s/از بین بردن موهای زائد بدن مردان

مرحله 1: تصمیم گیری

شاید سخت باشد که یک آقا تصمیمش را برای اپیلاسیون بگیرد. هر مردی که می خواهد بعد از یک مدت طولانی اصلاح به اپیلاسیون روی بیاورد باید این موارد را بداند. اگر آن ها بدانند که می توانند بدون خجالت در تمام مراحل بنشینند ، ناراحتی ناشی از اپیلاسیون را تحمل کنند و متعهد شوند که بعد از عمل از پوست خود مراقبت کنند ، بسیار عالی است. اما باید بگویم که برای کسی که برای اولین بار است که اپیلاسیون انجام می دهد بهتر است در اولین بار اپیلاسیون کامل بدن مردانه را انجام ندهد. به همان اندازه که تصور می شود مردان ناراحتی های جسمی را بهتر تحمل می کنند، بهتر است قبل از حرکت به حالت کامل بدن حداقل یک بار در یک ناحیه از بدن با روش اپیلاسیون آشنا شوید.

نوع موم اپیلاسیون تمام بدن مردانه وی سینه و  موم های تمام بدن مردانه همیشه یکسان نیستند و بستگی به ناحیه اپیلاسیون دارد. برخی از موم ها شامل صورت، ناحیه صمیمی ، پاها و بازو ها در یک بسته هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است شامل صورت، صمیمی ، پاها و پشت باشند. مشتریان می ‌توانند بپرسند و مطمئن شوند که خدماتی را که می ‌خواهند دریافت می‌کنند یا بسته ‌ای را برای نیاز های خود سفارشی‌کنند.

 

مرحله 2: آماده شدن

هر نوع اپیلاسیون مستلزم انجام مراحل آماده سازی یکسانی است که مسئولیت آن بر عهده مشتری و متخصص زیبایی است. مشتری باید قبل از قرار ملاقات دوش بگیرد ، حداقل یک روز قبل از آن لایه برداری کند و از سالم بودن پوست مطمئن شود ( بدون زخم ، بریدگی یا تحریک ). و البته موها به اندازه مناسب رشد کرده باشند. اپیلاسیون مردانه گاهی اوقات مستلزم یک مرحله آماده سازی اضافی است که همان اصلاح است. اگر مو بیش از حد بلند باشد ، این روش دردناک تر خواهد بود. از آنجایی که رسیدن به برخی از نواحی بدن و به خوبی انجام اصلاح سخت است، بهتر است این کار را به متخصصان بسپارید.

از طرف متخصص زیبایی، جلسه اپیلاسیون همیشه با معاینه بصری ناحیه ، چند سوال در مورد سلامت پوست و پاکسازی با مواد پیش موبر شروع می شود. نا گفته نماند که تمام جنبه های فنی دیگر مانند پوشیدن دستکش ، اتاق و ملحفه ضدعفونی شده و واکس های باکیفیت نیز باید پوشش داده شوند. هر مشتری باید مطمئن شود که برای دریافت بهترین نوع موم اپیلاسیون هزینه پرداخت می کند.

هر مشتری که برای اپیلاسیون تمام بدن مردانه خود مراجعه می کند باید بداند که چندین عمل به طور همزمان ممکن است باعث ناراحتی زیادی شود، به خصوص در مشتریانی که دارای مو های پر مو هستند.

 

مرحله 3: روش واقعی اپیلاسیون

روش اصلی اپیلاسیون بدون توجه به جنسیت و ناحیه یکسان است. موم نرم یا سفت را باید در جهت رویش مو بمالید و در حالی که پوست کشیده شده است موم را به یکباره جدا می کنند تا از کشیده شدن بیش از حد پوست جلوگیری شود. متخصص زیبایی ممکن است به محض برداشتن موم روی پوست فشار وارد کند. این برای تسکین انتهای عصبی و کاهش احساس درد است.

برخی از انواع اپیلاسیون آموزش های ویژه ای دارند ، به همین دلیل توصیه می کنیم به متخصصان مراجعه کنید. به عنوان مثال، در اپیلاسیون صمیمی مردانه، لازم است به مشتری آموزش داده شود تا در این فرآیند به متخصص کمک کند تا پوست را کشیده و خود را در وضعیت مناسب قرار دهند زیرا این ناحیه بسیار ظریف است. رشد مو در جهات مختلف مسئله دیگری است که متخصصان می دانند چگونه با آن مقابله کنند، به عنوان مثال در اپیلاسیون زیر بغل یا اپیلاسیون پشت یکی دیگر از روش‌های رایج برای مردان است و بهتر است توسط متخصصان انجام شود.

 

 مقالات پیشنهادی:

موبر بدون بو

پودر موبر بدن

بهترین کرم موبر

اپیلاسیون تمام بدن اعضای بدن مردانه

در مجموع، روش اپیلاسیون آنقدرها هم که ممکن است دیگران آن را ترسیم کرده باشند، وحشتناک نیست، اما حقیقت این است که تجربه هرکس با توجه به آستانه درد، نگرش، نوع پوست و حتی ناحیه بدنی که باید اپیلاسیون شود، متفاوت است.

 

مرحله 4: مراقبت پس از درمان

متخصص زیبایی پوست شما را با یک محصول پس از اپیلاسیون پاکسازی، تسکین و محافظت می کند و همچنین ممکن است یک حوله خنک به شما بدهد. با این حال، مراقبت های بعد از  رفتن به منزل هم ادامه دارد. هر مشتری باید اقدامات احتیاطی مانند اجتناب از گرما، پوسته پوسته شدن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و تحریک را انجام دهد. پوست تازه وکس شده در برابر مشکلات آسیب پذیرتر است، بنابراین مراقبت های پس از آن بسیار مهم است. حداقل تا 24 ساعت پس از قرار ملاقات، از استخر، ساحل، پیاده روی آفتابی، ورزش یا گرما استفاده نکنید.

افرادی که اپیلاسیون انجام داده اند باید تشویق شوند تا مدتی بعد از عمل با ژل ها یا لوسیون های خنک، لباس های گشاد و شستن ملایم از ناحیه مورد نظر مراقبت کنند. اپیلاتورهای حاوی روغن اکالیپتوس پوست را شاداب می کنند و از التهاب و عفونت جلوگیری می کنند، بنابراین برای مراقبت های بعدی مناسب هستند.

 

مرحله 5: نگهداری

برخلاف تصور عمومی، بسیاری از آقایانی که برای اولین وکس انجام می دهند ، برای تبدیل شدن به یک کسی که همیشه از روش اپیلاسیون استفاده کند ، باید بعد از آن اپیلاسیون کند و تیغ را کنار بگذارد، علاوه بر این که مرتباً لایه برداری می کند و پوست را هیدراته نگه می دارد تا از بهترین نتایج ممکن بعد از هر جلسه اطمینان حاصل شود.

اندازه موها چقدر است تا مناسب اپیلاسیون باشد؟

اگر برای اولین بار است که اپیلاسیون می کنید، نگرانی های زیادی خواهید داشت. دریافت یک پاسخ خوب برای تمام سوالات شما می تواند تفاوت بین یک تجربه اپیلاسیون فوق العاده و یک تجربه ناامید کننده را ایجاد کند که باعث می شود دیگر هرگز به سمت اپیلاسیون نروید. در اینجا برخی از سؤالاتی وجود دارد که احتمالاً در حال حاضر در ذهن شما وجود دارند: تکنیک اپیلاسیون چیست؟ چقدر درد دارد استفاده از وکس های سخت بدن بهتر است یا نرم؟ چگونه برای آن آماده می شوید؟ وقتی صحبت از آماده‌سازی به میان می‌آید، طول مو یکی از مهم‌ترین عوامل است، زیرا می‌تواند تعیین کند که اپیلاسیون چقدر می‌تواند مؤثر باشد، بنابراین می‌پرسید: چقدر طول مو برای اپیلاسیون باید باشد؟ این بار نگاه دقیق‌تری به طول مو خواهیم داشت تا به شما در درک اینکه چرا قبل از قرار ملاقاتتان باید به این جزئیات توجه کنید، کمک می‌کنیم.

رشد مو با چرخه ها و سرعت آن مرتبط است رشد مو در سرتاسر بدن یکنواخت نیست، بنابراین بدن هر مو را در یک چرخه رشد متفاوت از سه فاز موجود (رشد، استراحت و ریزش) تنظیم می کند، به طوری که در هر زمان درصدی از موهای ما در حال رشد است، بخشی دیگر در حال استراحت است. ، و یکی دیگر در حال ریختن است. موهای بدن آناژن کوتاه تری نسبت به موهای سر دارند (4-6 ماه در مقابل 3-7 سال). به عبارت دیگر، موهای بدن شما به طور فعال در یک دوره 4 تا 6 ماهه رشد می کند، که در طی آن می تواند به حدود (1.25 سانتی متر) در هر ماه برسد.

چرخه رشد مو همچنین توضیح می دهد که چرا وقتی مو شروع به رشد می کند، برخی از آنها طولانی تر از بقیه می شوند. خبر خوب این است که اپیلاسیون منظم به رشد مو کمک می کند.

چرا قبل از اپیلاسیون به حداقل طول مو نیاز دارید : شما باید قبل از اپیلاسیون اجازه دهید موهایتان به حداقل طول برسد. دلیل رسیدن به یک طول خاص این است که باعث می شود موها راحت تر از ریشه بیرون بیایند. اگر از موم سخت استفاده می کنید، راحت تر موم را دور موها جمع می کنید. موهای خیلی کوتاه به درستی به موم نمی چسبند، به این معنی که از ریشه جدا نمی شوند بلک از وسط پاره می شوند. نتیجه یک موم بی اثر با مو خواهد بود که موها زودتر رشد می کند.

توصیه ترین طول مو نه خیلی بلند یا خیلی کوتاه. زمان معمولی که طول می کشد تا به این طول برسد 3 تا 4 هفته است، اما در واقع به سرعت رشد مو بستگی دارد - برخی افراد ممکن است کمی کمتر یا کمی بیشتر طول بکشد. افرادی که به طور منظم اپیلاسیون می کنند ممکن است تا 6 هفته طول بکشد تا اندازه گیری رشد موی فوق الذکر را انجام دهند.

اپیلاسیون موهای بسیار کوتاه نتیجه معکوس دارد! اگر در مورد طول موی مورد نیاز خود سردرگم شده اید، نیازی نیست خودتان را با اندازه گیری ها پیچیده درگیر کنید. اگر بتوانید یک تار مو را بین ناخن هایتان بگیرید، آنقدر بلند است که از بین برود. هر چیزی کوتاهتر از آن به احتمال زیاد به درستی به موم نمی چسبد. بنابراین، با ریشه حذف نخواهد شد.

ممکن است متوجه شوید که طول همه موها مناسب نیست. این طبیعی است، تا زمانی که بیشتر موها حداقل ¼ طول دارند، می توانید اپیلاسیون خود را ادامه دهید. خط آخر: برای اپیلاسیون بی عیب و نقص، قبل از رزرو نوبت اپیلاسیون، مطمئن شوید که طول موهایتان درست است.

 

مقالات پیشنهادی:

بهترین پودر موبر بدون بو

انواع موم گرم

عوارض موم موبر

آیا موها می توانند سریعتر رشد کنند؟ من باید به زودی اپیلاسیون کنم.

رشد مو به صورت ژنتیکی تعیین می شود، به این معنی که میزان رشد هر فرد شخصی است. ممکن است برای رسیدن به اندازه مناسب با سایر افراد زمان بیشتری طول بکشد، در حالی که برخی دیگر متوجه می شوند که موهایشان بسیار سریع رشد می کند و ممکن است به محض دو هفته پس از برداشتن مو، رشد قابل مشاهده و قابل وکس داشته باشند.

همانطور که می دانید، اصلاح بین جلسات اپیلاسیون توصیه نمی شود، اما ممکن است متوجه شوید که اگر به زودی نیاز به اپیلاسیون داشته باشید و زمان زیادی برای صبر کردن تا رسیدن به طول مناسب ندارید، رشد مو را تسریع می کند.

بهترین توصیه ای که می توانیم به شما کنیم این است که صبر کنید تا چرخه رشد موهای شما روند طبیعی خود را طی کند. موهای شما قبل از اینکه متوجه شوید دوباره برای اپیلاسیون آماده می شود. در هر صورت، افراد کمی احساس می کنند که نیاز به عجله برای انجام اپیلاسیون دارند. شما فقط می خواهید تا زمانی که ممکن است پوست صاف و بدون تیرگی باشید.

n/از بین بردن موهای زائد بدن مردان

 

طول مو تنها عامل مهمی نیست که قبل از اپیلاسیون باید در نظر گرفت

همچنین باید وضعیت سلامت پوست خود و محصولات رفع موهای زائد مورد استفاده را در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که پوست شما بدون تحریک است و قبل از جلسه اپیلاسیون از آن مراقبت کنید. نکته آخر اینکه از متخصص زیبایی خود بخواهید از وکس های حرفه ای استفاده کند. آنها پوست شما را مخملی صاف، هیدراته و بازسازی می کنند.

کرم ‌های موبر که به عنوان مواد موبر نیز شناخته می‌شوند، مستقیماً روی پوست شما اعمال می‌شوند و اساساً با از بین بردن مو های موجود روی سطح پوست عمل می‌کنند. بله، شما به معنای واقعی کلمه آن را صاف می کنید، کمی صبر می کنید و سپس آن را پاک می کنید تا بدون مو ظاهر شود.

کرم‌های موبر کاملاً بدون درد هستند (اگرچه باید اذعان داشت که کمی بدبو هستند) و می‌توانید برای حفظ پوست صاف و مرتب از آنها استفاده کنید. آنها همچنین بسیار ارزان تر از درمان های لیزر موهای زائد هستند. برای همه چیزهایی که باید در مورد کرم های رفع موهای زائد بدانید، به ادامه مطلب بروید.

 

کرم موبر چگونه کار می کند؟

کرم‌ها، لوسیون‌ها و ژل‌های رفع موهای زائد حاوی یک ماده شیمیایی معمولاً تیوگلیکولیک اسید، تیوگلیکولات کلسیم یا تیوگلیکولات پتاسیم هستند – که کراتین و پروتئین موجود در مو را تجزیه می‌کند.

موها به یک قوام ژله مانند تبدیل می شوند و با برداشتن محصول از بین می روند. این همان چیزی است که به کرم‌های رفع موهای زائد بوی بد می‌دهد.

 

استفاده از کرم های موبر، موهای در معرض سطح پوست و به سمت ساقه موی بالایی را از بین می برد و با اثرگذاری بر روی پیاز مو یا ریشه مو، نتایج چند هفته ای و با ماندگاری بالا به آن می هد.

 

نحوه استفاده از کرم موبر

کرم موبر به طور کلی بی خطر است، اما رعایت دقیق دستورالعمل ها مهم است. همچنین توصیه می‌کنیم که یک پچ تست انجام دهید و 24 ساعت صبر کنید - به خصوص اگر پوست حساسی دارید - تا مطمئن شوید که هیچ واکنش نامطلوبی ندارید. با این حال، در اینجا نحوه استفاده از کرم رفع موهای زائد آورده شده است.

 

مرحله 1:  شستشو

دست ها و ناحیه ای که محصول در آن اعمال می شود را بشویید سپس کاملا آن را خشک کنید.

 

مرحله 2: کرم را بمالید

به‌جای مالیدن کرم روی پوست، به‌ طور سخاوتمندانه و به طور یکنواخت روی ناحیه مورد نظر با حرکت ضربه‌ای رو به پایین استفاده کنید تا مطمئن شوید که موها کاملاً پوشانده شده است.

 

مرحله 3: صبر کنید

دستورالعمل ‌های محصول را برای مدت زمانی که باید منتظر بمانید، دنبال کنید، که می‌تواند بین سه تا ۱۰ دقیقه باشد همچنین سعی کنید بی حرکت بمانید. حرکت می‌تواند باعث چکیدن یا افتادن محصول از روی پوست شما شود، به‌ویژه اگر آن را روی پاه ا، زیر بغل و ناحیه شرمگاهی خود استفاده می‌کنید. او اضافه می کند که احساس سوزن سوزن شدن یا خارش خفیف در حین کار طبیعی است، اما اگر احساس درد یا سوزش داشتید، فورا آن را با آب بردارید.

 

مرحله 4: کرم را بردارید

به آرامی، اما محکم، کرم را از روی پوست خود بکنید. همانطور که این کار را انجام می دهید، اصطکاک موها را نیز از بین می برد، بنابراین فقط محصول را آبکشی نکنید. با یک پاک کننده ملایم صورت یا شستشوی بدن و آب خنک یا گرم برای پاک کردن کامل آن استفاده کنید. از آب داغ اجتناب کنید، که می تواند باعث تحریک شود.

حذف کرم موبر به محض سپری شدن زمان ضروری است. از آنجایی که کراتین لایه‌های بالایی سلول‌ ها را که سد پوست را تشکیل می‌دهند نیز پر می‌کند، اگر کرم برای مدت طولانی روی پوست بماند، کراتین در این ناحیه نیز می‌تواند دناتوره شده و باعث حساسیت شدید، خارش، سوزش، سوختگی، تاول و لایه‌برداری شود.

 

مرحله 5: خشک و هیدراته کنید

با کرم یا لوسیون ترمیم کننده سد تسکین دهنده همراه باشید تا سد پوست خود را هیدراته، صاف و تقویت کنید. از مصرف هر گونه مواد فعال از جمله رتینوئیدها و اسیدها خودداری کنید.

 

نتیجه کرم موبر چقدر دوام دارد؟

مدت ماندگاری کرم موبر به سرعت رشد موهای شما بستگی دارد. اما بخ طور کلی استفاده از کرم موبر ماندگاری طولانی و چند هفته ای دارد که نسبت به اصلاح بسیار ماندگارتر است.

f/از بین بردن موهای زائد بدن مردان

بیشتر بدانید:

پودر موبر سنتی

پودر موبر بدن

انواع موم گرم

استفاده از پودر موبر

بهترین پودر موبر بدون بو

 

ملاحظات در هنگام استفاده از کرم موبر

افرادی که پوست حساسی دارند یا به عطر حساسیت دارند ممکن است بخواهند از این کرم ها صرف نظر کنند. همچنین، مطمئن شوید که کرم ها را فقط در قسمت هایی از بدن که برای آنها مشخص شده است، استفاده کنید.

ممکن است برخی از افراد از این رایحه آزار ببینند، اگرچه بسیاری از فرمول‌های جدیدتر نسبت به سال‌های پیش بوی بهتری دارند. پوست بعد از آن به آفتاب حساس‌تر می‌شود، بنابراین قبل از بیرون رفتن به این موضوع توجه کنید. همچنین اگر از کرم ها طبق دستور استفاده نشود، ممکن است دچار سوختگی شیمیایی شوید.

راه های زیادی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد. در این دوره که در انتخاب یکی سردرگم هستید، صفحه تلویزیون ممکن است شما را غرق تبلیغات اصلاح کند. اصلاح کردن تنها انتخاب نیست. نه تنها جایگزین های مختلف ایمن و موثر برای رفع موهای زائد بدن در یک موقعیت خانگی برای شما وجود دارد، بلکه گزینه های زیادی نیز وجود دارد. بنابراین، مطمئن‌ترین و بی‌دردترین روش‌های حذف موهای زائد بدن دقیقاً چه هستند و چه چیزی را به دنبال دارند؟

 

پودر موبر

پوست نرم و ابریشمی خود را با پودر موهای زائد تیزبر در آغوش بگیرید که با مواد طبیعی تسکین دهنده پوست هستند تا موها را بدون از بین بردن چربی طبیعی بدن، از بین ببرد. مواد استفاده شده در پودر موبر یک پوشش زیبا و بدون درد را برای شما به ارمغان می آورند. علاوه بر این، پودر موهای زائد تیزبر به لایه برداری طبیعی و روشن شدن پوست شما کمک می کند.

 

نحوه استفاده از پودر موبر:

  • مقدار مورد نظر پودر موبر را با آب مخلوط کنید. (مطمئن شوید که خیلی آبکی یا خیلی غلیظ نباشد)
  • خمیر را به طور یکنواخت روی ناحیه مورد نظر بمالید.
  • بعد از 10-15 دقیقه با استفاده از یک حوله مرطوب سطح را با فشار ملایم تمیز کنید.
  • و در نهایت پوستی ابریشمی و صاف، بدون سوختگی یا جوش با تیغ

 

اصلاح باعث سردرد می شود، اپیلاسیون بسیار زمان بر است، و لیزر مناسب همه افراد نیست. انتخاب بهترین ها برای شما کار بسیار سختی است. گزینه های زیادی وجود دارد که ممکن است شما را کمی گیج کند. برای تهیه بهترین و با کیفیت ترین موم اپسلاسیون با ما تماس بگیرید و از داشتن پوستی نرم و بدون مو که ماندگاری بیشتری دارد لذت ببرید.

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT