مقالات

اصلاح صورت با پودر موبر|طرز استفاده از پودر موبر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اصلاح صورت با پودر موبر ؛ از بین بردن و اصلاح موهای زائد صورت یکی از بزرگ ترین معضلات همیشه ی خانم ها و آقایان بوده است. تا به امروز محصولات مختلف و شیوه های زیادی برای از بین بردن موهای صورت استفاده شده اند که هر یک از این روش ها دارای معایب و مزایای متفاوتی هستند.

 افراد با توجه به ویژگی ها و شرایط خاص پوستی خود روشی را انتخاب می کنند.پودرهای موبر گزینه ی بسیار خوبی برای از بین بردن موهای زائد صورت هستند.

Shaving face with shaving powder

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

بیشتر بخوانید: پودر موبر معطر - کرم موبر - خرید نوره اصل

 طرز استفاده از پودر موبر

طرز استفاده از این پودرها به این صورت است که قبل از استفاده می بایست صورت شما خشک باشد. پودر را درون یک ظرف پلاستیکی کوچک به اندازه مورد نیاز ریخته و به میزان لازم آب گرم اضافه کنید. آن را با کاردک مخصوص خود هم زده تا به شکل خمیری نسبتا شل شود. توجه کنید غلظت خمیر خیلی مهم است. بعد با کمک کاردک و بدون اینکه دست های شما به خمیر آغشته شود آن را بر روی صورت خود پخش کنید. معمولا پس از گذشت مدت 4 تا 5 دقیقه موهای زائد صورت شما از بین می رود ولی دقت کنید که با توجه به نوع پوست و موی هر شخص این مدت زمان ممکن است متفاوت باشد.
برای اینکه اطمینان پیدا کنید که چه زمانی مناسب است برای برداشتن پودر از روی پوست صورت می توانید هر 2 دقیقه یک بار قسمت کوچکی از آن را با کاردک برداشته و اگر موها از صورت جدا شدند، پس می توانید تمام قسمت خمیر را با کاردک تمیز کرده و پس آن را بشویید. ولی در خصوص از بین بردن دائمی موی صورت باید گفت هیچ روش قطعی درمان برای آن وجود ندارد. پس امکان دارد بعضی از پودرهای موبر دارای کیفیت بسیار زیادی باشند ولی در حقیقت هیچ وقت به طور دائمی همه ی موهای زائد صورت را از بین نمی برند.

امروزه پودرهای موبر با کیفیتی در بازار وجود دارند که پس از تحقیق و بررسی  های لازم و اطمینان از نتیجه هایی که افراد دیگر در استفاده از آن داشته اند می تواند موجب  استفاده از بهترین پودر های موبر برای صورت شود.

پس از بین بردن موهای صورت با استفاده از پودرهای موبر اصلا صورت خود را با لیف نشویید و باید آن را با آرامش و نرمی با حوله لطیف خشک کنید. بعد از گذشت یک روز اگر هیچ عارضه ای مثل سوختگی، قرمزی و خارش در صورت شما به وجود نیامد می توانید از پودر موبر خود برای دفعات بد هم استفاده کنید بدون هیچ نگرانی ای.

پودر موبر یکی از روش های عالی برای حذف موهای زائد صورت شما است که نسبت به سایر روش های موجود برتری های بسیار زیادی دارد. پودر موبر پودری است که برای از بین بردن موهای زائدی که شما را کلافه کرده است انتخاب مناسبی است.

مواد سازنده ی پودر موبر

یکی از مواد سازنده ی پودر موبر آهک است. پودر موبر به مدت دو و تا هشت هفته از رویش دوباره ی مو های زائد شما جلوگیری می کند. زمانی که مو ها با تیغ تراشیده و پاک شود، امکان ایجاد حساسیت های زیادی در پوست را به وجود می آورد.

خانم ها به دلیل ظرافت بسیاری که پوستشان دارد می توانند از این محصول عالی استفاده نمایند. پودر موبر منجر به جلوگیری از التهاب و قرمزی و همچنین جوش زدن افراد با پوست های حساس می شود. پودر موبر می تواند موهای زائد صورت را در سطحی پایین تر از سطح تیغ قطع کند. به همین دلیل موها کمی دیرتر در می آیند و برخلاف تیغ نوک موها بعد از اصلاح با پودر تیز نشده و پوست نرم تر و زیبا تری خواهید داشت.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT