مقالات

خرید موم موبر|طرز استفاده از موم|مزایا و معایب موم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خرید موم موبر ؛ موم موبر بهترین و پرطرفدارترین روش برای از بین بردن موهای زائد می باشد.
موهای زائد رشد کرده بر روی قسمت های مختلف بدن همواره یکی از مشکلات هر فردی به حساب می آید. ایجاد خارش های متناوب و امکان رشد میکروب ها از یک سو و ایجاد ظاهری نامناسب و زشت از سویی دیگر باعث می شود تا افراد به دنبال روش های مختلفی برای حذف این موها بگردند. تا کنون روش های مختلف و متنوعی برای حذف موهای بدن ایجاد شده است که بدون شک رایج ترین آنها استفاده از تیغ های تیز و برنده برای این کار بوده است. تیغ ها با سرعت بسیار بالایی این عمل را انجام می دهند اما به دلیل خطر بسیار بالا در بریدگی و زخمی کردن بدن چندان مورد علاقه نیستند. ولی به دلیل عدم وجود جایگزینی مناسب توانستد به خوبی جای خود را باز کنند و در سالیان اخیر به یکی از پر فروش ترین محصولات بازار بدن شوند.
موبر ها سعی دارند با کمک روش های مختلف مانند تاثیرات شیمیایی ریشه مو را ضعیف و مو را از جای در بیاورند. موبرهای شیمیایی به دلیل دارا بودن عوارض بسیار خطرناکی مانند امکان ابتلا به سرطان پوست به هیچ عنوان توصیه نمی شوند.

Buy shaving wax

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما


طرز استفاده از موم :


نـحـوه استفاده از موم ايـن چنــين است كه موم داغ را روي پوست پخش كرده و روي آن نوار باريكي از جنس پارچه و يا سلفون كشيـــــده و پـــس از سرد شدن موم و چسبيدن مو به موم با يك حركت سريع موم و نوار باريك را همراه با مو سريع از روي پوست مي كشند.


مزايا: ارزان، سريع، در خانه قابل انجام است، چون موم انداختــن سبــب كنـــده شدن سلول هاي مرده پوست نيز ميشود بنابراين سبب لطافت و نرمي پوست نيز مي گردد.
معايب: كثيف كاري زياد دارد- ممكن است سـبـب عفـونت پــوست گردد و يا موها بطور يك دست و يكنواخت كنده نشوند- موهاي كوتاه تر از 2 ميليمتر را ممكن است نكند.
رشد مجدد مو: پس از 6-3 هفته.

مومك انداختن به دو صورت مي باشد:


روش گرم (hot):ابتدا موم را گـرم نموده سـپـس لايـه نازکی از آن را در جهت رويش مو قرار داده , هنگامي كه موم سرد شد و موها به آن چسبيده شدند با پارچه و يا سلفوني كه روي موم قرار داده شده بود موها را برخلاف جهت رويششان كشيده و مو ها را از ريشه مي كنند.
روش سرد (cold):در اين روش از موم سرد كـه از پيـش روي نــوارهـاي بــاريـكـي آغشته شده اند استفاده مي گردد.


نكته ها:


پيش از استفاده موم موبر بايد در قسمت كوچكي از پوست تست حساسيت انجام گيرد.
از اين روش در افرادي كه ديابت، واريس، خال و زگيل دارند نبايد انجام گيرد.
از اين روش در نواحي مانند نـوك سينه، مــژه ها، درون گوش و بيني، پوست تحريك شده، آفتاب سوخته و داراي جـراحت و افــرادي كــه بــه پوستشان كرم هاي رتين آ، ديفرين و رنووا زده باشند نبايد انجام گيرد.
براي استفاده از اين روش موها بايد حداقل 2 ميلي متر طول داشته باشند.
موضع مورد نظر را پيش از موم انداختن با آب و صابون شسته و كاملا خشك كنيد.
هنگام كشيدن نوار موم، نوار را به سمت بالا نكشيد آن را با زاويه 40 درجـه در حالي كه با دست ديگر پوستتان را كشيده مي كنيد، نوار را با يك حركت سريع بكشيد.
ايجاد سرخي و التهاب خفيف پس از موم انداختن طبيعي مي باشد.
12 ساعت پس از موم انداختن ناحيه مورد نظر را در معرض نور خورشيد قرار ندهيد.
پس از موم انداختن پوست خود را با كرم هاي آنتي باكتريال ضد عفوني كنيد.

هیچ راه درست یا غلطی برای انجام کارها در مورد آراستگی وجود ندارد (و ما ظاهر طبیعی را نیز کاملاً می پذیریم) . وقتی صحبت از حذف مو به میان می‌آید ، اپیلاسیون و اصلاح، رایج‌ ترین روش‌ های انتخابی هستند ، اگرچه از هر جنبه دیگر بسیار متفاوت هستند. اپیلاسیون فرآیندی است که به موم گرم نیاز دارد تا فولیکول مو را با نیروی مکانیکی از ریشه خارج کند ، در حالی که اصلاح شامل تیغ برای کوتاه کردن مو از سطح پوست است. وقتی صحبت از این است که کدام روش بهتر است ، به عوامل مختلفی بستگی دارد و به نظر شما کدامیک از بقیه مهمتر است.

 k/خرید موم موبر

واکس سخت چیست؟

موم سخت نوعی موم است که به ساقه مو ( در مقابل پوست ) می‌چسبد و به خودی خود سفت می‌شود و از بین می‌رود و نیازی به نوارهای کاغذی نیست. از آنجایی که موم به مو می‌چسبد ، این امر باعث می‌شود تا نواحی خاصی چندین بار اپیلاسیون شوند تا اطمینان حاصل شود که تمام موها بدون آسیب یا تحریک پوست پاک می‌شوند .واکس‌های عسل قدیمی اولین لایه پوست را همراه با موها از بین می‌برند ، به این معنی که نمی‌ توانید چندین بار روی آن ناحیه بروید و می‌توانید موهای سرگردان را پشت سر بگذارید. "اگر پس از اعمال وکس با استفاد از نوارهای کاغذی  شما قرمزی بر روی پوست خود مشاهده کردین ، این موضوع به جهت برداشتن لایه اول پوست می باشد . اغلب گفته می شود که موم سخت تجربه بسیار کمتری نسبت به موم نرم برای تمام قسمت های بدن دارد." " گفته می شود، موم های نرمی وجود دارند که حاوی گلیسیریل روزینات هستند که به عنوان یک بافر برای چسبیدن به مو عمل می کنند.

 

فواید واکس سخت


موم سخت فواید زیادی دارد. به عنوان مثال، برای پوست ملایم تر است: "موم سخت برای افرادی که پوست حساسی دارند خوب است ، زیرا به عنوان یک لایه ضخیم تر اعمال می شود و بدون نیاز به نوار برداشته می شود." این درد ها برای قسمت های کوچکتر و ظریف بدن کمی کمتر و بهتر می باشد. همچنین موها را به طور تمیز از ریشه جدا می کند و لکه های چسبناکی را پشت سر نمی گذارد. وقتی صحبت از موم نرم می شود، خطر باقی ماندن موم روی پوست را تهدید می کند ، اما از آنجایی که موم سخت به خودی خود خشک می شود ، برداشتن آن بسیار راحت تر و در نتیجه بسیار تمیز تر است. سپس، نتایج وجود دارد. اپیلاسیون موها را از ریشه جدا می کندb، بنابراین نتایج حدود 3 تا 4 هفته ماندگاری دارند.

موم سخت، به جز حساسیت پوستی ، معایب زیادی ندارد. همیشه باید محصولات جدید را تست کنید تا مطمئن شوید که آلرژی ندارید.» و اضافه می‌کند که درمان‌ های خانگی در صورت عدم انجام صحیح می ‌توانند باعث آسیب‌ هایی مانند سوختگی یا لایه ‌برداری گسترده و پارگی پوست شوند. همچنین ، برای مناطق بزرگتر مانند ( پاها و پشت ) ، موم نرم توصیه می شود ، زیرا موم سخت می تواند به راحتی جدا شود.

نحوه استفاده از موم سخت برای از بین بردن مو
در اینجا نحوه خلاص شدن از شر موهای زائد بدن یا صورت با استفاده از موم سخت آورده شده است.

محل را تمیز کنید تا هرگونه آلودگی ، آرایش ، روغن و لوسیون پاک شود.
برای محافظت از پوست و ایجاد سدی بین پوست و موم ، از روغن پیش وکس استفاده کنید.
موم سخت را در یک گرم کننده موم یا مایکروویو گرم کنید ، آن را کمی هم بزنید تا خنک شود.
با استفاده از چوب و فشار ، موم را در همان جهت رویش مو بمالید تا از شکستگی جلوگیری کنی د. اطمینان حاصل کنید که یک لبه در انتها (با استفاده از فشار کم) ایجاد کنید تا هنگام برداشتن چیزی به آن بچسبید.
صبر کنید تا موم سفت شود (این کار معمولاً حدود پنج دقیقه طول می کشد(.
موم را در جهت مخالف رشد مو بکشید . در تمام مناطق مورد نظر تکرار کنید.
پس از برداشتن مو از سرم رشد کرده استفاده کنید.
موم سخت باید گرم و قابل انعطاف ( اما نه داغ ) باشد تا کار کند. در صورت استفاده از گرم کننده موم ، دمای ایده آل 130 درجه فارنهایت است و باید قوام آن مشابه عسل باشد.

چه زمانی باید از موم سخت در مقابل موم نرم استفاده کرد
موم سخت معمولاً برای موم های بیکینی و برزیلی استفاده می شود، زیرا روی موهای درشت و قسمت های کوچکتر به خوبی کار می کند. همچنین، از آنجایی که موها را جمع می‌کند، اغلب روی پوست ظریف صورت - از جمله بینی – ملایم ‌تر است و می‌تواند موهای کوتاه قابل توجه را از بین ببرد. با این حال ، موم سخت راه حل همه چیز نیست. در حالی که می توان از آن در نواحی کوچکتر استفاده کرد،  بسیاری استفاده از نوارها را در مناطق بزرگتر مانند پاها یا سینه کارآمدتر می دانند. موم نرم همچنین برای رفع موهای زائد شرمگاهی که خودتان انجام دهید

 

مقالات پیشنهادی :

کاربرد پودر موبر

ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

خرید موم موبر تیزبر کمرد

خاصیت درمانی نوره

در واکس موی ناحیه تناسلی در خانه به دنبال چه چیزی باشید

موم های کاملاً بدون درد برای موهای ناحیه تناسلی وجود ندارند، اما برخی از فرمول ها ملایم تر از بقیه هستند. این بدان معناست که موم کمتر باعث تحریک یا ایجاد واکنش می شود و باید به موهای شما بچسبد، نه پوست شما. موم‌های سخت، مانند موم زنبور عسل و پارافین ، بهتر در اطراف هر رشته قرار می‌گیرند و باعث می‌شوند موهای زبر ناحیه بیکینی راحت‌تر از بین بروند.

به دنبال گزینه ای با مواد تسکین دهنده مانند روغن آزولن، بابونه و عسل باشید. همچنین می توانید موم هایی را بدون هیچ گونه عطر یا رنگ مصنوعی پیدا کنید. علاوه بر این، فرمول های حاوی ویتامین E و روغن بادام می توانند به تسکین پوست شما کمک کنند.

 موم موی ناحیه تناسلی باید مایع (یا نرم) شود تا به طور موثر موهای شما را بگیرد. شما می خواهید آن را به راحتی ذوب کنید بدون اینکه خیلی داغ شود یا خیلی سریع دوباره سخت شود. برخی از موم ها دارای گرم کننده هستند ، که باعث می شود به راحتی آنها را ذوب کنید تا به قوام ایده آل برسند و در عین حال گرم نگه داشته شوند.

سپس موم قابل مایکروویو وجود دارد که به طور کلی استفاده از آن آسان است، البته تا زمانی که زمان بندی آن را مشخص کنید. (همه مایکروویوها متفاوت هستند.) برخی از موم های قابل مایکروویو در دمای پایین تری نسبت به بقیه ذوب می شوند و خطر سوختن پوست شما را کاهش می دهند و روند کلی را سریعتر می کنند.

گزینه های دیگر را می توان روی اجاق گاز ذوب کرد و به شما امکان می دهد دما و قوام را زیر نظر داشته باشید. برخی از نوارهای آماده طوری طراحی شده اند که در گرمای دست شما ذوب شوند و برخی دیگر به اندازه ای نرم هستند که اصلا نیازی به گرم شدن ندارند . موم های غیر ذوب راحت هستند، اگرچه همیشه به اندازه موم های ذوب شونده خود طعم و مزه ای ارائه نمی دهند.

 t/خرید موم موبر

نوارها در مقابل بدون نوار

برخی از موم‌های موی ناحیه تناسلی قرار است بدون نوار کنده شوند ، برخی دیگر برای استفاده با نوارها در نظر گرفته شده‌اند و تعدادی از آنها طرحی آماده از لایه‌ برداری و چسباندن دارند. انتخاب یک کیت با نوار یا بدون نوار بیشتر یک اولویت است.

گزینه‌ های بدون نوار معمولاً با یک چوب اپلیکاتور پلاستیکی یا چوبی یا کاردک اعمال می‌شوند. فرمول‌ های موم معمولاً به اندازه ‌ای ضخیم هستند که می‌توانید به خوبی لبه را بچسبانید و درست مانند نوار آن را بکشید. این نوع موم بیکینی روی موهای زبر بیشترین تأثیر را دارد زیرا به شما امکان می دهد آن را در جهت رشد برس بزنید و سپس آن را در جهت معکوس بردارید. این همچنین برای واکس های نواری که از قبل ساخته نشده اند نیز صادق است. با این حال ، نوارهای آماده مطمئناً مناسب هستند ، به خصوص برای لمس کردن.

 

چگونه موهای ناحیه تناسلی خود را اپیلاسیون می کنید؟

فرآیند کلی اپیلاسیون موهای ناحیه تناسلی شامل ذوب کردن موم ، استفاده از آن در جهت رشد مو و قرار دادن یک نوار پارچه ای در بالای موم (فشار محکم برای چسبیدن آن) است. پس از سفت شدن ، موم را با بلند کردن لبه نوار و عقب کشیدن سریع آن در جهت مخالف رشد موهای خود بردارید.

 

مقالات پیشنهادی :

انواع موم

خرید موم اپیلاسیون

از بین بردن موهای زائد بدن

فوائد پودر موبر

برای اپیلاسیون موثر موهای ناحیه تناسلی چقدر باید طول بکشد؟

به طور کلی ، شما می خواهید موها قبل از اپیلاسیون حداقل 0.25 اینچ طول داشته باشند تا این روند آسان تر شود. با این حال ، اگر یک رویداد یا تعطیلات خاص در پیش دارید و نمی توانید منتظر رشد آن باشید ، ممکن است با رشد 0.12 اینچی موفق باشید.

 

هر چند وقت یکبار باید موهای ناحیه تناسلی خود را اپیلاسیون کنید؟

اپیلاسیون هر سه تا چهار هفته یکبار معمولا برای موهای ناحیه تناسلی ایده آل است. اگر موهای شما به سرعت رشد می کند یا زمان زیادی را با لباس شنا می گذرانید ، ممکن است از برنامه دو هفته ای بهره مند شوید.

 

آیا اپیلاسیون موهای ناحیه تناسلی دردناک است؟

بله ، اما پیدا کردن زاویه مناسب و کشیدن مو در برابر رشد مو موثرترین راه برای اپیلاسیون است

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT