مقالات

ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر|وجود موهای زائد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پودر موبر

استفاده از پودر موبر طبیعی برای از بین بردن موهای زائد شیوه موثری است تا از پوست شما با لطافت و ویژگی خاص محافظت کند و نتایج پایداری در بردارد و پوستی نرم و لطیف را برای شما ایجاد می‌کند.

Eliminate excess hair with shaving powder

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

از مزایای پودر موبر طبیعی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

این پودر رأس سه دقیقه عمل می‌نماید و بسیار کم بو می‌باشد. از ویژگی های این پودر این است که هیچ گونه اسانس و مواد شیمیایی ندارد. مواد آن صد در صد طبیعی می‌باشد، هیچ گونه عارضه پوستی ندارد و بی ضرر است. کلیه قارچ‌های پوستی را که در نقاط مرطوب بدن رشد می‌کنند را از بین می‌برد و این قارچ‌های ذره بینی را با پودر موبر طبیعی می‌توان از بین برد. رنگ پوست را شاداب، لطیف و با طراوت می‌کند.

در زمان مصرف خشک یا تر بودن بدن فرقی ندارد و حتی توصیه می‌شود در هنگامی که بدن عرق دارد ابتدا دوش بگیرید تا عرق بدن پاک شود و سپس از پودر موبر استفاده کنید تا اسید عرق باعث سوزش پوست نشود که در این صورت با توجه به خیس بودن بدن باید خمیر را مقداری سفت‌تر درست کنید تا روی پوست بماند و نلغزد.

پس از استفاده از بعضی وسائل موبر مانند تیغ، سر موها با نگاه میکروسکوپی به حالت دو شاخه و موخوره می‌شود و در زمان رشد مو باعث گیر کردن مو در زیر پوست و در نتیجه به وجود آمدن دانه و جوش می‌شود که استفاده از پودر موبر طبیعی سر موها را نرم و یک شاخه می‌کند و در زمان رشد هیچ گونه مشکل دانه زدن و جوش در زیر پوست را نخواهید داشت.چنانچه لطافت بیشتری برای پوست خود خواهانید می‌توانید پس از مصرف پودر موبر به بدن خود حنا بزنید.
از بین بردن موهای زائد با پودر موبر مخصوص بانوان می تواند راحت ترین روش برای خانم های عزیز باشد.

علت وجود موهای زائد


هر غذایی که می خوریم تولید مواد زائدی کرده که بخشی از آن بصورت بخار است.
این بخار نیاز به مجرای خروج دارد و موهای بدن باعث باز ماندن پوست و خروج بخارات اضافی بدن خواهد شد.
اگر دستمان را درون پلاستیک کنیم بعد از دقایقی عرق خواهد کرد.
این عرق به دلیل خروج و سرد شدن بخار بدن است.
در صورت نداشتن مو، منافذ پوست بسته شده و بخارات بدن دفع نمی شود.
دفع نشدن بخارات بدن باعث جمع شدنشان در بدن شده و به مرور بیماری هایی پدید می آورد مانند سردردها و سنگینی سر و آبریزش بینی و خلط و غیره

علت بعدی وجود موهای بدن، باز هم برای دفع مواد مضر بدن است.
هر غذایی که می خوریم باید چهار هضم را طی کند.
در مرحله سه و چهار فضولاتی از غذا ایجاد می شود که بخشی از آن ها غذای ناخن و موهاست.
پس موهای بدن از مواد زائد تغذیه می کنند.
باز هم نبود مو باعث تجمع فضولات بدن و بیمار شدن خواهد شد.
بخشی از مواد زاید بدن که حالتی جامد و سفت دارد، زیر موها جمع می شود.
ما در طول روز کارهایی می کنیم که باعث تکان خوردن موهای بدن می شود.
این تکان خوردن منجر به حرکت فضولات جمع شده در زیر پوست و مو شده و به دفع آن ها کمک می کند.
حرکت موها با شانه کردن، خاراندن، نشستن و غیره ایجاد می شود.

s/ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

بهترین راه حل برای رفع موهای زائد شما: ما یک پودر از بین بردن مو های زائد ممتاز برای مردان و زنان را برای شما آورده ایم که استفاده از آن آسان است، نتایج فوری به ارمغان می آورد و موهای زیر پوستی را از بین می برد. ارگانیک، گیاهی، بدون پارابن و کاملا طبیعی. ماسک حذف مو به راحتی قابل استفاده است و به طور موثر موها را در چند دقیقه از بین می برد.

بدون مواد شیمیایی سخت مانند کرم ها: استفاده از ماسک برای رفع موهای زائد می تواند منجر به رنگدانه و لکه های تیره شود. ما از انواع خاک رس، گیاهان و نمک استفاده می کنیم که pH محصول را افزایش می دهد تا آن را بسیار ایمن کند. رفع موهای زائد ما غنی از مواد فعال است و تماس بین موهای بدن و ریشه را نرم می کند تا موهای بدن به راحتی شکسته شوند.

بی عیب و نقص: ماسک رفع موهای زائد ما برای زیر بغل، خطوط بیکینی، بازوها و پاها برای زنان و مردان کار می کند. با استفاده از ماسک موهای زائد ما بی عیب و نقص خود را صاف و نرم کنید!

راحت: برای صرفه جویی در وقت گرانبهای خود و هدر ندادن آن در سالن، از ماسک حذف موهای ارگانیک ما استفاده کنید. از رفع موهای زائد بدون دردسر و بدون دردسر در خانه لذت ببرید. بسیار انعطاف پذیر برای حذف آسان موهای زائد. این یک پودر موثر و با کیفیت عالی برای رفع موهای زائد است که موها را با خیال راحت و به آرامی از بین می برد.

بهترین برای پوست های حساس: این بهترین برای پوست های حساس است زیرا غنی شده با چریش و رازیانه است که به مرطوب کردن و تسکین پوست شما کمک می کند.

تاخیر در رشد مو: با محصول ما نه تنها موها را از بین می برید، بلکه پوست خود را نیز مرطوب می کنید و رشد موهای جدید را به تاخیر می اندازید. سپس از احساس صافی ابریشمی بی عیب و نقص در همه جا لذت ببرید.

در مورد پودر های موبر

محلول طبیعی و ارگانیک برای موهای زائد. پوناتارام برای رفع موهای زائد بدن ما بهترین است. این پودر موهای زائد یک محصول عالی برای رفع موهای زائد یکی از موثرترین و باکیفیت ترین محصولات رفع موهای زائد می باشد که بدون عارضه و سوزش پوست است.بدون سوزش و درد

اگر شما فردی هستید که به دنبال یک محصول ایده آل هستید که بتواند تمام مشکلات را از دغدغه رفع موهای زائد شما دور کند، این یک انتخاب عالی است. این یک پودر موثر و با کیفیت عالی برای رفع موهای زائد است که موها را با خیال راحت و به آرامی از بین می برد

این به شما امکان می دهد رفع موهای زائد را در خانه انجام دهید. پودر موبر حتی کوچکترین موها را بدون ایجاد درد از ریشه پاک می کند. این محصولی است که ارزش سرمایه گذاری را دارد، موها را با خیال راحت و به آرامی از بین می برد

چه بخواهید شریک یا قرار خود را تحت تأثیر قرار دهید یا نگاهی تمیز به باشگاه یا استخر نشان دهید، پودر موهای زائد تیزبر به شما کمک می کند تا بازی آرایش خود را ارتقا دهید. اکنون می‌توانید موهای زائد بدن را بدون بریدگی، تنها در 5 دقیقه از بین ببرید. برای از بین بردن موهای سینه، پشت، شانه ها، بازوها، زیر بغل و پاها ایده آل است.

پودر موهای زائد یک راه حل دائمی برای از بین بردن موهای زائد از بدن شما است. این پودر به از بین بردن موها بدون درد کمک می کند. این پودر به از بین بردن ملایم موها کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده نمک های اسید تیوگلیکولیک و اسیدهای تیولاکتیک هستند. این ترکیبات پیوندهای دی سولفید موجود در کراتین را می شکند و همچنین مو را هیدرولیز می کند تا به راحتی از بین برود.

 پودر موهای زائد تیزبر یک راه حل دائمی ازبین بردن موهای زائد برای همیشه از بدن شما است. این پودر به از بین بردن موها بدون درد کمک می کند. این پودر به از بین بردن ملایم موها کمک می کند. این پودر موهای زائد را با توجه به مصرفتان در یک کاسه بریزید و سپس چند قطره آب به آن اضافه کنید و خمیر غلیظی از آن درست کنید و روی آن قسمت از بدن خود بمالید که می خواهید موهایتان را بردارید.

احتیاط: آن را روی صورت استفاده نکنید. لطفاً این خمیر را با استفاده از برس یا دستکش بمالید و همچنین زیور آلات خود را قبل از استفاده بردارید.

 x/ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

نحوه استفاده از پودر موبر:

نحوه استفاده از پودر موبر ، مقدار کافی پودر موبر را در یک کاسه با آب کافی مخلوط کنید تا خمیر غلیظی به دست آید.

روی موهای بدن بمالید و همچنین مطمئن شوید که تمام موها به درستی پوشانده شده اند.

بگذارید 2-3 دقیقه بماند تا کاملا خشک شود.

کاملاً با آب ساده بشویید و خشک کنید.

 

ویژگی های کلیدی:

حذف موهای زائد بدون درد و همچنین بدون دردسر تنها در چند دقیقه

ساخته شده با مواد طبیعی تسکین دهنده پوست

با استفاده منظم رشد موهای بدن را کاهش می دهد

عاری از مواد شیمیایی مضر

بسیار ملایم روی پوست

برنامه آسان و سریع

به طور طبیعی پوست را لایه برداری می کند و همچنین پوست را روشن می کند.

پوست را نرم و ابریشمی صاف می کند.

دیگر خبری از سوختگی یا بثورات با تیغ نیست.

 

چرا پودر موهای زائد

بهترین ترکیب از مواد طبیعی برای نگرانی های خاص زیبایی و سلامتی

فاقد سولفات، پارابن، اسلیکون و همچنین سایر مواد مضر

شفافیت پوست

مناسب برای انواع پوست

روی حیوانات آزمایش نشده است

100% گیاهی

 s/ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

استفاده از پودر موبر در ناحیه تناسلی خطرناک است؟

نکات استفاده از پودر موبر ، پودرهای موبر دارای مواد شیمیایی قوی هستند که مو را از بین می برند و در صورتی که درست استفاده نشوند، می توانند باعث ناراحتی و سوزش شیمیایی شوند. با این که استفاده از پودر موبر برای ناحیه تناسلی ایمن است، توصیه می کنیم اقدامات احتیاطی زیر را برای کاهش احتمال بروز هرگونه عوارض جانبی ناخواسته انجام دهید:

– ابتدا ناحیه تناسلی را تمیز کنید: توصیه می کنیم ابتدا ناحیه را تمیز کنید تا بتوانید با استفاده از محلول شیمیایی کمتری همان نتایج را بدست آورید. کمتر استفاده کردن از ماده به کم شدن تحریک کمک می کند.

– زمان استفاده از پودر موبر را هوشمندانه انتخاب نمایید: و حتما از دستورالعمل های نوشته شده بر روی بسته بندی پودر موبر اطاعات و رعایت کنید و هیچ گاه بیشتر از زمان توصیه شده موبر را بر روی پوست خود نگه ندارید تا دچار سوختگی و حساسیت نشوید.

– حواستان به زخم های بر روی بدنتان باشد: در صورت داشتن هر گونه زخم باز (مانند بریدگی با تیغ) صحیح است که از پودر های موبر استفاده نکنید چون که احتمال ایجاد شدن حساسیت در این قسمت ها بیشتر است.

پودر موبر برای صورت خوب است یا خیر؟
از آن جا که ممکن است برخی از افراد به انواع روش های از بین بردن موهای زائد حساسیت داشته باشند، دور از تصور نیست که به پودرهای موبر نیز حساسیت داشته باشند. به همین دلیل در تجربه کردن اولین بار استفاده از پودر موبر در ابتدا بهتر است آن را بر روی سطح کمی از ساعد دست خود امتحان نمایید. اگر متوجه بروز خارش، قرمزی و سوختگی در آن قسمت نشدید می توانید از پودر موبر استفاده کنید. درباره کاربرد پودر موبر برای صورت بهتر است یاداور شویم بر روی بسیاری از جعبه های پودرهای موبرنوشته شده است که استفاده از آن جهت از بین بردن مو های صورت و بدن مجاز است. اما همه ما می دانیم پوست صورت نسبت به پوست نواحی دیگر بسیار نازک تر، لطیف تر و حساس تر است. بنابراین استفاده از پودرموبررا برای صورت توصیه نمی کنیم. 
اما پودرهای باکیفیتی به بازار عرضه شده اند که پس از تحقیق و بررسی و اطمینان از نتایجی که افراد دیگر در استفاده از آن داشته اند، می تواند منجر به استفاده از بهترین پودر موبر صورت شود. در این خصوص ابتدا می بایست خمیر آماده شده را بر روی قسمت کوچکی از سطح پوست صورت قرار دهید و پس از گذشت چند دقیقه آن را پاک کرده و سپس آبکشی کنید. باید دقت داشته باشید بعد از از بین بردن موهای زائد صورت با کمک پودر موبر به هیچ وجه صورتتان را با لیف نشویید و آن را به آرامی با حوله لطیف خشک کنید. پس از گذشت یک روز اگر هیچ مشکل و عارضه ای مانند سوختگی، قرمزی و خارش به وجود نیامد می توانید از بهترین پودر موبر صورت که حتما دارای برند معتبری است، استفاده کنید.

داشتن پوستی صاف ابریشمی آرزوی هر دختری است. امروزه راه های زیادی برای خلاص شدن از شر موهای زائد بدن و داشتن پوستی شبیه نوزاد وجود دارد. اما، بهترین گزینه حذف موهای زائد چیست؟ این سوالی است که همه را آزار می دهد!

 

 موهای کمتر بدن هم برای مردان و هم برای زنان

 به طور فزاینده ای مورد نیاز است و جذاب تر به نظر می رسد. بنابراین حذف موهای زائد با روش های مختلفی برای از بین بردن موهای ناخواسته - به طور موقت یا دائم - بسیار رایج است. اما تلاش و هزینه مورد نیاز متفاوت است، همانطور که میزان موفقیت آمیز کردن موهای زائد نیز متفاوت است.

محصولاتی وجود دارند که موهای زائد را از بین می برند و دیگر محصولاتی که  موجب کاهش رشد مو می شوند. در حالی که برخی از محصولات را می توان در فروشگاه ها خریداری کرد، برخی دیگر توسط متخصصان پوست تجویز می شوند و تحت نظارت پزشک استفاده می شوند.

 g/ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

برداشتن مو

محصولات موبر بدون نسخه یا کرم های رفع موهای زائد بدون نسخه در دسترس هستند و باید طبق دستور مصرف شوند زیرا استفاده نادرست می تواند پوست را بسوزاند. انجام یک پچ تست قبل از استفاده از  کرم موبر برای آزمایش هر نوع تحریک یا عدم تحمل پوست بسیار مهم است.

اپیلاسیون شامل استفاده از یک لایه موم ذوب شده روی پوست، سپس کشیدن سریع آن در جهت مخالف رشد مو است. این کار موها را از ریشه بیرون می‌کشد و در نتیجه رشد مجدد مو را کند می‌کند که بسته به فرد ممکن است بعد از دو تا سه هفته رخ دهد.

هر دو روش موم گرم و سرد در دسترس هستند. احتیاط بیشتری با موم گرم لازم است تا مطمئن شوید که آنقدر داغ نیست که پوست را بسوزاند. قرمزی و حساسیت می تواند ساعت ها پس از برداشتن مو ادامه یابد. برخی معتقدند آسیب مکرر به فولیکول های مو ممکن است در نهایت منجر به کاهش رشد مو در محل اپیلاسیون مکرر شود.

عوارض جانبی منفی شامل درد در حین برداشتن، و همچنین موهای رشد کرده یا فولیکولیت، اسکار، هیپرپیگمانتاسیون و درماتیت است. از اپیلاسیون روی پوست های تحریک شده، آفتاب سوخته یا شکسته باید خودداری کرد. همچنین در صورت استفاده از انواع خاصی از کرم های تجویزی آکنه یا مصرف ایزوترتینوئین از اپیلاسیون خودداری کنید. موم می تواند پوست را جدا کند.

انتخاب بین پودر موم یا اپیلاسیون معمولی یک دردسر واقعی است. هدف این راهنما این است که این تصمیم را بسیار آسان تر کند. مو در بدن انسان طبیعی است و بدون توجه به جنسیت رشد می کند. اما چیزی که نمی توان بحث کرد این است که ممکن است گاهی اوقات موهای برخی از قسمت های بدنمان را ترجیح ندهیم.

موهای بدن ممکن است برای برخی ناخوشایند و ناخوشایند به نظر برسند، یا برخی ممکن است بخواهند موهای بدن خود را به دلایل خاص خود حذف کنند. به عنوان مثال، برای کنترل عرق و مشکلات بوی بدن.

 

این کاملا درست است که موهای بدن شما، به خصوص روی سینه، زیر بغل، پشت و جاهای دیگر باعث رشد میکروب‌ها و بلند شدن بوی بدن می‌شوند. تنها راه حل موهای زائد، از بین بردن موهای زائد است!

کاری که باید انجام دهیم اپیلاسیون است.اپیلاسیون نواری شامل ریختن موم روی موهای بدن شما، قرار دادن پارچه روی یک مایع موم قبل از ذوب شدن و کندن نوعی باند از روی پوست شما است. موم نرم ، موها را یکباره از بین می برد.

عوارض جانبی اپیلاسیون نواری گاهی اوقات عمده است و شامل قرمزی، سوزش، درد، بثورات، جای زخم نیز می شود. برخی از افراد پس از انجام اپیلاسیون نواری روی بدن خود از بروز عفونت، خونریزی، واکنش های آلرژیک، برآمدگی های موقت و افزایش حساسیت به آفتاب نیز شکایت کرده اند.

در مورد اپیلاسیون بدون نوار، باید حواستان باشد که از چه محصولاتی برای اپیلاسیون بدون نوار استفاده می کنید. اپیلاسیون بدون نوار را می توان به راحتی در خانه انجام داد. این نوع اپیلاسیون قبلاً نیاز به مراقبت و روش مناسب داشت. اما از زمانی که پودرهای موم گیاهی وارد بازار شده اند، دیگر نه. رفع آسان و موثر موهای زائد بدن. پودرهای موم گیاهی نیز بدون درد هستند و عوارض شدیدی روی پوست نیز ندارند.

 

 مقالات پیشنهادی :

کاربرد پودر موبر

ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر

خرید موم موبر تیزبر کمرد

چرا پودر موم گیاهی باید انتخاب شما برای داشتن پوستی صاف باشد؟

اگر می خواهید موهای بدن را به سرعت از بین ببرید، بدون تحریک، قرمزی، و دیگر موهای ناخواسته، پودر موم گیاهی به عنوان یک نجات دهنده نهایی می آید. این پودر موم ارگانیک ساخت هند با ترکیبات ارگانیک پوستی صاف، بدون مو و نرم را برای شما تضمین می کند.

پودر موم گیاهی مناسب برای انواع پوست، ساخته شده با مواد طبیعی ارگانیک محلی، و به سرعت نتایج خود را نشان می دهد، این پودر موم گیاهی دوست نیازمند شماست. با پودر موم گیاهی به مدت یک ربع با موهای ناخواسته خداحافظی کنید.

بدون شکاف، بریدگی و سوختگی در نتیجه تلاش شما برای از بین بردن موهای ناخواسته بدنتان است. پودر موم گیاهی تیزبر ارزش خرید دارد. به علاوه، در کیف پول شما بسیار مقرون به صرفه است.

در حین تهیه خمیر پودر موم گیاهی، چند قطره گلاب به آن اضافه کنید تا محلول پودر موم با حداکثر محلول را برای خود به دست آورید. اضافه شدن در گلاب باعث آبرسانی، تغذیه و رطوبت پوست شما می شود.

آخرین خداحافظی را با موهای ناخواسته روی بدن خود همراه با سلول های مرده پوست روی سطح و پوسته پوسته شدن پوست. پودر موم گیاهی با پوستی صاف و بازسازی شده اهدا می شود و شما می توانید این درمان گیاهی اپیلاسیون را در خانه خود و در اوقات فراغت خود انجام دهید. با استفاده از پودر موم گیاهی، تنها با اضافه شدن پوستی صاف و بی عیب، احساس یک ققنوس دوباره به دنیا می آورید. با پودر موم گیاهی آماده باشید تا بازوهای نرم، بدون مو و زیبای خود را در لباسی بدون آستین یا پاها در شلوارک به نمایش بگذارید.

 k/ازبین بردن موهای زائد با پودر موبر 

آیا می توانیم روغن نارگیل را بعد از اپیلاسیون بمالیم؟

بله، استفاده از روغن نارگیل پس از اپیلاسیون برای کاهش درد، التهاب، قرمزی و تحریک ناشی از آن توصیه می شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم از روغن نارگیل بکر ارگانیک برای تسکین نواحی موم شده خود استفاده کنید زیرا بیشترین فواید را دارد.

 

آیا وازلین برای استفاده بعد از اپیلاسیون خوب است؟

وازلین به عنوان یک ژل تسکین دهنده پس از استفاده از موم اپیلاسیون ترجیح داده نمی شود زیرا ژل نفتی در واقع منافذ شما را می بندد و باعث ایجاد برآمدگی می شود. حتی اگر پوست خشکی دارید، پس از اپیلاسیون از وازلین استفاده نکنید، به جای آن از روغن‌ها و لوسیون‌های بدن استفاده کنید.

 

چطور پوست را برای اپیلاسیون آماده کنیم؟

ناحیه ای که موهای ناخواسته در آنجا وجود دارد، مناطق مورد نظر اپیلاسیون را بشویید. لایه برداری کنید تا سلول های مرده پوست را از بین ببرید تا فرآیند اپیلاسیون آسان تر شود و در نتیجه پوست بدون مو صاف تر و درخشان تر به نظر برسد. اگر ناحیه ای که می خواهید اپیلاسیون کنید موهای بلندتری دارد، ابتدا موها را به اندازه ای کوتاه کنید که اپیلاسیون راحت تر باشد.

 

آیا دوش گرفتن بعد از اپیلاسیون خوب است؟

تمیز کردن ناحیه ای که به تازگی اپیلاسیون کرده اید برای جلوگیری از افزایش عفونت ها و باکتری ها بسیار مهم است. بنابراین توصیه می شود پس از اپیلاسیون پوست خود دوش بگیرید و سپس با یک لوسیون مرطوب کننده ملایم اقدام کنید. برای دوش گرفتن از آب سرد یا ولرم استفاده کنید و برای تمیز کردن بدن از صابون ملایم استفاده کنید.

 

چرا پودرموم تیزبر بهترین گزینه جهت رفع موهای زائد بدن است؟

زیرا سریع، آسان و بسیار مؤثر است و در عین حال جیب‌پسند است. سایر روش های رفع موهای زائد مانند اپیلاسیون سنتی درد زیادی ایجاد می کند، استفاده از تیغ باعث بریدگی و رشد موهای زائد می شود و کرم های موبر حاوی مواد شیمیایی زیادی هستند که می توانند در دراز مدت به پوست شما آسیب برسانند. اما پودر موم طبیعی ما از ایمن ترین مواد تشکیل شده است که ثابت شده است که برای پوست مفید است، بدون اینکه عوارض جانبی ایجاد کند.

انتخاب ابزار مناسب حذف موهای زائد اغلب دشوار است. کدام بهترین است - تیغ، انواع موم اپیلاسیون، اپیلاتور یا کرم موبر؟ بستگی به الف) سهولت و سرعت ابزار، ب) مدت نتیجه، ج) درد ایجاد شده و د) قیمت دارد.

موم

می توانید موهای خود را در خانه واکس بزنید یا برای همین کار به سالن بروید. انواع موم سرد و گرم در بازار موجود است.

 

الف) سهولت و سرعت

انجام اپیلاسیون در خانه آسان نیست، به خصوص زمانی که تازه کارها آن را امتحان می کنند. بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید، کسی که تکنیک جلوگیری از درد و کشیدگی پوست را می داند. این یک فرآیند زمان بر است.

 

ب) مدت نتیجه

ایده این است که یک لایه موم مایع روی پوست قرار دهید، که به رشته های مو می چسبد، آن را با یک نوار بپوشانید و سپس نوار موم را از روی پوست بکشید - این به نوبه خود تارهای مو را از ریشه بیرون می کشد. بنابراین، نتیجه برای 3-6 هفته باقی می ماند.

 

ج) درد

البته کندن مو به خصوص در نواحی ظریف و حساس می تواند دردناک باشد. همینطور می تواند موجب تحریک پوست شود.

 

کرم موبر

یکی دیگر از روش های رایج رفع موهای زائد استفاده از کرم موبر است که موهای بالای پوست را حل می کند.

 

الف) سهولت و سرعت.

باید کرم را حدود 10 دقیقه روی پوست نگه دارید و بشویید. موهای بالای پوست از بین می روند.

 

ب) مدت نتیجه

از آنجایی که ریشه مو هنوز در پوست باقی مانده است، نتیجه حدود 4 روز باقی می ماند. موهای جدید بر خلاف نتیجه اصلاح، ظریف و طبیعی به نظر می رسند.

 

ج) درد

این یک فرآیند بدون درد است، اما مواد شیمیایی موجود در کرم می‌توانند باعث خارش پوست یا ایجاد لکه‌های تیره روی پوست در ساقه‌های مو شوند. این یک نه مطلق در صورت و نواحی حساس است.

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT