مقالات

ترکیبات پودر موبر|کرم های موبر|موهای زائد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ترکیبات پودر موبر؛ بهترین و به روز ترین ترکیب اصلی که تشکیل دهنده کرم های موبر هستند، کلسیم هیدروکساید و هیدروکسیدسدیم تیوگلیکولات به اضافه آهک و رطوبت است. مهم ترین کار این ترکیب ، شکستن ترکیب کراتین موجود در موهای رشد یافته ی قسمت های مختلف بدن بوده و با این عمل باعث نظافت سطحی ناحیه مورد نظر می شود.
برخلاف تصور عمومی ، پودر موبر تیزبر موجب از بین رفتن کوتیکول مو نمی شود ، در واقع این ترکیب موجب حذف ریشه ی موها نمی گردد و همانطور که گفته شد تنها باعث شکستن کراتین مو در ناحیه های مهم و حساس شده و موجب تمیزی موهای زائد آن ناحیه می گردند.

Shaving powder compounds

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات تیزبر کمرد با ما در ارتباط باشید

تماس با ما


آیا ترکیبات موجود در موبرها خطر عفونت های تناسلی را افزایش می دهند؟


موبرها علاوه بر اینکه به راحتی موهای ناحیه تناسلی را از بین می برند باعث نرمی و لطافت پوست در ناحیه مورد نظر شده و همچنین سفیدی رنگ پوست نیز از تاثیرات استفاده از این پودر می باشد.
در هر حال پوست برخی افراد نسبت به برخی موبرها از خود واکنش نشان می دهد که این واکنش، اغلب به صورت حساسیت پوستی و آلرژی ( قرمزی پوست، خارش و التهاب پوستی) می باشد. برای جلوگیری از این حساسیت پوستی توصیه می شود قبل از استفاده از کرم و پودر های موبر کمی از آن بر روی پوست فرد امتحان شود. بهتر است امتحان پودر یا کرم موبر بر روی قسمتی از زانو و یا پشت زانو باشد که در صورت بروز هرگونه آلرژی در معرض دید نباشد.
بنابراین موبرها هیچ مشکلی در خصوص عفونت های تناسلی و مشکلات عفونی ایجاد نمی کنند ، همچنین متخصصان در این مورد توصیه می کنند که از موبرها فقط برای روی ناحیه تناسلی (قسمت دارای موهای زائد) استفاده شود و در نزدیکی دهانه واژن از این پودر استفاده نگردد.
در هر صورت اگر پوست فرد به ترکیبات پودر موبر آلرژی نشان داد بهتر است از هیچ یک از محصولاتی از این دست استفاده نکند زیرا این محصولات دارای ترکیب پایه ای یکسانی می باشند.

 

اپیلاسیون موهای زائد

خلاص شدن از شر موهای زائد به طور طبیعی ممکن است دست نیافتنی به نظر برسد، اما در مقایسه با اپیلاسیون و اپیلاسیون ساده ترین و بدون درد است.

پودر بهداشتی موبر موهای زائد طبیعی ترکیبی از پودرهای ساخته شده از مواد طبیعی هستند که به حذف موهای زائد هنگام استفاده روی پوست کمک می کنند. این پودرها به طور کلی حاوی موادی هستند که از طبیعت مانند پودرهای ریشه، گیاهان، مواد معدنی، خاک رس و اسانس ها به دست می آیند.

آنها برای از بین بردن طبیعی مو بدون نیاز به مواد شیمیایی خشن یا تیغ کار می کنند. این رویکرد طبیعی می تواند نه تنها موها، بلکه هرگونه کثیفی یا عرق زیرین را که در فولیکول ها گیر کرده است را از بین ببرد و در نتیجه پوستی نرم تر و نرم تر داشته باشد.

پودرهای طبیعی حذف موهای زائد حاوی مواد طبیعی هستند و یک گزینه محبوب حذف موهای زائد "بدون مواد شیمیایی" هستند زیرا هیچ ماده شیمیایی خشن در آنها استفاده نمی شود.

اپیلاسیون که توسط زنانی که طرفدار پوست صاف تر هستند و حذف مو توسط ریشه آن ترجیح داده می شود، ممکن است رقابت با محبوبیت رو به رشد جایگزین های طبیعی را دشوار بدانند.

با این حال، روش های طبیعی برای سلامت پوست مفید هستند و همچنین خطرات ناشی از تماس با مواد شیمیایی سمی موجود در کرم ها و لوسیون های موبر را به حداقل می رساند.

ترکیب این مواد قوی به کاهش لکه ها و ناهمواری پوست کمک می کند و از پوست در برابر تهاجمات خارجی مانند آلودگی و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند

معمولاً ما نوعی مقاومت در برابر اپیلاسیون، نخ و سایر روش‌های رفع موهای زائد مانند تراشیدن، کوتاه کردن یا کندن آن پیدا می‌کنیم که همیشه منجر به نتایج نهایی با درد می‌شود. این روش‌ها عوارض جانبی مختلفی مانند بثورات پوستی یا سوختگی پوست یا دست‌ها و پاهای توت‌فرنگی را در پی خواهند داشت. از این رو، روش‌های مختلف حذف موهای زائد دیگر را پیدا می‌کنیم که برای پوست بدن و نواحی صورت ما کاملاً دردناک‌تر و بی‌خطر هستند و از تمام سوختگی‌ها و بثورات با تیغ چشم‌پوشی می‌کنند.

 

بهترین روش حذف موهای زائد

از این رو هدف ما یافتن بهترین روش حذف موهای زائد است که استفاده از آن ایمن و بدون درد باشد و بسیار راحت باشد. ما تبلیغات مختلفی را در رابطه با محصولات موجود در بازار مربوط به رفع موهای زائد می بینیم، اما اینکه آیا آنها به اندازه کافی خوب هستند که بتوان از آن استفاده کرد، این سوال است. گاهی اوقات ما تمایل داریم از روش اصلاح استفاده کنیم که مخصوصاً برای پوست زنان بسیار خشن است، از این رو یافتن روشی مطمئن و موثر برای از بین بردن موهای صورت و موهای بدن در خانه عامل کلیدی برای ما خواهد بود.

 در میان گزینه‌های فراوان، یکی از بی‌دردترین، مؤثرترین و کارآمدترین آنهاست که نتایج را به ما ارائه می‌کند و عاملی را به عنوان بهترین محصول یا روش حذف مو به ما می‌دهد. هدف اصلی این است که از بین بردن موهای زائد به روشی آسان و بدون هزینه و درد زیاد بدن به عنوان کارآمدترین روش رفع موهای زائد در نظر گرفته شود. از این رو انجام تمامی این فاکتورهای مثبت توسط پودر موبر بدن تیزبر انجام می شود که پودری طبیعی و خالص است که می تواند در نواحی صورت و بدن بدون هیچ گونه عوارض جانبی استفاده شود و پس از استفاده، پوششی صاف ابریشمی برای پوست ایجاد می کند.

حتی درمان‌های بالینی مانند لیزر موهای زائد فرآیند بسیار پیچیده‌ای است، اما همچنین درمان گران‌قیمتی برای رفع موهای زائد برای هر کسی که در دسترس است، انجام می‌شود. از این رو انتخاب بهترین روش حذف موهای زائد، انتخاب محصول حذف موهای زائد است که محصولی کاملا طبیعی و می تواند برای پوست بی خطر باشد. از این رو، از بین بردن تمام سردرگمی‌ها در مورد بهترین محصول حذف موهای زائد مانند پودر بهداشتی موهای زائد تیزبر، برای هر دختری آسان خواهد بود تا به دنبال آن باشد تا پوستی صاف ابریشمی ایمن و حذف موهای بسیار کارآمد در خانه داشته باشد.

 f/ترکیبات پودر موبر

مواد برای رفع موهای زائد

اصطلاح اپیلاتور به معنای «از بین بردن مو» است. با این حال، بسیاری از محصولات شیمیایی که به صورت کرم، لوسیون، پودر، ژل، رول یا اسپری هستند که از شر موها خلاص می‌شوند،. آنها برای از بین بردن موهای زائد عالی هستند و بسیاری از زنان و مردان از آنها برای بدن و نواحی صورت خود استفاده می کنند.

فرآیند حذف موهای زائد بسته به ضخامت مو و فرمول سازنده حدود 5 تا 10 دقیقه طول می کشد. موهای ضخیم تر از موهای نازک تر به زمان بیشتری برای شکستن نیاز دارند. نسخه‌های مرطوب‌کننده یا ملایم معمولاً در سمت طولانی‌تر قرار دارند و نسخه‌های آن سریع‌تر ساخته می‌شوند. هنگامی که واکنش شیمیایی کار خود را کامل کرد، موها را می توان به راحتی با کاردک پاک کرد.

 

هنگامی که یک کرم موبر قوی و قلیایی بر روی موهای ناخواسته استفاده می شود، به صورت ماده ژله ای شکل می گیرد. پیوند سوفلیت موها جدا می شود و با کمک کاردک به راحتی از بین می رود. مواد شیمیایی مسئول از بین بردن موهای زائد در کرم‌های پاک‌کننده طیفی از محصولات تیوگلیکولیک اسید (مانند تیوگلیکولات پتاسیم، تیوگلیکولات سدیم و تیوگلیکولات کلسیم) هستند.

 

یکی از کارآمدترین مواد شیمیایی خارج از محدوده اسید تیوگلیکولیک که در بالا ذکر شد، تیوگلیکولات پتاسیم است. این ماده متداول ترین ماده فعال اولیه در مواد موبر است. در یک محلول آبی با PH مناسب به اسید تبدیل می شود که روی مو تاثیر می گذارد. پیوندهای دی سولفید موجود در کراتین را می شکند و مو را ضعیف می کند به طوری که به راحتی از جایی که از فولیکول مو خارج می شود خراشیده می شود. تجزیه تحت تأثیر هیدروکسید کلسیم یا هیدروکسید پتاسیم است. آنها بیش از حد وجود دارند تا اسید تیوگلیکولیک را قادر می سازند تا با زنجیره های اتصال سیستین در پروتئین مو واکنش نشان دهد.

پودر موهای زائد تیزبربا ترکیبات گیاهی مختلف بر اساس فرمول بسیار ماهر و بر اساس تحقیقات حاصل از فرمول ترکیبی خوب ساخته شده است و می تواند پوستی صاف را پس از استفاده درست مانند ابریشم برای شما به ارمغان آورد.

 

از کدام نواحی بدن می توان استفاده کرد؟

این پودر موبر برای صورت به از بین بردن موهای زائد صورت و بدن بدون هیچ عارضه ای کمک می کند و از این رو می توان آن را روی نواحی صورت مانند لب بالایی، چانه، موی های کناری، گردن، بالای چانه و ابرو یا جلوی سر نیز استفاده کرد. می توان از آن در زیر بغل، دست ها، پاها، نواحی خصوصی، شانه ها، ناحیه پشت و حتی در نواحی سینه و شکم زنان استفاده کرد.

 

چرا این روش برای حذف مو انتخاب کرد؟

از آنجایی که پودر موهای زائد تیزبربه بهترین وجه برای ایمنی پوست پس از استفاده ساخته شده است، نه تنها راهی بسیار کارآمد برای از بین بردن موها از بدن و نواحی صورت به راحتی از جمله نواحی خصوصی است.

نحوه استفاده از موهای زائد

مقدار مورد نیاز پودر، آب معمولی و یک قاشق غذاخوری گلاب را بردارید و مخلوط کنید و مانند خمیر دندان آماده کنید.

خمیر را به طور معادل مانند ماسک روی موهای ناخواسته روی نواحی صورت و بدن بمالید.

خمیر مالیده شده را به مدت حدود 15 تا 20 دقیقه روی نواحی بگذارید سپس با دستمال کاغذی یا با دستمال مرطوب با فشار ملایم قسمت ها را پاک کنید.

بعد از مدتی می توانید محل را به خوبی با آب و صابون ملایم بشویید.

 

مقالات پیشنهادی:

پودر موبر آلوئه ورا

واجبی بدون بو

استفاده از پودر موبر

موبر بدون بو

نکات دیگر:

روی نواحی رشد کرده مو بمالید زیرا فقط مانند کرم های موبر معمولی عمل می کند. نیازی به برداشتن موها با تراشیدن یا اپیلاسیون و سپس اعمال نیست، بنابراین فقط روی موهای رشد کرده بمالید.

 

مزایای اصلی پودر موبر

شما می توانید موهای زائد را بدون درد به راحتی از بین ببرید و چربی طبیعی موجود در پوست خود را حفظ کنید. استفاده از آن بسیار سریع است و زمان زیادی را صرف نمی کند. مزایای دیگر مانند سفید شدن پوست و حذف سلول های مرده با میکرو اسکراب. نگران جوش یا سوختگی روی پوست نباشید.

 

آیا مواد موجود در این پودر بی خطر هستند؟

همانطور که قبلا ذکر شد با مواد بسیار طبیعی ساخته شده است که پوست شما را تسکین می دهد و بعد از هر بار استفاده آن را به خوبی ناز می کند و روغن طبیعی پوست شما را به همان شکلی که هست در آن ناحیه حفظ می کند و از این رو هیچ اثر نامطلوبی ندارد.

 s/ترکیبات پودر موبر

چه نوع پوستی مناسب است؟

این محصول برای انواع پوست مناسب است، حتی اگر پوست خشک، پوست چرب، پوست حساس یا پوست معمولی دارید، پودر موهای زائد بسیار تسکین دهنده و آرامش بخش خواهد بود که بدون نگرانی روی آن استفاده کنید.

موضوعات حساس

حذف موهای زائد هم برای مردان و هم برای زنان مهم است. شما باید موهای زائد بدن خود را از بین ببرید تا ظاهری عالی و ظاهری داشته باشید، اما به رویکردهای متفاوتی نیاز دارید. چیزی که روی صورت کار می کند روی پاها نمی تواند کار کند و بالعکس. همچنین پوست برخی از قسمت های بدن نسبت به سایرین حساس تر است. برای رفع موهای زائد بدن هرگز یک رویکرد یکسان برای همه وجود ندارد.  خوشبختانه روش های زیادی برای رفع موهای زائد وجود دارد و برخی از آنها برای پوست های حساس طراحی شده اند. یک تحقیق کوچک به شما کمک می کند تا بهترین روش را پیدا کنید.

 

بیکینی

ناحیه بیکینی برای اکثر افراد منطقه حساسی است، اما این نباید مانع از پوشیدن بیکینی شود. کرم موبر در این ناحیه بهترین عملکرد را دارد - بدون درد است و در مقایسه با اصلاح موها را طولانی‌تر نگه می‌دارد. حتما قبل از استفاده دستورالعمل استفاده را به دقت بخوانید. آزمایش پچ قبل از اولین استفاده توصیه می شود تا پوست شما واکنش نامطلوبی به محصول نداشته باشد. کرم حذف موهای زائد تیزبر کمرد را امتحان کنید، که برای پوست حساس ناحیه بیکینی و همچنین در زیر بغل فرموله شده است.

 

صورت

پوست صورت بسیار نازک و ظریف است. محصولات رفع موهای زائد که در جای دیگری از بدن کار می کنند را نمی توان روی صورت استفاده کرد. می توانید کندن، اپیلاسیون و نخ کردن مو را امتحان کنید. این روش ها به شما کنترل کاملی بر میزان موهایی که می خواهید هدف قرار دهید، می دهد. شما می توانید به راحتی ابروها و لب بالایی خود را بردارید، زیرا باید هر مو را به صورت جداگانه با استفاده از موچین بچینید.

نخ کردن یک روش محبوب برای فرم دادن به ابرو است. این به سادگی از یک نخ پیچ خورده برای از بین بردن موهای ناخواسته ابرو استفاده می کند. این یک روش دقیق و سریع است، اگرچه بهتر است توسط یک آرایشگر در سالن انجام شود.

اپیلاسیون برای نواحی بزرگتر پوست بهتر است و از آنجایی که موها را از ریشه پاک می کند، روش خوبی است. موها با اپیلاسیون متوالی ریزتر، نرم تر و کمتر دیده می شوند. نتیجه همچنین ماندگاری بیشتری دارد. محصولات تیزبر کمرد را امتحان کنید، یک کیت اپیلاسیون فشرده که برای رفع موهای زائد صورت طراحی شده است. لوله با استفاده آسان به شما کمک می کند تا مقادیر دقیق موم را روی نواحی خاص پوست بمالید. این محصول شرکت تیزبر کمرد برای پوست های حساس عالی است.

 

پاها

پوست پاها به اندازه پوست صورت یا خط بیکینی حساس نیست، اما برخی از افراد می توانند پوست حساس تری نسبت به دیگران داشته باشند. اپیلاسیون یک تکنیک محبوب برای پاها است - در مقایسه با اصلاح، موها ریزتر شده و به آرامی رشد می کنند. نوارهای موم تیزبر کمرد برای پوست های حساس با روغن بادام و ویتامین E فرموله شده اند که مرطوب کننده های فوق العاده ای هستند. اگرچه اصلاح پاها به خوبی کار می کند، اما می تواند برای پوست های حساس تحریک کننده باشد. اگر مجبور به اصلاح هستید، از ژل یا کرم اصلاح استفاده کنید که حاوی مواد ملایم است و می تواند از پوست در برابر بریدگی ها و بریدگی ها محافظت کند. بنابراین، برخی از نواحی پوست حساس‌تر از سایرین هستند، در حالی که برخی از افراد پوستی دارند که در همه جای پوست حساس‌تر است. به همین دلیل است که باید روش و محصولی را انتخاب کنید که مناسب نوع پوست شما باشد.

گزینه های زیادی در مورد حذف موهای زائد وجود دارد که انتخاب یکی از آنها دشوار است. بسیاری از ما تمایل داریم به سراغ چیزهایی برویم که راحت تر است، و محصولاتی را انتخاب کنیم که بوی و حس خوبی داشته باشند تیزبر کمرد از عشق شما به رایحه‌های طبیعی، از وانیل دلربا گرفته تا روغن غنی آووکادو، برای ارائه عطر طبیعی در طیف تسکین‌دهنده‌ای از موم‌ها، کرم‌ها و کیت‌های حذف مو استفاده می‌کند.

 

نوارهای مومی

نوارهای موم سرد برخی از راحت ترین تکنیک های رفع موهای زائد را ارائه می دهند. آنها با موم از قبل استفاده شده عرضه می شوند، بنابراین حذف موهای زائد سریع و آسان است. نوارهای موم سرد را می توان روی بازوها، پاها، خط بیکینی و زیر بغل استفاده کرد. نوارهای مومی الهام‌های طبیعی تیزبر کمرد از 90 درصد مواد طبیعی مانند رزین درخت کاج تشکیل شده‌اند. آنها بیشتر با آلوئه تسکین دهنده غنی شده اند. این نوارهای مومی برای پوست های حساس عالی هستند. اما محصول را فقط پس از مطالعه برچسب مراقبت و آزمایش محصول ابتدا استفاده کنید. تیزبر کمرد همچنین دارای نوارهای موم صورت طبیعی الهام بخش است که موهای زائد صورت را از بین می برد و در عین حال به آرامی پوست را تغذیه می کند.

 

موم شرقی

این یک روش اپیلاسیون محبوب است و یک جلسه اپیلاسیون واقعا خوب را نیز ارائه می دهد. همچنین به عنوان شکرک کردن شناخته می شود، شامل لایه بندی پوست در یک خمیر شکر گرم و کمی غلیظ شده و کشیدن آن برای از بین بردن مو از ریشه است. موم شرقی تیزبر کمرد برخلاف روش کلاسیک شکرگذاری با استفاده از نوارها حذف می شود. این نوارها در حال حاضر با استفاده از مواد 100% طبیعی مانند روغن آرگان برای تسکین انواع پوست های حساس، خشک و نرمال در دسترس هستند. می توانید نوارها را به سرعت در اجاق مایکروویو یا حمام آب گرم کنید. قبل از اینکه دستورالعمل استفاده را به دقت بخوانید از آن استفاده نکنید.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT