مقالات

خواص نوره برای بدن|خواص نوره کشیدن بدن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

توضیحات راجب خواص نوره برای بدن؛ تحقیقات ما روی ترکیب فرمول و انتخاب مواد متمرکز شده است تا حداکثر خواص نوره برای بدن با حداقل مواد تشکیل دهنده جمع شود.
نوره یک محصول زیست تخریب پذیر و 100٪ طبیعی داشته است تا بدن و مو را با کیفیت های برتر از همه چیز موجود تمیز کند. بافت باید کف و ابریشمی داشته باشد و باعث می شود پوست مرطوب شود و پوست آن راحت شود. پودر مورد نیاز برای غلیظ شدن است ، تا از مقادیر کمی استفاده شود. نوره برای بدن مفید و خواص نوره برای بدن بسیار است به همین دلیل بر اهمیت نوره در طب اسلامی بسیار تاکید شده است.

Properties of light for the body

تیزبرکمرد یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های موم اپیلاسیون، پودر موبر و کرم موبر 

تماس با ما


در ادامه به خواص نوره می پردازیم:

از بین بردن موهای زائد
2 در 1 شستشوی بدن و موبری
زیست تخریب پذیر
بافت فوم غنی
100٪ کل مواد تشکیل دهنده نوره از منشا طبیعی است.
5/26٪ کل مواد تشکیل دهنده آن از طریق کشاورزی ارگانیک است.
اگر پودر استفاده شده مرغوب نباشد اثرات این پودر به صورت ضد التهابی نشان داده می شود ، و بعضی از آن ها منجر به قرمزی پوست می شود.


خواص نوره برای بدن


نوره برای سلامتی مزایای زیادی دارد.
پوست خود را حالت دهید.
رشد مو سالم را ترویج می کند.
کاهش حجم مو
استفاده از این محصول بسیار آسان است و پوست را خیلی صاف می کند. فقط مطمئن شوید که مقدار زیادی از آن را در آب حل نکنید و به مقدار لازم از پودر استفاده کنید.
شما به آرامی آب اضافه می کنید. به سادگی آن را در مناطقی که می خواهید موهایتان برداشته شود بمالید و سپس 8 دقیقه صبر کنید. وارد دوش شوید و محصول و موهای زائد را با دستمال یا هر چیز دیگری پاک کنید.
در استفاده منظم از محصول از پودرهای رفع کننده مو باعث کندتر شدن روند رشد مو در هر کجا که استفاده شود می شود. این پودر را می توان در هر مکانی حتی در حین مسافرت حمل کرد. با استفاده از پودر موبر در زمان و مکان مناسب اندام خود را زیبا و نرم جلوه دهید. مقدار موجود در هر بسته نوره را می توان دو بار برای دست ، پا و زیر بغل استفاده کرد.

موهای شکم: از بین بردن آسان در خانه

 تیزبر کمرد به شما این امکان را می دهد که سالن را رها کنید و در راحتی خانه خود موهای زائد را حذف کنید. اگر از پودر های بهداشتی بدن استفاده می کنید،

از آنجایی که موهای زائد شکم به راحتی در خانه برداشته می شوند، می توانید آن قرار ملاقات های سالن را لغو کنید. بسته به نوع پوست، رنگ و آلرژی خود، باید روش های خود را با احتیاط انتخاب کنید. حالا بیایید در مورد گزینه ها صحبت کنیم.

 

موبر (کرم های موبر)

بسیاری از محصولات موبر برای انواع پوست ساخته شده اند. استفاده از آنها بسیار ساده و نسبتاً ارزان است. برخی از آنها می توانند در عرض چند دقیقه عمل کنند و موها را بشکنند تا به راحتی پاک شوند. آنها همچنین به طور دقیق برای تجزیه فولیکول مو فرموله شده اند.

اگر می خواهید سریع و آسان موهای زائد شکم را از بین ببرید، می توانید کرم های موبر تیزبر کمرد را امتحان کنید. کرم های موبر تیزبر کمرد  با در نظر گرفتن انواع پوست های حساس برای افراد ساخته شده اند. آنها با ترکیباتی مانند شیر نیلوفر، آلوئه ورا، ویتامین E، کره شی و غیره فرموله شده اند. فناوری ابریشم و تازه به شما کمک می کند پوستی صاف داشته باشید و آن را به مدت 24 ساعت مرطوب نگه می دارد.

 

  1. اپیلاسیون

اپیلاسیون فرآیند دیگری است که با آن می توانید با موهای شکم خداحافظی کنید. اگر قبلاً به اپیلاسیون عادت نداشته باشید ممکن است این روش کمی به شما آسیب برساند، اما مزیت آن این است که نتایج طولانی مدت است. اپیلاسیون در از بین بردن مو از معده بسیار مؤثر است زیرا مستقیماً روی ریشه تأثیر می گذارد.

اگر نمی خواهید دردسر گرم کردن موم و کثیف شدن را نداشته باشید، باید نوارهای موم آماده برای استفاده تیزبر کمرد را امتحان کنید. نوارهای موم آماده برای استفاده تیزبر کمرد محصولی با کارایی و فرمول دقیق طراحی شده است. اگر می‌خواهید موهای زائد شکمی را در خانه انجام دهید، این نوارهای آماده واکس برای شما مناسب هستند. این نوارهای مومی به شما کمک می کند تا تنها با چند بار کشیدن سریع پوستی صاف و لایه بردار داشته باشید. این نوارهای مومی بدون دردسر و بهم ریختگی هستند و موها را از ریشه بیرون می‌کشند. این نوارهای مومی تنها در 3 مرحله کار می کنند - پوست کندن، اعمال و کشیدن.

 f/خواص نوره برای بدن

مزایای استفاده از نوارهای موم تیزبر کمرد آماده برای استفاده:

نوارهای موم تیزبر کمرد پوست را لایه برداری می کند و تا 3-4 هفته نرمی فوق العاده ای ایجاد می کند

نوارها دارای کره شی هستند که پوست را مرطوب می کند و عطر دلپذیری به آن می دهد

زبانه به شما کمک می کند تا قبل از کشیدن زبانه به خوبی آن را به خوبی در دست بگیرید.

این نوارها روی موهای کوتاه نیز کار می‌کنند و با استفاده منظم ، موهای نرم ‌تر و ظریف ‌تری به دست می‌ آورید که رشد مجدد آنها به زمان بیشتری نیاز دارد.

نوارهای موم تیزبر کمرد آماده استفاده هستند و برای استفاده کردن عالی هستند

نوارهای موم تیزبر کمرد برای کار بر روی نواحی مانند گونه ها ، لب بالایی و چانه طراحی شده اند.

نوارهای موم برای پوست های حساس نیز مناسب است

نوارهای وکس تیزبر کمرد را می توان روی موها فقط 1.5 میلی متر یا بیشتر استفاده کرد، بنابراین زمان انتظار کمتری بین جلسات اپیلاسیون متوالی وجود دارد.

موهای شکم برای مردان و زنان کاملاً طبیعی است. اگر موها شما را آزار می دهند، گزینه های زیادی برای رفع موهای زائد در خانه دارید. در نهایت به میل شما بستگی دارد. اگر روشی را پیدا کردید که برای شما مناسب نیست، همیشه می توانید راه های دیگری را کشف کنید.

 

موهای زائد ناحیه تناسلی: برداشتن و مراقبت پس از وکس

موهای زائد ناحیه تناسلی یک مشکل گسترده است زیرا موهای ناحیه بیکینی ضخیم ‌تر و فرفری ‌تر از موهای هر قسمت دیگر بدن شما هستند. از این رو، احتمال بیشتری وجود دارد که موها به جای رشد در داخل پوست، رشد کنند. هر چه موها ضخیم ‌تر باشند، نوک آن تیزتر است و سریع‌ تر می ‌تواند پوست را سوراخ کند. موهای مجعد نیز دارای خمیدگی طبیعی هستند که باعث می شود در داخل پوست پیچ و تاب بخورند. وقتی این عوامل کنار هم قرار گیرند، احتمال زیادی برای داشتن موهای زائد ناحیه تناسلی وجود دارد.

و، اگر همه اینها ناپسند به نظر می رسد، به این دلیل است که اینطور است. موهای رشد کرده در صورت آلوده شدن شدید می توانند ناخوشایند، دافعه و حتی مضر باشند.

با این حال، شما همیشه مستعد رشد موهای درونی نیستید. با کمی پیشگیری و آگاهی، می توانید بهترین را داشته باشید: یک خط بیکینی نرم و بدون مو بدون برآمدگی.

 

برداشتن مو

بهترین راه رفع موهای زائد بدن زیر پوستی، حذف آنها از ریشه است. و روش اپیلاسیون است. نوارهای مومی آماده برای استفاده تیزبر کمرد محصولی با کارایی و فرمول با دقت طراحی شده است. اگر می خواهید پوستی صاف و بدون مو در خانه داشته باشید، این نوارهای آماده واکس برای شما عالی هستند. این نوارهای مومی به شما کمک می کند تا تنها با چند حرکت سریع پوستی نرم و لایه بردار داشته باشید. شما نیازی به تجهیزات پیچیده اپیلاسیون ندارید یا نیازی به آماده شدن برای قرار ملاقات ندارید. این نوارهای مومی بدون آشفتگی هستند و موها را از ریشه بیرون می‌کشند. شما می توانید این حذف موهای زائد را از راحتی در خانه خود انجام دهید.

 

مقالات پیشنهادی :

ترکیبات پودر موبر

پودر موبر مخصوص بانوان

چگونه موهای زائد را از بین ببریم

 پودر موبر بدن

مراقبت های بعد از برداشتن مو

مراقبت از پوست از رشد موهای زائد ناحیه تناسلی، صرف نظر از هر روشی که انتخاب می کنید، جلوگیری می کند. ضرب المثل قدیمی که می گوید «پیشگیری بهتر از درمان است» به ویژه زمانی درست به نظر می رسد که لباس های شما در برابر خط بیکینی که به تازگی تراشیده شده است، ساییده شود.

باید این ناحیه را اغلب لایه برداری کنید. حذف منظم سلول‌های مرده پوست کمک می‌کند تا موها به‌جای رشد روی لکه‌های خشک به سمت بالا نگه داشته شوند. معمولاً باید حداقل هفته ای یک بار این ناحیه را لایه برداری کنید. با این حال، عود ایده آل به نوع پوست شما، سایر محصولات اپیلاسیونی که استفاده می کنید، تعداد دفعات اپیلاسیون و آب و هوا بستگی دارد. می توانید به جای محصولات خشن برای لایه برداری از حوله استفاده کنید، اما از هر چیزی به خصوص درشت اجتناب کنید.

رایج ترین شما همچنین می خواهید به طور مکرر مرطوب کنید. مطمئن شوید که بعد از دوش گرفتن از لوسیون مرطوب کننده عمیق استفاده می کنید تا پوست نرم و انعطاف پذیر بماند. هنگامی که پوست صاف است، به راحتی موها به راحتی رشد نمی کنند. با نوشیدن آب در طول روز خود را از داخل به خوبی هیدراته نگه دارید.

دقت کردن به  لباس هایی که می پوشید نیز ضروری است. هر لباسی که در اطراف ناحیه بیکینی شما در چند ساعت اول پس از اصلاح صورت می‌گیرد، می‌تواند موها را تشویق کند که دوباره به داخل پوست رشد کنند.

k/خواص نوره برای بدن

در گذشته، پوست بی عیب و نقص مفهوم زنانگی را تعریف می کرد، به همین دلیل است که بسیاری از زنان برای دستیابی به اندام ایده آل برای انجام هر کاری و هر کاری تحت فشار بودند. در واقع، این شامل سرمایه گذاری در تکنیک های مختلف حذف موهای زائد می شود.

علاوه بر این، اگر می خواهید با جامعه سازگار شوید، باید استانداردهای زیبایی آن را رعایت کنید. این فقط به این معنی است که بیشتر زنان این امتیاز را نداشتند که واقعاً بخواهند بتراشند، چیدن یا اپیلاسیون کنند. از آنجایی که مودار بودن مفهومی است که با تصویر یک خانم جور در نمی آید، از بین بردن موهای بدن بیشتر یک ضرورت بود تا یک گزینه.

این ممکن است دلیلی باشد که زنان هنوز هنگام صحبت در مورد موهای بدن احساس خجالت می کنند. اما خوشبختانه، ما در عصری زندگی می کنیم که مثبت بودن بدن و توانمندسازی زنان را در بر می گیرد. بنابراین، حذف موهای زائد دیگر یک روال زیبایی نیست که هر زنی باید آن را طی کند، و در عوض، افراد از هر جنسیت به دلایل درستی این کار را انجام می دهند.

بسیاری از خانم ها به دلیل نتایج خوبی که می توانند به دست آورند، موهای صورت را با موم حذف می کنند. ابروها، لب بالا، ناحیه ای که دقیقا در کنار لبه ها و نزدیک به گونه ها قرار دارد: مهم نیست که در مورد کدام یک از این مناطق صحبت می کنیم، بسیار حساس هستند و کاملاً در معرض دید هستند. هر اتفاقی که برای صورت شما بیفتد بسیار قابل توجه خواهد بود. متأسفانه، اگر پس از درمان اپیلاسیون صورت، علائم یا واکنش های نامطلوبی داشته باشیم، به دلیل حساسیت بالای این ناحیه دردناک خواهد بود – البته ناگفته نماند که خجالت آور خواهد بود. مطمئناً در مورد یک لکه پوستی سوخته، زخمی یا پوسته پوسته شده در بالای ابرو، لب بالایی یا گونه خود احساس خودآگاهی خواهید داشت آسیب های پوستی بعد از اتفاق های اپیلاسیون اگر به درستی از این آسیب ها مراقبت نشود ، می تواند یک اسکار دائمی از خود بر جای بگذارد.

 

محصولات حرفه ای رفع موهای زائد

محصولات حرفه ای نه تنها کیفیت بالاتری دارند، بلکه با مواد ایمن تری نیز ساخته می شوند و در ارائه های بسیار متنوع تری ارائه می شوند. هر زیبایی‌شناس خوب باید به این نوع محصولات اپیلاسیون پایبند باشد تا تضمین کند که مشتریانش با بهترین گزینه‌های موجود مراقبت می‌شوند. در اینجا برخی از مزایای انتخاب محصولات حرفه ای رفع موهای زائد برای شما آورده شده است:

مواد با کیفیت بالا. داروخانه‌ها محصولات زیادی برای رفع موهای زائد دارند، مانند پاک‌کننده‌های ژل حرارتی، کرم‌های صاف که ظاهراً موها را در عرض چند ثانیه از بین می‌برند، تیغ‌های پیچیده شده در کرم موبر... و اگرچه هوشمندانه، هیچ یک از این ایده‌ها راه موفقیت‌آمیزی برای رفع موهای زائد نیستند. از شر موهای زائد خلاص شوید علاوه بر این، طبق گفته افرادی که این محصولات را امتحان کرده اند، ممکن است پس از استفاده به پوست آسیب برساند یا احساس خارش ایجاد کند. بهترین محصولات از بین بردن موهای زائد عمدتاً از مواد طبیعی ساخته شده اند، به همین دلیل است که هرگز موم های حرفه ای قابل توجهی را پیدا نمی کنید، به عنوان مثال که کاملاً از مواد شیمیایی ساخته شده اند.

 

نحوه استفاده از پودر اصلاح جادویی روی موهای ناحیه تناسلی

آیا به دنبال یک راه حل بدون درد و موثر برای رفع موهای زائد مخصوص نواحی صمیمی هستید؟ پس این پودر موبر سنتی تیزبر کمرد همان چیزی است که شما نیاز دارید. این پودر که هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها مناسب است، می‌توان آن را با آب مخلوط کرد و به صورت خمیری در آمد که موهای زائد را از بین می برد و بدون دردسر پوستی صاف و بدون مو را برای شما به ارمغان می‌آورد.

پودر موبر سنتی تیزبر کمرد برای رفع موهای زائد از نواحی صمیمی در مردان و زنان ساخته شده است. این پودر را می توان با آب مخلوط کرد تا خمیری به دست آید که می توان آن را روی ناحیه مورد نظر اعمال کرد: ناحیه شرمگاهی و همچنین سینه یا زیر بغل.

این پودر موبر برای قسمت های حساس ، موهای زائد را به آرامی و بدون سوزش و درد از بین می برد و پوست بدن شما را صاف و تمیز می کند. پس از مخلوط کردن پودر و آب طبق دستور، خمیر را با کاردک به محل مورد نظر بمالید، بگذارید حدود ده دقیقه بماند، سپس با آب گرم کاملا بشویید و کارتان تمام است

نحوه استفاده از پودر اصلاح تیزبر کمرد در موهای ناحیه تناسلی نحوه استفاده از پودر اصلاح مجیک در موهای ناحیه تناسلی، آیا استفاده از پودر اصلاح تیزبر کمرد بر روی موهای ناحیه تناسلی بی خطر است، آیا می توانید از پودر اصلاح تیزبر کمرد در ناحیه خصوصی خود استفاده کنید، آیا می توان از پودر اصلاح تیزبر کمرد در ناحیه تناسلی استفاده کرد؟ مو، آیا می توانید از پودر اصلاح  آن پایین استفاده کنید عوارض جانبی پودر اصلاح مجیک می تواند شامل قرمزی، خشکی یا احساس سوزش باشد. زیرا مواد شیمیایی مورد استفاده می توانند پوست را تحریک کنند. بنابراین، کسانی که پوست حساس دارند، به ویژه در معرض تحریک هستند.

پس پودر اصلاح تیزبر کمرد را به اندام تناسلی خود نزنید زیرا پوست در آنجا نازک و حساس است. بهترین راه برای یادگیری واکنش پوست این است که مقدار بسیار کمی از آن را روی ناحیه کوچکی از پوست خود بمالید تا ببینید که چگونه واکنش نشان می دهد. از طرف دیگر، کسانی که به دلیل نگرانی های مربوط به تیغ به این محصول نیاز دارند، از آن استفاده می کنند. این تنها محصولی است که به طور موثر موها را بدون ایجاد سوختگی با تیغ یا موهای زیر پوستی از بین می برد.

 

مقالات پیشنهادی:

اهمیت نوره در طب اسلامی

چرا پودر موبر ..؟؟

راه تشخیص نوره اصل

 

آیا بعد از استفاده از این پودر موهای زائد پوست من تیره می شود؟

نه پودر موهای زائد با مواد کاملا طبیعی ساخته شده است و پوست شما را تیره نمی کند ، بلکه باعث تغذیه می شود.

 

آیا این پودر موبر روی رشد مو تاثیر می گذارد؟

با استفاده منظم از پودر موهای زائد ، رشد مو را به تأخیر می اندازد، اما بر روی بافت تأثیر نمی گذارد.

 

آیا دختر نوجوان من می تواند از این پودر موبر برای زیر بغل استفاده کند؟

پودر موهای زائد  فقط با مواد طبیعی ساخته شده است و از این رو برای انواع پوست و سنین مناسب است. بدون مواد شیمیایی و برای استفاده بی خطر است.

 

آیا می توانم بلافاصله پس از استفاده از این پودر موبر در زیر نور خورشید بروم؟

پوست شما بلافاصله پس از استفاده از موهای زائد حساس تر می شود. بنابراین در حالت ایده آل نباید بلافاصله بعد از آن در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد.

 

من پوست حساسی دارم آیا می توانم از این پودر موهای زائد استفاده کنم؟

آره. پودر موهای زائد م از مواد طبیعی مانند خاک فولر، خاک رس بنتونیت و غیره ساخته شده است. بنابراین این پودر فاقد پارابن، مواد شیمیایی است و برای استفاده در انواع پوست کاملا بی خطر است.

 

آیا باید قبل از استفاده از این پودر موبر، پچ تست انجام دهم؟

اگرچه پودر موهای زائد  از مواد طبیعی ساخته شده است، اما توصیه می کنیم یک تست پچ انجام دهید تا بررسی شود که آیا به هر ماده ای حساسیت دارید یا خیر.

 

آیا می توانم بلافاصله پس از استفاده از این پودر موهای زائد از یک دئودانت برای زیر بغلم استفاده کنم؟

پودر موهای زائد  با مواد طبیعی ساخته شده است و هیچ گونه احساس سوزشی ایجاد نمی کند. با این حال، پوست شما بلافاصله پس از برداشتن موهای زائد بسیار حساس خواهد بود، بنابراین باید برای چند ساعت از دئودورانت های حاوی مواد شیمیایی اجتناب کنید.

 

آیا برای پاک کردن خمیر موهای زائد بعد از استفاده باید از تیغ اصلاح استفاده کرد؟

لازم نیست. فقط پودر موهای زائد را بمالید و بگذارید حدود 8 تا 9 دقیقه روی پوست خود بماند. پس از آن، می توانید به سادگی آن را با مقداری آب سرد پاک کنید.

 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT