مقالات

خرید نوره اصل|روش استفاده از نوره اصل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خرید نوره اصل

خرید نوره اصل یکی از دغدغه های مصرف کنندگان آن می باشد. یکی از دلایلی که افراد از نوره استفاده می کنند برای از بین بردن موهای زائد می باشد. و در طب اسلامی به استفاده از نوره بسیار سفارش می شود. برای تامین و خرید نوره اصل شرکت تولیدی آرایشی و بهداشتی تیزیر کمرد در خدمت مشتریان عزیز می باشد.


خواص پودر نوره

پودر نوره برای از بین بردن موهای زائد در طول زمان 3تا 5 دقیقه می باشد. نوره از ترکیبی شامل آهک و زرنیخ تشکیل می شود.در صورت حذف زرنیخ خاصیت آن برای بدن از بین می رود. در صورت استفاده مداوم از نوره آثار بسیار مطلوبی بر بدن می گذارد و به دلیل ترکیبات موجود در آن ضد سرطان نیز می باشد. به همین منظور تاکید می شود حداقل هفته ای یک مرتبه از موبر سنتی استفاده کنند. نوره برای جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری های پوستی و عفونی کمک بسیار شایان توجهی می نماید. و سبب شادابی و سفید شدن پوست بدن می گردد. اگر به صورت مداوم از موبر استفاده نمایید به دلیل سست کردن مو و به مرور زمان باعث از بین رفتن دائمی مو می شود.

Buy the original light

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات تیزبر کمرد با ما در ارتباط باشید

تماس با ما


خرید نوره 

برای خرید نوره اصل باید به فروشگاه های و شرکت های معتبر مراجعه کنید. یکی از راه های خرید نوره اصل توجه به رنگ آن می باشد. به این نکته دقت نمایید که به دلیل وجود زرنیخ رنگ آن زرد کمرنگ و بوی زننده است. نوره اصل دارای خواص و قدرت بیشتری می باشد. استفاده از نوره اصل یک راه درمان طبیعی سرطان است. پودر موبر بدن اصل کاملا نرم و بدون ضایعات است.


روش استفاده از نوره اصل

در زمان استفاده بدن باید خشک باشد .
نوره را در یک ظرفی با مقداری آب ولرم ترکیب کرده تا شکل خمیری پیدا کند.
به این نکته توجه کنید که ترکیب به وجود آمده نه شل باشد و نه سفت، به شکلی باشد که بر روی پوست به راحتی قرار گیرد.
خمیر به دست آمده را استفاده نمایید.
پس از آن به مدت پنج دقیقه صبر کرده و در اتمام کار از روی پوست پاک نمایید. در پایان کار موهای زائد از بین می رود.


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT