مقالات

نوره تیزبر|مهم ترین خاصیت نوره|(نوره) موبر سنتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

(نوره) موبر سنتی 

واجبی (نوره) ماده ‌ای است که برای رفع موهای زائد بدن استفاده می‌ شود. نوره حاوی آرسنیک، آهک و زرنیخ است که همگی خواص خوبی دارند و نه‌تنها به لطافت و آبرسانی پوست کمک می‌کنند بلکه در رفع درد مفاصل، کاهش رطوبت بدن و رفع واریس موثر می باشند.

از نظر علمی اینگونه می توان گفت که اگر از نوره های سنتی و اصیل که دارای آرسنیک هست استفاده شود شما هر وقت نوره استفاده می کنید در واقع دارید خود را علاوه بر نظافت، شیمی درمانی می کنید. همچنین کسی که نوره می گذارد دچار رماتیسم نمی شود.

موی بدن وقتی بلند شود، آب کمر از جریان مى ‏افتد، مفاصل سست مى ‏شوند و ضعف و سِل به دنبال مى ‏آورد. امّا نوره، آب کمر را زیاد مى ‏سازد، بدن را تقویت می کند، بر پیهِ کلیه‏ ها مى ‏افزاید و بدن را چاق مى ‏کند.

نوره

جهت کسب اطلاعات بیشتر و قیمت نوره تیزبر با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

مهم ترین خاصیت نوره

 زیاد شدن قلوه پی یعنی بزرگ شدن غده آدرنالین که آدرنالین تقویت کننده بدن است و بدن بر آن استوار است.
از آنجا که نوره سودا را درمان می کند، درمان بیماری های با منشا سودا است و یکی از درمان های سودا مداومت بر مصرف نوره است.
وقتی نوره زیر بغل گذاشته می شود نور چشم زیاد می شود، کتفها قوی می شود و زن ها دچار سرطان سینه نمی شوند، چون مواد سودا از آن ناحیه تخلیه می شوند.

در گذشته گفته می شد آرسنیک سمی و کشنده است اما تحقیقات جدید ثابت کرده آرسنیک جذب موضعی ندارد و حتی با باز کردن عروق به درمان برخی بیماری‌های عروقی کمک می‌کند. خانم‌ها برای رفع موهای ناخواسته که زیر چانه یا دور سینه به دلیل کاهش هورمون‌های زنانه می‌رویند، می‌توانند از روغن رازیانه هم استفاده کنند. این روغن با تاثیر مثبتی که بر افزایش هورمون‌های زنانه دارد باعث رفع دائمی موی زائد در نواحی ناخواسته می‌شود.

نوره (موبر سنتی ) از جمله محصولات جدید شرکت تیزبر کمرد , با کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه می گردد. 

ارائه محصولات باکیفیت و حفظ سلامت مصرف کنندگان ، از تعهدات مجموعه تیزبر کمرد بوده و فروش محصولات موبری که در عطاری ها ارائه می شوند ولی هیچکدام دارای پروانه ساخت بهداشت یا صنایع نبوده و حتی اطلاعاتی از تولید کننده ندارند ( نا مشخص است که کجا و با چه شرایطی تولید می شوند ) جای نگرانی دارد ! لازم است که مصرف کنندگان بسیار هوشیار باشند و در انتخاب محصول بسیار دقت نمایند تا دچار عوارض بلند مدت محصولات نا معتبر نشوند.

محصول تیزبر سنتی ترکیباتی کاملا مشابه به موبرهای سنتی دارد و حتی برای کاهش بوی متساعد شده در زمان مصرف ، اسانس نیز به آن اضافه نشده است زیرا مصرف کنندگان این محصول ، خواستار همین ماهیت با خواص مواد معدنی و حتی بوی طبیعی آن هستند و متوجه تاثیرات مثبت این محصول برای بدن می باشند.(مانند رفع سودا ، جلوگیری از سرطان پروستات در مردان و سرطان رحم و سینه در زنان ، جلوگیری از ایجاد کیست و سرطان خون ، درمان عفونت های قارچی یا جلوگیری از آن و بسیار خواص دیگر) محصولات دیگر تیزبر که بدون بو (دارای بوی بسیار کم) بوده و برای مصرف آپارتمانی ، مناسب می باشند دارای ترکیباتی غیر از ترکیبات سنتی هستند ( مانند کلسیم تیوگلیکولات ) و در زمان ساخت خمیر بوی سولفید متساعد نمی کنند ولی دارای خواص ویژه موبر سنتی تیزبر نمی باشند . هر نوع از محصولات تیزبر کمرد متناسب با سلایق مختلف مصرف کنندگان ، تولید و ارائه می شوند . لطفا در جهت تولید محصولات بهتر ما را در جریان نظرات و پیشنهادات خود قرار دهید.



 


© 2017; کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت تیزبر کمرد محفوظ می باشد.طراحی ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT